Jump to content
PirateClub.hu

Rap vs. Rock


LACKA0670
 Share

Rap vs. Rock  

1,638 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Te melyiket szereted jobban?

    • Rap
      685
    • Rock
      952


Recommended Posts

b4m: szerintem a heavy itt súlyosat jelent, mintsem a műfajra utalna...

Hát nemtudom, én még olyanról nem halottam, hogy valaki szép volt, meg jó pózokat vagott be, és ez alapján metálisten lett. Mondjuk ezzel az erővel már én is az lennék. Mert sikeres bandában játszott. Najó, de annak a bandának sikereket kelett előbb elérnie, nemgondolod?

Amúgy meg hülyeség, mert ilyen logikával, ha nincs Metallica akkor nincs Kirk Hammet sem...stb, stb

 

Apropó...

 

Morti, okoskodás akkor lenne, ha csak úgy a levegobe dumálnék és hajtanám az igazam. De tegyük fel hogy ez így igaz, egy dolog akkor sem. Sosem pofázok alaptalanul, és ha kell bizonyítom is azt amit írtam. A stílusom meg...most mit mondjak...senki sem tökéletes.

 

És ha már a művésziességnél tartunk metal, akkor az Insomniumot ki ne hadjuk...

http://www.youtube.com/watch?v=HYiwcbiPXPg

Link to comment
Share on other sites

én ilyen művészire gondolok de az se volt rossz :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=izgHssA3ALw

 

ez Wintersun(az ensi volt énekesének bandája mint azt ezelőtt is írtam)

 

következő stílusú zenét játszanak :D Extreme Majestic Technical Epic Melodic Metal :) bőven kifejezve de valami gyönyörű alkotásaik vannak :)

Link to comment
Share on other sites

jövő hónapba új album :)

Ezt mondják egy éve, már egy ideje nem is figyelem, hogy mi hír róluk. De ha már ennyire megvárakoztatnak, akkor remélem, hogy valami jó anyagot dobtak össze.

 

De valahogy kezdünk eltérni a témától. Van egy Metál topic valahol, ezt a beszélgetést inkább folytassuk/folytassátok ott

Link to comment
Share on other sites

Hát ezt a választ még beírom aztán vége részemről, mert tényleg kezdünk eltérni.

 

Amúgy meg hülyeség, mert ilyen logikával, ha nincs Metallica akkor nincs Kirk Hammet sem...stb, stb

Pedig pontosan így van.Ha Mustain-t nem rúgják ki, és Kirk-öt nem veszik be, akkor te soha nem ismered meg a nevét, mert ő sem egy nagy cucc.(vele sincs bajom)

Link to comment
Share on other sites

Utolsó utáni: Ha jól tudom mikor Kirk beszállt a Metallicába, kiszállt az Exodusból, aminek ott van az alapító tagjai közt. És manapság is hallunk az Exodus felől... :)

Link to comment
Share on other sites

Mind a kettő sz*r! DISCO DISCO YO YO!!!

 

 

Köszönjük az újabb értelmes hozzászólást, és szegény Tapsi Hapsi nevének teljes kifacsarását is. Nem tudom, ebben mi az öröm, hogy sok gyerek kedvencét ilyen poénokra használják :S <_<

Link to comment
Share on other sites

Mind a kettő sz*r! DISCO DISCO YO YO!!!

drugsbunny gained experience: +500

LEVEL UP!

Permanent bonus: -20 Intelligence

Permanent bonus: -10 Wisdom

drugsbunny gained following permanent feat: Thinking without using brain

______________________________________

 

 

Az ilyen helyzetekre csinálni kellene egy fórumot, amin minden hozzászólás előtt ki kell tölteni egy 20 pontos tesztet... És 15 pont alatt nem szólhatsz hozzá az adott témához. Eltűnnének az ilyen hsz-ok legalább.

Link to comment
Share on other sites

Na azért bocs, de azon fent akadt a szemem, hogy menzonról meg stb balfékekről ítélitek meg az industrial zenét... A rammsteint is egy vacak, de hát ez a mainstream ág.

 

Inkább olyasmiről beszélnék, hogy nine inch nails, psychlon nine, absurd minds, vmv nation, stb még sorolhatnám... Szerintem nagyon kevesen hallottak ezekről (az első mondjuk elég ismert), de azért ezekre nem lehet azt mondani, hogy igénytelen, mainstream szutyok...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

én most jöttem igazán rá hogy nincs értelem vitatkzni ezen hogy meik jobb hiszen mindenki a saját stílusában jártas és lehet hogy szidjuk a másikat alaptalnul ugy hogy semmit se tudunk arról.....rengeteg stílus létezik és előbb utóbb mindenki behatárolódik oda ahol ő jól tudja érezni magát én a rock/metál mellé boksolok sokan fújognak rá de nem érdekel mindenkinek joga van azt halgatni amit akar ,hogy ki alakuljon egy egyénisége egy egyedi zenei világ........de mit is érne az élet ha mindeki ugyan olyan lenne...........

Link to comment
Share on other sites

Tanulj meg még azért boksolni vagyis voksolni ;)

Egyébként vitázni tényleg nincs értelme, de beszélgetni lehet róla, talán kellene is, nem is meggyőzni a másikat, hanem elmagyarázni, melyik miért jó. Meg kell próbálni zeneileg bemutatni a stílusokat, mik az értékek benne, egyikben több, másikban kevesebb, egyiket főként a zenéért szeretik, másikat a szövegért. van itt miről beszélni, bizonyos értelmi szint felett...

Link to comment
Share on other sites

Régen jártam már erre, és most sem jöttem üres kézzel. :D

Hoztam egy kisebb arculcsapást az R'N'B kedvelőinek.

Azthiszem mindenkinek érdemes meghalgatnia, sok olyan dolgot felvet a szám, amit itt a rock képviselői már elmondtak itt.

És bár lehet erről vitázni, de a tények azok tények. :D

 

1217605653_io.jpg

 

 

iO - Say Something

http://www.youtube.com/watch?v=OwhdRd-aeWw

Link to comment
Share on other sites

Van olyan ismerősöm aki szerint minden rapper gengszter és feka. Gondolom, hogy nem látta még az ErsGuterJunget . Itt csak Eko fresh a feka féleség. Bushidonak csak azért barnább a bőre és azért nézki nem európainak, mert keleten született, ha jól tudom. Szóval csak azt szeretném, hogy ha valaki meghallja azt, hogy rapper, ne az amerikai fekák/gengszterek jussanak eszébe. Nézzen körül egy kicsit európában.

 

off: Ezt a hsz-t nem fajelkülönítés céljából írtam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...