Jump to content
PirateClub.hu

Mondj véleményt!


nyugdíjas
 Share

Recommended Posts

Az elő kérdést felteszem ,mond el róla ami eszedbe jut.

A válasz lehet több mondatos,vagy egy szavas.

A válaszadás után tedd fel kérdésed ,a következő válaszadónak.

( A játékot tessék komolyan venni! )

 

 

 

Mit gondolsz a : hipnózisról?

 

 

 

UI: A feltett kérdésre többen is válaszolhatnak,de csak az első válaszadó tegye fel a következő kérdést!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 501
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hát én nem is tudom h higgyek e benne vagy sem! elég hihetetlen mert sztem ha tényleg létezne hipnózis akkor sok bankrabló felbérelne ien embereket h szedjék ki a banktulajdonosból h mi ennek meg ennek a kódja!

 

 

Mit gondolsz erről az emberről?

 

Ernst Udet(segítségként:pilóta volt)

Link to comment
Share on other sites

Manfred kérdésére 23:05-kor kezdtem el írni a válaszom... Mostmár nem törlöm.

Igazábol nem nagyon hallottam róla. Német volt, repülőgép tábornok azt hiszem. I VH idején. Aztán öngyilkos lett.

 

Zsolt én azt gondolom a te kérdésedről, hogy majd én is át fogom érezni a helyzetet, mikor szeptembertől egy fogtechnikusi laborba leszek egy székhez szögezve és öreg emberek szájába fogok fogakat gyártani.

 

Mit gondolsz arról, hogy manapság a fiatalok egyre érdektelenebbek a művészetek iránt? /gondolok itt, múzeumok, képtárak, galériák látogatására, szobrok, festmények, rajzok tanulmányozására, régebbi korok művészetével való ismerkedésre/

Link to comment
Share on other sites

Azért nem mindenki. Pl az ismeretségi körömben egyáltalán nem érdektelenek. De az tény, hogy talán egyre többen vannak. Lehet pl. inkább pont pirate-znek, minthogy múzeumba járjanak. :D

 

A kérdés továbbra is adott.

 

Mivel Klausz szerkesztett időközben, új kérdés:

 

Mit gondolsz a meleg-felvonulásról?

Link to comment
Share on other sites

Nem gond ugye ha válaszolok?! :) Megint...

 

Szerintem badarság a meleg-fölvonulás... Én sem járok semmilyen fölvonulásra... Szerintem csak magamutogatás. De én teljesen elfogadom a melegeket, jó néha tök undi rájuk nézni, de semmi bajom velük. Pesten pl, érdekes a melegeknek fönntartott bárba beengedik a heterokat is, meg nincsen balhé mint más normális discokban... Aztán kb... ennyi. :)

 

Akkor legyen egy kicsit a kedvencemmel kapcsolatos: Szerinted jó választás volt az, hogy Hugh Jackmant választották 2008 legszexisebb pasijának? :)

Link to comment
Share on other sites

Hátez csúcs, én szerintem tuti nem homo a csávó.... De romboljátok csak az elképzelésemet... :P

 

A kérdés adott, két kommentel feljebb!

Link to comment
Share on other sites

Két-három komment vissza vagy akkor most mi van? :unsure:

 

Ha meleg-felvonulás, Magyarország még mindig nincs olyan helyzetben, hogy tolerálja megfelelőképpen az effajta rendezvényeket szerintem. Nekem semmi bajom a melegekkel, mindenkinek saját dolga kit szeret. Viszont szerintem ezt a kérdést addig kellene lezártnak tekinteni míg el nem fajulnak az indulatok. :D

 

Hugh Jackman, hát őszintén azt se tudom ki az, de őszintén megmondva a megformált karaktert, és színészi játékát nézném az ő filmében is és nem őt, mivel nem vagyok meleg. :D

 

Ha elfogadjátok a véleményeim az adott kérdésekkel kapcsolatban, akkor most én kérdeznék, amire várok véleményt:

Szerinted miért van az, hogy gyakran elfogy a türelem, hogy felkapjuk a vizet a legkisebb ügyeken? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Általában kerülöm a konfliktust, igyekszem megfelelni mindenkinek. Magamnak nem tudok megfelelni..

 

kérdés: Mit gondolsz a gothic rockról?

 

 

Ne akarj mindenkinek megfelelni,csak azoknak akiket te érdemesnek találsz rá.

Érzelemben és tudásban ne is akarj megfelelni magadnak,csak a buták elégedettek magukkal.

Link to comment
Share on other sites

Semmit!Olyanok mint a Corzón sétálgatók.Van köztük szép és kevésbé szép,csinos és kevésbé csinos.

 

 

 

 

Mit gondoltok a filmekről ?

 

A film egy nagyszerű találmány volt! És én is a magam stílusában szeretem a filmeket, nem vagyok kapható viszont az újakra. Pl. az Alkonyatot is nagy erőltetésre néztem meg és végül is tettszett. Nagyon előítéletes vagyok, annak ellenére, hogy az adott film esetleg tetszhetne is.

Mindenesetre nekem megvannak azok a filmek amiket nagyon szeretek. :)

 

 

Mit gondolsz a teniszről?

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom mit értesz a "rossz fiú" alatt,de tapasztalatom szerint,a nők a határozott,nem túlművelt,romantikus

beállítottságú férfiakat kedvelik ( többnyire)a sportosság sem hátrány(a pénzről ne beszéljünk).

 

 

 

 

Mit gondolsz az őszinteségről?

Link to comment
Share on other sites

Nekem tettszik, bár első benyomásra... Nem mertem válaszolni az első kérdésre, mert full badarságnak tartottam... De nem rossz, egy 10/7-et kap nálam. :)

 

Mit gondolsz a szőrtelenítésről?

Link to comment
Share on other sites

Rengeteg szép természeti értékkel büszkélkedünk, van egy saját "tengerünk" is, nagyon sok hungarikumunk van, amit érdemes megbecsülni, de ezt még ragozhatnám... :)

 

Mit gondol a következő válaszoló a napjainkban történő nagy viharokról, amik mérhetetlen károkat okoznak?

Link to comment
Share on other sites

Azt, hogy nem éppen a legjobb hely, de mégis egyedülálló ezen a golyón, amin élünk! Nincs még egy ország, ahol több, mint ezer éven át magyarok életek. Kapott már eleget, sok nemzet befészkelte ide magát, de a magyarok nem adják soha fel!

 

Úh, bocsi, de elég lassan gépeltem. Szóval:

Azt, hogy valami megoldást kell találni erre. A sok környezetszennyezés miatt rengeteg ember marad fedél nélkül - szó szerint - és rengeteg anyagi kár születik.

 

Mit gondolsz a "lányos" fiúkról? :D

Link to comment
Share on other sites

Számomra kétféle zene létezik jó és rossz,ez az utóbbiba tartozik.

Szerintem az a rossz zene, amelyik csak keskeny népréteget érint meg.

 

 

 

 

Mi a véleményed a vallásokról ?

 

 

 

 

 

 

UI: A feltett kérdésre többen is válaszolhatnak,de csak az első válaszadó tegye fel a következő kérdést!

Link to comment
Share on other sites

Az első szerelem szép és jó, de idővel el kell múljon, el kell tudni felejteni, már csak azért is, hogy jöhessen a második, a harmadik stb. :D

 

Mit gondolsz az olyan emberekről akik csak sajnáltatni tudják magukat, akik mindenben a rosszat látják csak és azt gondolják ettől nem is lehet jobb, ha jobb lenne se hagyják, hogy jobb legyen, mert megtalálják úgy is benne a rosszat. Na de szépen megfogalmaztam... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...