Jump to content
PirateClub.hu

Bárány vs Hamvai


davcsi
 Share

Bárány vs Hamvai  

71 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Melyiket szereted jobban?

    • Bárány
      30
    • Hamvai
      6
    • Mindkett?t szeretem!
      9
    • Egyik sem...
      26


Recommended Posts

Én egyiket sem szeretem.

 

Utálom hogy Bárány folyton beledumál a számokba.

 

Tegnap is barátnőmmel pizzériában voltunk és Bárány Debrecen Bázis beli mixét adták le, jó zenéket kever, de utálom mikor a számok között dumálnak.

 

Inkább külön meghallgatom azokat a számokat :D

Link to comment
Share on other sites

Én Bárány párti vagyok! Monnyuk azért is, mert már voltam rajta és kurvajó volt! De télleg idegesítő mikor beledumál a szövegekbe, de am Hamvai is ugyanúgy és ő ráadásul szar :S!

Én is hallottam már bárányt élőben, húú mekkora party-t csinált te agya ég.. szerintem az különbözteti meg a dj-ket egymástól melyiknek jobb a szövege... lehet valakit idegesit.. de szvsz az bírja feltenni az i-re a pontot :D

Link to comment
Share on other sites

LOL. :lol: "Melyik zenéjéd birod jobban?" Hát erre az a válaszom, h mindkettő ugynolyaz zenét nyom. Szal ez a kérdés jónagy hülyeség. Am Hamvait jobban birom. Jah meg Szavazás topicban vagyunk, de ebben a topicban seholsem látom a szavazó panelt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Hamvai a világ legjobb DJ-je!! Nagyon jó számokat nyom, és irtó jól csinálja a dolgát! Bárányt nagyon nem szeretem...semmien tekintetben!

 

méghogy a világ legjobb dj-je, ne röhögtess, inkább ahogy kinéz a világ leghájasabb dj-je :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bárány a déjézésen kívül még böfögni tud a mikrofonba. falra mászok a stílusától.

Elárulom neked reggae87, hogy hamvainak van egy exluzív szerződése, ami megköti, hogy nem fogyhat le. de gondolom még nem voltál egyik buliján se. mert akkor ne ítélkezz.

Link to comment
Share on other sites

Szvsz fogalmuk sincs a zenélésről.Van egyáltalán saját számuk?Vagy csak annyit tudnak hogy összekeverik más számait?Szóval én arra szavaztam hogy egyik sem.De azt elmondhatom hogy Bárány rosszabb, a pofázásai tovább rontják a "zenéje" színvonalát.

Link to comment
Share on other sites

reggae87: látom, te nem értékeled a House zenét! ezt a hülyeséget: ők jobban tudnak zenélni. mért mit tudnak? varázspálcákkal nyomják vagy mi? gondolom ők is ugyanúgy dj-znek mint Hamvai. Jah amúgy ha nem voltál Hamvai bulin, akkor ne mondjál hülyeségeket. ;)

 

b4m: ezt te csak azért mondod, mert rocker vagy. Elárulom neked, bizony van saját számuk. Pl: Hamvai új albumja, Pure Hamvai. csak saját számok vannak rajta.

Link to comment
Share on other sites

Mégjó hogy nem különböznek a zenéjük. Mindkettő Disco's Hit-es, mindkettő House zenét nyom. de ha már itt tartunk, hogy egyforma zenéket nyomnak, akkor Lauer is, Junior is ugyanazokat a zenéket nyomja. Hogy miért? azért mert house zenéket nyomnak. A Muzzaik, meg Antonyo zenéi már eltérnek. ők nem olyan ismert számokat nyomnak.

Link to comment
Share on other sites

reggae87: látom, te nem értékeled a House zenét! ezt a hülyeséget: ők jobban tudnak zenélni. mért mit tudnak? varázspálcákkal nyomják vagy mi? gondolom ők is ugyanúgy dj-znek mint Hamvai. Jah amúgy ha nem voltál Hamvai bulin, akkor ne mondjál hülyeségeket. ;)

 

b4m: ezt te csak azért mondod, mert rocker vagy. Elárulom neked, bizony van saját számuk. Pl: Hamvai új albumja, Pure Hamvai. csak saját számok vannak rajta.

 

 

hát jól látod, tényleg nem értékelem, de ezen ne akadjunk meg, mellesleg akiket írtam nem varázspálcával nyomják, hanem azzal ami a legértékesebb, a hangjukkal, hallgass meg egy lb27-et, vagy irie maffiából mc columbo-t, vagy PASO-bol Lord Panamo,nekik olyan hangjuk van apám, hogy beleborzongsz, egyszerűen nagyon jó.

Hamvai fog egy jó programot, egymás mellé pakol néhány ütemet, meg hozzá kiállásokat vagy mittudomén, és kész

de ők komoly hagszeres tapasztalatokkal a hátuk mögött zenélnek éés abban van az igazi munka

ezen a téren kevesebb rajongó van, de ez a "maroknyi" rajongó, ez tudja mit választott

na ennyi ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

b4m: ezt te csak azért mondod, mert rocker vagy. Elárulom neked, bizony van saját számuk. Pl: Hamvai új albumja, Pure Hamvai. csak saját számok vannak rajta.

ó, hagyjuk már ezt a rokker vagy dolgot.nem vagyok rokker.azért mondtam mert tényleg így gondolom.

mellesleg hallgattam egy kis "pure hamvai" -t.ezek után biztos vagyok benne hogy semmilyen zenei tudással nem rendelkezik.vegyük példának a következő számot:

http://www.youtube.com/watch?v=iZHdIdlSdQk

már az eleje borzasztóan unalmas, és az az ismételt hang egészen a szám végéig szünet nélkül megy, aztán végre elhalkul.a változatosság kedvéért percenként bejön négy hangocska ütemenként, aztán megy tovább a szám alapja.semmi ötletesség, semmi az égvilágon ami ezt a számot érdekessé tenné.max annyi hogy kiemelkedően unalmas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...