Jump to content
PirateClub.hu

Konzol vs PC


ViiCTORiiUS
 Share

Melyiket vásárolnád?  

139 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Te mit szeretnél vagy mit tartassz el?nyben?

    • PC
      97
    • Konzol
      42
  2. 2. Ha Konzolt választod, milyet vennél?

    • Xbox 360
      69
    • PlayStation 3
      60
    • Nintendo Wii
      10
  3. 3. Ha PC-t vennél?

    • Intel + nVidia
      61
    • Amd + nVidia
      30
    • Intel + Ati
      36
    • Amd + Ati
      12


Recommended Posts

Létezik még olyan ember aki x-box360 vagy PS3 helyett sima boxot vagy ps2-t venne??? Nem nagyon... De a kézi konzolok télleg kimaradtak nem baj úgysem kéne nekem legalábbis :D Am pc párti vagyok azon belül intel + ati... intel most jobb prociban az új ati kártyák meg oda******** az Nvidiának...

Link to comment
Share on other sites

Konzolra szavaztam, ha next gen konzolt kellene választanom, akkor pedig PS3 ... kézi nem kell mer már van egy PSPm :)

 

Ha PC-t vennék, akkor AMD+ATi ... az nVidia egy nagy szemét lett sztem :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Edemen te nagyon béna vagy :D Bocs, hogy ezt igy kijelentettem, de egy olyan, akinek nincs konzola az ne nyilatkozzon ilyeneket. Sokan vesznek még PS2-t. Rengeteg jó játék van rá, amit te PC-n a büdos életbe nem fogsz játszani.

Link to comment
Share on other sites

Létezik még olyan ember aki x-box360 vagy PS3 helyett sima boxot vagy ps2-t venne??? Nem nagyon... De a kézi konzolok télleg kimaradtak nem baj úgysem kéne nekem legalábbis :D Am pc párti vagyok azon belül intel + ati... intel most jobb prociban az új ati kártyák meg oda******** az Nvidiának...

edemen Sajnálattal kell veled közölönöm hogy van...és azt is hogy nem mindenkinek veszi meg apuci meg anyuci mindenből a legextrábbat mint egyeseknek... sajna sem drága konzolra sem pedig 2-3 évrnte pc ujjításra(100k) sem futja. Az meg hogy alapból lenézed a konzolt úgy hogy max tetrixed volt. sztem ne vitatkozzunk :) Nem hiszem hogy meg tudnád indokolni miért írtad azt amit írtál , mert hogy fogalmad sincs róla az -nagyon- látszik

A hordozható konzolok pedig nagyon jók karácsonyra én lehet beruházok egy új psp-re hisz ott használom ahol akarom. Mondjuk megnéznélek hogy játszol a gépeden a villamoson az ati intel kombóddal. Ja és Robinho utolsó mandatád sztem jegyezd meg mert igaza van B)

Destro igen Laptop powa + ps2/3

Link to comment
Share on other sites

Létezik még olyan ember aki x-box360 vagy PS3 helyett sima boxot vagy ps2-t venne??? Nem nagyon... De a kézi konzolok télleg kimaradtak nem baj úgysem kéne nekem legalábbis :D Am pc párti vagyok azon belül intel + ati... intel most jobb prociban az új ati kártyák meg oda******** az Nvidiának...

 

Ez az előbbi tényleg ostoba beszólás volt, de mind1 lépjünk túl rajt nekem személy szerint volt PS2-m 1 éve adtam el most van egy PS3, PSP, XBOX360 és egy ATI-AMD PC-m, de én nem nézem le azokat akik PS2-t vesznek, mert tényleg nagyon jó játékok vannak rá amikkel a csőlátó,kockaPC-sek akik leugatják a konzolt közbe halvány fingjuk nincs róla, hogy mit tudnak ezek a gépek pl. nézzük a PSP-t nem erőgép, de alapból egy kézikonzolon nem fogsz Crysis vagy Metal Gear Solid 4 grafikájú játékokkal játszani, mert jelenelegi technológia szerint ilyen teljesítményű kézi konzolokat nem tudnak gyártani vagy ha tudnak nagyon drága lenne az áruk, de ha elmész valahova otthonról és van egy kis szabadidőd akkor tudsz játszani,filmet nézni, vagy zenét hallgatni esetleg internetezni, és ahogy ps2fan mondta ,,Mondjuk megnéznélek hogy játszol a gépeden a villamoson az ati intel kombóddal." ez így van de ez kb. olyan mintha a repülőt hasonlítgatnád az autóhoz, miközben mindkettő külön kategória!Vagy ha bármelyik konzolt megnézed előnyként lehet felhozni azt is, hogy konzolon nem ingadozik az FPS, nem kell annyiszor újítani, mint egy PC-t és a játékok többsége konzolra jelenik meg(több exkluzív konzolos cím)!

Link to comment
Share on other sites

Szia GangstaMan egy kicsit igazad van de a repülőnek és akocsinak is vanak előnyei és hátrányai is pont úgy mint a pcnek meg a pspnek ;):rolleyes: és erre a grafikában te is rá tértél :happy: Abban az utolsó mondatban van vmi .

Lényegébe mindenkinek van esze a gyártók közül. És elterjettek az " exluzív termékek" pl PC - Cysis Xbox 360 Halo 3 Forza Motorport PS2 - Gran Turismo, God of war széria Tekkenek 4 PS3 Gran turismo 5 . Wii- Wii fit.Nem mondanám hogy ezek közül a játékok közül mindegyik nagy durranás de konzolonként 2-3 játék biztos van amit érdemes kipróbálni

Ezeket nem mondanám olyan soknak jó 8-9(ps2) év alatt.

és azt is a figyelembe kell venni hogy pc-re sokkal több szutyok van mint konzolra. Igaz rengeteg Japán játék van a Sony termékekre de véletlen letöltöttem egyet egy torrent oldalról. eleinte nem igazán értettem sőtt....de gondoltam ha már elpazaroltam egy dvd-t megnézem és negyon jó játék volt egy jó kis fps ilyen céllövölde szerőség volt paintballal a nevéére már nem emléxem ... az ign pedig 3,7 pont körül adott neki.... lényegébe azzal a játékkal tanultam meg az fpsezést konzolon.Pcre meg 4-5 játék kritikus oldalt is ismerek ahol nemgyőzik a bugokat bemutatni. Ja mellesleg 4 éve van psem(psx el is) és még 1-etlen 1 bugot láttam az nfs u 2-ben amikor a kocsinak néhe eltűnik egy -egy alkatrésze a lassab batöltés miatt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

1.PC

2.Xbox360

3. Intel+nVIDIA <- Ilyenfajta van nagyon régóta és mindig ilyen is lesz sztem.

 

Amúgy meg PC-m mellett van még az ókorból származó Super Nintendom :lol: ,mellette az Xbo360 és a PS1 ami jelenleg nemnálam van.PS2 meg volt...

 

PS3 max azért kéne mert arra van a Naruto Ultimate Ninja Storm,de hát Xbox360ra is van Naruto.:) Meg számomra Xbox360 joysticka kényelmesebb mint a PSeké. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

edemen Sajnálattal kell veled közölönöm hogy van...és azt is hogy nem mindenkinek veszi meg apuci meg anyuci mindenből a legextrábbat mint egyeseknek... sajna sem drága konzolra sem pedig 2-3 évrnte pc ujjításra(100k) sem futja. Az meg hogy alapból lenézed a konzolt úgy hogy max tetrixed volt. sztem ne vitatkozzunk :) Nem hiszem hogy meg tudnád indokolni miért írtad azt amit írtál , mert hogy fogalmad sincs róla az -nagyon- látszik

A hordozható konzolok pedig nagyon jók karácsonyra én lehet beruházok egy új psp-re hisz ott használom ahol akarom. Mondjuk megnéznélek hogy játszol a gépeden a villamoson az ati intel kombóddal. Ja és Robinho utolsó mandatád sztem jegyezd meg mert igaza van B)

Destro igen Laptop powa + ps2/3

bocsi mind2-en félreértettünk vmit bocsi...

1. Én úgy gondoltam hogy ha korlátlan pénz állna a rendelkezésedre akkor milyet vennél vagy milye konzolt szeretnél... És mivel elvileg a régi x-box ps játékok futtathatók az újon (mondom elvileg mert nem volt még dolgom vele) ezért ki az aki ps2-t szeretne(biztos van olyan de én csak 1 embert ismerek a 9 éves öcsémet)... Szval én félreértettem egy kicsit a szavazést mind1... Am meg fél 11-kor (nézd az időt) akkor már fáradt szoktam lenni szval hajlandó vagyok nagy hülyeségeket írni :D

2. Te viszont az értetted félre h én lenézem a kézi konzolokat... Bocsi én szeretem őket, van is egy a bátyámnak. Én azt írtam nekem nem kell kézi konzol. Télleg jó h lehet akárhova vinni de a zenehallgatáson kívűl nem használnám másra villamoson egy 5 perces úton... Szval nekem nem kéne... Más aki utazik ide-oda és nem akar notebookot venni annak tökéletes egy filmnézésre vagy kikapcsolódni egy játékkal...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Egyertelmuen PC parti vagyok, ugyanis nem jatszom annyit, ami miatt megerne venni egy konzolt. Amennyiben megis vennek egyet, feltehetoleg a Wii-re esne a valasztasom a jatekelmeny miatt (a grafika valahogy sosem izgatott a jatekoknal). Az Intel + ATi kombot reszesitem elonyben most, de ki tudja, mit hoz a jovo :)

Link to comment
Share on other sites

jaja csak konzolon nehéz az fps irányithatósága meg csak eredeti game-val lehet opnlineban jáccani

nem csak eredetivel lehet online jáccani:) nekem PSP-m van és nagyon megérte. Ki van csippeltetve és a tört játékok tökéletesen mennek vele neten is :)

Link to comment
Share on other sites

A PC játékokkal az a baj, hogy a fejlesztők hanyagok... úgy vannak vele, hogy adjuk ki minél hamarabb, aztán ha majd kiderül hogy van pár bug a játékban, majd kiadunk egy patch-et a játékhoz.A régebbi konzolokon ezt nem lehetett megcsinálni, úgyhogy igencsak odafigyeltek a dolgokra.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...