Jump to content
PirateClub.hu

Tetszik egy lány de fiatalabb vagy nála!


CrazykE
 Share

Recommended Posts

Az hogy ki mit ért a járogatás alatt, te ezt értetted, én azt. Amúgy az éretlenek nem a 12-15 évesek? Érett tizenkét évest én még nem láttam. Ha meg az ember 20 felett se érett meg, az már nagyon nagy baj. Igen, ahogy írtad is, egyesek képtelenek felvállalni az ezzel járó dolgokat ... na meg, hanem mi alapján legyen a kapcsolat, bele a nagyvilágba, lesz ami lesz és a mának élünk alapon? Ez olyan gyerekes. :)

Az idősebb nő témát te így élted meg, én meg úgy ahogy leírtam, nem is fecsérelek erre több időt.

 

"legfeljebb csak akkor nem érdemes hosszútávon, ha nagyon nagy a korkülönbség" ezt valahogy én is így fogalmaztam meg fentebb. ;)

 

Hudi, ha most teljesen összezavarodtál, meg is értem! :D

 

Link to comment
Share on other sites

na várj :)

erre a hosszútávú dologra kitérnék.

egy fiatalabbal hosszútávon lehet járogatni, de együttélni nem(vannak kivételek). pont tengnap láttam a tv-ben, hogy egy 22éves fiú egy 42-es nővel él együtt, és nagy a lamur. de ott van a mari zsuzsi aki elmúlt 60 és 20 éves fiúval van együtt.

az együttélésnek nyilván külsődleges okai vannak. ki dolgozik? hogyan tartja el a másikat? hol laknak? stb...... nyilván egy fiatal tanul és képtelen egy életteret megteremteni stb.... de tulajdonképpen ha jól belegondolunk, akkor azt mindig nekik kell eldönteni, hogy fel tudják-e vállalni az ezzel együttjáró kellemetlenségeket.

éretlen pedig lehet egy 60 éves is sajnos. :( de ott van a kállai ildikó aki elég idős már, mégis totál infantilis. szipi

Link to comment
Share on other sites

Gondoltam megosztok egy korkülönbséges sztorit veletek én is, meg úgy általánosságban a korkülönbségről:

 

http://www.harmonet.hu/cikk.php?rovat=117&alrovat=119&cikkid=2605#

 

ajánlom mindenki figyelmébe! :)

 

aki nem tudná ki az az A.N.S. :

 

http://www.sztarlexikon.hu/celeb/anna_nicole_smith

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Üdv. Mindenki !

 

Remélem Ti tudtok segíteni. Na már most, van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok. Én is bejövök neki, meg is mondtam neki mit érzek. Most szakított a barátjával, és azért azt mondta, hogy kicsit vár nem kell neki egy darabig pasi. Ezt meg is értem. Megkérdeztem, hogy utána esetleg lehetne valami. Az volt a válasza, hogy zavarja a korkülönbség kettőnk között. (ha jól számoltam 8 hónap van közöttünk). Alig bírok meglenni nélküle minden hétvégét alig várok, hogy találkozhassak vele, de nem tudom mit csináljak. Szerintetek van nála esélyem vagy mit tegyek? :unsure: Nagyon szeretem és szeretném ha több lenne a dologból. Előre is köszönöm válaszaitokat.

Link to comment
Share on other sites

Nos, nagyon egyszerű a logikám. Ha valaki szeret valakit, akkor nem számít a kor, főleg 8 hónap nem. Ezért, ha a korban keresed a problémát, mert ezt az indokot hozta fel, akkor tévedsz. Az rendben, hogy te szereted? De ő is szeret téged? Ha pedig nem akarod feladni, 8 hónap ide, vagy oda, udvarolni akkor is tudsz :)

Link to comment
Share on other sites

Jó estét feher-farkas !

 

Köszönöm észrevételeidet és hozzászólásod. Nekem nem számít a 8 hónap. A lány hozta fel, lehet, hogy mivel most szakított a barátjával kicsit szeretne egyedül lenni. Mikor megcsalta a barátja Én voltam vele, vigasztaltam. Még egy csók is elcsattant. Megkérdeztem, hogy ez azért van mert vissza akarja adni a barátjának vagy akar is tőlem valamit. Azt mondta szeretne valamit. Ezért megkérdeztem, hogy járjunk és így kapcsolódik ide a történet amit az imént írtam le. :) Szerinted lehet belőle valami ? Előre is köszönöm válaszod.

 

Ui.: A többiek észrevételét is várom. :)

Link to comment
Share on other sites

Igen, maga a lány mondta hogy bejövök neki. Igen, azt is mondta, hogy ez kicsit sok volt neki így egyszerre, de azt mondta később lehet belőle valami. Csak egyenlőre nem akar senkitől semmit. Azért jöhetnek még észrevételek. Köszönöm eddigi válaszaitokat.

Link to comment
Share on other sites

Üdvözlök mindenkit !

 

Köszönöm a hozzászólásokat. :)

Pont ezt mondtam Én is magamba, hogy 8 hónap az szinte semmi. Egy darabig nem nagyon hozom fel ezt a "járjunk témát". Had gondolkodjon egy kicsit. Aztán reméljük kialakul. Sajnos ez a baj velem, mindig bele élem magam. Igen, erre a "legyünk csak barátok" szövegre én is gondoltam, rá is kérdeztem nála úgy szépen finoman.Meg azért nem viszem túlzásba nem ugrálom körbe próbálom valahogy kivédni ezt a "legyünk csak barátok" dumát, szóval oda figyelek rá, de azért mértékkel. Azt mondta engem nem tudna barátként kezelni vagy járunk vagy semmi. De ezután azt is mondta, hogy szeretne tőlem valamit, csak egyenlőre nem most. Köszönöm eddigi észrevételeiteket. Azért még jöhetnek ötletek, most pénteken is találkozunk.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

sztem abszolút nemgáz...főleg 8hónap...hát pl barátnőmnek is 3évvel fiatalabb barátja van...meg errefelé ez abszolút nem is számít, nem szól meg érte senki...nekem is tetszik egy fiú aki 15éves én meg 18 vagyok :D és mégha járnánk, akkor sem lenne semmi gond...szóval a 8hónap teljesen elfogadható :)

Link to comment
Share on other sites

Vendetta!

Ez teljesen igaz!Azért kell nekik valójában egy 17 18 éves csajnak egy 20 25 vagy akár idősebb pasi mert pénzeli.Őszintén mit gondolhat magába az a pasi a csajról?Van és kész mert nincs más.Attól hogy neki idősebb pasija van ő attól nem lesz nagyobb személyiség.Sajnos sok csaj csinálja ezt!És a vele egykorú pasik ezt kudarcként élik meg mert ő nem teheti meg azt hogy minden nap étterem,kocsi,stb...Nem hiszem hogy az a kapcsolat igazán érzelmekre alapulna hanem csak a pénz miatt illetve a nő felvágása,vagánykodása ként fogható fel!

A pasik körében ez a helyzet kicsit másképp van:egy fiatalabb pasinak büszkeség és egyben öröm az ha idősebb nője van.Biztosan valakinek ez is felvágás miatt van hogy mennyire vagány azzal ha "megvolt" az idősebb csaj.

Link to comment
Share on other sites

vendetta és hudi: ez egy jó nagy hülyeség xD tisztára olyan mintha a féltékenység beszélne belőletek...am azért választanak a lányok idősebb fiúkat, mert így alakul...az tetszik meg, akk ezvan... nekem is volt már olyan aki tetszett és 29, meg 35éves is volt...egyszerűen csak megtetszett...és nem az anyagi háttere...ami nemis volt xD de ez már máskérdés...szóval egy annyi idős sokkal érettebb és tapasztaltabb, még a kis 18 évesek és környéke nem tudja mi kell a nőnek...még...
Link to comment
Share on other sites

miért kötekedsz? egy 17éves fiú mit tud nyújtani egy olyan lánynak aki nemtom hány éves? semmit szexen kívül...hisz még lényegében gyerek...egy idősebb már komolyabb és komolyabb témákról is lehet végre vele beszélgetni...ezért keresik a lányok az ilyen fiúk társaságát...és a kérdés ezvolt, nem a fordított helyzet, hisz arról nembeszéltem, nemtudom miért beszélsz akk másról...

Link to comment
Share on other sites

1) nemtudom miért kötekedsz...

2) igen, a fárfiak többsége szemét...ahogy te is burkoltan mondtad :)

3) de még mindig értelmesebbek mint egy 18körüli :)

és szeretném lezárni a témát, mert szemmel láthatóan csak kötekedni tudsz...kifejeztem a véleményem és belekötsz...

Link to comment
Share on other sites

egy 18éves lány érettebb mint egy 18éves fiú

Ezen a hozzászóláson látszik hogy egy csaj írta.

 

A hozzászolásokbol az derül ki kedves Reni hogy te még nem találkoztál olyan 18 éves pasival akinek nem csak azért kell a nő illetve lehetne vele komolyabb dolgokról is beszélni.

 

Egy 30 éves pasinak egyébként sem beszélgetni kell a csaj ez biztos!Nem is a nőt látja benne hanem a ..........Egy 18 éves csaj a 30 éves pasit csak a szexxel tudja magával tartani semmi mással.Egy 30 éves pasi nem "gyerekkel" akar babusgatni hanem adja meg neki amire szüksége van.

Lehetnek kivételek persze de a nagy többség ilyen.

Link to comment
Share on other sites

nah reggelre megint két kötekedő írogat xD

 

csaty.ádám: nem, mert én a véleményemet mondtam el! NEM az életvitelemet! és akkor most jön szóba az amit az előbb szerettem volna bizonyítani...hogy nem a pénz miatt foglalkoznak a lányok x-szel mondjuk...hanem mert vki megtetszik és utána már majdnem tökmndegy, h az fiatalabb tőle vagy jóval idősebb...mert az érzéseknek nem lehet parancsolni...tehát nem a pénz fog dominálni...nekem már lassan egy éve olyan fiú tetszik aki egy évvel fiatalabb tőlem...de ezvan...nemérdekelt...mert tetszett...és mikor megismertem akk beleszerettem...ettől függetlenül vannak jóval idősebb fiúbarátaim, akikkel szoktam beszélgetni, és kiderült, h jóval érettebb mint egy 17-18éves...a véleményem ez...de attól ez még nem vonatkozik rám, mert fiatalabb fiú tetszik...érted...két különböző dolog...a kérdés azvolt, h miért választanak a lányok idősebb fiút...nemaz, h én milyen korosztályból szoktam választani...leírtam, h miért...de azt egy szóval sem mondtam, h énis isősebb fiúkat nézek ki...csak hoztam fel 2példát arra amikor úgyalakult, h az illető sokkal isősebb volt...ettől függetlenül nekem egy évvel fiatalabb fiú tetszik...nah így már remélem érted, h nem cáfoltam meg magam

 

hudi: mondom, h tudományosan bebizonyított tény... ennyire nem is figyeled amit írok, csak írsz? nem egy lány mondta, hanem tény...és ez diszkrimináció ahogy írtad!

 

 

nemtudom megérteni minek kell az ember véleményébe belekötni...persze mivel fiúkvagytok, így egyértelmű, h nemfogtok másképp vélekedni :)

Link to comment
Share on other sites

 

Véleményem szerint ha valaki egykorú a párjával, akkor egyenlőbb életkörülményekkel indulnak együtt az életnek. A fiataloknál, tiniknél különösen gyakori, hogy a kiszemelt lány, vagy fiú a saját közösségéből, korosztályából, iskolájából való, és ha fiú esetében már egy kis korkülönbség adódik a lány javára, akkor az a közösség tagjai számára egyfajta büszke ingerlés, büszke téma, míg a lányoknál tényleg általánosabb a dolog, hogy az idősebb fiút választanak. Tetszik, vagy nem tetszik a dolog, de tény, hogy a lányok biológiai szempontból jóval a fiúk előtt érnek meg. A szellemi különbségekről inkább nem teszek említést a nagy mértékű devalválódás miatt. A fogyasztói társadalomban már nem lehet egyértelmű sémát ráhúzni arra, hogy szellemileg melyik nem érik meg elsőnek.

Egyébként az már biztos, hogy míg tinik, fiatalok esetében a korkülönbségben van egyfajta felvágás is, de az érett felnőttek ezzel a ténnyel már kevésbé, sőt, egyáltalán nem foglalkoznak.

-Te mennyi vagy?

-30

-És a kedves nejed?

-32.

A legtökéletesebb semleges, nemtörődöm hanggal fogja kijelenteni ezt a férfi puszta tényként. Ugyanis fiatal korban a megérés szempontjából, a felnőtté válás szempontjából, mint biológiailag, mint szellemileg 1-2 év tényleg mérvadó, de húsz, de leginkább már harminc felett annyira mindegy, Mert mindketten érett felnőttek.

Link to comment
Share on other sites

Reni: azért valamilyen szinten megcáfoltad, mert ha neked is egy fiatalabb srác tetszik, akkor feltételezem tudod vagy érzed, hogy akkor ő érettebb mint a kora.. szóval így kicsit furi, hogy levonsz ilyesfajta következtetéseket, hogy a 18 év alatti srácok már csak a szexre meg a hülyeségekre tudnak csak gondolni :P

Link to comment
Share on other sites

ádám: nah ezaz! itt jön képbe az, h először a külsejét nézed meg, és az fog meg, tehát a külső fontos...mint írtam egy másik témában xD ennek a 17éves fiúnak is előbb a külseje tetszett meg...aztán megismertem, és igen, nem a legérettebb gyerek akit ismerek, de már nemérdekel, mert úgy szeretem ahogy van :D

am nana! álljunk csak meg xD egy szóval sem mondtam, h csak a szexre tudnak gondolni! egy 17évessel nemlehet komolyan tervezni...egy idősebbel már lehet...egy 17éves még bulizni akar...stb... én meg am is komoly vok, és komoly kapcsolatot akarok, nemjárok bulizni és már szeretnék egy igazi végleges örök kapcsolatot...házasság meg gyerek meg minden...pont ezért nem célszerű 17évessel kezdenem...de az etil-fenil-amin... xD

erről beszéltem

Link to comment
Share on other sites

reni: hát ha jó láttam 18 vagy.. és te ilyen korban akarsz örökre tervezni?

nem akarsz járni szórakozni sem.. áá.. na részben ilyen tényezők miatt lett vége tegnap a 9 hónapos kapcsolatomnak.. nem azt mondom, hogy minden héten keményen orrba-szájba bulizni meg szórakozni, csak azért néha kell az olyasfajta kikapcsolódás, mert részben - ilyen korban - szerintem ezek a közös élmények is viszik tovább a kapcsolatot.. nem lehet állandóan otthon ülni, meg a városban sétálgatni mint a nyugdíjasok. később lesz ideje az embernek ilyesmire.

bocs. nem tartozott ide.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...