Jump to content
PirateClub.hu
km2ero

Hány évvel vagy idősebb mint barátnőd?

Recommended Posts

én 16vok a barátnőm pedig 19 ^^ :)

Szerintem a kor csak valamennyire számít. Mostani barátnőm és köztem négy év van 18-22. Igazából nem a kora számít, mert nagyon egy hullámon vagyunk. De volt már olyan barátnőm, h három évvel voltam nála fiatalabb, és se őt nem zavarta, se engem. Az, hogy azért mentünk szét, mert én még talán egy kicsit gyerek voltam hozzá, az nem a kor miatt volt. Ha a most lett volna akkor, azt kell, hogy mondjam, felnőttem a feladathoz. De mint tudjuk, a mult az csak mult. Az meg már bocsi, de nagy butaság, h nem lehet felnézni a fiatalabbra. Mégis miért?! Azért mert hamarabb születtem? Ki nem csinálja le? A kor csak egy szám, egy statisztikai adat, melyen nyilván vagy tartva, a születésnap meg egy jó alkalom, hogy bulizz. De inkább a tettek, és azok a dolgok beszéljenek helyettünk (meg a korunk helyett), amit letettünk az a asztalra, és nem a sörösüvegre gondoltam. Nah, erről meg ez a véleményem.

Km2ero. 12-14 éves lányok 5-től 8 évig terjedő szabadságvesztéssel járnak.

Na de félre a viccet 27:22 fiu javára szerintetek nem gáz? Kicsit érdekes a dolog.

nah igen, kiscsajokkal vigyázni

ebben egyetértek

am amiket írtatok: 2 év korkülönbség nem gáz

am az nekem külön tetszik ha csaj idősebb ( volt itt 2-3 év is a válaszok közt..)

ez valahogy tetszett :)

nekem is jo lenne valami idősebb csaj.. akár 2 évvel is idősebb.. :D

de válaszolva a kérdésre: nem gáz a 22:27 arány ha a fiú javára van...

fordítva már furcsácska lenne kicsit..

de fiú javára.. semmi kivetni valót nem látok benne

szóval hajrá

ennyi :)

Az én barátnőm a 15 volt, majd rá 1 hónapra töltötte a 16-ot, mikor szerelmesek lettünk. Én ekkor 23.szülinapom töltöttem éppen aznap. Szóval így 7 év van köztünk. Lassan 2 éve együtt vagyunk, de nagyon édes termtés :D. Jól megvagyunk.

huu az igen :D

akkor hajrá

7 év és 7 nap van köztünk, és ez lesz a 4. karácsonyunk együtt. Bírja a strapát, pedig nem lehet mindig könnyű. :lol:

én 20 vagyok, és van egy 16 éves lány. jól megértjük egymást, de nem tudom h belevágjak e vele egy kapcsolatba? sztetek???

Kedvesem 17 éves , én 19 vagyok , 2 év 20 nap van közöttünk :rolleyes:

Mégis többnyire Ő az érettebb gondolkodású :D:lol:

Barátnőm idősebb! :blush:

Én 18 vagyok, és ő is! :D

picivel több mint 8 hónap van köztünk! :)

Szerintem vágj bele a kapcsolatba. Az a 4 év nem sokat számít. Az emberek túl nagy figyelmet szentelnek a kornak, holott egy ember érettségét nem az határozza meg. 16 évesen lehet érettebb, komolyabb, mint egy 20 éves lány.

Már tizenéves koromban se voltak 20 évesnél fiatalabb barátaim, mégis a legtöbb kapcsolatban így is én voltam az érettebb gondolkodású a fiatalabb korom ellenére. Azért jövök olyan jól ki a mostani párommal is. :rolleyes:

Szóval vágj bele mindenképpen, és a karácsonyt már ünnepeljétek együtt. :rolleyes:

jol mondod piccolacui

egyetértek

vágj bele, nincs mit vesztened és szégyelnivalód sincs

Én most nemrég lettem 25 , ő pedig 22 éves, nem látszom nála idősebbnek, és amúgy is fél fejjel alacsonyabb! :)

köszönöm a tanácsokat :) a fejleményekről tájékoztatlak titeket ha lesz :D addig is kellemes ünnepeket...

Én 19 éves vagyok a barátom pedig 17 :happy:

fél év, az ő javára. Eddig semmi gubanc nem volt, és végre van valakim, aki az ágyban is hozza a szintet :)

Köztem és a barátnőm között 10 év a különbség én21 ő 31. Ennyi és tök jól megvagyunk

én 22 barátnőm 20 éves

8-évvel fiatalabb, de szerintem nem jó a nagy korkülönbség!

Én 17 leszek, a barátnőm pedig 19. 2 és fél van köztünk. Egyáltalán nem probléma, sőt.. :) Másfél éve együtt vagyunk. Eddig is 1-2 évvel idősebb barátnőim voltak. Sokkal jobban kijövök velük, mint a nálam fiatalabakkal. :)

Én 22 bnőm 32 :) legutóbb..:D

én 22, szerelmem 24 ;)

Hát még egy hete volt barátnőm... Én 18 vagyok, ő meg 15... 1,5 évig tartott (jött egy másik gyerek:( ) és rájöttem, ha komoly dolgot akarsz, akk jobb, ha 17 éves minimum a csaj...szerintem kb...

Másfél évvel vagyok idösebb... másfél éve vagyunk együtt. Lelkileg mondjuk már rég lehagyott :D

A barátnőm 19, én meg 25!

Hát a barátom 15 évvel idősebb mint én. Én nagyon jól megvagyunk.. Szerintetek ez sok? 22:37

ha neked nem sok akkor ne érdekeljen a többiek véleménye, nyílván szereted azért vagy vele nem?:D

ne hagyd magadat befojásollni :P

és rájöttem, ha komoly dolgot akarsz, akk jobb, ha 17 éves minimum a csaj...szerintem kb...

Bölcs észrevétel. :sleep:

Hát a barátom 15 évvel idősebb mint én. Én nagyon jól megvagyunk.. Szerintetek ez sok? 22:37

A 17-hez képest fel se tűnik. :D

Egyébként a szerelem kortalan, pusztán jól ki kell jönni egymással a két félnek és akkor bármennyi lehet köztük a különbség.

én -1,5 -el vagyok idősebb :)

ő 21, én 19

Fordított Téma nincsen? :D Mert én vagyok 18 és a barátnőm 32.....