Jump to content
PirateClub.hu

A nagy színésznő topic


citromy
 Share


Recommended Posts

Shyllard kérésére nyitom ezt a topicot, hogy a női színészeket is kivesézhessük (persze nem szó szerint).

 

 

Legtehetségesebb idősebb: Meryl Streep ( Szarvasvadász, Sophie választása )

 

Legtehetségesebb fiatal / középkorú: Charlize Theron ( A rém, Kőkemény Minnesota )

 

Legtúlértékeltebb: Julia Roberts. Egyszerűen nem értem mit esznek rajta az emberek. Nem valami tehetséges és (szerintem) még szép sem.

 

Legtehetségtelenebb: Megan Fox. Amennyire szép, annyira tehetségtelen. :)

Link to comment
Share on other sites

Idősebbek közül Ingrid Bergman, aki számomra minden idők legnagyobb színésznője. Kate Hepburn is nagyszerű, de ő kissé színpadiasabb és a hangját nem tudja (tudta) olyan jól használni, mint Ingrid.

 

Középkorúak között Emma Thompson az, akit a legtehetségesebbnek tartok.

Személyes kedvencem viszont Charlize Theron, aki szép és tehetséges is - utóbbit többek között a Monster-ben bizonyította. Viszont Thompsonra szavazok - több nagyszerű alakítást tett már le az asztalra.

 

Túlértékelt: Sharon Stone. Rengetegen (khm... néhányan) istenítik, szerintem rendkívül felületesen "színészkedik". De azért Julia Roberten is gondolkodtam.

 

Legrosszabb: Paris Hilton.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem pedig felesleges ilyenből szavazást csinálni, maga a topik nagyon jó hogy van, de a szavazás része szerintem picit hülyeség, hisz akkora a keret hogy csak NA.

 

Lehet h Meryl Streep a legtehetségesebb de h én mennyire utálom, az leírhatatlan.

 

Angelina Jolie nekem az egyik nagy kedvencem, imádom a filmjeit :)

 

Legtúlértékeltebb Julia Roberts...szerintem.

 

A tehetségtelenek közé még beférne jó pár név :D de amúgy Paris Hilton igen csak bengácska...de h ő-e a legrosszabb?? hát egy ilyen mezőnybe nehéz dönteni :D

 

 

Amúgy Mila Kunis kimaradt...imádom a filmjeit, főleg amit a Lepattintva c. filmbe nyújtott. (legtehetségesebb: fiatal és középkorú)

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Akiket nagyon bírok az, Helena Bonham Carter, Kate Winslet és Cate Blanchett.

A legtehetségtelenebbek közül meg szinte az összes egy nagy kupac sz@r!

Link to comment
Share on other sites

Íme az én döntésem, témánként, felülről lefelé haladva:

 

Sigourney Weaver

Nicole Kidman

Scarlett Johansson

Paris Hilton

 

Mondjuk a legtehetségtelenebbet nehéz volt kiválasztani ebből a tömegből :D

Jessica Alba

Megan Fox

Lindsay Lohan

Hilary Duff

Ők versenyeztek még, de azt hiszem Paris. :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Abszolút favorit az Marion Cotillard, egyszerűen imádom a filmjeit. Az idősebbek közül nagyon nincs senki, akit különösebben kedvelnék, de Meryl Streep végülis tehetséges, így rá nyomtam a voksom. Túlértékeltnek Meg Ryan-t tartom, de Julia Roberts-ért sem vagyok oda. Tehetségtelennél Paris Hilton-t ikszeltem be, de Megan Fox sem űzi magasabb szinten a szakmát.

Link to comment
Share on other sites

Abszolút favorit az Marion Cotillard, egyszerűen imádom a filmjeit.

És ha valaki olyan filmekben vállal szerepet ami tetszik neked akkor az illető már a legtehetségesebb színész :D ?

 

Régiek közül Ingrid Bergman alap, még egy ekkora színésznőt...

Maiak közül Jodie Foster akit a legjobbnak találok.

Túlértékelt Angelina Jolie. Látszik mennyire hitelese az Oscar gála, hogy díjat adtak Jolienak... De legalább a komolyabb díjkiosztókon (pl. BAFTA) nem nyert semmit. Nem is fog.

Legrosszabb: mivel én Paris Hiltont nem tekintem színésznőnek (ő híresség, celeb, de NEM színésznő) így Lindsay Lohant jelöltem be. De persze a felsoroltak közül mind egy rakás kaki. :) És hogy mégis világhírűek, az jól mutatja mennyire nem kell színészi tehetség manapság egy színésznek.

Link to comment
Share on other sites

Túlértékelt Angelina Jolie. Látszik mennyire hitelese az Oscar gála, hogy díjat adtak Jolienak...

Az Oscart ne vedd komolyan. Ez inkább egy show, mint sem egy igazságos díjátadó.

Az esetek 2/3 részében nem az nyer, akinek/aminek kellene.

Hogyan is lehetne egy olyan díjkiosztót komolyan venni, ahol a legzseniálisabb rendezők (Kubrick, Hitchcock, Fellini, Kurosawa, Lynch, Lumet, Bergman, stb) egyetlen díjat sem kaptak? :blush:

És igen, azzal is csak magukat röhögtetik ki, hogy Angelina Jolie és Julia Roberts Oscar díjasak.

Link to comment
Share on other sites

És ha valaki olyan filmekben vállal szerepet ami tetszik neked akkor az illető már a legtehetségesebb színész :D ?

 

Nem kell feltétlenül mindenbe belekötni. Ez most teljesen felesleges volt. De, hogy boldog lehess, átfogalmazom: A filmeket, amikben Marion Cotillard szerepel, elsősorban csakis miatta nézem meg, mert számomra ő elég nagy húzónév. Sőt, imádom a játékát is minden mást amit csinál. Ergo imádom a filmjeit, mert ő jól játszik benne.

 

Te se magyaráztad túl, hogy miért Jodie Foster a maiak közül a kedvenced....

Link to comment
Share on other sites

Marion Cotillardot én is kedvelem, ő is azon kevés színésznők közé tartozik, akik nemcsak szépek, de tehetségesek is. Nemrég néztem a Nine-t, abban is nagyszerű volt. Véleményem szerint jobb volt, mint Cruz és Kidman.

Link to comment
Share on other sites

Az Oscart ne vedd komolyan. Ez inkább egy show, mint sem egy igazságos díjátadó.

Az esetek 2/3 részében nem az nyer, akinek/aminek kellene.

Hogyan is lehetne egy olyan díjkiosztót komolyan venni, ahol a legzseniálisabb rendezők (Kubrick, Hitchcock, Fellini, Kurosawa, Lynch, Lumet, Bergman, stb) egyetlen díjat sem kaptak? :blush:

És igen, azzal is csak magukat röhögtetik ki, hogy Angelina Jolie és Julia Roberts Oscar díjasak.

 

 

De egy csomó más zseniális rendező meg kapott Oscart, úgyhogy ez alapján komolytalannak nevezni a díjátadót szerintem butaság. Oké, hogy valaki nem ért egyet több ítélettel, de azért ennyire szvsz nem kell lehúzni.

Link to comment
Share on other sites

Ja, pl Kevin Costner. :)

Figyelj, köztudott, hogy az Oscar gála elsősorban egy nagy show, amiről világszerte csámcsoghat a sajtó, beszélhetnek róla az emberek... De közül sem a leghitelesebb díjátadó.

Nem lehúztam, csak a tényeket közöltem. És persze, hogy csomó más zseniális rendező meg kapott díjat: mondtam is, az esetek 1/3 részében valóban az kapja aki megérdemli.

Link to comment
Share on other sites

Legtehetségesebb (régebbi színésznők) : Meryl Streep

Legtehetségesebb (fiatal és középkorú) : Helena Bonham Carter

Legtúlértékeltebb : Meg Ryan (Egyáltalán nem jön be a csaj)

Legtehetségtelenebb : Paris Hilton (Gondolom ezen nincs mit vitatkozni xd )

Link to comment
Share on other sites

Nem mondok újat, ahogy látom, szinte én is egyetértek a többséggel.

Meryl Streep nálam is az abszolút favorit, és Emma Thompson is zseniális alakításokkal rukkol elő időröl időre.

Paris Hiltont eddig csak videoklipben láttam, de valószínűleg ezután sem fogom megnézni a filmjeit. Nem volt szándékos, kapásból őt jelöltem be. Bár, így utólag sem változtatnék rajta, de lehet, hogy gondolkodóba esnék, esetleg legyen inkább Pamela Anderson?

És a túlértékelt kategóriában Meg Ryan lett a jelöltem, aki a Túszharcban kiverte nálam a biztosítékot.

A listához tettem volna Juliet Binoche-t, akit szintén a kíváló színésznők között tartok számon.

Köszönöm, hogy elmondhattam.

Link to comment
Share on other sites

számomra az első kategóriában Susan Sarandon és Audrey Hepburn, a másodikban Bonham Carter és Emma Thompson az etalon.

Madonna, Paris, Lohan, Electra, Pam Anderson.. szánalmas, nem értem, miért tekinti a téma indítója színésznőnek őket 1-2 szerep miatt.

Sandra Bullock, Meg Ryan és Julia Roberts részemről szerethetőek és láttam már tőlük néhány pazar alakítást.

Angelina Jolie-t megint nem értem, mit keres a tehetségesek közt, a külsejét leszámítva semmi érdekes nincs benne.

Jennifer Anniston: irritál az egész megjelenésével, hangjával, szerepeivel, ráadásul a majdnem ennyire idegesítő Kökényesi Ági a magyar hangja. összességében szerintem enyhén felelőtlenül van összeállítva az egész lista, nem is szavaztam...

Link to comment
Share on other sites

Valóban elég érdekes összeállítás... Jolie-t én is furcsállom: egyszerre szerepel a legtehetségesebb és a legtúlértékeltebbek között is, miközben előbbiben semmi keresnivalója. :blink: Jolie korunk egyik legtúlértékeltebb színésznője.

Viszont azzal, hogy Sandra Bullock, Meg Ryan és Julia Robert ott vannak a legtúlértékeltebbek között, teljes mértékben egyetértek.

Link to comment
Share on other sites

Viszont azzal, hogy Sandra Bullock, Meg Ryan és Julia Robert ott vannak a legtúlértékeltebbek között, teljes mértékben egyetértek.

még Bullock-ot megértem, eléggé sztárolják a beépített szépség óta (én ettől függetlenül bírom).

Roberts-et megint megértem, mert ahogy nézem, Oscar-díjas színészeket már-már illik fikázni, ez mondjuk nem az én bajom, pár szerepéért őt is szeretem, még ha a vigyora irritáló is.

de Meg Ryan, akitől már láthattunk nem kevés remek színészi játékot, túlértékelt lenne?

általánosságban azért képben vagyok, hogy mennyire ugatja a média a sztárokat, de róla semmit nem hallani.

Link to comment
Share on other sites

A listához tettem volna Juliet Binoche-t, akit szintén a kíváló színésznők között tartok számon.

Rendben, akkor úgy csináltam, hogy Jolie helyébe betettem Juliet Binoche-t. Jolie egyébként azért szerepelt 2 helyen, mert először beírtam a tehetségesekhez, aztán a túlértékelteknél úgy döntöttem inkább ide rakom be, csak elfelejtettem levenni a tehetségesek közül...

 

Madonna, Paris, Lohan, Electra, Pam Anderson.. szánalmas, nem értem, miért tekinti a téma indítója színésznőnek őket 1-2 szerep miatt.

Éppen azért raktam be őket, mert mindegyik szánalmasan rossz. Hiszen a szavazás lényege minden idők legrosszabb színésznőjének kiválasztása, mit vársz, kit tegyek be akkor ha nem őket?

És igenis színésznők, akik nem csak 1-2 filmben voltak: Lohan vagy 15 filmben szerepelt, Pam Anderson is legalább ennyiben, na jó Hilton tényleg csak félig-meddig színésznő... de azért szerepelt néhány filmben így miért ne indulhatna ebben a kategóriában?

Link to comment
Share on other sites

Hát, én nem látom, hogy Juliet Binoche felkerült volna Angelina Jolie helyére, még mindig ott virít a neve a legtehetségesebbek közt. :huh:

Az egyetlen különbség, hogy Zac Efron felkerült a legtehetségtelenebbek közé. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...