Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

Lenne egy kérdésem:

Miért van az,hogy teljesen szimmetrikusan terhelem a két karomat,

mégis a jobb bicepszem néha sokkal jobbal feszít.

Gyakorlat után olyan mintha valami rideg anyag lenne helyette.

Életemben egyszer gyulladtak be a bicepszeim.

 

Menjek sportorvoshoz?

 

érdekes hogy a lábat senki nem akarja edzeni nem csak te hanem szinte senki vajon miért ???

 

megmondom öszintén nem vagyok valami tapasztalt,

de szerintem a lábat könnyebb edzeni (sztem)

Link to comment
Share on other sites

Lenne egy kérdésem:

Miért van az,hogy teljesen szimmetrikusan terhelem a két karomat,

mégis a jobb bicepszem néha sokkal jobbal feszít.

Gyakorlat után olyan mintha valami rideg anyag lenne helyette.

Életemben egyszer gyulladtak be a bicepszeim.

 

Menjek sportorvoshoz?

 

 

 

megmondom öszintén nem vagyok valami tapasztalt,

de szerintem a lábat könnyebb edzeni (sztem)

milyen gyakran edzel bicepszre és hány gyakorlatot csinálsz rá ??

 

Nekem az a tippem hogy lábra a legfárasztóbb dolog gyurni...)

Ha elküldöm neked az edzéstervemet akkor +nézed és belejavitasz?:D Hátha van benen valami ami rossz..:)

küldjed bátran ha tudok szivesen segitek :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

érdekes hogy a lábat senki nem akarja edzeni nem csak te hanem szinte senki vajon miért ???

 

Én lényegesen többet edzek lábra mint felső testre... :) Egyébként szerintem azért nem szeretik sokan a lábra edzést mert elviselhetetlenebb ha a lábadban van az izomláz... :) A mostani edzéstervemben gugolástól kezdve kitörésig triszettben minden található... :) és végre megint van izomlázam :)

 

Link to comment
Share on other sites

milyen gyakran edzel bicepszre és hány gyakorlatot csinálsz rá ??

 

minden második nap kb 20-24 kilóval 10-15x10 körül scott padon(negatívból).Vagy 10-12 kilós súlyzókkal ugyanezt álldogálva.

 

De nem ez a lényeg,hanem hogy amikor 5 napig nem vóltam gyúrni akkor is mindeféle mozgatás nélkül is olyan vólt mintha csomós lenne.Abszólut ugyanannyit edzek mindkét karral.

 

Ez normális?

Link to comment
Share on other sites

1 hónapja edzek, most akarok venni tömegnövelőt, ugy hallotam hogy nem tesz jót a vesének ez igaz? Meg hogy bevízesedek tőlük. A Volumass 35-re gondotlam, vagy BioTech American Weight Gain 2000.

Ha otthon megcsinálom a turmixot és edzés után izsom meg csak ugyanugy hassnál? Inkább ugy kérdezzem hogy edzés után egyböl kell inni egy turmixot vagy várhatok vele mig hazaérek.

Link to comment
Share on other sites

arról nem tudok hogy a vesére káros lenne van olyan amelyik visszatrtja a vizet aszervezetbe de nem a volumass 35

sokan ugy csinálják hogy egy sékerbe magukkal hozzák a turmixot edzésre és a végén megisszák

otthon is megihatod ha nem két órányira laksz a teremtől :rolleyes:

Módosította Gabi89
Feleslegesen ne idéz
Link to comment
Share on other sites

Sziasztok beköszönök már énis! ;)

Pár honapja kezdtem de, az a baj van sokszor nincs kedvem és kihagyom sajnos elég lusta vagyok. A másik hogy én focizok is, és ez azt jelenti heti 2 edzés 1 vagy 1,5 órás + hétvégén egy meccs. Ez elvileg nem is lenne baj ugye, mert így legalább zsírt azt ki is izzadom. :D (Hozzá teszem nem is látni, hogy lenne rajtam zsír)

Most hogy 2 hónapig nem volt edzés felszedtem 5 kilot. De az a baj, nemigazán látszik meg rajtam. Lábra nem szoktam gyúrni, mert ugye, arra ott az edzés. Felsőtestre pedig úgy hogy Hétfő, Péntek = Mell, Bicepsz, Alkar, Tricepsz

Szerda= Hát, Váll

De semmi eredménye 178/70kg vagyok jelenleg, és 16 éves vagyok, de nem nagyon látszik rajtam ez a legnagyobb baj. Nyár a Mellemet szeretném szépre (kidülledjen most más szó nemjut eszembe erre :lol::D ). És a Karomat is szeretném nagyobbra, egyik barátommal edzünk együtt otthon, de szinte minden van, nagyon fullos valami gondolatotok van ?

 

Link to comment
Share on other sites

Hát meddig vagy suliba, én általába 3-ig, viszek 6-7 szendvicset és elég az szerintem vagy is nekem, én is focizok és így is birok még fejlődni is, edzés előtt, után kaja, igaz nem olyan régóta meg rendszerességgel gyúrok. :(

Link to comment
Share on other sites

http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=532
http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=535"
http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=1936

légyszi írjátok le hogy a 3 közül szerintettek melyika legjobb!

Módosította Gabi89
Direkt link használata tilos.Máskor használj Code tagot. [code] [/code]
Link to comment
Share on other sites

nekem a power mass tetszik legjobban de nagyobb kiszerelésüt kéne választanod ha van mert úgy árba jobban járnál

 

Jannusz!

 

Ma hallottam az intervallum edzésről.

Írnál róla valamit illetve készítenél nekem ilyen (intervallum edzés) edzéstervet?

 

Köszi!

neharagudj de nemtudok neked segiteni mert nem tudom hogy az intervallum edzés az hogy néz ki a gyakorlatban bocs de hülyeségeket nem akarok neked irni :(

Link to comment
Share on other sites

de azt sem szabad elfelejteni, hogy ha éhínséggel terheljük a szervezetünket,akkor összeszűkül a gyomor,

és a szervezet képtelen lesz sokkal jobban megemészteni az ételt,ezáltal sokkal több energiát felszabadítani.

 

A haverom 60 kiló és kb 2-3x annyit eszik mint én,pedig én 92 kiló vagyok.

Kérdezte hogy hogy lehet ez, én meg mondtam hogy -azért mert teneked mindig volt mit enned-

 

Magyarul: gondoljunk a rinocéroszra, vagy a spártai katonákra a 300 ból,

azoknak sem volt túl sok mindent enniük, de mégis bikák voltak mind az állat.

 

Szerk: a péksüteményben elég sok fehérje van ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...