Jump to content
PirateClub.hu

GITÁR /kérdések, tippek, trükkök, tabok, minden/


ALAP
 Share

Recommended Posts

Ó, egy humbucker, mint a régi superstratókban...! Zúzásra a legjobb. 20k az kb. 80 euró, nem? Meglássuk mit találok.

 

EDIT: Itt van egy, ami szerintem jónak ígérkezik:

http://www.thomann.de/gb/dimarzio_dp102fcr.htm

Link to comment
Share on other sites

Csak arra hívnám fel a figyelmedet, hogy az EMG-k java aktív, mint a 85 is, ha jól emlékszem. Persze be lehet az aktívokat gyömöszölni egy passzív elektronikás gitárba - haverom megcsinálta, épp EMG 81 és 85-tel, de elég sokat szenvedett vele, és a 9V nem fér rendesen bele.

Link to comment
Share on other sites

Igen az pont feltűnt amikor olvastam a tartozékait :D ... fúú de annak az EMG85 nek isteni hangja van :)

De inkább úgy döntöttem hogy valahogy összeszedem a pénzt az Ibanezre amit kinéztem (és amit egyszerűen nem találok a neten :D )

Majd ha annak megunom a hangját akkor veszek bele egy EMG-t vagy DiMarziot

Link to comment
Share on other sites

Csak arra hívnám fel a figyelmedet, hogy az EMG-k java aktív, mint a 85 is, ha jól emlékszem. Persze be lehet az aktívokat gyömöszölni egy passzív elektronikás gitárba - haverom megcsinálta, épp EMG 81 és 85-tel, de elég sokat szenvedett vele, és a 9V nem fér rendesen bele.

igen, aktív, de sztem a kapcsolok üregében bőven elfér az elem, ahol a kábelek is vannak. de javitsatok ki, ha nem jol mondom. :)

Link to comment
Share on other sites

Hello

SkoldBoxKross én személy szerint inkább a Stagg-ot vagy a Cort-ot ajánlanám. Ha már Fendert veszel az inkább ne Sguier legyen. Meg a Fendernél vannak jobb metál gitárok. Nekem is Stagg-om van bár az L-400 Rock és én nem mondanám tanuló gitárnak. Több mint 3éve gitározok és nekem tökéletes. Meg a 9éve gitározó haveromnak is Stagg van és ő is imádja. A Cort az nem lehet rosz szeintem. De (javítsatok ki ha tévedek) szerintem a Cort az inkább leutánozza a más gitármárkákat.

De szerintem nézd meg az Árkádiában egy Ibanes rg gitárt(sajnos nem tudom már a típusszámát). Én kipróbáltam és rohadt jól szólt..

Link to comment
Share on other sites

Képzeljétek mi törént ma. Bementen a MusicShopronba kipróbálni a Marshall mg 15 cd kombót. kezembe nyomtak hozzá egy epiphonet és olyan szép hangja volt hogy nem lehetett ott hagyni, ezért meg is vettem a kombót :D Aki kisebb kombókban gondolkodik azoknak agyon tudom ajánlani. Olyan vastag hangja van mint a barom :D

 

K_p072_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Link to comment
Share on other sites

GITÁR:

SX SST-62

Stratocaster forma

Test: égerfa

Nyak: juharfa

Fogólap: rózsafa, 22 bund

Pick-up: 3 single coil

Szabályzók: 1 hangerő, 2 hangszín, 5 állású kapcsoló

Bridge: Vintage tremolo

Hardware: chrome

Szín: BK (black), 3TS (3 Tone Sunburst)

 

ERŐSÍTŐ:

SX GA-1065 gitár combo

10 Watt-os teljesítmény

Speciális 5,5” hangszóró

3 sávos EQ (mély, közép, magas), hangerő, torzító kapcsoló (drive)

fejhallgató kimenet

Kábel, hangológép, pánt, pengetők, tok

 

+ ajándék SX Guitar Power DVD!

 

 

 

Nagyábol ez!Még kezdő vagyok a gitározás terén,de a leckéket amit tanulok más mint amit én játszok

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...