Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Kösz, hogy jöttél...

 

Nos, van előlapi be és kimenet, de nincs bekötve, nem ezt használom, mert már az elején (amikor összerakták a gépet, ahol vettem) valami gubanc volt, ezért nem kötötték be.

 

Win7.7600.16385.ULTIMATE.HUN.X86-OEM Mi az, hogy buherált? Innen töltöttem le, nem integráltak bele semmit, ha ez a kérdés...

 

U.i.: Bocs a késésért, de közben próbálkozom...egyelőre eredménytelenül...Ne fáradjatok, feladtam....

Link to comment
Share on other sites

"(High Definition Audio hangeszköz)"

Ebből én arra következtetek, hogy a grafikus kártyád is képes hangtovábbításra, és jelenleg neked az van alapértelmezettként beállítva. Állítsd be, hogy a hangkártyád dolgozzon a hangokkal, vagyha nem tudod, akkor biosban nézd meg, hogy nincs-e letiltva.

Alaplap cd-ről ha telepíted a hangkártya driverét, felrakja rendesen? Egyáltalán a kimenetbe van dugva a hangszóró?

Link to comment
Share on other sites

Szia.

 

Pont ez a gond, hogy sehol nem találtam olyan opciót, ahol át tudtam volna állítani. Egyébként, mivel az alaplapon van a hangártya, az alaplapi telepítő cd-vel kéne installálni a hangkártyát, de az oprendszerrel(win7) nem kompatibilis, ezért a rajta lévő cuccok használhatatlanok, s csak azokat tudom használni, amit a win7 feltelepít alapból. Ez nem lenne baj, de változtatni sem tudom. A biost még nem néztem, mert eddig még nem tapasztaltam, hogy ott bármi is bekavarna...

A hangszóró természetesen a kimentebe van dugva, sőt áram alatt próbáltam... ez vicc volt...

 

Kösz a hozzászólást.

Link to comment
Share on other sites

GYUSZI02!!!

 

Tudtam, hogy nem vagyok tökéletes, de ennyire... Számtalanszor jártam az Asus honlapján, de úgy látszik, nem elégszer... Köszönöm szépen a linket, találtam szoftvert, van hang!

 

Köszi annak, aki segíteni próbált, bár már lemondtam az egészről, szóval kösz...

 

biropepe...

Link to comment
Share on other sites

Ide írom mert ez látogatottabb Win 7 topik.

Nem hivatalos források szerint az SP1-es angol nyelvű Win 7 ISO fájljainak ez lesz a neve és a méretük is lárható:

 

7601.17077.100811-1210_x64fre_client_en-us_OEM_Ultimate-GB1CULXFREO_EN_DVD.iso - 3 214 054 KB

 

7601.17077.100811-1210_x86fre_client_en-us_OEM_Ultimate-GB1CULFREO_EN_DVD.iso - 2 496 062 KB

Link to comment
Share on other sites

Vagy ha már telepítetted a témát akkor a Total Commanderben kapcsold be a rejtett fájlok megjelenítését majd a következő útvonalat keresd meg:

C:\Users\A TE GÉPED NEVE\AppData\Local\Microsoft\Windows\Themes\

ezen belül pedig a telepített téma nevénél megtalálod a DesktopBackround mappában.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem mert gondolkozom windows 7 felrakásán.

Elég régóta vista ultimate-t használok,és meg is vagyok elégedve vele,nagyon tettszik a felhasználói terület,de van egy nagy gondom vele: Mosttanában egyre idegesítőbb hogy sztem nagyon lehúzza a memóriát.

K_pkiv_g_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A gépem:

K_pkiv_g_s2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kérdésem az lenne melyik típusát ajánljátok a win 7-nek,mennyire megbízható,és a legfontosabb,tényleg gyorsabb e a vistánál?

(tudom ebben a topicban sok kérdésemre választ találnék,de mire végigolvasnám igen hosszadalmas lenne....szóval kérlek segítsetek)

Link to comment
Share on other sites

A win7 sokkal jobb a vistánál, tedd fel bátran. Bár 1g memóriával nem lesz számottevően gyorsabb, ha adódik lehetőség, akkor tegyél bele mégegyet, úgy lesz az igazi. A verzió típusa teljesen mind1, gépigényben nem különböznek, annyit tanácsolok hogy ne az enterprise verziót tedd fel, mert azt körülményes aktiválni.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Lenne egy kérdésem, hátha tud valaki valami okosat a témában. Win 7 et telepítettem egy Samsung R528 as gépre és semmilyen aktivátor nem akar működni rajta. A forumot át böngésztem már egy párszor és a keresővel sem jutottam sokra ez ügyben.

 

Ha valakinek van tippje esetleg bele futott már ilyesmibe kérem írjon h hogyan lehet megoldani ennek a laptopnak a w7 aktiválását!

 

(1.5-től 1.9 ig nem mentek a loaderek)

 

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

sziasztok nekem olyan problémám lenne hogy a win 7emen a crysis és még néhány játék nem mind csak pár nem akar menni hol ott mikor xp-m volt szépn futott és 2* is kifügtem segítsen már vki ja igen már próbáltam a kompatibilitási módot is de semmi a sima ikonnal be sem jön a játék a 64-es ikonnal meg sötét kép és leállítja utána az oprendszerem ellőre is köszi a segítséget. Igen még vmi pl.: a timeshft elindul de nincs kép és vhogy így nem igazi a játék ha vakon lövöldözök :) kösz mindent

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok, lenne 2 kérdésem remélem tudtok válaszolni:

 

Nemrég raktam fel a Win 7et

1. A win 7 ultimate telepítése elején nem engedett semmiféle partíció kezelést(drivert kért a merevlemezhez, már ezt is érdekesnem találtam). Ezért a 20 GB-os partícióra raktam fel amin előtte xp volt. Jelenleg egy Windows.old mappában van a C:-n. Ezt letörölhetem csak úgy vagy inkább hagyjam békén.

 

2. Eddig 2 játékot tettem fel az NFS Shiftet illetve egy f1 99-02 modot és mindegyik párperc után állandóan leáll és hibajelentést akar küldeni. Nem tudom ,hogy ez összefüggésben van-e a win 7-tel.

 

Előre is köszi

Link to comment
Share on other sites

helósztok

régebben volt windows 7 a gépemen és egy idő után elkezdett haldokolni az eggyik winyóm és ezért állandóan nyavajgott

kiírt valamit aztán fekete kép szöveggel nememléxem már pontosan mitírt

azóta az a winyó meghalt így már csak a maradék egy winyó van meg

arra sajnos nemengedi telepíteni merthogy az is meghibásodhat vagy valami ilyesmi kifogással...

az lenne a kérdésem hogy vane olyan verzió ami nem olyan érzékeny az esetleges hardverhibákra

Link to comment
Share on other sites

Fay: Windows.old mappát azért csinálhatta, mert gondolom XP alól indítottad a telepítést, nem pedig úgy hogy a W 7 telepítőről bootoljon. Nem igazán jó a módszer. Egyébként törölhető a mappa.

A második kérdésedre bővebben nem reagálnék, de az F1-es játék nem igazán mai darab, annál lehet ok a W 7. Talán kellene kompatibilis módokkal próbálkozni, sokszor megold ilyen dolgokat.

 

 

nagyi184: A jelenlegi partíciót ha felrúgnád, akkor sem engedné?

Link to comment
Share on other sites

Én is jártam így régebben...

Én úgy oldottam meg a dolgot (mert törtem a fejem, de jobbat nem tudtam kitalálni) hogy újra particionáltam a merevlemezt w7 telepítő alatt. Én 35 Gb-ot hagytam a w7 -nek.

A hátul ütöje az, hogy a merevlemezed többi particiójáról mentsd el egy másik vinyóra a cuccokat, vagy dvd-k re, mert a particionáláskor minden de minden el fog tünni!

Egfyébként a rendszer müködésének, és annak tartosságának szempontjábol nem árt egy ilyet megcsinálni, de lehet ebben oly módon tévedek, hogy a rendszer amiket eltesz másik particióra (rejtett "System volume information" és egyéb nyalánkságok) azok mostantól teljesen tisztán indulnak a frissen telepített w7-el.

Link to comment
Share on other sites

Legelőször arra gondoltam hogy talán nem úgy volt az aktív ablak ahogy szeretted volna a képet. De aztán csináltam egy pár képet, és mindig az aktuális éppen látható helyzetről csinál képet. De ez rajtad most nem segít.

 

Piszkált Windowsod van?

Amúgy egy egyszerű IrfanView programmal is minden elvárásnak megfelelő képeket csinálhatsz, ha nem oldódik meg a jelenlegi gondod.

Link to comment
Share on other sites

Ha nem működik a print screen akkor használj másik képkopó programot.

 

Itt találsz párat:

 

http://www.origo.hu/techbazis/szoftver/20030425keplopas.html?pIdx=1

 

A problémára konkrétan nem tudok választ adni.Velem ilyen még nem fordult elő soha.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...