Jump to content
PirateClub.hu
Sign in to follow this  
Amen

Ufót látott a Holdon az amerikai űrhajós

Recommended Posts

persze még hogy ufot látott,és akkor ezt eddig miért nem mondta el egy ujságnak miért pont most ? <_<

kevés a nyugdij kell 1 kis plus

Én hiszem, hogy létezhet élet a földön kívül is. De az elég furcsa, hogy eddig nem mondhatta el, akkor most meg miért teheti. Tuti elfogyott a pénze. Meg ez a kötelező forgatókönyv. Mikor már nem lehet miből pénzt csiholni, akkor jön a könyv írás.

Ugyan már még a Holdra szállást is az Arizona sivatagban vették fel nemhogy ufók ugggggyan már.

Minden lehetséges...

hát sztem ez a hír félig igaz félig nem! :D

Kisdeak ezt hogy érted? Egyik szemével látta, a másikkal meg nem? :lol: Nehogy elhigyjem már egy olyan ország emberének ezt, ennyi év elteltével.. Már eleve a holdraszállás ténye alatt is rezeg a léc. Érdekes módon miért csak az amerikaiak voltak ott? (érdekes az MIR-t meg az oroszok [még a szovjetúnió!] csinálták, hol volt akkor az amerikai űrállomás?! És még ezek voltak a holdon?! HAHA). Nagy kamugépek :lol: És mivel már sokfelé elterjedt az amerikai emberbutítás végeredménye, sokan meg be is kajálják ezt. Ja meg hát tényleg a másik az hogy BORS...

Én a csávót is UFOnak nézném :lol: :lol: :wacko:

Én szerintem az öreg szülinapját ünnepelték és kicsit elfajultak a dolgok :D

Nem biztos h kamu,mert haver nagybátyja mesélte h volt erdőbe sátorozni és aszonta h ő is látott vmi nagy fekete izét ami bámulta őket vmi nagyon erős kék fényt is csinált a "szemével"szal ez nagyjábol megegyezik a csáko állításával.De ki tudja :blink:

a 69es holdraszállás után egyáltalán járt ember a holdon? ezt nem tudom biztosan. de ha majdnem 40év után senki nem volt a holdon, akkor a holdraszállás ténye elég vitatható. akkor meg az öreg állítása duplán hülyeség

nincs miert a Holdra menjenek...csak eggyet kiruccannak a Holdra?? ugyan... nagyon draga egy ilyen utazas...

:lol: ez ufót a holdon? :D szerintem csak egy kis felkapottságra vágyott azért állítottam ezt... :)

ez komoly, ez most olyan hogy én írok egy könyvet, hogy a kertembe egy szellem biciklizik :D vagy láttam egy repülő autót , stb..:D

faterom is latott egyet még gyerekkoraban! de a biciklijével nem tudta utolerni h jobban szemugyre vehesse... :lol:

Hát igen. Mit csinál egy nyugdíjas, amerikai űrhajós? 38 év után könyvet ír h látott egy UFO-t! :lol: Ez egyszerűen gyönyörű :)

Tegnap a kertbe ott lapult valami kalapszerű izé a kertbe, én meg nem mertem odanézni!

sőt, mikor már odanéztem, észrevettem hogy 2 ilyen kalapszerű izé rejtőzködik, és figyel a fűben!

kutyaszar volt

Nem biztos h kamu,mert haver nagybátyja mesélte h volt erdőbe sátorozni és aszonta h ő is látott vmi nagy fekete izét ami bámulta őket vmi nagyon erős kék fényt is csinált a "szemével"szal ez nagyjábol megegyezik a csáko állításával.De ki tudja :blink:

Hallod! Ugyanilyet látott az én haverom nagyanyjának a bátyjának az öccsének a fiának a haverjának a fia!!! :o

Levan égve csoro öreg oszt kellet neki a pénz!

Könyvet írt Buzz Aldrin, az Apollo 11 ?rhajósa Visszatérés a Földre címmel.

Ez tényleg csak nekem tűnt fel? :huh: pedig innentől szerintem minden egyértelmű ;)

a Hold nem tűnik túl alkalmasnak az életre, vagyis sztem ez kamu :P pénz kellett a bácsinak :D

De ha látta akkor miért nem készített egy fantom képet róla...

Nagyon messzire gurulhatott a gyógyszere :) ha igy lett volna szerintem haza sem tértek volna :D lehet valami vacsi lettek volna az ufóknak.

elfogyott a pénz és valamivel feldobta a könyvét

vanezígy

Szerintem nem hazudik.Armstrongék vagy alkeszok lettek, vagy megkattantak, vagy erősen vallásosak lettek miután visszajöttek.Azért ez érdekes, mivel űrhajósnak nem választanak gyenge idegzetű embereket.

Amúgy jútúbon meg lehet hallgatni a hangfelvételt ami a párbeszédet tartalmazza az egyik űrhajós és a NASA között.

Kb ilyesmi:

- bázis látok valami érdekeset

- ne törődj vele, kérlek menj a másik irányba

- de basszus ez nagyon durva!

- ne foglalkozz vele, csak menj a másik irányba

Nem emlékszem pontosan, de ilyesmi volt.Szóval azért ez elég furcsa.

szerk.: megtaláltam a videot, 3:03 nál kezdődik az a párbeszéd, hát nem pont úgy van, ahogy emlékeztem :D de a lényeg ugyanaz: látott valamit és elküldték onnan.

http://www.youtube.com/watch?v=7f-DbSuE1Bk

Nagy, félelmetes élölények?

Biztos belefutottak a szovjet expedícióba.

Hát ezt kétlem, mert ha a szovjetek is 1 időbe voltak volna az amik-al akkor a cccp-s barátaink biztos lettek volna olyan őrültek, hogy fegyvereket is visznek a holdra.(nem viccből)

Mellesleg ez a 2015 ös dolog, hogy újra embert akarnak küldeni az űrbe ez azért van mert a NASA ÉS A USAF fejleszt egy újfajta "Lézer"fegyvert, amivel meg tudják védeni magukat az űrhajósok...

Szerintetek miért nem mentek vissza a holdra már vagy 40 éve? Amikor olyan műholdjuk van ami már kiment a naprendszerből is?

Nem hiába...

Az Armstrongos Holdraszállás csak médiacirkusz volt, az amcsik, oroszok, meg még páran már rég ott voltak.Azért nem mentek többet a Holdra mert nincs értelme további cirkuszokat csinálni ebből.Ja még volt pár Apollo program de azok tudjuk, hogy végződtek :)