Jump to content
PirateClub.hu

Palik László


baggio11
 Share

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szerintem épphogy viccesé teszi a forma 1et fasségaival :D

 

pl mit csinálnánk ha nem lenne : Hova tűn démon hill?

vagy : ezen az autón a 4 kerék hajtja a motort

 

aranyköpései :D:D :D jó az , palik a mester :D:D

Link to comment
Share on other sites

Már régóta "külföldi" (német v. sógor) adón nézem az F1-et, mert a Palik 1 *llat, szinte elélvez saját hangjától, hülyeséget hülyeségre halmoz, másik "esetleges" értelmesebb mondandója nem is érdekli, azt hiszi amit saját maga mond az úgy van (pedig soxor köze nincs a valósághoz), amiket "benyög" azt gondolja de nagy poén.

Összefoglalva, ha nem beszélne ennyi butaságot és néha egy odaillő jó poént "eleresztene", akkor még elmenne. :rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

Már annyira megszoktam h a Palik f*szságokat beszél vereny közbenszinte már nemis érdekel én inkább az aranyköpeseire vadászok.Ami a legjobban tetszik h leoltja saját magát miután bakizott 1 nagyott :lol:

Link to comment
Share on other sites

ÉN azt nem szeretem benne, hogy mikor még volt Scumacher(örök tisztelet neki) akkor úgy beszélt róla mint egy átlagos versenyzőről

 

Nekem,meg úgy tünt,hogy csak neki szurkol.

Amúgy amit csinál szerintem dühítő,amikor megtehettem én is inkább más adón

néztem a forma1-et.

Link to comment
Share on other sites

Palik egy jelenség a forma1 közvetítésében. Dög unalmas futamokat is végig tudtam nézni, mert ébren tudott tartani. Én csípem a dumáját. Rajta kívűl Dávid Sándor, Wéber Gábor és Szabó Róbert az, akiknek helye van a közvetítésekben! "Leoltja" Czollnert? Hát nem csodálom..

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! nincsen bajom vele, bár az igaz, hogy nagyon megváltozott az emberke, mintha egy kicsit el lenne szállva magától............... ;)B) szipi

Link to comment
Share on other sites

ÉN azt nem szeretem benne, hogy mikor még volt Scumacher(örök tisztelet neki) akkor úgy beszélt róla mint egy átlagos versenyzőről

 

 

 

:D hát nemtom de engem épp az idegesített hogy istenítette őt. mást se lehetett hallani csak h : schumi így, schumi úgy... meg nem is azt mondta ami történt hanem össze vissza pofázott minden baromságot hogy ez történt vele múlt szombaton meg áhh... nem való kommentátornak :)

 

Módosította uzsidoboz
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

sziasztok! na, úgy látom, hogy nemcsak kommentárkodik, hanem már tévéreklámokban is szerepel. ;) szipi

Link to comment
Share on other sites

Én egyszer láttam élőben xD Mentünk Pesten a dunapart mellett , tudjátok a Red bull air race volt akkor,

és ott állt a közvetitötorony mellett, én meg kikiabáltam neki kocsibol hogy HOPPÁCSKA !!!!! :D:D

És amikor meghallotta elkezdte kapkodni a fejét hogy kinek van még olyan nyomorék szövege mint neki :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...