Jump to content
PirateClub.hu

Mondj véleményt!


nyugdíjas
 Share

Recommended Posts

  • Replies 501
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Mi a véleményed azokról a gyerekekről, akiknek a szüleik szó szerint kinyalják még a seggüket is?"

Sose lesznek képesek önálló életet élni, egyszer kapnak egy nagy pofont az élettől és ugy hasra feküdnek hogy majd várják h anyuci vagy apuci kihúzza őket a csávából. Az ilyen emberekből nem lesz soha normális ember, csak nyitott tenyérrel vár majd mindent.(fukar, önző ember stb...) :P:)

 

Mi a véleményed a mostani szakközépiskolákról, diákjairól és tanárairól?:P

Link to comment
Share on other sites

Hát az illegális letöltések.... Mindenki csinálja, aki kicsit is ért a nethez... Nem fogják megvenni az emberek a drága porgramokat, dvd-ket, cd-lemezeket, ha fönt van feketén is....

 

Mi a véleményed az alkoholról? /nem tudom volt már e ilyen kérdés, nem néztem vissza/

Link to comment
Share on other sites

Nekem tetszenek az effajta gépek és programok is. Rengeteg minden adott a mai világba már. Nagyon jó dolgokat lehet velük csinálni, kihozni egy képből egy programmal akár. Csak az fényképezőgépem legnagyobb hibája, hogy nincsen rajta optikai zoom.

 

 

Mi a véleményed a tömegközlekedésről nagyobb városokba vagy Pesten?

Link to comment
Share on other sites

Mi a véleményed azokról az emberekről, akik kihaló állatokat ölnek meg, a prémjük (esetleg agyaruk) miatt?

Nem vagyok nagy állítvédő, de ezt nem pártolom. Nem kéne a kihaló állatokat öldökölni, mert aztán meg eltűnik végleg a fajuk.

 

A myvip-et bírom, sztem még jobb is mint az iwiw.

 

Mi a véleményed a Simpson családról?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Klánháború, ha most netes társaságban való játszásra gondolsz egymás ellen, szerintem gyerekes. Nem csak gyerekek töltik vele az idejüket tudom, de szerintem akkor is gyerekes elfoglaltság főleg egy érett emberpéldány számára.

 

Nálad is lassú az oldal működése, ha igen, téged zavar? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Azt hogy egy nagy tóóóóóóóóóóóóó. :D Még hogy magyar tenger pfff. Nekem absz. nem tetszik, hideg (nem egyszer, nem egy helyen megpróbáltam benne úszni és nem télen), koszos, na meg a rajta hajókázó hajók beleürítik a na azt a Balatonba. :blink: Ja és hogy minden drága az azt környező városokban, turista lehúzás ezerrel, mert hogy oké, a külföldieknek van pénzük, de hogy a magyarokat is, de a külföldieket se kéne jól átvágni, mert aztán rossz szájízzel távoznak és tojnak visszajönni legközelebb és akkor a turizmus zrt-nek sírhat a szája. :lol:

 

Mi a véleményed a kánikuláról, ami pl ma is van. Bírod, nem bírod, stb?

Link to comment
Share on other sites

Jó lehet, én szívesen kipróbálnám. Talán majd ha egyszer olcsóbb mulatság lesz és nem csak milliomos nagyfejeket visznek ki jópénzért. :D

 

Mit gondolsz arról, ha valaki fellép msnre, de aztán rögtön kiírja, hogy nem vagyok itt. Akkor minek lép be, én nem értem,te? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Én sem értem. Maximum annyit szoktam kiírni, hogy csak az a személy írjon, akit akarok.

 

Mit gondolsz arról, hogy pl. átmész Ausztriába és azt hiszed, új világba kerültél. Például az utak minősége mérföldekkel jobb, stb.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...