Jump to content
PirateClub.hu

Mit Kezdenél A Lottó ötössel?


richeeboy
 Share

Recommended Posts

Nem én nem vennék pc-t régen lehet vettem volna de most inkább ha megnyerném itthagynám ezt a szar kisvárost és évekig utazgatnék a világban.

Adakozni csak ugy adakoznék hogy személyesen vinnék pénzt a családoknak hogy ne az alapítványok költsék el magukra aztán meg a rászorúló kap két szaloncukrot.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

felét bankba... az ami biztos.. a másik felét pedig utak javitására, állatok segítésére, ilyesmire használnám.. ahova kell... aztán a maradék jut magamra :) maradnék ugyanott helyileg, legfeljebb lenne egy külön nagy garázsom valahol ahol egy csomo auto lenne amikröl valaha álmodtam. illetve egy nagy verseny pálya gyorsulásra, körversenyre, drift-re akármire.. alacsony belépő árakkal.. szép álmok :D

Link to comment
Share on other sites

Ha én megnyerném biztos nem huznáma gályát minden nap mint egy állat, mert már most unom. Csinálnék egy vállalkozást, bankba beraknám a maradékot. A szük családikörben adakoznék. Alapitványnak meg vöröskeresztnek nem adnék egy vasat sem, mert rajtam se segit senki" ezért nem én nyerem meg" meg az a pénz ugyse odamenne ahova szánám... Elmennék nyaralni, utazgatnék össze vissza a nagyvilágban. Persze uj lakás, kocsi csajok haverok buli gyanta

:D

Link to comment
Share on other sites

én a felét odaadnám anyáméknak az tuti vennék egy nagy házat magamnak a másik feléből minden szobába plazma tv XBOX 360 és Playstation 3, haverjaimat oda költöztetném vennék egy Lamborghini Murcielago-t, és meghívnám 50 Cent-éket egy magánkoncertre a házamba ennyi!! :D

Link to comment
Share on other sites

nah, Énmost aztírom le milyen lenne végtelen lóvéval az életem. Én először is elmennék tibetbe, vagy valami számomra érdekes helyre pihenni, és lenyugodni, majd vennék egy kérót, felvirágoztatnám az országot, ezt mindenképpen, mert minden céget megvennék, majd odaadnám vissza az országnak, úgyhogy többet el nem adhatják senkinek, meg egyebek,

aztán segítenék a sok hajléktalanon, mert mocskos hideg tél van, és amúgyis, az az élet nem élet, ezért változtatni kell...

majd az árvákon kell segíteni, és azokon akik nincstelenségben szenved, persze biztoscsinálnék próbákat, hogy valójában megérdemlik-e a pénzt, valami szellemes kérdést teszek fel, vagy valami ilyesmi a lelki dolgaival kapcsolatban, meg megkell állítani a környezetszennyezést... na és mikor már megváltottam a világot, megvenném magamnak a budai várat és beköltöznék :D :D na az azért nemkell, csak vennék egy kis kérót valami mutatós helyen azt élném az életem (:

Link to comment
Share on other sites

egyik ismerösöm mondta : 2milliárd forint az nem túl sok , bár karácsony elötti gyors segélynek megteszi, amugy nekem nincsenek ilyen álmaim hogy szuperkocsik meg minden : megtartanám az egészet és csak költekeznék , vásárolgatnék , meg ilyenek, nem herdáljuk el csili-villi házakra meg kocsikra, bár azért lehet 1 jaguárt beújítanék

Link to comment
Share on other sites

huhh én nem is tudom :)

asszem 1 millát sürgősen elköltenék erre-arra és a maradékot átváltanám angol fontra(mindig nő az értéke ;) ) és bevágnám a bankba kamatozni ,ésa kamatból élnék .de a többi pézel nem tom mit kezdenék :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

2 milliárdból egyet betennék kamatozni. A másik feléből építtetnék egy nagy sportközpontot, ahol aztán korlátlan mennyiségben teniszethetnék, fallabdázhatnék és ping-pong-olhatnék. Terveztetnék és építettnék egy szórakozóhelyet. Egy olyat, ahol számomra hallgatható hangszeres zene szólna, lenne alkalmannkét élő zene, lehetőség biliárdozni és csocsózni. Normális szellőzőrendszer lenne, hogy a dohányzók által keletkezett füstöt ne lehessen harapni és az emberek ruhájának ne legyen olyan szaga, mint egy 3 hetes vizihullának. Koktélok is lennének, ami valszeg egy Pécs méretű városban nem annyira érné meg, de az 1 milliárd utáni kamat gyanítom fedezné ezt a veszteséget. Lenne egy szép nagy családi házam és jobban belegondolva, otthon is lennének olyan sportlehetőségeim, mint amiket már leírtam. Lenne egy pofás kis fedett medencém is, hogy nyáron legyen hol pancsolni. Bár valszeg utazgatnék is elég sokat, meg lehet, hogy külföldön is vennék pár házat, hogy legyen hol nyaralni. Csak ehhez kamatoztatni kellene a pénzt, mert szerintem a 2 milliárd átváltva euróba vagy dollárba nem olyan sok. Nyaralni meg nyilván nem Ukrajnába mennék. Az Aston Martinok jól néznek ki, szerintem vennék egyet. Meg egy Peugeot 607-est, mert az még nagyon bejön és az még nem is az a tipikus "gazdag vagyok és villogni akarok" márka. Lehet hogy lenne egy nyaralóm valami tengerparton egy kikötőnél és lenne hozzá valami kis gagyi motorcsónak vagy ilyen túrahajó, ha épp kedvem lenne a tengeren lebegni távol a "civilizáció"-tól.

Ami az adakozást illeti, baromi sok helyre lehetne adni kétmilliárdszor ennyi pénzt is. Ennek alaposabban utána kellene járnom. Amit most így gondolok, hogy a kevésbé jó minőségű magyar utakat legalább Baranyában nekiállnék felújíttatni, bár gyanítom hogy ehhez a teljes 2 milliárd is kevés lenne. Szóval erről így nem tudok sokat mondani. A sportközpont és szórakozóhely ha nem is sok, de legalább néhány új munkahelyet teremtene, arról nem is beszélve, hogy az építkezést is meg kellene csinálni valakinek.

Még mielőtt elfelejtem. Megtanulnék gitározni, tanárnak Steve Vai-t, és John Petrucci-t fizetném. Vennék pár Petrucci féle MusicMan gitárt is, mert iszonyatosan jól szólnak, könnyű a kezelésük, kényelmesek és szerintem végtelenül jól is néznek ki.

Aztán ha a gitár már megy, zongorázni is tanulnék, meg csellózni. Lenne egy saját stúdióm is, hogy fel tudjam venni a kis vackokat amit írogatok. Meg hogy ne álljon ott üresen, megengedném barátoknak, haveroknak és ismeretlen zenészeknek is a használatot. Az idegeneknek mondjuk valami potom összegért, hogy legyen pénz a villanyszámlára.

A Pannon Volán elavult buszállományát is kicsit felfrissíteném.

Így hirtelen ezek a dolgok jutottak eszembe.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok???

2 milliárd? Az sok, nem könnyű elkölteni, de el lehet tékozolni!

Egyet én is úgyszintén beraknék kamatozni!

A másik feléből, vennék egy-két diplomát, alapítanék egy céget, vennék egy pár jó kocsikát, pl.:Ferrari F360, Dodge Viper...

Jah, és egy király házat vennék még belőle!

 

Hát, más most hirtelen nem jut eszembe!!!

Link to comment
Share on other sites

most jelenleg nagy bajban vok, és így nagyon lenne helye. nem szórnám el, ha rendezném a szerény soraimat, aztán befektetném a többit, a kamatokat mindig jótékonyságra fordítanám, segíteném a betegeket, akiknek nincs pénzük a gyógyíttatásra, és mennék kaját osztani a hajléktalanoknak, sőt létrehoznék több szállót, biztonsági emberkékkel, hogy ne lopkodjanak. és mindenki előtt eltitkolnám, hogy ne tudjon levenni, és kihasználni. szipi

Link to comment
Share on other sites

2 milliárddal lehetne mit kezdeni. én szerintem vennék belőle egy jó kérót Hawaii-n a tengerparton(kb 200 milla). 1 milliárdot lekötnék bankba.Vennék egy nissan skyline-t és sz*rrátuningolnám. Akkor még épitenék magamnak meg a spanoknak egy focipályát és nyomnánk ezerrel :D ja és még ha maradna lóvé akkor megvenném Paris Hiltont kilóra (állítólag ugyis anorexiás, olcson ki fog jönni) xD

Link to comment
Share on other sites

Szipi ez nagyon okos gondolat. Bár én úgy vagyok, hogy nem mindenki elől titkolnám el, sőt a hozzám közelálló embereknek segítenék is ha engednék (egyik jóbarátom pl tuti a szomszédba költöztetném, hogy bármikor tudjunk teniszezni). Aki meg csak a pénzért "barátkozna" velem, tehetne egy szivességet. Igyekeznék azért a világ többi része felé nem nagyon mutatni, főleg a mai világban, mikor egy doboz gyufáért is ölnek embert. Bár amiket az előző hsz-emben írtam, biztos nem mind lenne összeegyeztethető ezzel, de mindenképp megpróbálnám nem nagy dobra verni.

Link to comment
Share on other sites

Én a helyedben először megtanulnám, hogy nem "nák"-olunk. Bocs, nem kötekedni akarok, csak az éjjel nem aludtam és ilyen fáradtan nem bírom szó nélkül hagyni. Amúgy meg ott van az á mellett az é a billentyűzeten, tehát simán lehet mellényúlás is. De ez a nákolás nagyon zavar.

Link to comment
Share on other sites

Amit még elfelejtettem. Csinálnék egy netes céget, ahol normális sebességek lennének, normális kapcsolat lenne kiépítve és olcsó lenne. Bólyban lakik két jóbarátom, ők 6 ropiért másfél-2 MB/s-al tudnak le és feltölteni, nekem 6 ropiért jelenleg 90 kB/s a le, 60 kB/s a feltöltésem. Ha lenne netes cégem, akkor 4 ropiért lenne 2 MB-s os le/feltöltés, meg lenne 8 000-ért 5 MB/s-os kapcsolat is, persze ha ez lehetséges, ennyire nem értek hozzá. Ami még számít, hogy nem lennének olyan szemét korlátozások, mint amiket most megengednek maguknak a szolgáltatók, ftp és torrent kapcsolatok korlátozása és a többi.

Link to comment
Share on other sites

1.70 milliárd bankba...

50 millió ház

100 ezer forint ps3:P

600 ezer ft gép:P

300ezer forint plazma tv:P

50 millió jórtékonykodás

100 millió épitenék neketek egy legális gyorsuló pályát hogy ne az utakon haljatok meg:(

200ezer vm jó mobil

1 millió fényképezőgép

350 ezer házimozi rendszer

300 ezer ps3 játékok

200 ezer vmi baba lcd monitor

1millió vmi hiper pro laptop

200 ezer hordozható ps3

70 ezer forint 80 gigás ipod

egy jó kis Toyota Avensis meg Celica

500 ezer vmi jó vedeo kamera

Link to comment
Share on other sites

Ha elég pénzt nyernék, akkor vennék egy lakatlan szigetet, ahol építettnék egy szép házat. Ha már nagyon unnám az embereket, legalább lenne hová menni. Vennék egy kisrepülőt is, hogyha kedvem szottyan, akkor tudjak kicsit repkedni, meg az ejtőernyőzést is szívesen kipróbálnám.

Link to comment
Share on other sites

elösször is vennék egy szzééép nagy házat :P...berendezném

csinálnék kerti görény ketrecet :P de ugy se értitek..:D

Vennék egy rotit

befizetém a sulimat

vennék vennék... hmm új ruhatár... :D

Házimozi szal minden fulll extrás....:D

jajj merci s 500 L ...jajj csak spúúr vagok nem költök én 30millát kocsira... XD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...