Jump to content
PirateClub.hu

Fimek, amiket meg kellene csinálni...


bmwsan
 Share

Recommended Posts

Ami most jutott eszembe, Dean R. Koontz könyveiből lehetne filmet csinálni.szinte az összesből. Nagyobb horror-misztikus-thriller írónak tartom, mint Kinget. És persze Clive Barker könyveiből,ahogy azt előttem említették.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nos, én a Doom című filmet nézném meg, ahogy Damien Forrestal leírta a magyarul is megjelent (A pokol kapui) könyvében. Ami sikeredett belőle, annak sajnos semmi köze nem volt a könyvhöz, talán nem is akarták, hogy akár nyomokban is felismerhető legyen, meg asszem ezt a játék alapján készítették, na mindegy...

 

A veszekedőknek annyit, hogy egyik kollega az aláírásában listán kínálja, kattintás után, a közeljövőben megjelenő filmek előzeteseit. Nos, a Max Payne film hivatalos honlapján látható előzetesben egy géppisztolyos fickót egy szárnyas démonszerű bácsi rángat ki az ablakon. Ennyi. Hát nem mindegy, hogy a játékban volt-e ilyen, vagy sem?

 

Köztudott, hogy könyv, játék, vagy bármi más (most nem a forgatókönyvekre gondolok) alapján nagyon nehéz úgy filmet készíteni, hogy megmaradjon az eredeti történet, mondanivaló, stb.

 

Amit még: kifogytam, már mindent leírtatok...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bull01 ne keverd rám a hü**eségeidet én sehol sem említettem, hogy szörny lesz benne te beszélted.

 

Elvielg a Max Payne 2-ben amikor álmodot a csávó voltak benne ilyen repülő valamik. Én erre nem emléxek. Nem is ezt a trailert láttam én. Kezdjük ott. :P

Hát akkor már beírom ide is. A játékban előszeretettel használták a bukott angyalok szimbólumot. A valkyr drogtól is ezt halicunálták a fogyasztói. Legalábbis a játékban.

 

Szerintem ilyen levont-átvitt értelemben vett formában fognak szerepelni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Én egy olyan horror filmet néznék meg , amiben kerubok vannak, de ha esetleg már lenne ilyen, akkor szóljatok ;)

 

a kerubok az angyalok egy csoportja (már amennyire én tudom)

és Az angyalok háborúja címel már készítettek nem is egy filmet

de nem ez volt az egyetlen angyalokkal foglalkozó (thriller, horror) film

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Most, hogy kicsit gondolkoztam, eszembe jutott, hogy az igényes, kihagyhatatlan filmek a '90-es években készültek (Godfather részek, A Remény Rabjai, stb.), így most 2008-09-ben már olyan maradandót nem hiszem, hogy tudnának alkotni.

De azért most is vannak jó filmek, de régebben talán igényesebbek voltak.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Egy GTA alapra épülő filmet megnéznék!Nagy siker lenne egy igényes rendező kezében!

 

A Silent Hill folytatását is várom, mondjuk a játék 2. része alapján!

 

Fallout vagy Manhunt film sem lenne rossz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szerintem a KOTOR-t megfilmesíthetnék és még tovább is írhatnák mert nem lehet tudni mi történt Darth Revan-el és én nagyon kiváncsi lennék erre. Meg a KOTOR készítő cégének a Bioware-nek van még egy pár játéka amit megnéznék filmen

pl:Jade Empire,Mass Effect

Link to comment
Share on other sites

Nos, én a Doom című filmet nézném meg, ahogy Damien Forrestal leírta a magyarul is megjelent (A pokol kapui) könyvében. Ami sikeredett belőle, annak sajnos semmi köze nem volt a könyvhöz, talán nem is akarták, hogy akár nyomokban is felismerhető legyen, meg asszem ezt a játék alapján készítették, na mindegy...

Nemhogy magyarul is megjelent hanem az iró is magyar csak ez az eggyik álneve, plussz ezek a könyvek (a két rész) mind inkább játékhűek. a filmnek ehez köze nem volt csak a név....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
Laurell K Hamilton-Anita Blake vámpirvadász könyveiből is jó filmeket lehetne csinálni,most ugyis sokan vámpirlázban égnek az alkonyat miatt

 

Állítólag lesz is belőle film is, meg sorozat is.

Bár személy szerint én nem tudnám elképzelni a tökéletes szereplő gárdát. Főleg azok után, hogy rengetegen látnák Salma Hayek-et Anita bőrében. Még ha hasonlítanának!

A másik dolog meg, erősen 18-as korhatárnak kell lennie annak a filmnek. Ja, de ki vállalná benne a szereplést?

Az Anita Blake rajongói oldalakon rengeteget lehet erről olvasni, pozitívat negatívat egyaránt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

b.frenk : Háborús filmek vannak dögivel, Splinter Cellből meg lesz film, méghozzá 2010

-ben valamikor, sajnso még nem tudni ki lecc a főszereplő, és a történetet se lehet még tudni, én annak örülnék ha a második részből csinálnának egy filmet :)

 

Link to comment
Share on other sites

Ha jó kezekbe kerülne, állat filmet lehetne csinálni a Fallout 3-ból, nagy hangulata lenne!Aztán ami brutális lenne az a Manhunt!A sztori adott, ezt is jól lehetne kivitelezni!Ami a szívügyem az pedig a Silent Hill!Örülnék egy folytatésnak mondjuk a játék 2. vagy 3. része alapján!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...