Jump to content
PirateClub.hu

zombi és vámpír filmek


quicksilverspine
 Share

Recommended Posts

Most jött le a Rémálom az Elm utcában sorozat, már láttam néhány részt, de így egymás után jobb lesz majd megnézni.Amúgy meg a Halálosztó (Wishmaster) mind a 4részén is túlvagyok, az első kettő nagyon bejött, az utolsó kettő azonban átment gagyi tinihorrorba, sok csupasz mellel és az élet nagy dolgaira keresték a választ, inkább csináltak volna olyat, mint a 2.rész az nagyon tetszett és sok durva kivégzés volt benn!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne aggódj, tetszeni fog, nekem is bejött, mikor a csávó azt kérte, hogy legyen a rácsokon túl és teljesítette a Dzsin a kívánságot...fogta és áthúzta az egész testét a rácson, csak egy bőrrakás maradt utána..amúgy most szedtem le a Holtak Naplója című filmet és nem egy NO1. alkotás, de voltak benne nagyon jó részek, érdemes leszedni!!!!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok :)

Zombis filmek forever,, bezony ;):)

Hááát...én sokakat meglepve lány létemre szeretem a nagyon beteg filmeket :blink::lol:

Dehát ez van :) Szal aki szereti a kicsit ...háát.... szal olyan "fröccsen a vér, üvöltöznek a zombik, és agyat zabálnak" filmet, annak csak ajánlani tudom a "Dead Men Walking"-ot :) Egy kis kedvcsináló a youtube-on :D

http://www.youtube.com/watch?v=eOfoz0f5iuw&feature=related

No azért nem kell megijedni, az eszes, okos, csavaros thrillerekért is meg tudok ám őrülni ;):D

Csak kell néha egy kis vérengzés is...olyan esztelen :D:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

1-2 zombis filmet tok, remélem még nemnaon írták ezeket:

resident evil=kaptár (összes),holtak hajnala...ha megnézted nézd meg sztem a paródiáját, az is ilyesztő vmennyire: haláli hullák hajnala, holtak földje, meg van vmi 27 nap, vagy vmi ilyesmi...

de sztem nem a zombis filmek a legbesz@rósabbak, én az átok-on jobban f0stam, vagy esetleg a fűrész, mert a fűrész az előfordulhat, megbolondul vki és az embereket így gyilkolássza le, de az átok, meg a zombik nem fognak veled szembe sétálni :)

Link to comment
Share on other sites

A Kárhozottak Királynője(Queen of the Damned) nagyon jó, csak ajánlani tudom mindenkinek(akik eddig még nem tették meg).

Valamint:(nem vámpíros-zombis, de jó)

Holló(The Crow)

Holló - Angyalok Városa

Holló 3 - A Megváltás

Ezek közül az 1. a legjobb, a következő 2 egyre szarabb, de még tűrhetőek ;)

Link to comment
Share on other sites

Nagyon hallottam itt ott egy fehér zombinevű filmet amit mindenki ajánlott... a film 1932-es és Lugosi Béla játsza benne a főszereplőt... igazából nem szeretem a horrorrt csak valamelyik nap néztem az egyik dvd-s oldalon és jó vélemlényük van róla asszem vami 80-85 %....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

itt a filmek többségéről nagyon nem tudok mit mondani, de a queen of the damned kegyetlen jó (mondjuk a sztori sem rossz, de csak a filmzenék is simán elviszik a filmet) Az underworld filmekről csak annyit mondanék, hogy a vámpíros részek jól meg vannak csinálva, viszont a vérfarkasok kegyetlenül el vannak sz@rva benne...történetileg meg nem egy olyan hűde nagy durranás. Most a napokban néztem meg a skiwalkers (első 20 percét) és rájöttem ,hogy nem kellett volna ezt sem, mert maradandó károsodásokat okozott. Aztán ismerősöktől kaptam kölcsön a Rise, vagy rajzás című filmet, ami elvileg "vámpíros". gyakorlatilag meg 20 perc után feladtam a nézését, mert egy kalap sz*r. A köd című film remake-jét láttam, de ez megint a "kár volt megnézni" kategbe esik. A holtak hajnala szerintem jó lett, azt érdemes megnézni. A kaptár viszont nem tetszett...(pedig megnéztem mind a 3-mat). Kövezzetek meg érte, de a számítógépes animációs "szörnyek" szerintem elcseszik az egészet (akárcsak az underworld-be a vérfarkasok.) A régebbi filmekben, ahol bábukat használtak, ott legalább kézzelfoghatónak tűnnek ezek a szörnyek, és az szerintem a feelinget nagyban növeli. Ezek után nemrég néztem meg a black sheep (a bárányok harapnak) című filmet, amit a magyar címet látva inkább angolul néztem meg, és a teeth című filmet. Ezekkel kapcsolatban igazából nem tudtam eldönteni, hogy most ezen megijedni kéne vagy röhögni. Sajnos az utóbbi időben elég szar "horror" filmeket láttam, de majd itt a listából szemezgetek, hátha találok valami jót. A vámpíros filmek is érdekelnek úgy többé-kevésbé, de nálam a vérfarkasos sztorik a totál nyerők. Ha esetleg abból tudna valaki ajánlani nekem valami jót, azt megköszönén.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

A Holtak Naplója: Jó film jó történet!

Holtak Hajnala: Jó film nekem nagyon tetszik!

Holtak Háza 1: Gagyi nem jött be hogy ott karatéznak a zombikkal meg lelassítás meg ilyenek!

Holtak Háza 2: A szúnyog is megfertőz, Zombi szúnyog elég vicces! A csaj a végén késsel karmolássza a zombikat és túléli a robbanást na neeeeeeeeee!

Holtak Földje: nagyon nagy, a zombik kezdenek gondolkozni! De hogy nézik a tűzijátékot, na mért is? ezt nem értem

Holtak napja: jó grafika szar történet 1 szer meg lehet nézni!

Haláli hullák hajnala: Nekem is tetszik nagyon! A zombikat bakelit lemezzel dobálják :lol:

Resident Evil: nekem mind mejött ;) még az uj Rajzfilmes verzió is Degeneration címmel

Kedvencek temetője: nagyon nagy az 1 és a 2 is

Invázió: nagy csalódás alváskor változnak zombivá pffff Gagyi

Legenda vagyok: Én szeretem, érdekes, szomorú, jó a történet!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok :)

Zombis filmek forever,, bezony ;):)

Hááát...én sokakat meglepve lány létemre szeretem a nagyon beteg filmeket :blink::lol:

Dehát ez van :) Szal aki szereti a kicsit ...háát.... szal olyan "fröccsen a vér, üvöltöznek a zombik, és agyat zabálnak" filmet, annak csak ajánlani tudom a "Dead Men Walking"-ot :) Egy kis kedvcsináló a youtube-on :D

http://www.youtube.com/watch?v=eOfoz0f5iuw&feature=related

No azért nem kell megijedni, az eszes, okos, csavaros thrillerekért is meg tudok ám őrülni ;):D

Csak kell néha egy kis vérengzés is...olyan esztelen :D:rolleyes:

 

 

 

Ez király film lehet honnan tudom ezt letölteni SEGITS :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

skacok mi a véleményetek az alkonyat nak elnevezett csodáról?

 

letöltöttem és nem akarok 2 órát kb elveszteni az életemből....elolvastam róla 1 kritikát.

 

Vagetáriánus vámpír?!mivaaan?

 

A kárhozottak királynője nagyon etszett anno...ez van olyan jó film?

Link to comment
Share on other sites

az alkonyatot nagyon sokan dícsérik, de nálam, csak az egyszer nézhetős kategóriába tartozik, amúgy az minden csak nem horror :P

A holtak hajnala: Király , vagy 5-ször láttam kedvenc zombis filmem(bár aza szülés nem kellett volna bele)

A kaptár: az egy nagyon jó a többi már kevésbé

 

ja még a Mirrors nagyon tetszett :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

ha vérfarkasos film, akkor az Egy amerikai vérfarkas Párizsban (kegyetlen sokat röhögtem rajta)

amiért viszont könyörgök mindenkinek, hogy MÉG VÉLETLENÜL SE nézze meg a Vámpírok alkonya című borzalmat, még mindig ideggörcsöt kapok, ha csak rágondolok, pedig még a nyáron néztem belőle vmennyit (asszem ez a film jóvátehetetlenül összetört vmit a horrorokon edződött véres lelkecskémben)

 

Link to comment
Share on other sites

Az alkonyatot én nem néztem meg, és nem is fogom. Könyvet olvastam, de már az se tetszett. Egyáltalán nem tartozik nálam a klasszikus vámpíros sztorik közé. És egyáltalán nem félelmetes. :/

 

Vámpír filmek közül az eredeti Drakulát szeretem, Drakula 2 is bejött, Interjú a vámpírral forever, Kárhozottak királynője is nagyon jó, Alvajárók és a Vámpírok városa se volt annyira vészes. Igazából most így hirtelen nem jutna eszembe mi a kedvenc vámpíros filmem, ahhoz előtte fel kellene elevenítem mit láttam. Amúgy meg Drakula halott is élvezi is nagy fan. :D Persze ez a vicces oldalról.

 

Zombis filmek közül a 28 nappal később tetszett nagyon, de a második részét kb végignevettem, annyira borzalmas volt. Holtak hajnala is jó és a paródiája is nagyon tetszett. Amit mindenkinek ajánlók az a Paraszt zombik. Okvetlen nézzétek meg, kb be lehet halni rajta, annyira vicces. :) Már maga a sztori is...úgy indul, hogy egy kamionról leesik egy mérgezőanyagokat szállító hordó és a falusiak pálinkát főznek belőle és mindenki bezombul. :D

 

Mostani filmek közül legutoljára a Paranormal Activityt láttam. Nekem az nagyon tetszett. Szeretem az ilyen stílusú filmeket. Nem vámpírokról és nem zombikról szól, fent van a filmeknél,ha valakit érdekel töltse le. Tényleg nagyon jó.

 

Ismerek amúgy egy nagyon jó vámpíros oldalt, ami mindent feldolgozz a vámpírokról,egyéb lényekről és az összes vámpíros filmet is összeírták rajta. Nem tudom mennyire lehet ide linket kirakni,hogy reklámozzam, úgyhogy nem rakom ki,de ha valakit érdekel, akkor dobjon egy személyes üzenetet és elküldöm neki!Rengeteg filmcím van rajta, olyanok is,amik itt Magyarországon meg sem jelentek!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...