Jump to content
PirateClub.hu

Mit Kezdenél A Lottó ötössel?


richeeboy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Egy nagy csomot lezárni évekre hogy nem tudjam elszorni. Utána megszerezném a lányt aki kibaxott velem a távolság miatt..akkor nem lenne ugye akadály..., kicst adakoznék jó sokat :P , a többi meg luxus poooowwwwwaaa!!!

Módosította Psychooo
Link to comment
Share on other sites

Szegényeknek, betegeknek, intézeteknek adakoznék... a felét mondjuk, a maradékbol 1 luxus ház, berendezésekkel 1ütt, 1 kocsi, cuccok, uj számítógép...de sztem 1 barátnő, vagy 1 boldog élet nem vehető meg, csupán sok pénzzel...mit ér például akár hány milliárd, ha gyógyíthatalan a betegséged? Nem sokat. :)

Link to comment
Share on other sites

Nem tom ezt a barátnőset az én "vágyamra" értedted-e. lehet cska félreértettem akkor sry. De ha igen, akkor ez nem megvétel lenne...azért lett vége mert ritkán tok menni hozzá. Mert az utazás pénzbe kerül ami nem igazán van..., meg akkor vennék egy motort...meg már jogsit is csinálhatnám... és akkor sokat lehetnék vele és akkor rendbe lehetne ezt hozni...

Módosította Psychooo
Link to comment
Share on other sites

-Jó sok gamest vennék

-Hondát full tunningal (Civic)

-BMW-t arany kárpittal zöldes kékes spoilerral

-Gigás csávóknak csajokat

-Gigás csajoknak csávókat :D

-Gigás homokosoknak lezbiknek (csinálják egymással!) :D

-Aztán etiópoknak vennék egy ingyen kaját egyenek boltot (nap mint nap kifogyna) :)

-Aztán egy pár csocsót

-Céget nyitnák games szerkesztés céljából gigások bejöhetnének aztán 24 óra hozzáféréssel tesztelhetnék

-Hotelt nyitnék hajléktalanoknak

-Aztán ezeket nem egymás után csinálnám had kamatozzon

-Aztán még1 dolog csináltatnék 1 szigetet aztán gigásokat meghívnám és lenne Bamboocha!

-Aztán vennék egy :D gyárat mert mindig beütni :D

Módosította Matt24
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

én naon sok filmet vennék dvd-n az extrák miatt :P

 

én naon sok filmet vennék dvd-n az extrák miatt :P

+ pár zenei cd-t

2 milliós gép

és agyontuningolnám a kocsim (ami még nincs :D)

és ami alap: villa (na nem evőezköz, hanem egy b@szott nagy ház min 10 szobával)

Link to comment
Share on other sites

2 milliárd?

 

450 millióból egy szerény odu (mindennel együtt, mert vannak speckó igényeim)

pl: stúdió, konditerem, billiárdasztal, jakuzzi, medence, ilyenek...

 

200 millát szétosztanék a rokonaim között

 

350 milliót a fővárosi zeneiskolák fejlesztésére

 

vennék egy autót is...akár kettőt is, de többet nem. Egy városit, és egyet, amivel utazgatok.

 

Meghívnék világsztár zenészeket az arénába, vagy pecsába, ahol kell. Persze ingyenes koncert lenne, az előadókat meg kifizetném.

 

a többi bankba, persze nem egy helyre. Szereznék egy tanácsadót, hogy mennyit fektessek kötvényekbe, mennyi a bankba, stb stb...

 

kb ennyi :) :)

 

Link to comment
Share on other sites

Adnék a rokonoknak belőle, jótékonykodnék :D

Vennék magamnak, öcsémnek egy fa**a motort. Suzuki Intrudert vagy Marudert esetleg egy Savaget. Aztén tartaléknak még egy motort, bőr oldaltáskával, aztán egy bőrmellényt és még egy bőrgatyát mert ami van már kezd elhasználódni. Subaru Impreza - t azzal döngetnék a városban. Szüleimnek egy Audi A8 ast vagy egy mercit esetleg egy BMW :D :D :D

A többit befektetném, alapítanék valamilyen KFT -t vagy valamit.

 

Hát igen ÁLOM ÁLOM :D :D :D

 

Link to comment
Share on other sites

Gigának vennék 2 fullos szervert 1-et a forumnak meg 1 normális játékszervert (cod 2 min 60 slotosat). Aztán 1 moci,1 kocsi, 1 ház, 10 csaj és 1 asszony :) (mert azt ugy kell) és világkörüli utra mennék de semmit se sietnék el mindenhol vagy 1 hetet eltöltenék :P persze megánrepülövel és limóval XXXXX os szállodákban. A maradékot menö tözsdeügynökökrebíztnm szerzödéssel had gyarapítsák a családi vagyon mert valamiböl a biohazard junioroknak is élnie kell majd :D

Link to comment
Share on other sites

Gondolkoztam, és, hát ezel a pénzel nem csak magunknak, de Magyar o.-nak is lehetne jót csinálni. Egy profi orosz maffiózót felbérelnék, és gyurcsányt kivégeztetném. Azután jönne a jó lét, olyan dolgokat próbálnék ki amit csak nagyon ritkán tesz meg egy ember! Űrutazás stb... Vennék egy Porsche Carrera GT-t, egy házat Hawaaii-n, fedezném a tanulmányaimat, egy részét elosztanám a családban, másik részét betenném a bankba, vagy tőzsdéznék vele!!! B)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

sztem vennék egy Nissan 350Z-t, azt tök fayán feltuningoltatnám, mellé egy Mercedes SLR McLaren-t hogy ne érezze egyedül magát a Nissan! :D csináltatnák egy normális skate parkot ide Orosházára, ha találkozok koldussal megküldöm minimum egy papírhuszassal, hogy jó napja legyen. márkás cuccokat amiket most nem nagyon engedhetek meg magamnak (etnies, Vans, Emerica, DC), néhány jó deszkát (csak hogy legyen tartalék is), az átlagosnál kicsit drágább, de nem fényűző palota típusú kertesház jó kis mélygarázzsal a verdáknak B) . többi a bankba aztán majd el éldegélek belőle

Link to comment
Share on other sites

hááát, az a nagy helyzet, hogy nagyon lenne most helye, és nálam ráadásul nem is luxus dolgokra kellene, tehát nem kocsi meg hifi vagy vmi hasonló. :(:( szipi

Link to comment
Share on other sites

szia kedves caprine666! csak nem azt mondod, hogy átmentél segélyező alapítványba??? :o szipi

Link to comment
Share on other sites

Azért ne túlozzunk, de Te kapnál egy kicsit a nyereményből! :D:P

szia kedves caprine666! de ugye nem te vagy a nyeremény??? :o vagy mégis?? mert akkor elgondolkodom......... :lol::lol: szipi

Link to comment
Share on other sites

szia kedves caprine666! de ugye nem te vagy a nyeremény??? :o vagy mégis?? mert akkor elgondolkodom......... :lol::lol: szipi

 

 

Na tesék!!! A kisuját nyujtja, de te az egész karját kérnéd!!!! :D:D:P:P

Hát ha én lennék a nyeretes akkor menék innen a pics*ba!!!! Vinném tesoméka meg szüleimet!! A gyurcsányos dolog tetszik!!! De lehet, hogy felbérelnám a bérgyilkost és megtanitatnám magamat lőni és én lőném le Ferit!! És akkor ugy érezném magam mint Afrikában!!! Azért fizetnék hogy lelőhesem az áldozatom!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...