Jump to content
PirateClub.hu

Mondj véleményt!


nyugdíjas
 Share

Recommended Posts

Engem nem idegesít annyira, de ha már rám köszön írhatna is valamit <_< És nem is nagyon értem, mert én csak akkor írok valakira, ha beszélni akarok vele :lol:

 

Maradok a témánál:

Mi a véleményed arról, hogy egyes emberek már annyi hangulatjelet használnak msn-ezés közben, hogy lassan már kész rovásírás szakértőnek kell lenni ahhoz, hogy megértsd mit mond?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 501
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Azt, hogy a célnak tökéletesen megfelel.

 

Mit gondolsz az xfire-ről?

Link to comment
Share on other sites

Azt, hogy egy teljesen pozitív példa, sokkal hatékonyabb lehet, mint a gyakorlati KRESZ órák.

 

Mi a véleményed a szerepjátékról általában (itt elsősorban nem a D&D-re gondolok, hanem pl WoD, Shadowrun, meg hasonlók)?

Link to comment
Share on other sites

Morf hsz-jára: Szerintem király játékok, főleg a Shadowrun. El lehet velük szórakozni pár órát.

 

csecse hsz-jára: Szerintem az olyan cuccokat nem kell megvenni, sőt még ki se kéne kerülniük a boltok polcaira!

 

Mi a véleményed a Battlefield Heroes-ról, és arról hogy egy csomó cuccért fizetni kell?

Link to comment
Share on other sites

Az, hogy ez nem helyes dolog. Ha valakinek párja lesz, az még nem feltétlen azt jelenti, hogy el kell hanyagolni a barátságot is. Tudni kell összeegyeztetni.

Velem is hány barátnőm csinálta ezt, hogy lelépett majdnem szó szerint, miután bepasizott... És föl se hív... Persze ha szakítanak, egyből megtalál, "visszatalált hozzám"... <_< Ez egy nehéz ügy.

 

Mi a véleményed arról, hogy van párod, és te mégis megismerkedsz neten valakivel, és msn-eztek... Az illető az ellenkező nemed.

Link to comment
Share on other sites

Absz. egyet értek a véleményeddel Klausz009, viszont az hozzám már vissza nem talál, aki "eldob, mint egy megunt játékmacit". ;)

 

Szerintem ebben semmi rossz nincsen, amíg csak beszélgettek barátilag. Persze párja válogatja, van amelyik már az ennyire is féltékeny, de van aki okot is ad rá, mert egy idő után már nem csak msnen akar beszélgetni hanem stb...

 

Most nem is teszek fel kérdést, inkább várok még reagálást akár Klausz009 kérdésével kapcsolatban, akár az én feltett kérdésemmel kapcsolatban, hogy megtudjam hogyan álltok az efféle dolgokhoz és mi a véleményetek róla! :)

Link to comment
Share on other sites

TranceMarci nem kérdezett :P úgyhogy majd én. :D

 

Mi a véleményed arról, hogy ha egy legjobb barátod becsajozik, és utána már szinte szóba se áll veled se msnen, se sehogy? <_<

 

 

 

Ha az ilyen embert továbbra is barátodnak titulálod akkor veled is baj van!

Gondold végig a dolgot,te nem estél vele szemben ilyen hibába?

Link to comment
Share on other sites

Az, hogy ez nem helyes dolog. Ha valakinek párja lesz, az még nem feltétlen azt jelenti, hogy el kell hanyagolni a barátságot is. Tudni kell összeegyeztetni.

Velem is hány barátnőm csinálta ezt, hogy lelépett majdnem szó szerint, miután bepasizott... És föl se hív... Persze ha szakítanak, egyből megtalál, "visszatalált hozzám"... <_< Ez egy nehéz ügy.

 

Mi a véleményed arról, hogy van párod, és te mégis megismerkedsz neten valakivel, és msn-eztek... Az illető az ellenkező nemed.

 

 

Attól függ a függetlenségedből mennyit vagy hajlandó a párod kedvéért lemondani,és a kapcsolatotok mennyire

alapul az őszinteségre,bizalomra.

Link to comment
Share on other sites

hát hogy is mondjam, nem normálisak, legalábbis az én szememben...

 

Mit gondolsz arról hogy egy gyereket a szülei megtanítanak vezetni(pl.13 éves korában.)

 

 

Nagyon elitélem azokat a szülőket,akik ilyet művelnek.

Sajnos sok baleset származott abból,hogy jogosítvány nélküli fiatalkorú " ellopta " otthonról a kocsit,mert a szülők (nem meg) tanították vezetni.

 

Link to comment
Share on other sites

hát én nem nagyon értem a kérdésed...ha az hogy egy szülő hogy vállal felelősséget e gyerekéért akkor az hogy minden szülő másképp, de sajnos olyan szülő is van akit nem magyon izgat a gyereke, max a családi pótlékért, és hogy melyik szülő mennyire meri tűzbe tenni a gyerekéért a kezét...Az meg a gyerektől is füg(magaviselet)

 

A vezetéses kérdésemre visszatérve, nyugdíjas válaszához,

Éngem 13 évesen kezdett el vezetni tanítani apám, most 15 multam és eddig kb 1 km-t vezettem közúton jogsi nélkül(autót) a többit pedig hegyen erdei utakon...és még egyszer sem loptam el a kocsit, pedig van amikor csak egyedül vagyok otthol, de még a kísértés sincs meg...a balesetről:a jogsi csak egy papír, van a falunkban egy 19 éves srác, jogsi megvan de és rutinosabban vezetek mint ő, pedig még jogsim sincs, na hogy is van ez???a jogsi nem azt jelenti hogy most mehecc mint a vadállat hanem azt hogy mehecc, igaz mértékkel, de jogsi nélkül és jelen esetben szülő kíséretében én is mentem már igaz 100 fölé még nem nagyon ment az óra mutatója(vagy mi az) de normálisan ccsinálom igy legalább nem a jogsiszerzés közben tanítanak meg a kuplung kiengedéséről, a váltásról és egyéb dolgokról...

 

Jó olvasást!

 

Mi a véleményed az energiaitalokról(márkától függetlenül)?

Link to comment
Share on other sites

Nem a jogsi vezeti az autót, hanem a tapasztalat. ;) A jogsi csak egy eszköz, ami szükségszerű civilizált társadalmakban.

 

A szülő felelős a gyermekéért, míg kiskorú az. Minden elkövetett hibájáért legyen akár kicsi, akár nagy. Miután nagykorúvá cseperedik a gyermek, az őt ért nevelési szokások miatt lesz olyan felnőtt, amilyen, tehát a szülő "hibája" amilyenné válik a gyermek. :D

 

Energiaitalok. Szerintem durvább mint egy jó erős kávé. Én személy szerint utálom azt is, a hatás épp ellenkező nálam a megivása után. :P

 

Gondold végig a dolgot,te nem estél vele szemben ilyen hibába?

Nem. :D

Te pedig miért nem fűzöd össze a hozzászólásaid, miért kell tíz percenként újat nyitni?

 

Mi a véleményed arról, hogy a mai fiatalok hamarabb "érnek"?

Link to comment
Share on other sites

"Te pedig miért nem fűzöd össze a hozzászólásaid, miért kell tíz percenként újat nyitni? "

 

Úgy gondolom,megillet mindenkit,az a tisztelet,akinek személyre szólóan válaszolok,hogy külön ablakot nyissak.

 

 

Kérdésedre a válaszom,igen a mai fiatalok hamarább "érnek",ez köszönhető a jelenkori felfokozott életvitelnek,

a tudományok fejlődésének,és annak a napi harcnak amely a másokkal szembeni megfelelésnek jegyében zajlik.

Ezen kívül még számtalan valós,és vélt oka van.

 

 

 

Mit gondolsz a holdraszálásról.( sokan kételkednek benne)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem tényleg megtörtént a holdraszállás, nemértem hogy ezt miért nem képesek sokan elhinni. Egyáltalán miért találná ki bárki is, hogy most b*sszuk át az egész bolygót? Na jó, biztos vicces lenne, de szerintem ez akkor sem átb*szás :)

 

Mi a véleményed a valaha volt legrosszabb rendezőről Edward D. Wood Jr.-ről és annak életviteléről? (gondolva arra, hogy szeretett női ruhákat hordani, de nem volt meleg)

Link to comment
Share on other sites

Számomra fogós kérdést tettél fel.nem hallottam róla,nem ismerem munkásságát nem láttam egy filmet sem tőle.

Utána olvastam ,és érdekes személyisége,különleges életfelfogása,nem mindennapi emberé tette.

A munkásságát,lehet ,hogy csak a "szakma" nem értékeli?

 

 

 

Mi a véleményed az úgynevezett művész filmekről?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Valaki érti, valaki nem. Szerintem ugyanaz a helyzet velük, mint a kortárs művészet többi részével is: ami már annyira sz@r, hogy szinte már értékelhetetlen és senki sem érti, arra rámondják, hogy művészfilm vagy kortárs. De ez olyan, mint a poros rock, ami régen rossz volt, az később is rossz lesz.

 

Mi a véleményed a Lostról, illetve annak zenéjéről, amit Michael Giacchino szerzett (sztem zseniális :) ) ?

Link to comment
Share on other sites

Maga az alapötlet tetszik, nekem csak az sok benne, hogy elég hihetetlen dolgokat is tud csinálni benne a fickó (repül pl). A Lostot meg kár, hogy abbahagytad, mert most kezd kiderülni minden szép lassan - meg hullanak a szereplők is, sajna :(

 

Mit gondolsz a Dead Space-ről?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...