Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Nekem is csak 1 kérdés: a legújabb verzióban "MICROSOFT WINDOWS 7 ULTIMATE 7600 16385 RTM X86 RETAIL ENGLISH DVD-WZT" aktív már a WINDOWS MAIL?

 

Nekem egyáltalán nem jön be a live mail, mert több e-mail címet használok a outlook expressben áttekinthetően.

És az átállás is egyszerűbb volna, mert csak a biztonsági mentést átteszem és már használhatom is, mint az XP-ből VISTA-ába idején.

Link to comment
Share on other sites

Nos az én gondom csak részben kötődik a win 7-hez. A windows 7 hivatalos RC változatát hasznlom és az a gondom, hogy nem tudok daemon toolsot ráerőszakolni. Valakinek volna ötlete, mivel kéne próbálkoznom?

Link to comment
Share on other sites

Nekem az msn-en van problémám win7 alatt.. Bármilyen kliens-t használok, nem lép be, pedig tűzfal nem blokkolja.. Az ebuddy-ról simán, gond nélkül belép, de a kliensek egy fél perces próbálkozást követően hibakódot adnak. Mi lehet az oka? :/

 

Szerk.: Megoldva, akinek ilyen gondja lenne, start -> All Programs -> Accessories -> Command Prompt (jobb klikk, run as administrator) és ezt másolja be:

netsh interface tcp set global autotuninglevel=disabled

Ez kikapcsolja a hálózatforgalom optimalizálását. :)

 

A megoldásért köszönet lacey kollégának. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

A legújabb Daemon-Tools már támogatja a Windows 7-et (én is azt használom), amikor telepíted és amikor indítod, akkor be kell pipálni, hogy ne mutassa többé a figyelmeztetést és Program futtatása gomb. Működik, csak ezt a Windows még nem tudja. :)

Link to comment
Share on other sites

Miért lehet az, hogy nem tudok töredezettség mentesíteni?

Nem ír ki semmilyen hibát. Egyszerűen nem reagál mikor rákattintok a meghajtónál a tools fülön utána Defrag és még csak nem is tölt semmit. Mintha a gombnak nem lenne funkciója.

7200-as build van x64 verzióban.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

64bites Vistát használok, most újra kellene tennem, de lehet akkor már feltenném a Windows 7-et. Abszolút nem vagyok képben, ezért a segítségeteket szeretném kérni. Hol tart ez a dolog, van már végleges verzió vagy még csak beta, teszt verziók? Aki feltette annak milyen tapasztalatai vannak? Van program ami esetleg nem működik van olyan hardver amit nem ismer fel és nincsen hozzá driver, milyen problémák vannak és mik az előnyök? Mennyire nehéz vistáról átállni?

Köszi szépen előre is.

Link to comment
Share on other sites

Nos az én gondom csak részben kötődik a win 7-hez. A windows 7 hivatalos RC változatát hasznlom és az a gondom, hogy nem tudok daemon toolsot ráerőszakolni. Valakinek volna ötlete, mivel kéne próbálkoznom?

 

Hali!

Nekem ez a Daemon Tools van Windows 7-re felrakva:

http://www.disk-tools.com/download/daemon

Amikor kiírta azt hogy nem kompatibilis ezen verzió stb.... azt figyelmen kívül hagyva folytattam a telepítést és tökéletesen működik nálam.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

64bites Vistát használok, most újra kellene tennem, de lehet akkor már feltenném a Windows 7-et. Abszolút nem vagyok képben, ezért a segítségeteket szeretném kérni. Hol tart ez a dolog, van már végleges verzió vagy még csak beta, teszt verziók? Aki feltette annak milyen tapasztalatai vannak? Van program ami esetleg nem működik van olyan hardver amit nem ismer fel és nincsen hozzá driver, milyen problémák vannak és mik az előnyök? Mennyire nehéz vistáról átállni?

Köszi szépen előre is.

Most már szinte mindenhez van Windows 7-es driver, mármint a nagyobb gyártók készítettek már. Amúgy szvsz sokkal jobb, gyorsabb, és kevesebbel is beéri mint a Pista. Végeles csak október 22-én lesz, nálunk 31-én, de RTM tehát "majdnem végleges verzió" már van. Jómagam, és még sokan mások is itt ezt használják.

Link to comment
Share on other sites

Üdv mindneki!

Ma feltelepítettem a Windows 7-et nagyon szép mindne csak mikor megnyitom a Sajátgépet nincs ott a másik patrícióm így csak egy van! 50 Giga hiányzik!

Hogy tudnám előcsalni?? Nagyon fontos ott van mindnem!

 

Köszönöm előre is!

Link to comment
Share on other sites

A dolog nyitja hogy betűt kell neki adni!

Hogyan adjak betűt neki???

(1.)Menj a Vezérlőpultba (Control Panel)!

(2.)Ott Válaszd az Administraive Tools-t!

(3.)Lépj be a Computer Management-be!

(4.)Menj a System Tools-ba!

(5.)Ott válaszd ki a Storage-t!

(6.)Majd Disk Managment!

(7.)Keresd meg a nem megjelenő Partíciót vagy bármely adathordozót!

(8.)Jobb Klikk->Change Driver Letter and Path

(9.)Válasszuk ki a nekünk tetsző Betűt ajánlott valami olyat amit már használtunk ez előtt is!

(10.)Ellenőrizd a Sajátgépben (Computer) hogy ott van-e!

 

2. Verzió!

Töltsd le a Particional Manager-t és formázd a partíciót majd adj neki betűt!

 

 

Kérdésem!

Volna valakinek 7600-as verzához magyarosítása??

Nagyon fontos!

 

Ja és lesz egy Windows 7-es oldalam akinek kell PM-ben megadom a linket segítségnyújtás és érdekességek!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!Beraktam a gépbe egy második vinyót,kipróbálni rajta a Win 7-t!Elsőre sikerült,szépen fut,indításkor,ahogy kell,a boot megkérdezi,melyik op.rendszert kívánom indítani és remekül müxik!Hol ide,hol oda váltogatva is minden oké,semmi hibát nem jelez!Csakhogy ha az XP-t indítom nincs internet kapcsolat! Átváltok Win 7-re,van,vissza váltok nincs!Egyedüli megoldás,ha fizikailag leválasztom a Win 7-t tartalmazó vinyót.Akkor rögtön lesz internet xp-n!Visszakötöm,ugyanaz!Találkozott már valaki e gonddal?S ha igen,mi a gyógyszer?

Link to comment
Share on other sites

üdv

 

Régóta win7-et használok, a béta volt fent sok ideig (még most is van de nem használom csak ha vészhelyzet van) és most már egy hónapja az RC-t használom. Eddig soha nem volt probléma de ma reggel bekapcsoltam és nem bír felállni. Jön a wellcome felirat, tölt és aztán szétesik a kép, ilyen vízszintes sávokra és utána rögtön kékhalál. Alul vmi memória ellenőrzést számol 1-2 másodpercig aztán restartol. Az a gond hogy safe módban sem lép be. Miután betölti a drivereket megjelenik a cursor fekete hátteren, fél percig úgymarad aztán restart. Utána zaklat az auto repair-al, azt lefuttattam. Nem talált hibát. Ok, restore. Előző nap végig a GearsOfWar torrentes verziójával szenvedtem de nem sikerült futnia. Egy bug miattt vissza kellett álítanom a naptárat januárra. A restore-nál megtaláltam ezt a dátumot és visszatettem arra hátha a gears of war a hibás de ugyanez. A többi oprendszer simán működik a gépen, most pl a win7 bétáról írok.

 

Szóval előszöris szeretném működőképessé tenni a win7 RC-met mert rengeteg progit feltettem már, napokig tehetném őket újra...

 

Ha végképp nincs megoldás akkor szeretnék egy címet ahonnan gyorsan lejön a legújabb win7 verzió. Nekem az első RC verzióm van, de tudom hogy van újabb.

A win7 RC előtt telepített oprendszerek nem látják a win7 C-jét. Az egy külön vinyón van. Azt elő szeretném hozni valahogy mert a dokumentumokból ki kéne halásznom a játékok mentéseit.

 

Kösz annak aki végigolvasta ezt a hosszú postot, annak aki meg még segíteni is tud kezet csókolok. :)

 

Balázs

Link to comment
Share on other sites

Ha az aláírásomban szerepelt Notebook konfiuráción a Burnout Paradise Win7 7600 RTM-el nagyon szaggatna? XP-n 20-25 FPS-el zakatol... Annyit tudok hogy az Intel GMA X3100 Vistán meg Win7-en 384 mb-os directx 10-es és shader model 4.0-ás... Nagyo várom a válaszokat!

 

Link to comment
Share on other sites

Én ma találtam egy aktivátort amivel 2010.06.02-ig jó + 120 nap. Ha kell feltudom tenni.

 

Ezekkel működik:

7600.16385.090713-1255_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULFRER_EN_DVD.iso

7600.16385.090713-1255_x64fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULFRER_EN_DVD.iso

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...