Jump to content
PirateClub.hu

SZAVAZÁS: Milyen nyereményjáték legyen a MOVIES-ban?


t17t
 Share

Több válasz is lehetséges!  

95 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Milyen nyereményjáték legyen a MOVIES-ban?

    • Mint a mostani: szavazásnál hozzászólásért nyeremény
      38
    • Feltöltési verseny
      16
    • Report/jelentés utáni nyeremény
      25
    • Felirat-készítési felhívás
      19
    • Egyéb - szólj hozzá a témához, hogy mire gondolsz!
      10
    • Nem kell nyereményjáték...
      11


Recommended Posts

A NYEREMÉNYJÁTÉK szabályai:


1, Előszöris szavazz fentebb - nem kötelező-, majd szólj hozzá a témához - amennyiben nyerni szeretnél...

2, Egy felhasználói névvel és ugyanazon IP-ről 17 hozzászólásonként legfeljebb 3 hozzászólás (hsz.) adható, de ezek egymás után nem következhetnek.

3, A nyereményjátékban csak az a PirateClub fórumtag vehet részt, aki jelen NYEREMÉNYJÁTÉK megjelenésekor már regisztrálva volt a fórumon.
Az eddigi versenyeken mutatott inkorrekt, szabályellenes magatartásuk miatt nem indulhatnak: baad_newzz, Yagami, CHOSEN, Campione, kega, markrod20, whitesheepie

4, A hsz-nek meg kell felelnie a fórum szabályzatának.

5, A hsz. csak a téma címéhez és a szavazáshoz kapcsolódhat!

6, A fentieknek nem megfelelő hsz-ek nem kerülnek törlésre - esetleg indokolt esetben (pl.: trágár beszéd, felesleges idézés stb.) szerkesztve lesznek -, de a hsz. írója nem lesz jogosult a nyereményre - még bizonyos esetben warn is járhat érte! Csak az ugyanazon fórumtagtól létrehozott harmadik hsz-en felüli hsz-ek kerülnek törlésre, illetve ha egymás után voltak a fórumtag hsz-ei, s persze a fórumtag nem lesz jogosult a nyereményre!

7, A PirateClub fórum a felhívás részleteinek változtatásának és visszavonásának jogát fenntartja!

8, Minden 17. hsz. létrehozójának nyereménye: a www.ndc.hu >>"Ha nem találtad meg amit keresel, nézd meg itt is szerverére egy FTP elérés: 20 GB, 2 hónap, max. sebesség

9, A NYEREMÉNYJÁTÉK 35 hsz. után lezárva!


Mindenkinek jó játékot: bakfan & t17t ;)
Link to comment
Share on other sites

Nekem nagyon tettszett akkoriban a Report verseny. Bár "csak" 4. lettem, de nagyon élveztem!

Igazából nem is a nyeremény miatt csináltam, inkább azért hogy tisztább legyen a topic, és szerintem a verseny el is érte a célját!

Szavaztam a Felírat készítésre is, mert az utóbbi időben elég sok felíratos filmet nézek, és jó lenne minél több felírat!

Link to comment
Share on other sites

Én anno fordítottam is a listából kettőt. Ha megint lenne ilyen "verseny", szerintem új filmes listát kellene csinálni. Pl. az elmúlt 1-2 hónap filmjeiből. (bár ezek közül soknak nincs még angol felirata, ami azért sokakat elriaszt a belekezdéstől). Ja, hát és ezeket a filmeket ugye előbb fel is kellene tölteni... ;)

 

Szivesebben csinálok feliratot, minthogy "elsecusoftosodni" lássam a jobb filmeket.

Link to comment
Share on other sites

Jó a mostani verseny, de engem nem motivál eléggé a nyeremény...

 

Lehetne valami tárgyi, vagy inkább vmi megosztóra ajándék premium account...

 

 

Amúgys lefogadom, senki nem fogja megírni a 16. hozászólást, mindenki itt fogja várni, hogy ő lehessen a 17. :D

Link to comment
Share on other sites

Egyéb

 

egyszer volt már Dvd borító készítő verseny...(lehet többször is , én egyről tudok...) nah akkor sajnos nem vettem részt, de ha megint lenne szívesen részt vennék vmi hasonló versenyben... szeretem az ilyen fajta kreatív munkát és odafigyelést igénylő versenyeket...

 

Report/jelentés utáni nyeremény

 

ezt viszont nagyon hasznosnak tartom és az oldal színvonalát lehet vele emelni...:) ilyenben is szívesen részt vennék :)

 

üdv.: Cesc18

Link to comment
Share on other sites

Report versenyre szavaztam , unalmas perceimben , a fórum topikrengetegében magam is szoktam reportolgatni , továbbá Chipi kolléga által leírt okok miatt is szeretem az ilyen versenyeket .

 

inkább azért hogy tisztább legyen a topic

 

;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Mint a mostani: szavazásnál hozzászólásért nyeremény

Ennek nem látom értelmét, egyszerü szerencse kérdése hanyadiknak szólsz hozzá...

 

 Feltöltési verseny

Ez már jobb, de ha a nagyátlagot vesszük: országos le 1, fel 128 mega/kilo kevés a versenyzéshez. :(

 

Report/jelentés utáni nyeremény

Itt kerül elő, ki mennyire ismeri a szabályzatot, és hol lát reportolni való. Erre szavazok !

 

Felirat-készítési felhívás

Bonyolult feladat egy kezdőbb számára, nyelvtudás, fordító-idözítő program kezelése elengedhetetlen.

 

Egyéb - szólj hozzá a témához, hogy milyen!

Nem látok benne kihívást.

 

Nem kell nyereményjáték...

Hülyeség :D , de értjük a poént... :)

Marad a jóöreg report a tiszta fórumért !

(szvsz)

Link to comment
Share on other sites

A felirat készítésre szavaztam, szerintem azzal lehet a legtöbbet tenni másokért, mert sokaknak segít egy film megnézésben a magyar felirat.

Valamint az a verseny elég sikeres volt, mert aki nem nyert az is érezhette, hogy jót tett. Ha pedig megköszöték neki, akkor büszke is lehetett a munkájára és jó érzéssel töltötte el. Az azonban igaz, hogy jóval nagyobb munka, mint pl. egy report beküldése, így a jelentkezők száma is kisebb.

 

Szerk: Most olvasom, hogy Manowar mit írt a felirat készítésről, esteleg annyit lehet engedni, ott hogy az angol feliratot is át lehessen írni, és akkor csak fordítani kell. Bár mintha így lett volna korábban is, igaz?

Link to comment
Share on other sites

Én a reportra és a feliratkészítésre szavaztam.

Szerintem a feltöltési verseny hülyeség, mert nem egyenrangú az egész. (Természetesen lehet jönni azzal, hogy a feliratkészítés sem egyenrangú, hiszen nem mindenki keni-vágja az angolt felsőszinten. De van rá lehetősége bárkinek megtanulni olyan szinten, viszont a feltöltési sebességet nem határozhatjuk meg magunknak, annyit kapunk amennyit a szolgáltató ad.) Tehát ezt nem érzem fernek, mert én iszonyat sok dolgot feltöltenék ha lenne rá sebességem. De mivel az up 30kb/s-al csepereg, addig nem tudok olyan sokmindent megosztani. Hiába szeretnék. Igaz, hogy még ígyis feltolok sorozatokat, vagy amihez kedvem és időm van, de bele lehet fáradni hamar a csigalassúságba. Nah ennyit rólam...:D

Link to comment
Share on other sites

Report/jelentés utáni nyeremény

 

erre szavaztam,nagyon hasznosnak tartom énis .további sok sikert a nyereményjátékhoz :)

Link to comment
Share on other sites

Felirat készítésre szavaztam. Szerintem, ha nyereményjáték, akkor ne csak annyi legyen, hogy beírom egy topikba, hogy "Nyerni szeretnék", hanem munka is legyen vele, ami lehet élvezetes és szórakoztató is. Persze nem mindenki tud középszinten angolul és ez többeket kizárhat ebből a fajta játékból.

Link to comment
Share on other sites

Report, feliratkészítés mint említették lehet fejleszti a nyelvtudást de ha valaki nem tud jól angolul az már részt sem vehet benne, ezt szerintem kicsit szemétség lenne:D, a feltöltési verseny sem lenne rossz ötlet ezzel is lehetne fejleszteni az oldalt szintúgy mint a report-al, a 17. hozzászólás lehet hogy "mulatságos" de nincs valami sok értelme, nem fejleszti az oldalt tehát nemsok hasznát venné senki-erre felesleges pénzt költeni szerintem-. "Nem kell nyereményjáték"-hááát remélem nem ez fog nyerni, hála égnek nem ez áll az élen:-) Nekem ami még tetszett az a cikkírás pcgurun egy adott játékról: amiben részt vettem crysis demója volt, élveztem közben hibákat, extra dolgokat fel lehet benne fedezni stb...ami nem teljesen lenne igazságos az az lenne ezzel kapcsolatban hogyha valakinek gyengébb gépe van és nem viszi el a játékot az azért megszívja, vagy ha valakinek az a játék nem a stílusa, de az is biztos hogy olyan témát ugysem találunk ami mindenkinet tetszeni fog:/:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...