Jump to content
PirateClub.hu

Távkapcsolatok


PauL_MarloW
 Share

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danieels! :D Erre most mondhatnék valamit, de megköveznének az itteni csajok, vagy megint hetekig nem tudnék hsz-t írni! :D

 

Amúgy meg amit írsz, az tökéletesen így van, s ahogy látom, már nem csak szülőhelyemen is! :(

 

Jajj és míg el nem felejtem Danieels, tisztellek-becsüllek, hogy a távolság ellenére rendelkezel megfelelő motivációval és szülői háttérrel a távkapcsolatod fenntartásában, valamint, hogy a barátnőd is partner ebben minden szinten! :happy:;)

Link to comment
Share on other sites

mindig azt kell mérlegelni, hogy ki milyen típusú kapcsolatot akar, vagy tud megvalósítani. fontos eldönteni, hogy igényli-e a másiknak a közelségét mindig, és ez mennyire legyen sűrű. vki nem tud meglenni a másik nélkül, vki pedig olyasmire van beállva, hogy hagyják szabadon, de néha kell egy kis összeborulás. ezek a típusú emberek nem igénylik annyira a közelséget.

és a távkapcsiban ott van az is, hogy nem igazán ismerjük meg a másiknak az életterét, a napi szokásait, rigolyáit, vki pont ettől menekül, bár bírja a partnerét egyébként. szükséges megemlíteni azt is, hogy ki tudja anyagilag fedezni a távolságból adódó áthidalásokat. szipi

Link to comment
Share on other sites

Kezdjük ott, hogy ma már elég nehéz rendes csajt találni! :) Amelyik szép az hülye, vagy cigizik.Amelyik okos az meg ronda.

Aki tökéletes azok meg foglaltak! :)

 

Kezdjük ott, hogy ma már elég nehéz rendes csajt találni! Ez nagyon igaz!!

Amelyik szép az hülye, vagy cigizik. Kiegészíteném azzal, hogy iszik és ......

Amelyik okos az meg ronda. Nem feltétlenül ronda, de nem az eseted.

Tökéletes nincs..aki közelít a felé annak meg tényleg van pasija, nagy átlagban ezek a pasik nem becsülnek meg egy ilyen csajt.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Kezdjük ott, hogy ma már elég nehéz rendes csajt találni! Ez nagyon igaz!!

Amelyik szép az hülye, vagy cigizik. Kiegészíteném azzal, hogy iszik

Amelyik okos az meg ronda. Nem feltétlenül ronda, de nem az eseted.

Tökéletes nincs, aki közelít a felé annak meg tényleg van pasija, nagy átlagban ezek a pasik nem becsülnek meg egy ilyen csajt.

 

Hát a nehéz találni , az nem kifejezés. Bár én ugy vagyok a dolgokkal, hogy a cigi nem zavar, az a legkevesebb, attól független még lehet normális valaki, csak a kérdés mit értünk normálisság alatt, meg , hogy kinek micsoda, szerintem kicsi beütése lehet az még nem gáz, inkább az a gond, ha hazudik össze vissza, és olyat találni aki nem hazudik na az az igazi kihivás. Másik dolog amelyik okos az meg ronda- nos én már láttam pár szép csajt aki mellesleg még okos, bár nekik tényleg ritkábban van pasijuk. Viszont tökéletes az tényleg nincs, erre már rájöttem , ahány csajra én már azt hittem , hogy tökéletes , nos abból Dunát lehetne rekeszteni, saját káromon tanultam meg, hogy a tökéletes csaj megtalálásának, még nem jött el az ideje.

Link to comment
Share on other sites

Nekem is műküdik még még mindig a távkapcsolat. 2 éve és durván 3 hónapja együtt vagyunk. Most is majdnem az egész téliszünetet együtt töltöttük. Pénzügyileg nem olyan megterhelő. (Tömegközlekedéssel kb. 1200 Ft - 3 és 5 óra között változik az utazás ideje, attól függ hogy mikor sötétedik. Télen nem igazán szeretek a határon gyalogolni, főleg hogy a cigánysoron át kell elhagynom az országot, utána meg fél óra gyaloglás a vaksötében egy erdős területen :D Nyáron ezzel nincs gond. Autóval kb 2300-2500 Ft az útiköltség, és maximum másfél óra az út, de télen ez is problémás, mert Szlovákiának a déli oldalán közlekedés kb. nuku :D, szóval hókotrót sem látni arra)

Féltékenykedni egyáltalán nem szoktunk. Mindketten eléggé ismerjük egymást. Mikor még nem voltunk együtt akkor eléggé megismertem, szóval tudom mikor van valami gond. Msnen át is rögtön észretudom venni.

 

Link to comment
Share on other sites

Viszont tökéletes az tényleg nincs

 

Miért, te tökéletes vagy? ;) De ez a tökéletes dolog is relatív, mert ugye kinek mi/ki a tökéletes. És mi van akkor, ha a lány kicsit bohókás, esetleg valamelyik érzékszerve/testrésze eltér a többiekétől? Pl egy ismim albérlőtársa aki lány, gyönyorű szép, csak éppen a jobb szemében nincs pigment és arra a szemére nem is lát. Pedig tényleg jól néz ki, kerek cickó, darázsderék, kerek popsi, súlyfelesleg sincs rajta, akkor ő se tökéletes csak mert a szeme nem olyan mint a másik? :o Ő is lehet valakinek tökéletes (és lehet az is), és mi van ha valaki éppen ebbe a hibájába szeret bele? Vagy annyira szereti, hogy észre se veszi?!

 

Kinek ne lenne egy apró hibája, ami alkalom esetén még aranyos is lehet a másik számára.

 

Jó, azt aláírom, ha hazug a csaj, az gáz,én se szeretem ha hülyének néznek!!! De higgyétek el nekem, ha mondom, csak a férfimagazinok lapjain vannak tökéletes, vagy legalább is sokaknak tökéletesnek vélt nőcik! ;)

Link to comment
Share on other sites

nem ugy értettem a tökéletest, számomra volt tökéletes a csaj , vagyis azt hittem , és kis idővel utánna jöttem rá a dolgokra , szoval nem ugy értettem a tökéletest , hogy én tökéletes vagyok aztán keresem a világ másik tökéletes lényét magam mellé

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Blink hallod ezt is meg tudnám cáfolni! :D Akárhány távkapcsolatom volt, nem én voltam a hunyó, aki félrelép! ;):blush::(

 

ismerős a szitu.

 

am a távkapcsolatokról csak annyit: SZ@R!

röviden ennyi a véleményem saját tapasztalatból...

Link to comment
Share on other sites

Belami18, Trungs, denny-noob.

 

Nos úgy látszik. Ugyan azon a bolygón lakunk. És sajnos ugyan azok a problémáink. Még pedig az, hogy ma már szinte senkiben nem lehet megbízni. Az ember válogat, és válogat melyik (adott esetben lány) lenne az ideális a számára. Szűri a saját szájíze szerint, aztán amikor azt gondolod, hogy találtál egy olyat aki teljes mértékben megfelelő a számodra, akkor előbb utóbb kiderül, hogy valami nagyon nem kóser vele.

 

Sajnos ez van. Aki viszont megtalálta az "igazit" annak elismerésem. Illetve gratulálok.

 

Nos visszatérve a témához..én továbbra sem hiszek a távkapcsolatokban. Legalábbis nekem egyáltalán nem ez az ideális kapcsolat forma.

Link to comment
Share on other sites

Nekem se jön be a távkapcsolat mert pl ha találok is egy lányt aki teccik az biztos nem 10-20km-en belül lakik hanem pl 200-300km-en belül szal én nem szeretem az iet mert mondhat bármit amit akar és közben nem is ugy van.Mindennek eljön az ideje mindenki megfogja találni az "igazit" de nekem még nem sikerült de a remény hal meg utoljára :).

Link to comment
Share on other sites

Belami18, Trungs, denny-noob.

Nos úgy látszik. Ugyan azon a bolygón lakunk. És sajnos ugyan azok a problémáink. Még pedig az, hogy ma már szinte senkiben nem lehet megbízni. Az ember válogat, és válogat melyik (adott esetben lány) lenne az ideális a számára. Szűri a saját szájíze szerint, aztán amikor azt gondolod, hogy találtál egy olyat aki teljes mértékben megfelelő a számodra, akkor előbb utóbb kiderül, hogy valami nagyon nem kóser vele.

 

Igen, pontosan ezt akartam mondani pár hozzászolással feljebb, bár igaziból , az is közrejátszhat benne, hogy "felruházzuk" olyan tulajdonságokkal, amik nincsenek is meg bennük és azért hisszük , hogy tökéletesek, és gyakorlatilag mikor ez az elképzelésünk szépen összedöl, na igen akkor jön az igazi "fekete leves", hogy talán mégse az aminek elöször tünt. Távkapcsolatoknál is valami hasonló van szerintem, illetve az hogy nem is annyira , hogy tetszik vagy sem, mert tuti , hogy a közeli városban is van 1 csaj aki hüdenagyon szép és bejönne, csak lehet , hogy megismerkedésnél azért teljesen nem lehet annyira nyitottnak lenni vele, mig aki például 230km távolságban van, azt lehet gondolni ugyan már mit számít, úgyse tudna ártani senkinek olyan távolságból és lehet ezért öszintébb a viszony, és ezért indulhat be valami, de persze ez csak az én elméletem

Link to comment
Share on other sites

Nekem se jön be a távkapcsolat mert pl ha találok is egy lányt aki teccik az biztos nem 10-20km-en belül lakik hanem pl 200-300km-en belül szal én nem szeretem az iet mert mondhat bármit amit akar és közben nem is ugy van.Mindennek eljön az ideje mindenki megfogja találni az "igazit" de nekem még nem sikerült de a remény hal meg utoljára :).

 

 

Én már tanultam a hibámból...ha a csaj 200-300 km-re van, tőlem akár lehet a világ szépsége is akkor se érdekel! :D

Link to comment
Share on other sites

"felruházzuk" olyan tulajdonságokkal, amik nincsenek is meg bennük és azért hisszük , hogy tökéletesek, és gyakorlatilag mikor ez az elképzelésünk szépen összedöl, na igen akkor jön az igazi "fekete leves",

 

No igen erre mondják, hogy azt szereted a másikban amit "beleképzelsz"

Ebben nem igazán hiszek, mert nagy ritkán találkozol a másikkal és nem is tudom, hogy mondjam, de msn-en, többet romboltam kapcsolatot mint építettem. Szóval ez az egész chates kapcsolat tartási forma személytelen és elég hazug tud lenni. A telefon még ok. De az se az igaz.

Nekem szükségem, van az együtt létre, arra, hogy kettesben legyünk, hogy másik elmondja a problémáit szemtől szemben. És akkor érzed, tudod, látod, hogy ott van veled. Egy távkapcsolat nem tud ilyet nyújtani. De visszatérve a távkapcsolatokhoz, nálam a bizalom nem stimmel. Elég sok csajt láttam aki járt chaten 2-3 pasival, meg volt egy pasi a másik községben. Szóval nálam az ellentetje a megnyílásnak. Azt mondod és mutatod amit szeretnél. Nem azt aki vagy.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

enzo! te a számban turkálsz :lol: nagyon egyetértek veled.

 

az együttlét nagyon fontos, kellenek az érintések, ölelések, mégha nem is dumáljátok végig az egész napot, csak úgy elmélyülten nézitek a másik arcát, megsimogatjátok a haját, megpuszilgatjátok, odabújtok hozzá. a testi kontaktus elengedhetetlen, és itt nem a szexről beszélek. fontos a másik meghallgatása, együtt kell megoldani a gondokat, kell, hogy figyeljünk rá, inni kell a másik szavát és fürödni a hangjában, és mimikájában stb........ szipi :blush:

Link to comment
Share on other sites

Kezdjük ott, hogy ma már elég nehéz rendes csajt találni! Ez nagyon igaz!!

Amelyik szép az hülye, vagy cigizik. Kiegészíteném azzal, hogy iszik és ......

Amelyik okos az meg ronda. Nem feltétlenül ronda, de nem az eseted.

Tökéletes nincs..aki közelít a felé annak meg tényleg van pasija, nagy átlagban ezek a pasik nem becsülnek meg egy ilyen csajt.

 

valahogy úgy. Mondjuk errefelé azok a lányok, akik szépek, általában 10 évvel idősebb pasikkal vannak, és a kocsi-lakás dolog már 16-18 évesen elvárás tőlük. Barátnőm szerencsére kivétel. Én eddig 3 távkapcsot próbáltam, egy se jött össze. Nem bírok heteket/hónapokat várni arra,hogy a másikat lássam. Meg ha rátör az emberre a vágy (nem csak szex, akár csak egy ölelés, v mozi, v akármi), akkor az nem hétvégén van,hanem ott és akkor.

Link to comment
Share on other sites

No igen erre mondják, hogy azt szereted a másikban amit "beleképzelsz"

Ebben nem igazán hiszek, mert nagy ritkán találkozol a másikkal és nem is tudom, hogy mondjam, de msn-en, többet romboltam kapcsolatot mint építettem.

 

Az msn-es dologgal teljes mértékben egyetértek.. Uuuutálom... személytelen, az ember nem tudja, hogy mikor gondol valamit komolyan, vagy tényleg csak viccesen a másik, mert nem látja az arcát... 'egyszóval':nemjó :lol:

Link to comment
Share on other sites

don_giamatti! nagyon szépeket írtál. szipi

 

ez most ironikus,vagy komoly volt? mert neten sajna az irónia nem működik

 

MSN - igen. Építeni nem lehet rá. Webcammal jó móka, anélkül meg alig ér bármit is. Nem lehet tudni,hogy a másik ironikusan érti,amit mond,vagy komoly, meg aztán abban se lehetsz biztos, ha neten ismersz meg valakit,hogy tényleg az-e, akinek mondja magát, vagy csak szórakozik valaki - és tényleg ritka személytelen. Régebben, még 14 éves korom körül én is próbálkoztam ilyenekkel, egyszer találkoztunk, aztán egy darabig nem esett le,hogy miért "nem ér rá" a következő két héten belül. Aztán kezdtem érteni, és azóta sokkal kevesebbet foglalkozom az MSN-nel.

 

A másik kiakasztó dolog meg ez a fajta új nyelv, amit már a valós életbe is kezd áthozni néhány csaj. "Szijja, ittvok a zárkád előőtt. Pusszancs" - egyszer ezt mondták nekem telefonban. Olyan magas hangja volt szegénynek,és úgy nyávogott hozzá,hogy egy percbe telt értelmeznem (pedig nem vagyok buta). Barátnőmet megkértem,hogy tizedelje meg a smiley-jait, mert nem titkosírásfejtő vagyok, és kompatibilitási problémákat vet fel, ha egy szóban hat smiley van és két-három különálló betű.

 

D_G

Link to comment
Share on other sites

Hát igen :)

Egyszer én is besokaltam egy kicsit ezen az MSN-es Smile őrületen és próbát tettem, kíváncsi vóltam hányan nézik meg mit jelentenek a smilek, de elégé meglepődtem. 10 csajból 8 nem foglalkozik vele hogy mit jelent, inkább írja tovább a hülyeségeit mint hogy azzal foglalkozzon hogy kiderítse mit jelent egy smile, de az is lehet hogy nem is tudja hogy kell megnézni :D

 

A teszt lényege az volt hogy egy csomó aranyos smile nevét átírtam ilyen és ehhez hasonló szavakra: lóf***, rib*nc, tek**va stb... :) Tehát lényeg az az volt hogy egy integető cuki barika egy eszméletlen csúnya trágár szavat rejtett maga alatt :D De senki nem foglalkozott vele :D

Csajok már csak ilyenek, nem értenek hozzá, azt se tudják hogy mit hova tesz az msn, csak lementik. Én ha lementek egy smilet akkor elé teszek valami jelent pl:"_" hogy véletlen se jelenjen meg amikor nem akarom.

 

 

Na de hogy hogy ne kanyarodjak el a témától én is azt a pártot fogom (ezt már kifejtettem egy másik topicban) hogy az MSN semmiféle képen nem alkalmas a távkapcsolatok közti kommunikálásra, mert tényleg teljesen máshogy jönnek le a dolgok. Én akkor már inkább a Skypot javasolom mindenkinek, ha már az ingyenes csevegésről beszélünk, ha valaki nem akar eltelefonálni több ezer Ft-ot egy hónapban.

Link to comment
Share on other sites

tény, de egy távkapcsolat sokkal több bizalmat igényel, hiszen nem lehetsz ott mellette,amikor szeretnél, és.. hát na. Velem eddig "csak" egyszer történt meg,hogy a lány kijelentette,hogy a péntek esti bulin elszakadt a gépszíj (aki nem érti: jól érezte magát Józsival). Meg aztán a szülők se nagyon veszik jó néven,hogy egy ismeretlen ember eljön az ország másik feléből,és ott alszik a kanapén / a gyerek ágyában. Ha ezeken a gondokon túljutnak, utána már lehet egy normális kapcsolat is belőle, de sokkal több megpróbáltatással

Link to comment
Share on other sites

ez most ironikus,vagy komoly volt? mert neten sajna az irónia nem működik

ez egyértelműen dícséret volt......... :) szipi

Link to comment
Share on other sites

ez most ironikus,vagy komoly volt? mert neten sajna az irónia nem működik

 

MSN - igen. Építeni nem lehet rá. Webcammal jó móka

úgyse sokkal jobb... én szeretek úgy beszélni barátnőmmel, hogy fogom a kezét, vagy adok neki közben egy puszit (ő is értékeli) :) ezért nem is látom értelmét egy távkapcsolatnak, mert az telefon és net nélkül gyakorlatilag nem ér semmit - nekem azokkal együtt se jelentene többet

Link to comment
Share on other sites

Én akkor már inkább a Skypot javasolom mindenkinek, ha már az ingyenes csevegésről beszélünk, ha valaki nem akar eltelefonálni több ezer Ft-ot egy hónapban.

Hát igen, ezt akartam írni, hogy a Skype sokkal jobb.Pláne hogy ott látjuk is egymást meg halljuk is! :)

 

tény, de egy távkapcsolat sokkal több bizalmat igényel, hiszen nem lehetsz ott mellette,amikor szeretnél, és.. hát na. Velem eddig "csak" egyszer történt meg,hogy a lány kijelentette,hogy a péntek esti bulin elszakadt a gépszíj (aki nem érti: jól érezte magát Józsival). Meg aztán a szülők se nagyon veszik jó néven,hogy egy ismeretlen ember eljön az ország másik feléből,és ott alszik a kanapén / a gyerek ágyában. Ha ezeken a gondokon túljutnak, utána már lehet egy normális kapcsolat is belőle, de sokkal több megpróbáltatással

szülőskanapés: hát én ezért mutattam be nekik, és nálunk nem a kanapén alszik hanem az ágyamba(együtt)

Akkor az a csaj valszeg nem szeretett, mert ha tényleg tiszta szívéből szeret akkor nem megy el bulizni! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...