Jump to content
PirateClub.hu

Hány évvel vagy idősebb mint barátnőd?


km2ero
 Share

Recommended Posts

Szerintem a kor csak valamennyire számít. Mostani barátnőm és köztem négy év van 18-22. Igazából nem a kora számít, mert nagyon egy hullámon vagyunk. De volt már olyan barátnőm, h három évvel voltam nála fiatalabb, és se őt nem zavarta, se engem. Az, hogy azért mentünk szét, mert én még talán egy kicsit gyerek voltam hozzá, az nem a kor miatt volt. Ha a most lett volna akkor, azt kell, hogy mondjam, felnőttem a feladathoz. De mint tudjuk, a mult az csak mult. Az meg már bocsi, de nagy butaság, h nem lehet felnézni a fiatalabbra. Mégis miért?! Azért mert hamarabb születtem? Ki nem csinálja le? A kor csak egy szám, egy statisztikai adat, melyen nyilván vagy tartva, a születésnap meg egy jó alkalom, hogy bulizz. De inkább a tettek, és azok a dolgok beszéljenek helyettünk (meg a korunk helyett), amit letettünk az a asztalra, és nem a sörösüvegre gondoltam. Nah, erről meg ez a véleményem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

nah igen, kiscsajokkal vigyázni

ebben egyetértek

 

am amiket írtatok: 2 év korkülönbség nem gáz

am az nekem külön tetszik ha csaj idősebb ( volt itt 2-3 év is a válaszok közt..)

ez valahogy tetszett :)

nekem is jo lenne valami idősebb csaj.. akár 2 évvel is idősebb.. :D

 

de válaszolva a kérdésre: nem gáz a 22:27 arány ha a fiú javára van...

fordítva már furcsácska lenne kicsit..

de fiú javára.. semmi kivetni valót nem látok benne

szóval hajrá

ennyi :)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem vágj bele a kapcsolatba. Az a 4 év nem sokat számít. Az emberek túl nagy figyelmet szentelnek a kornak, holott egy ember érettségét nem az határozza meg. 16 évesen lehet érettebb, komolyabb, mint egy 20 éves lány.

Már tizenéves koromban se voltak 20 évesnél fiatalabb barátaim, mégis a legtöbb kapcsolatban így is én voltam az érettebb gondolkodású a fiatalabb korom ellenére. Azért jövök olyan jól ki a mostani párommal is. :rolleyes:

Szóval vágj bele mindenképpen, és a karácsonyt már ünnepeljétek együtt. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
és rájöttem, ha komoly dolgot akarsz, akk jobb, ha 17 éves minimum a csaj...szerintem kb...

Bölcs észrevétel. :sleep:

 

Hát a barátom 15 évvel idősebb mint én. Én nagyon jól megvagyunk.. Szerintetek ez sok? 22:37

A 17-hez képest fel se tűnik. :D

 

Egyébként a szerelem kortalan, pusztán jól ki kell jönni egymással a két félnek és akkor bármennyi lehet köztük a különbség.

Link to comment
Share on other sites

wow!!

vannak itt érdekességek

sok boldogságot mindenkinek először is

de azért hozzáteszem : tudtok élni... :D

 

az érdekes lehet ha lány idősebb... de nem rossz, kipróbálnám én is

első látásra nekem nem tetszenek a nagy korkülönbségek, sőt másodikra sem

pl 18-20 az egyik, másik meg 30 fölött...

sok problémával járhatnak sztem

részemről az ideális korkülönbség -3 és 4 év között van (fiú részről)... személyes meglátásom szerint

tehát 3 évvel idősebb a csaj vagy én vagyok 4 évvel idősebb

 

de (írta valaki) hogy a szerelem kortalan

tehát hajrá mindenki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...