Jump to content
PirateClub.hu

Twilight: Eclipse


hankock
 Share

Recommended Posts

Alkonyat: Napfogyatkozás (Twilight: Eclipse)

Premier: 2010. június 30

 

napfogyatkozasposzter.jpg

 

Előzetes

 

">" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355">

 

">" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355">

 

Tartalom: Az Eclipse története szerint Bella zsinórban harmadszor kényszerül komoly döntést hozni, mikor választania kell szerelme, a vámpír Edward és barátja, a farkasember Jacob között. Ráadásul egy titokzatos vámpír eszét vesztve szedi áldozatait Seattle városában és közeleg az érettségi is.

 

A harmadik rész lehet az eddigi legvéresebb – mondjuk ez nem nehéz -, hiszen a rendezéssel a szintén vámpíros témájú 30 nap éjszaka direktorát, David Sladet bízták meg.

 

Rendező: David Slade

Szereplők: Kristen Stewart, Robert Pattinson,Taylor Lautner

Forgalmazó: Summit Entertainment

filmdroid/filmtrailer

Módosította hankock
Link to comment
Share on other sites

kiváncsiságból elolvastam mind a 4 könyvet, nem mondhatni, hogy rossz volt egyik sem, nyilván nem kerültek be a kedvenceim közé. Amiből kurvalátványos filmet lehet csinálni az pont ez a réz, az Eclipse, bár pont ebben a részben lesz Bellából egy p*csa.

SPOILER ON

az újszülött vámpírokra kiváncsi leszek

SPOILER OFF

EGyébként a forgatást már nagyon rég elkezdték, akit érdekel nézze meg Slade twitterjét (http://twitter.com/DAVID_A_SLADE), ott néha szokott elhinteni általa készített képeket, amikből nagyon kevés látszik, legtöbbje makró, de azok szépek.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
ÉS itt a jutyubos változat :)
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355">
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok!

 

Szerintem, ez az a könyv (mint ahogy elöttem már irták) amiből tényleg lehetne, egy jó filmet csinálni! Van benne akció és sok sok sztori! Ahogy olvastam a könyveket ebben látam eddig egyedül lehetőségeket arra, hogy ne csak a tini lányok és a romantika kedvelöi nézék meg! Az első ketős se volt rossz, de nem volt könyv hű szerintem! Remélem ezt a film jobban sikerül,az első 2 nézhető volt, de ebben vannak reményeim! 2 lehetőség van! Vagy jól sikerül a film,vagy nagyon rosszul,úgyanis nem mind1 mien szálat ragadnak ki a könyvből! Sok benne a külön is izgalmas sztori és keveset lehet kihagyni, hogy élvezhető legyen azok számára akik nem csak a szinészek miadt ülnek be megnézni!

post-1314791-1271150446_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Miért?

Ez a kérdés az ami mindig eszembe jut amikor erről a szériáról hallok...gyenge színészek, rossz párbeszédek, kellemetlen vágások és persze, a napfényben ragyogó vámpírok.

Most lehet nekem van ízlésficamom, de ha vámpírok, akkor Penge 1-2, vér, áldozat és megtorlás. Ez a szerelmi bohózat, rengeteg kigyúrt és "szép" férfival, valahogy divat irányzatba viszi el az egészet...nem tudom, ennél, hogy lehet lejjebb adni, jönnek Rex felügyelő szerű vérfarkas, vagy a Több, mint testőr feldolgozása vámpírokkal?

Link to comment
Share on other sites

Az első rész annyira, szar volt, hogy az már jó lett, a második ergo. Igaziból csak Dakota Fanning miatt reménykedek, hátha ezúttal több szerephez jut egy 10 perces kis epizódnál. Ja és rajta kívül nincs másik színész a filmben, esetleg Michael Sheen. De ugye ő nem lesz benne a 3-ban.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Itt a friss trailer :)

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="385"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="385"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355">
Link to comment
Share on other sites

Az első könyv jó volt nagyon, a második is (ami meglepő, mert azért eléggé húzós volt, az egész) de a harmadik könyv...Én nem értettem, az ott leírt érzéseket, kegyetlenül valótlótlaonok voltak, meg nagyon lapos a story egy bizonyos része. Én már csak a filmben bízom, mert a 3 könyv után kicsit elkenődtem. De amúgy nagyon durvák a farkasos részek, csak a grafika kicsit...hát lehetne jobb is. Amúgy jó lesz az szerintem a film.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Szerintem... Sokára! A májusban moziban leveített filmek most jöttek ki DVD-n, vagy BR-en, azaz kb 4-5 hónapos csúszás van. De ez kiadótól függ, lehet hogy van fél év is. Azaz a te filmed jöhet Novemberben, Decemberben, de legkésőbb Januárban jönni fog, de az már BR-en, vagy Dvd-n fog jönni, azaz tuti minőségben!

Az a lényeg, hogy a mozipremiertől nagyon sokat kell várni, hogy megjelenjen normálisan.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...