Jump to content
PirateClub.hu

Élő hangszeres vs. elektronikus zene


Daniel
 Share


Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Amíg a föld kerek mindig lesznek rockerek. Mivel a föld ovális HARD TECHNO A NORMÁLIS!

 

Erre tudok egy másikat, igaz ez nem annyira jó:

 

"Amíg a föld kerek mindig lesznek rockerek, és őket verő rapperek"

 

(félreértés ne essék nem vagyok rapper, sőt utálom a rap-et, ezt csak úgy irtam)

Link to comment
Share on other sites

Gondolhatjátok, hogy nem az volt mindig a lényeg, hogy rontsuk el valakinek a zenéjét. Igazából nem is értem, miért kell... A klubzenének az lenne (volt) pont a lényege, hogy énekeljünk pár egyszerű dallamot, írjunk pár fogós ismétlődő zenei részt, és az egészet adjuk elő egy melegséget árasztó, de mégis ronda hangszereléssel. A 99-2005-ös zenéknek kb. ez volt a lényegük. Értsétek meg, hogy az, hogy mostanában teljes számokat dolgoznak fel, az nem a stílus jegye, hanem az, hogy elkorcsították, teljesen kommersz és varázstalan terméket csináltak belőle.

 

De nagyon kevesen lehetnek azok, akik azt a kiveszett életérzést szeretik még, ami a régi klubzenékben megvolt. És engem senki nem is akar meghallgatni :(

Link to comment
Share on other sites

Sztem 2005 előtt is voltak ilyen szemetek.Bár lehet nem ekkora mértékben.Mind1 itt az a lényeg hogy a tömeget az ilyen igénytelen szennyek vonzzák, amiben nincs fantázia, azért ilyen "népszerű" mostanában a sok tucctucc feldolgozás.

Bár a fall out boy is nagyon erőlteti most ezt a Jackson feldolgozást... közben még a szólót sem tudják elnyomni, csak lebutítva.Van Halen szólójához végülis tudás és tapasztalat kell.

Link to comment
Share on other sites

a legjobb az, hogy ezt egy olyan zenekarnak a nevével a nickjében mondta, akik manapság a honi metálszcéna körberöhögött, hátára fordított szarvasbogarai, akiknek már az is túl késő lett volna, ha fél évtizede vonulnak vissza.

Link to comment
Share on other sites

a legjobb az, hogy ezt egy olyan zenekarnak a nevével a nickjében mondta, akik manapság a honi metálszcéna körberöhögött, hátára fordított szarvasbogarai, akiknek már az is túl késő lett volna, ha fél évtizede vonulnak vissza.

 

 

 

És ezt pont olyan írja aki soha nem hallgatott meg egy Ossian lemezt se. Nevetséges a tudatlanságod! Ha nem tudod mit írsz akkor ne pattogj itt. Ja és lemezeladás alapján az Ossian a 10. Magyarországon! Ugyhogy mielőt beszélsz gondolkozz!

 

Ui: Ja és MAHASZ lista 1. hely!!!

Link to comment
Share on other sites

nem tudom az eladásokból mióta lehet következtetni a zene minőségére - akkor mc hawer bizonyára a-ligás muzsika, a győzike show pedig intellektuális szórakozás, hisz marha nagy nézettséget produkál.

amúgy én is átmentem 14-15 éves koromban az ossian-pokolgép korszakon, majd később te is röhögni fogsz ezen, bár valahogy én már akkor sem próbáltam senkit sem meggyőzni arról, hogy de jó zene.

Link to comment
Share on other sites

Vágod, hogy az Ossian-os pólód is kínai? :lol: :lol: :lol:

és akkor mi van ha első? az az a lista...

 

mások szerint meg az nem zene amit te hallgatsz,

 

mégsem sértegetjük a másikat ilyenekkel!!!

 

Ha észrevennéd, és visszaolvasnál, páran értelmesen beszélgetünk, vagyis normálisan vitatkozunk, erre te idejössz és egy hülye hozzászólással felborítod az egész rendet...

 

amint a rangod mutat, az tökéletesen igaz... pelenkás bajkeverő... ;) ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Na idefihyeljetek, a Pink Floyd a legjobb,mert ők a 73-as Dark Side Of The Moon albummal 741 hétig voltak a Billboard első helyén, na erre mondjatok vmit :D

 

Nagy többségben nem számít, ki hanyadik helyen van, hiszen manapság MO-on kicsi az aranylemez példányszám, MO-on LL Junior és Győző vannak első helyen, mert sok okosnak nem terjed tovább az agya ezeknél, régen ennek volt jelentősége, de ma... Persze akadnak még olyan értékelések, ahol megtiszteltetés bent lenni az első 10-ben, de azok kevésbé ismert bandák, legalábbis a köznép nem nagyon ismeri :D Bár az Ossian, hát :S, inkább nem is mondom...

Link to comment
Share on other sites

A pólóim eredetiek!!! Csak a külföldi zenekaros pólóim nem!

Amúgy meg nem fogok magamon röhögni mert én olyan zenét is csinálok!

Nincs annál jobb érzés minthogy egy zene általad szólal meg!

Amúgy meg mondhattok akármit, hidegen hagy:)

Mindenkinek megvan a saját véleménye amit én lesz@rok!

Na ennyit erről!!!

Link to comment
Share on other sites

mint mondtam, attól hogy valamit sokan szeretnek, még nem lesz jó. amúgy igen, találkoztam már paksiékkal fesztiválon, majdnem hozták is a live in debrecen bootleg színvonalát, bár karrierjük csúcsa az marad.

Link to comment
Share on other sites

paksival amúgy találkoztam már párszor itt pesten is, én mindig egyet láttam belőle, ő viszont még sose látott engem az ikertestvéreim nélkül, de persze, nem gond a beszabás.

 

tőlem amúgy szeresd, csak ne mondj ilyen hülyeségeket valamire, hogy nem zene, a metálos csőlátás nem menő, bár a többiféle sem.

Link to comment
Share on other sites

Régebben én is nagy csőlátású voltam, de nagy szerencsémre átkerültem másik suliba, onnan meg ajánlották ezt a fórumot, és a kettő együtt nyitották fel a szemem. Mondom nektek, egy környezetváltozás nagyon jól szokott esni az embereknek :D

Link to comment
Share on other sites

Ja amúgy meg elsősorban a közönség véleménye számít! Voltatok már Ossianon vagy Pokolgépen? Na akkor láthattátok volna hogy miről beszélek!

Annyian voltak hogy mozdulni is alig lehetett!

 

miért, te voltál már sensation white party-n, vagy Disco's hit partyn?

 

A pólóim eredetiek!!!

 

azt te csak hiszed! :lol: eredeti mi? eredeti kínai :D

 

eredeti...jóvicc :lol:

 

 

amúgy nagyon kemény rokker vagy! az értelmi szinted is körülbelül a "nagyon kemény rokker vagyok" szintjén van.

ha nem érdekel mások véleménye, akkor menjél és hallgasd az ossian-odat, és hagyd békén ezt az egész témát... úgysem neked való az efféle érvelgetés, és az efféle gondolkodás ;)

Link to comment
Share on other sites

Az igazat meg vallva, a magyar előadók pólói, persze hogyha tőlük veszed, akkor az eredetinek mondható, az a hivatalos, persze nem vetekszik egy Headbanger-ben megrendelhető import pólóval, amik 7-8000 ft-ba kerülnek, de akkor is a banda készítteti. Tapasztalatból mondom, bár én a Republic oldalról vagyok, de ha a dolog azon részét figyeljük, hogy ki honnan szerzi be az alapanyagot, jelen esetben ezt a póló jelenti, akkor már lehet kínairól beszélni, de csak azért, mert az olcsó, de ha kicsit igényesebb a zenekar menedzsere, akkor magyar vagy más, nem ferdeszeműek által gyártott pólókat szerez be, akár német, amerikai, de lehet indiai. Amiket én veszek a Republic-nál, azok mind jó minőségűek, nem a legjobb, de középszar. Egyébként a kínai pólókkal sincs semmi baj, némelyiken talán a grafika sz@rul van nyomtatva, de ez már csak ilyen, mit várjak egy 1000 Ft-os pólótól, a fanatikus úgy is meg veszi, nekem is van kb 30 ilyen pólóm, együtessek képével, borítókkal nyomva, van közte gagyi, de többnyire a jókat veszem meg, viszont nem viselem olyan sokszor őket, ez olyan hobby féle, mint a lemezgyüjtés vagy a bélyeg :D Vennék én eredetit is, de azon az áron 7-8 nem eredetit veszek, ami külsőre nem sokban tér el az igazitól, viszont ha vigyáz rá az ember, akkor sokáig eltart.

Úgyhogy ez ilyen dolog.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...