Jump to content
PirateClub.hu
sanya8012

Dragon Ball 2008

Recommended Posts

hát de ugy értik ;)

az ugyanaz. na de miért is harconak?? Ez itt a kérdés!

legalább te kicsillagozod a jelzőt :D

újabb hír ( én azért rendületesen hozom az újabbakat :) )

Főiskolások:

Texas Battle , Shavon Kirksey , és Richard Blake főiskolás diákokat játszanak a Dragon Ball- ban. Texas battle Carey Fullert játssza, a suli helyi zsarnokát, vagy végül is a főnököt, bandavezért. Shavon Kirksey Emi-t alakítja, Chi Chi legjobb barátját. Richard Blake-é Agundas szerepe. Ő Carey Fuller balkezeként lesz ismert, nagy futball játékos, és mégnagyobb gonosztevő. Mindhárom színész most elmerül a filmezésben.

l_dfc284ce453531775ce7b2fb706ea136.jpg

Shavon Kirksey (Emi), Richard Blake (Agundas), Texas Battle (Carey Fuller), Jamie Chung (Chi-Chi), és Justin Chatwin (Goku).

ezt én fordítottam le Hu-ra egy angol oldalrol... nem mintha Goku valaha is járt volna főiskolára... <_<

én azt hallottam hogy egy anime készítő cég azt válaszolta ezen kérdésre hogy lesze e film ! " ez egy butaság ! a Dragon Ball egy anime sorozat ! teljesen más lenne ha filmen akarnánk megmutatni ezt világot ! ez lehetetlen ! ezért is rajzolták meg animeben a dragon ball-t ! ha vki valamikor is készít ilyen filmet garantált hogy semi köze nem lesz az eredeti sorozathoz! "

szal neekm annyi avéleményem hogy d*gják fel amguknak:) mert sztem butaság lenne filmen megvalósítani ! telejsen más karatkerekkel képzeljenek el egy világot akkor inkább ! de ezen az alapon ! úgy még oké! ja a másik a kira videók a youtubeon :P frankón transformers + alien jelentekből ösze vannak fabrikálva:P elég gagyi :P

A Dragon Ball eredetileg manga és nem anime, csak később lett az. Szóval anime gyártó cég failed.

Én várom és kiderül xD

Sztem se lehetne nagy durranás de Goku tuti hü**én fog kinézni !

Én várom és kiderül xD

Sztem se lehetne nagy durranás de Goku tuti hü**én fog kinézni !

Justin Chatwin lesz Goku!

A legújabb hírek szerint már megvan a Dragon Ball Z film színészgárdája. A készítők Justin Chatwin (Világok harca) színészre bízta a Goku szerepét, James Marsters (Angel) pedig Piccolo bőrébe bújik. A filmet, melynek forgatása e hónap végén kezdődik James Wong rendezi és a tervek szerint 2008. augusztus 15-én lesz a bemutatója.

SPYdog

A CHUD.com-nak sikerült hozzájutnia az újonnan készülő Dragon Ball Z film szereplőinek leírásához, amely jellemzi a legtöbb általunk várt karaktert. Továbbá, a honlap értesülést szerzett arról, hogy James Wong (Final Destination, The One) fogja írni és rendezni az új filmet a 20th Century Fox számára.

JAMES WONG RÁTETTE A KEZÉT A KRISTÁLYGÖMBÖKRE!

Már idén novemberben megkezdik az élőszereplős Dragon Ball Z film munkálatait, amelyet James Wong rendez majd, és amelynek a forgatókönyvét is ő írja majd.

Dragon Ball Z film szereplőinek leírása!

[son Goku] 18 éves, Goku nem túl népszerű az iskolában, de rendkívül tehetséges a harcművészetekben, akit rendkívül kemény edzésben részesít nagyapja, az öreg Son Gohan. Miután Szívtelen Sátán megöli az öreget, Goku elszánja magát, hogy beteljesíti haldokló nagyapja utolsó kívánságát, hogy megkeresi a Zseniális Teknőst (Muten Roshi), és összegyűjti a 7 kristálygömböt, hogy megakadályozza Szívtelen Sátánt terve beteljesítésében. A gonosz szörnyeteg mindenáron meg akarja magának kaparintani a világot, de ehhez szüksége van a kristálygömbök misztikus erejére. Goku a Zseniális Teknőshöz megy, hogy tanítsa őt. Az utazásai során az ifjú harcos barátokat szerez, akik csatlakoznak hősünkhöz, hogy felkutassák a kristálygömböket. Rengeteg veszélyes kalandba keverednek, de úgy látszik, hogy Goku megállíthatatlan. Fizikailag és szellemileg is sokat fejlődik az úton, miközben nem feledkezik meg a hű barátairól sem, akik végig elkísérik őt.

[bULMA] Egy 20-as éveiben járó gyönyörű és rendkívül intelligens nő, aki nagyon magabiztos, és kihívásokra éhes. Az ő édesapja által birtokolt 5 csillagos kristálygömböt Szívtelen Sátán ellopta. Bulma abban reménykedik, hogy ki tudja szabadítani a kristálygömbök végtelen erejét, és általuk megváltoztathatja a világot, ahogy Edison vagy Einstein tették. Bulma birtokol egy Sárkány Radarnak nevezett készüléket, amely segítségével képes lokalizálni a kristálygömböket. Miután Goku útitársává válik, találkoznak a Zseniális Teknőssel és Yamcha-val, és megpróbálják még Szívtelen Sátán előtt összegyűjteni a gömböket. A leleményes és bátor fiatal hölgy, aki egyben a fegyverek szakértője is, rengeteg akadályt küzd le barátai segítségével, hogy felkutassa a 7 kristálygömböt.

[YAMCHA] 20-as éveiben járó fickó- "A rossz fiú, akinek nincsen gondja a csinos hölgyekkel" gúnyolódik hőseinkkel, akik ez időtájt csapdába esnek egy homok üregben, ahelyett, hogy segítene nekik a kötéllétrájával. Azonban miután meghallja a Zseniális Teknős történetét, amelyben Szívtelen Sátán egyszer már majdnem megszerezte a világuralmat, és most ismét erre készül. Yamcha elhatározza, hogy nem csupán segít kiszabadulni hőseinknek a csapdából, hanem értékes tagjává is válik csapatuknak. Egy furfangos és trükkös fiatalember, aki teli van meglepetésekkel. Miután csatlakozik a 3 tagú csapathoz, 4. tagként segíti őket felkutatni a kristálygömböket még Szívtelen Sátán előtt.

[Zseniális Teknős] Ez az idős mester Goku nagyapjának volt a jóbarátja. Goku, nagyapja halála után hozzá fordul segítségért. Bár úgy néz ki, mint egy koldus, azonban ő a világ legfélelmetesebb harcosai közé tartozik. A kezelésébe veszi Gokut, hogy felkészítse őt a nagy utazásra, melynek célja a Szívtelen Sátán tervének meghiúsítása, és a világ megmentése általa. Egy bölcs, kicsit hajlott férfi, aki ugyanúgy jártas az emberi természetben, mint a harcművészetekben. Goku harci technikája rendre elképeszti őt, de mindig emlékezteti az ifjú harcost a hibáira. Végül képes feláldozni saját életét, hogy megfékezze Szívtelen Sátánt.

[MAI] 20-as évei második felében járó nő, kinek dekoratív megjelenése sok veszélyt hordoz magával. Szexi, exotikus, fekete csillogó öltözetben egy komplett fegyver arzenállal rendelkezik, ezen kívül még tökéletes harctechnikával is rendelkezik. Ő Szívtelen Sátán egyik titkos fegyvere. Ravasz és villámgyors gondolkodású személy, aki képes az alakváltásra is. A film csúcsjelenetében felveszi Chi Chi (egy fiatal harcművész, akit romantikus szálak fűznek Gokuhoz) alakját, hogy megmentse Szívtelen Sátán életét a Zseniális Teknős átka elől. Mikor felfedik a kilétét, az életéért kell majd küzdenie.

[sZÍVTELEN SÁTÁN] Egy ősi lény, aki humán külseje ellenére egy földön kívüli fajhoz tartozik, amelyek eltökélték, hogy az uralmuk alá hajtják a világot. Sátán az ura egy démoni fajnak, amelyek kis híján elpusztították a Földet 2000 évvel ezelőtt. Már csupán a 7 kristálygömbre van szüksége, hogy megtörje az átkot, amely már 2000 éve sújtja. Sátánnak van aggasztó híre Goku számára. Ismeri Goku eredetét, mégpedig azt, hogy Goku egy csillagharcos, akinek az a végzete, hogy Sátánhoz csatlakozzon, és annak jobb kezévé váljon a világ meghódításában.

[CHI CHI] Goku élete nagy szerelme. Chi Chi egy bájos fiús lány, aki Gokuval együtt nőtt fel. Harcművészetet tanult, és mindig is sejtette, hogy Goku képességei átlagon felüliek. Miután Goku útra kel, hogy beteljesítse egykori nagyapja kívánságát, Chi Chi találkozik Gokuékkal egy nagytornán, ahol vonzalom alakul ki a két fiatal között.

[sON GOHAN] Goku kedves és bölcs nagyapja. A hetvenes éveiben járhat, de korát meghazudtolva képes harcolni. Akár mint Jet Li. Egy kiforrott harcművész, aki Goku unokáját tanítgatja a harcművészetekre, és nem mellesleg nagyon szereti őt. Speciális ünnepi lakomával és egy különleges ajándékkal kívánja megünnepelni unokája 18. születésnapját. A 3 csillagos kristálygömböt szerette volna Gokunak ajándékozni, e sajnálatos módon a Namek harcosok magasan képzett nindzsái legyőzik őt. Mielőtt meghalna, Gohan unokáját elküldi, hogy nézzen szembe a sorsával, és hogy szembeszálljon a nindzsákkal.

SPYdog

100 milliós mozi!

A The Gazette magazin forrásai szerint a 20th Century Fox tervezi, hogy széles vászonra viszi Toriyama Akira talán legnagyobb alkotását, a Dragon ball Z-t! A forgatást nyilvánvalóan jövőre kezdik Montrealban, mivel a stúdió már félretett 100 millió dollárt a projekthez. A Dragon Ball Z rengeteg rajongót szerzett magának nemcsak Japánban, hanem az egész világon. A történet szerint idegenek érkeznek a Földre, hogy meghódítsák azt, és az ellenük folytatott harc sokakat szegezett a képernyő elé. Már évek óta terjednek pletykák a készülő filmmel kapcsolatban, és a lehetőségre éhes stúdiókkal valószínűsíthető, hogy a Dragon Ball Z valósággá válhat.

talán már most jo helyire irtam

Egy szomorú hír: A dragonball is az írósztrájk áldozata!!!

Azaz 2008 augusztus 15-ről eltolták 2009 április 3.-ra

Én azért kiváncsi leszek a filmre.Igaz magamban már leirtam de hátha többet nyújtanak mint várjuk(Mondjuk ezt kétlem)

hát ezt a Chatwin srácot nehéz elképzelni mondjuk egy véres kamehameha-zás közben.. <_<

bár ha a haját megcsinálják kinézetre még egész hasonló is lehet :)

A Dragonball-film is a sztrájk áldozata

Az Akira Toriyama népszerű "képregénye" alapján készülő Dragonball-mozifilm a legújabb áldozata a hollywoodi forgatókönyvírók sztrájkjának, így a forgalmazónak át kellett ütemeznie a forgatási tervet.

James Wong, a Végső állomás és az Egyetlen rendezője, hiába akarta elkészíteni 2008 augusztusára a népszerű anime élőszereplős feldolgozását, az írósztrájk eredményeképp csúszott a film forgatása, és most már semmiféleképpen sem készülhet el a kitűzött határidőre.

goku.jpg

A gyártó 20th Century Fox így a tervezett premiert majd 3/4 évvel eltolta, és 2009. április 3-ban állapította meg, vagyis ekkortól láthatjuk a mozikban a Justin Chatwin által alakított Gokut, valamint társait, akik kötött feltűnik James Marsters (Piccolo) és Chow Yun-Fat (Roshi) is.

Mi lenne ha elolvasnád, amit előtted írtak PrinceCherry

Csak 4 hosszal... ;)

Én mostanában néztem a Z-t, de annyira gyökér története van. De tényleg ennél tucatszámra vannak a jobb animék.

20 részen kersztül harcol dermesztő meg son goku, ami egyébként csak 5 percig tartott. Ami nagyon szánalmassá és unalmassá teszi a sorozatot. A sima sokkal jobb volt.

Meg Goku fut Kaito mesterhez azon a szar úton ami kb. szintén 20 részen keresztűl tart.

Ti meg csak azt írjátok, hogy nem lehet a film jobb mint ez.

A karakterek viszont nekem nagyon tetszettek, a szinkron nagyon jó. Láttam japám hanggal, hát valami rettenetes volt. Én szeretem ezt a sorozatot, de szerintem a film sokkal jobb lesz.

Ha a történetet egy kicsit átírják az még nem jelenti hogy rosszabb lesz, csak azt hogy más. A rajongóknak ez általában nem tetszik.

Stephen Chow meg szerintem garanancia a jó filmre. Nézzétek meg a Pofonok földjét, az a legjobb filmje.

Ha tehetitek akkor feliratosan nézzétek, eredeti nyelven (Én így néztem meg háromszor, meg egyszer szinkronosan)

Remélem hogy ilyen szintű lesz a Dragon Ball film is, és beletesznek jó sok poént is, hiszen a sorozatban is volt pár.

Nézzétek meg és utánna alkossatok róla véleményt, mert persze lehet hogy rossz lesz, de majd meglátjuk 2009-ben.

akkor nézd tovább, aláírom, hogy azok tényleg unalmas részek, de a cell és majin buu saga nagyon jók.

am a képek és a történet alapján én se várok sokat a filmtöl...

A DragonballZ pont ilyen hogy 20-30 részen keresztül tart a harc. A DragonballGt az amiben sokkal gyorsabban törénnek az események hiszen csak 64 rész és még is van benn vagy 5 főellenség. Örömmel látom hogy van magyar szinkron szerető ember is. Cell-es és a Buu-s részek már nincsenek kint magyarul. Kattintsatok a második linkre az aláírásomnál. Majd meglátjátok mire gondoltam.

namek.jpg

hát ez komoly... mint egy ufo

Inkább rajzoljanak új movie-t..amit 3D szemüvegbe kell nézni..

Szentem ritka szar lesz,egyszerűen emberekkel nem lehet megcsinálni...azt ne mondja nekem valaki hogy van olyan ember és még színész és aki ugy néz ki mint songoku vagy vegita...aztán átváltoznak...ááh felesleges.Az anime nek megvan a saját varázsa,nem kéne azt elrontani.

Mellesleg nem szoktam egyáltalán anime t nézni,de a DB kimaradt anno az életemből,és azt nem lehet kihagyni :D kultusz :D (most tartok DBZ 220. részénél :D )

Menyire hasonlítanak :D

http://www.unificationfrance.com/spip.php?article3588

sztem várjuk ki a végét h milyen lesz :) én nagyon szeretem a DBt és lehet ebből jó film ;)

reg lattam kivancsi vagyok ra

Szerintem is érdemes kivárni a filmet, kíváncsi vagyok rá, hogy a mai technikákkal mit tudnam a mozivászonra varázsolni. Én személy szerint fiatalabb koromban imádtam a dragon ballt, és nagyon remélem, hogy a film is elnyeri a tetszésem! :happy:

A filmet én is nagyon várom,hogy mai effektekkel és trükökkel mit hoznak létre belőle.Nagy Dragon Ball rajongó maradtam 28 éves fejjel is.

Amerikaiak csinálják?

3 kép:

dragonball_z3.jpg dragonball_z2.jpg dragonball_z1.jpg

A képek nem éppen bizalom gerjesztőek.

Egyetértek az előttem hozzászólók többségével, miszerint semmi jót nem várhatunk ettől a filmtől. Én is joban örültem volna, ha anime rajzfilm formájában csinálnak egy új mozifilmet, esetleg folytatják a DB sorozatot, habár nem tudom, hogy azt hogyan lehetne tovább fokozni...

Hááááát.... van egy olyan érzésem hogy ez gagyi lesz.Mellesleg kissé átírja az eredeti DB történetét.Amúgy DragonBallZ nekem sem a kedvencem, tényleg nagyon sokáig húzzák a dolgokat benne, a GT meg egyenesen pocsék, bár azt ha jól tudom nem is az eredeti készítők csinálták.

Mindenesetre megnézem, ha elkészül.

Hihetetlenül várom! asszem a legelsők között fogok ott ülni a moziban ha már majd vetítik a filmet!

Sztem a mai techznika már lehetővé teszi h totál jó film lehessen!Csak mindent bele kell adni és jól kell megválasztani a szereplőket.

HA ezt a filmet most nem veszik félvállról akkor bizony újra kirobbanhat a dragonball láz világszerte!!!

DRAGONBALL 4EVER!!! B);)

Kamu az egész. Már vagy 9 éve fantáziálgatnak a fanok róla hogy lesz egy rendes élőszereplős db film, és nem tudom hogy poénból-e, a hecc kedvéért vagy csak végső elkeseredésükben de ilyen kamu képeket meg videókat gyártanak, más filmekből összevágva. Várom nagyon hogy készítsenek egy filmet. A technika adott, látván a sok képregény adaptációt, amik igencsak divatosak manapság, nem is lenne rossz. Szerintem csak idő kérdése hogy mikor kapják fel a Dragon Ball film ötletet hollywoodban.

Lol, nem szeretem az anime-s .....-t.(inkább kipontozom, nem szeretném, ha felmenne a pumpa az anime-fanokban...meg különben is...senkinek sem lehet tökéletes ízlése :P)

A filmnek egyetlen pozitívuma lesz(ha elkészül):

szerepelni fog benne James Marsters, akiről minden normális ember tudja, h egy űberfaszakirálycsávó.

Ritkán nézek meg 1 ember miatt egy filmet, de most nagyon kíváncsi leszek, h J.M. mit fog nyújtani 'Lord Piccolo' szerepében.

Amúgy wtf? ez a Lord Piccolo? :mellow: