Jump to content
PirateClub.hu

GeForce 8600!


Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sziasztok!

Bocs, hogy beleröffentek, de akinek elsődlegesen fontos a játék, az olyan kártyát vegyen, amit fél év múlva is (1 kis fejlesztéssel) is tud használni.... Miért nem figyeltek oda arra, aki már oldalakkal ezelőtt megemlítette ezt? Csak, hogy tudjátok: a játék-készítők és a kártya gyártók kéz a kézben "járnak" !!! És szerintem mindenkinek érdemes átgondolni, hogy : 2 + felhőért, meg, hogy a nézők többen vannak, megéri-e plusz 20-30 eFT-tal többet fizetni....Továbbá ezek a vid kártya gyorsaságmérők + az újságban leírt tesztek.... (Na mindegy...)

 

Link to comment
Share on other sites

Csak az is gondot okoz h a procim mit hogy hajt meg... És egy DX10es kártya full tuti h nem fog jobban menni DX 10ben, mint most 9ben? Jah igen, az lenne nekem főleg a lényeg h a FIFA meg a PES nextgen motorral menjen. Meg van egy 7900 GS és egy túlhúzott 8600 GT, teljesen egy árban. Akkor a 7900 GS legyen? Más nem is igazán érdekel, többre azokon kívül nem lesz időm... Csak menjen, meg azért nézzen ki valahogy... Ha má' nextgen. Jah igen meg hosszú távra kéne a kártya... Mert 3 éven belül ez lesz a 3ik... :S

A 6600 LE-ről pedig csak annyit, h nem is néztem h LE, csak kellett venni vmi újat [PCI-Ex miatt], elérhető árú volt, és rögtön rácsaptam... Aztán rájöttem h mekkora fax voltam :D... de már későn xD

Link to comment
Share on other sites

De ezt a "jobban megy" szóösszetételt nem értem. Egy DirectX 9-es kártya se "megy jobban" egy DirectX 8-asnál. Csak szebb, élethűbb képet varázsol elénk, nem mellesleg gyorsabb a feldolgozási sebessége. Ebben rejlik a Dx10 újdonsága. Úgyhogy a kártya nem fog jobban menni, csak több mindent tud megcsinálni. Na mindegy, ez egy elég önellentmondásos hsz volt tőlem, de már fáradt vagyok.

 

Ikszipszilionzézsé: köszike :) 100 lepedő benne van... Ugyanezt a konfigot most feleennyiért megkapod...

Link to comment
Share on other sites

Vmiért úgy határoztam, h DX 10eset veszek (Vagy 8600 GT-t), merthogy azon FOG menni a Crysis, meg más gamek is, még ha csak a legxarabb grafikán is, de menni fog, míg egy 7900 GS-en nem sűrűn. Szóval hiába veszek gyorsabb kártyát, ha egy idő után nem tom majd használni... És jódarabig nem szeretnék új vidikarit... Mert a szüleim már ettől is ki vannak akadva... :D:lol:

Ez igaz csak én várnik a dx10-el addig ameddig pont kijön a Crysis mert akkor szerintem jönnek újabb karik is amikor már a játékok is és jobban jársz...

Mellesleg 7900GS-en is menni fog a Crysis csak nem látod a dx10-es effekteket stb.. de pl a Crysis dx9-es verziója meg simán menni fog mondjuk az nem sok mindenkit fog érdekelni aki a grafikát nézi. :D

Link to comment
Share on other sites

Asszem a Crysis az pont egy olyan játék, ami minimumnak követeli magának a DX 10et... De csak 1 példa volt a Crysis, sok más olyan játék lesz... És pont ez az h nem akarok 1 év múlva új vidikarit venni, megint 30k ért....

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...

nekem inno van, semmi gondom nincs vele. mivel a tipus ugyan az, teljesítményben szinte ugyan azt tudják, a tartósság meg.. egy év gari van mindre, ha meghal kicserélik, egy év után meg már bőven cserére érett a kari. szóval szvsz mindegy melyiket veszed.

Link to comment
Share on other sites

ez főleg akkor vicces, amikor egy 120k-s kari pont a gari után hal meg...

 

én inkább egy rendes márkát vennék 3 év garival...

 

nekem inno van, semmi gondom nincs vele. mivel a tipus ugyan az, teljesítményben szinte ugyan azt tudják, a tartósság meg.. egy év gari van mindre, ha meghal kicserélik, egy év után meg már bőven cserére érett a kari. szóval szvsz mindegy melyiket veszed.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Üdv! Nos nekem 8600GTS (Gigabyte) van Silet-es és nagyon jól bírja. Egyáltalán nemmelegszik túl (max 76C volt eddig és 110-nél többnek nemszabad lennie elvileg) pedig erőltetem rendesen :). Az egyetlen hátránya szerintem, hogy nemtudod húzni, mert akkor már szétsül. De ha ilyenre akarsz vetemedni akkor tudsz hozzá venni faja hűtőt kb egy tizesért (ismerősöm azt csinálta = Crysis majdnem teljesen fullban minimális szaggatással :D ) és akkor lehet neki adni az ívet, csakhát ugrik a garancia ;) .

 

u.i.: Ha meg Silenteset veszel és nagyon félted akkor hasznos a házba venni 1-2 ventit...

 

u.i.2.: Hehe most figyeltem, hogy lehet kicsit lekéstem a témáról :D Sebaj...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Üdv srácok lenne egy kis problémám ezzel a kártyával...a régebbi játékok amik nem nagyon hajaznak a renderekre...lásd bump mapping stb...azoknál 1 csomó textúrahiba jön ki...

 

AZ is úgy h 1 pillanatra megfagy a játék majd felcserélődnek a textúrák......

 

Az okosok azt mondták hogy ha jobb kártyát veszek attól nem fog kiküszöbölődni ez a probléma..mivel már régi játékok......ezt pont 1 mmo ra mondja amit dúrván havonta frissítenek... sztem elég idióta megnyílvánulás volt ez.

Link to comment
Share on other sites

Szia !

 

Nekem a SimCity4 Rush Hour-al volt bajom, sokszor, összevissza időtartamokban kilépett a játékból a 8600 GT-s karim. Tegnapelőtt letöltöttem a legújabb / ha jól emlékszem a 175.16-os driver-t, azért emlékezetből, mert az asztali gépet az asszony használja, én laptop-ot / és azóta úgy tűnik rendbe jött a dolog. Javaslom, hogy te is töltsd le, és telepítsd, miután eltávolítottad a régi driver-t.

 

Üdv.: Dadus

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hello mindenkinek!

 

Nekem van egy Inno3D geforce 8600 GT. Tök jó meg minden csak 1 nagy gond van vele.. :(

A gép bekacsolásakor a képet nem tökéletesen adja ki. vagy a betűk egy része látható, a másik nem. De előfordult olyan is hogy a képen a felirat olvasható volt, de olyan fehér vonalak "szaladtak" át rajta vízszintes irányban.. A windows elkezdett tölteni, de semmi több. Ilyenkor mindig egy resetes újraindulás csinálok, de ez sem segít.. :( kb.: a 4-5 ilyen resetes ujraindulás után már normális a kép, de a memória sebessége 800MHz-ről, 533MHz-ra leeseik, és biztonsági módba kapcsol a gép, és 8 percig tölt a windows , ha betölt.. :o Szerintetek mi lehet a hiba? Amugy már 1,5 éves a gép.. Eddig nem csinálta ezt csak az utóbbi pár hónapban.

 

 

A válaszokat, segítséget elöre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

szerintetek érdemes 1 gainward karit(8600GT)kicserélni 1 9600GTre?Most iponnál nagyon olcsó 1 inno3D,csak 23 ezer,és kb 10 ezret kellene csak rátennem,csak nem tudom hogy megéri e a csere.Légyszi mihamarabb a válaszokkal,kössy!!!

 

http://ipon.hu/webshop/product/inno3d_9600gt_512mb_ddr3_htd_pcie/24311

Link to comment
Share on other sites

Szia !

 

Az új kártya árát és a beszámítási árat tekintve jó üzletnek tűnik, de én személyszerint tartózkodom az Inno3D márkától, valamint a mostani VGA helyzet alapján inkább ATI kártyát vennék. Nekem pl. ezek GeForce-és "laggolások" sem nyerték meg a tetszésemet, mert bár az átlag FPS OK, de engemet marhára zavarna idönként a 0 körüli FPS érték.

Én például a VGA teszteknél is inkább a min. FPS értékek alakulását szoktam nézni.

 

Üdv.: Dadus

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

 

Lehet hogy a kérdésem nem ide tatrozik de talán itt tud valaki választ adni rá.

 

tehét, fel szerettem volna rakni az 175.19 WHQL driver frissítést (hozzáteszem az nVidia oldaláról töltöttem le ahol volt egy automatikus vizsgálat és ezt ajánlotta), de az újra indítás után semmilyen program vagy játék nem indult el memória problémákra hivatkozva. csak a rendszervisszaállítás segített.

most a 169.44-es driver van felrakva 8600gt-m van

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...