Jump to content
PirateClub.hu

Dragon Ball 2008


sanya8012
 Share

Recommended Posts

A Dragonball című japán manga sikerét leginkább az utóélete bizonyítja: újjászületett már képregény,

videójáték és világszenzációt okozó tévésorozat formájában is.

De valószínűleg most ér a csúcsra: 2008. augusztus 15-én kerül a mozikba a Dragonball filmváltozata.

A Világok harca című filmben Tom Cruise fiaként megismert fiatal színész, Justin Chatwin alakítja majd a hőst,

Gokut, aki az univerzumot uraló kalandoroktól védi a földet, azoktól, akiknek a film címéül is szolgáló misztikus tárgyak a birtokukban vannak.

A főgonosz hálás szerepét a Buffy, a vámpírölő-ből és az Angel-ből ismert James Marsters alakítja. A produceri munkákat a legendás rendező,

Stephen Chow vállalta, a rendező James Wong lesz.

A sci-fi kalandfilmet az egyik legpatinásabb és legnagyobb hollywoodi stúdió, a Twentieth Century Fox forgalmazza majd.

A Dragonball népszerűsége sok év óta töretlen. 2002 óta több 10 milliót adtak el a 25 féle Dragonball-videójátékból, a tévésorozatnak 500 epizódja készült.

A forgatás az év vége felé kezdődik, Chatwin azonban már szorgalmasan készül a szerepre: egyenlőre harcművészeti szakértők segítségével sajátítja el a Kung Fu alapjait.

Ugyanazok a trénerek vannak a segítségére, akik a Mátrix, a Mr. & Mrs. Smith és a 300 elkészítésben is közreműködtek.

 

 

 

www.tvn.hu_affebdc1a84d42daa9d90287488db3f8.jpg

 

http://www.imdb.com/title/tt1098327/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ha ügyesek akkor összetudnak vmit jót hozni, de ha nem adnak bele mindent akkor nem hixem, h vmi nagy sikert fog aratni... kiwarrior-nak viszont igaza van, az anime az anime ls akármilyen filmet csináljanak soha nem lesz olyan jó mint az eredeti!!!

Link to comment
Share on other sites

Na egyre jobban érdekel. nagyon szerettem az animet.

sztem!!

szereplök: a gokut alakito gyerek szar! a fögonosz szintén.

producer: neki köze volt a shaloin soccerhez meg a pofonk földjéhez ami egy bohockodás.

rendezö: hááát nemtom végsöállomás 1 és 3 (sztem ez is szar). a jet lees egyetlen(ez 1 picit tetszett). ö talán pozitiv irányba huzhatja...

na nem tudom de várom az tuti ::SSDDDSDSSDSDSSSD

Link to comment
Share on other sites

Nem is mondták hogy Cruise benne lesz :D:P

 

Amikor először hallottam, azt hittem hogy csak vmi idióta pletyka, mint amikor azt mondták hogy a pokémonból is csinálnak filmet :D :D :D Hát az hogy nézett volna ki XD

Nemtom, nem tűnik túl jó ötletnek az hogy animéből filmet csinálnak.Nem hiszem hogy ilyet csináltak volna ezelőtt, de olyan érzésem van mintha nem lettek volna jók az animéből csinált filmek :D

 

Mindenesetre meg fogom nézni.

Link to comment
Share on other sites

Én már nagyon várom ezt a filmet.

Mikor adták a sorozatot az rtl klubon mindig hamarabb haza mentem munkából is hogy megnézzhessem.

Nagyon tetszik a Dragon Ball című japán manga.

 

www.tvn.hu_5aa9ae64853b56e95bd94022b484fdb8.gif

Link to comment
Share on other sites

Érdekes lesz ebből jó filmet csinálni... mindenképp respect hogy egyáltalán megpróbálják de én nem sokat várok el egy ilyen fajta filmből... az anime páratlan volt ... tényleg én mindet láttam... de hogy Justin Chatwin - Goku szerepében... meglátjuk mi sül ki belőle... :D

Link to comment
Share on other sites

www.tvn.hu_c00f2c72ee5b3eeb7ac80f666148d9d9.jpg

 

 

 

20th Century Fox tervezi, James Wong fogja írni és rendezni a múvit.

100 milliós projektet láthat majd jövőre a néző megvalósulni a vásznon

A színészgárda egyelőre: Justin Chatwin(Goku), James Marsters (Piccolo)

a tervek szerint 2008. augusztus 15-én lesz a bemutatója.

Akira Toryama, a Dragon Ball ki találója is segíteni fog Wongnak a filmmel kapcsolatban

Az Új-zélandon vagy valahol a körül (?) forgatják majd (most) a történetet.

a filmet úgy tudni 4 részesre tervezik csak 1 Dragon Ball-os rész lesz a többi DBZ lesz

„Elvileg a szinkronhangja Son Gokunak a Pókember hangja lesz

Mint tudjuk a Szívtelen Sátánt megveri Goku és Szívtelen Sátán kiköpi a tojást amiből lesz majd Ifjú Sátán

És a jól megfelelt háttérszereplőket sem fogják kisemmizni hiszen benne lesz Oolong,és macsek is

84 kaszkadőr alkotja meg Goku személyét és 113 kamerával készítik el”

 

www.tvn.hu_dcfee3c07b84965103fb34bf9ef35e20.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sajnos még csak ezeket találtam.

 

 

 

 

 

 

www.tvn.hu_80c471f6d3950359183dbda40450893e.gif

Link to comment
Share on other sites

Hát skacok ez sztem ritka elfuserált fil lesz....legalább megcsinálhatták volna úgy mint az ff7:advent childrent.....mi ez már h egy manga vagy anime rajzfilmre élő filmátdolgozást csinálnak...yokat fogok röhögni ezen a filmen...sztem....

 

Én most nem a sorozatot itélem el csak afilm megvalósítását...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...