Jump to content
PirateClub.hu

McDonalds receptek magyarul


csupka.norbert
 Share

Recommended Posts

Nem tudja valaki, hogy milyen krumpliból csinálják a hasábburgonyát mert qrva jó de sehol nem lehet kapni a piacon rendes sütésre alkalmas burgonyát (nem is tudod megállapítani melyik jó)?

a lidl-ös egész jó meg a spar-os is de a többi aniyra nem jön be... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemtom a Mekis Sajtburger+Sültkrumpli+kóla édeshármas nekem akkor is a kedvenc gyorskajáim közé tartozik :)

Suli után 1000 FTből jóllakni legjobb a mekiben :) (4Sajtburger + Közepes krumpli )

Link to comment
Share on other sites

Nemtom a Mekis Sajtburger+Sültkrumpli+kóla édeshármas nekem akkor is a kedvenc gyorskajáim közé tartozik :)

Suli után 1000 FTből jóllakni legjobb a mekiben :) (4Sajtburger + Közepes krumpli )

Ne emlegesd légyszi, mert egyre éhesebb leszek :P

Link to comment
Share on other sites

Köszi a recepteket!

A mekis sültkrumpli valóban "burgonyából" van, azzal a "minimális" különbséggel, hogy hozzá van adva temérdek mennyiségű keményítő. A krumpli magában is tartalmaz keményítőt, de a mekis-félében 3X-4X több van, mint a normális krumpliban. Mekis ismerős mondta. Én nem értek hozzá :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ezt is meg kell cáfolnom! nem akarom védeni a mekit, de ott nagyobb a higénia, mint sok étteremben. (akár első vagy másod osztályú éttermek is megirigyelhetik)

a krumplit pedig nem faggyúban sütik, hanem repceolajban! ott dolgoztam 6 évig, hidd el 100%ra tudom!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

a mekis kajával nem lehet jóllakni, csak telelenni

másfelől szerintem aki a témában érdeklődi, nézzen meg egy filmet - nem tudom mi a címe, Louis de Funes-s, az van benne, hogy a grillcsirkét úgy csinálják, hogy egy csontvázra rányomnak valami fogkrémállagú cuccot, megsütik, és ropogós csirkeszínűre festik és egyéb nyalánkságok - érdemes megnézni :D

és hallottam, hogy a mekiben a hús is csak valami folyadékból van összesütve :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
a mekis kajával nem lehet jóllakni, csak telelenni

másfelől szerintem aki a témában érdeklődi, nézzen meg egy filmet - nem tudom mi a címe, Louis de Funes-s, az van benne, hogy a grillcsirkét úgy csinálják, hogy egy csontvázra rányomnak valami fogkrémállagú cuccot, megsütik, és ropogós csirkeszínűre festik és egyéb nyalánkságok - érdemes megnézni :D

és hallottam, hogy a mekiben a hús is csak valami folyadékból van összesütve :huh:

És az elefántok seggéből jön a csokis shake. most komolyan, te ezeket elhiszed? :)

Link to comment
Share on other sites

Ekkora hülyeségeket összehordani mint amik ide le vannak írva a hozzászólásokban!!! :angry::angry: Először is el szeretném mondani, hogy nem védeni szeretném a mekit, bár már két éve ott dolgozom (jelenleg is), de amik ide le vannak írva az egyszerüen hülyeség. A krumpli először is rendes burgonyából van, semmiféle poros dologgal nem áll kapcsolatban. A húsos dologgal kapcsolatban nem tudom hogy honnan szedte az illető ezt a folyadékos dolgot, de rendesen "beetették". Én már ugye mint az előbb is írtam hogy 2 éve ott húzom az igát, láttam sok mindent ott, de a higéniára valóban nem lehet panasz, mert hogy szinte minden percben takarítani kell, nem úgy mint más éttermekben. Én sem komálom a mekit amúgy,márcsak azért sem mert valóban nem lehet túlságosan jól lakni ha olcsón akarsz kajálni, de azért vannak jó kajái, édességei amik szerintem nagyon jók! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
a mekikaját a leg 1XŰbb megcsinálni! kell hozzá szemét, darált foszlott patkánytetem, ízfokozó meg 20 fajta E

 

elkészítés: összeturmixolod a tetemet a szeméttel, hagyod kb 1 hónapig, hogy megérjenek az ízek, persze a napon, megsütöd ízfokozóban, és meghinted egy csomó E vel, és kész is!

 

jó étvágyat! :D

 

hát ez nem mostani hsz de nagyon ottvan :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Én is naon imádom a mekis kajákat de ritkán eszek ott.

Amugy a haverom ott dolgozott és azt mondta h qurva nagy a higénia: ha leesik a földre bármilyen kaja muszáj kidobni, még ha be van csomagolva is!!!(bár ezt nehezem hiszem el, de nem a hazudós fajtából származik) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...