Jump to content
PirateClub.hu

A Helyszínváltás Fontossága!


Gabesz
 Share

Recommended Posts

A helyszínváltás fontossága

 

A legtöbb randi egyszerű sémára épül: üljünk be valahova, és dumáljunk egy jót, ismerjük meg egymást.

 

És a randi végeztével a nő azt gondolja: "Na, ma is voltam egy randin."

 

De lehetne ez másképpen is!

 

Tudod mitől fogja a nő úgy érezni magát a randi végén, mintha már sokkal régebb óta ismerne?

 

Helyszínváltás! Ez a titkok nyitja.

 

Ha randizol egy nővel, ne maradjatok végig ugyanazon a helyen!

 

Ha beültetek egy kávézóba és megvolt a piálás, álljatok odébb. Menjetek el a parkba sétálni egyet. Ugorjatok át a közeli biliárd terembe egy meccsre. Menjetek el nadrágot vásárolni és kérd meg, hogy segítsen neked választani.

 

Ha sétálgatással kezdtek, akkor idővel ugorjatok be egy gyorsétterembe kajálni egyet. Ha végeztetek, ne maradjatok ott dumálni, hanem irány a budai vár! Este szépen ki van világítva, lehet romantikázni. Aztán hazafelé még 10 percre ugorjatok be valahová, csak gyorsan inni mondjuk egy teát vagy valami.

 

Teljesen mindegy mit csináltok, a lényeg az, hogy ne egy helyen csináljátok!

 

Minél több helyszínen voltatok a randi alkalmával, a nő a végén annál jobban úgy érzi majd, hogy ismer téged!

 

"Ó, az a srác, akivel a múltkor találkoztam a Mekiben és beszélgettem vele egyet?"

 

NEM!

 

"Az a srác, aki meghívott egy FiscMac-re, aztán sétáltunk vele egy jót a várban. Ugyanarról a srácról van szó, akit jól megvertem biliárdban, és aki azt a béna tépett farmert akarta megvenni, de lebeszéltem róla."

 

Ugye mennyire másképp hangzik?

 

Te melyiket szeretnéd, hogy emlékezzen rád?

 

Minél több a közös emlék, annál szívesebben találkozik veled a lány másodszor is!

 

A legjobb helyek a csajozásra

 

Hogy hová menjünk, ha be akarunk csajozni? A legtöbb férfi egyből vágja rá a választ: discóba!

 

Ez azonban korántsem a legjobb választás, sőt, ha lehet ilyet mondani, egyenesen a legrosszabb terep egy kezdő számára! Hogy miért? Egyértelmű:

 

1) Általában legalább háromszor annyi a férfi, mint a nő, tehát eleve kevesebb eséllyel indulsz.

 

2) A discóba szinte minden férfi csajozni megy, és szinte minden nő csak táncolni, szórakozni. Nem elég tehát, hogy több a férfi, mint a nő, de minden férfi biztos konkurenciát is jelent egyben!

 

3) Ez nagyban kapcsolódik az előző ponthoz: A discóban minden nőt körülbelül 2 percenként szólítanak le a férfiak. Amikor éppen te kerülsz sorra, legyél akármilyen vonzó, akármilyen jó pasi, és próbálkozz nála akármilyen jól, mindenképpen csak egy "Na, már megint egy újabb próbálkozó" leszel a szemében.

 

4) Még ha találsz is egy olyan lányt, aki hajlandó a táncolás, bulizás helyett inkább veled beszélgetni, mert mondjuk elsőre szimpatikus lettél neki, akkor is akkora a zaj, hogy egyáltalán nem lehet hallani szinte semmit. Ez pedig igencsak hamar megöli a társalgást.

 

Azt hiszem nem is kell több ellenérv, semmiképpen ne a discót válaszd, ha csajozni akarsz! De akkor mik a jó helyek? Hol lehet igazán könnyen becsajozni?

 

Nos, több jó választás is van. Ilyenek például a könyvesboltok, ahol csend van, nyugalom, könnyen találni egy szép, magányos nőt, aki éppen a könyvek között válogat, és még a beszédtéma is egyből adott: a könyv, amit éppen nézeget, vagy csak úgy általában az éppen általa nézegetett könyv stílusának megfelelő regények (pl.: Szia, látom érdekelnek a kalandregények, olvastad már az Otthon-t? Nekem az a kedvencem).

 

Persze a kalandregények helyett azt mondd, amilyen stílusú könyvet épp nézeget, az Otthon helyett pedig egy olyan könyvet, amit olvastál az adott témában, és tetszett neked.

 

A beszélgetést aztán innen már könnyű folytatni, az ő kedvencével, miért tetszik neki, neked miért tetszik, és hogy te miért tetszel neki... :-)

 

A másik jó választás a könyvtárak, ami kicsit fura lehet elsőre (főleg, mert fogadok, hogy már évek óta nem jártál könyvtárban), de hidd el, itt aztán jól lehet ismerkedni. Minden, amit a könyvesboltnál olvastál jól alkalmazható, viszont annak a lánynak, aki könyvtárba jár, baromi sok szabadideje lehet, tehát nagyon valószínű, hogy mindent megadna végre egy pasiért, akivel eltöltheti az idejét.

 

A mi kedvenc helyünk viszont a sarki bolt! Na nem a kis fikarcnyi éjjel-nappalira gondolunk, hanem a legközelebbi normálisabb, kicsit nagyobb élelmiszerboltra. Az itt vásárló magányos hölgyek remek célpontok. Amikor éppen valami kaját nézeget, hogy mennyibe kerül, mennyire akarja megvenni, akkor remekül közbe lehet lépni, megszólítani, és kisegíteni valami olyasmivel, hogy "Én is ilyet vettem a múltkor, és nem nagyon jött be, szerintem vedd meg helyette inkább ezt, sokkal finomabb", majd a kezébe nyomni valami jó kaját.

 

Aztán nem kell rá nagyon tovább nyomulni, eressz meg felé egy mosolyt, és hagyd magára nyugodtan. Amikor a pénztárnál találkoztok, és nekiálljátok kivárni a legtöbbször elég hosszú sort, lehet újra beszélgetést kezdeményezni vele. Ekkor már "ismerősként" köszönhetsz rá újból, ráadásul úgysem lesz jobb dolga a sorban állás alatt, szívesen fog beszélgetni veled egy jót.

 

Aztán amikor már csak egy valaki van előttetek, mondd neki, hogy úgy látod, lassan sorra kerül, és tudasd vele, hogy szívesen folytatnád a beszélgetést valamikor. Kérd el a telefonszámát vagy e-mail címét, és semmiképpen ne akarj vele most azonnal beülni valahová, mert valószínűleg szeretné inkább a hűtőben tudni az éppen most vásárolt kajáit, nem pedig két szatyorral a kezében randizni veled.

 

Megjegyzés: Mindenképpen olyan boltot válassz, ahol mindig nagy a sor! Azt hiszem, nem lesz túl nehéz dolgod, hiszen szinte mindegyik ilyen, de ha véletlenül egy olyat találnál, ahol gyorsan kiszolgálják a vevőket, azt most az egyszer kerüld el messzire! :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oké... 1 kérdés. Ismerem a lányt, (Netről :D) eléggé bejövünk egymásnak. A kérdésem 1szerű: hol találkozzak Vele?

és itt közbelép 1 apró bökkenő.... <_< eléggé "kint lakik a p*csában", hozzám képest, merthogy ő a 19ik kerben, én meg a 14ikben... :(:(:(:( Nah Valaki tud anni tippet? :D Jah, moziba utál járni :D :D :D :D Szal... Eléggé tanácstalan vok :P:D

Link to comment
Share on other sites

Vazz kévázó, szolíd éterem, miért utálhja a mozit ha a tömeg miatt akkor amit írtam befutó!

Ez a hol fogjunk kedvünkre való csajt az relatív mert valaki életében nem látott könyvet belülröl és azt se tudja mere van a könyvesbol szal neki tuti nem egy könyvolvasó csak kell és esélye se sok lenne (szerintem).

Valaki a descóban is felszed csajokat, én életemben 2x voltam descóban inkább koncertekre járok de a rocker/punk csajok meg már nem az én világom és is inkább a könyvtárba, könyvesbolba vayg parkban probálkoznél. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Oké... 1 kérdés. Ismerem a lányt, (Netről :D) eléggé bejövünk egymásnak. A kérdésem 1szerű: hol találkozzak Vele?

és itt közbelép 1 apró bökkenő.... <_< eléggé "kint lakik a p*csában", hozzám képest, merthogy ő a 19ik kerben, én meg a 14ikben... :(:(:(:( Nah Valaki tud anni tippet? :D Jah, moziba utál járni :D :D :D :D Szal... Eléggé tanácstalan vok :P:D

hát csak tudod, hogy mi az érdeklődési köre és eszerint válassz randi helyet. ha nincs más lehetőség akkor a park is megfelelő. de a legegyszerűbb szórakozóhelyen csajozni.

Link to comment
Share on other sites

A mozi szerintem amúgy sem az a csjozós hely, max van miről beszélni utána.

A legtutibb tényleg a könyvtár. De ha már van kiszemelted, akkor egy egyszerű séta is tökéletesn megfelel, az a lényeg, h ne akadj meg a beszélgetésben. És ne kérdezz/mondj ilyenekt: "Miről szeretnél beszélgetni, meg kérdezz vmit..." Ha csk sexre hajtasz, akkor a disco, ott mindig akad a horogra :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Oké... 1 kérdés. Ismerem a lányt, (Netről :D) eléggé bejövünk egymásnak. A kérdésem 1szerű: hol találkozzak Vele?

és itt közbelép 1 apró bökkenő.... <_< eléggé "kint lakik a p*csában", hozzám képest, merthogy ő a 19ik kerben, én meg a 14ikben... :(:(:(:( Nah Valaki tud anni tippet? :D Jah, moziba utál járni :D :D :D :D Szal... Eléggé tanácstalan vok :P:D

szia kedves danyi! ha elég rugalmasak vagytok akkor a helyszín teljesen mindegy! ha jó az idő, akkor vidd el őt sétálni a népligetbe, városligetbe, amelynek a környezete nagyon szép, megindító, romantilus, teli van a tó kacsákkal, lehet őket etetni, vagy viheted őt csónakázni, vagy margit-szigetre, az nagyon szép lett, én magam is jártam ott! az állatkertet felújították, és ingyenes vadaspark lett belőle, és be lehet menni, le lehet ülni az állatok között, vagy lehet őket simogatni. a szigeten van egy zenélő szökőkút a bejáratnál, szép látvány, ott le lehet ülni, vagy végigsétáltok, és megnézitek az aranyahalaktól és tavirózsáktól nyüzsgő tavat, és a végén pedig ott van a zenélő kút is, oda is fel lehet menni, és hallgatni lehet a zenét! ha eléggé szereti az állatokat, akkor nagyon jó program az állatkert, szinte egy nap alatt sem lehet végigjárni! :D:P:lol::rolleyes: szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

szia kedves danyi! ha elég rugalmasak vagytok akkor a helyszín teljesen mindegy! ha jó az idő, akkor vidd el őt sétálni a népligetbe, városligetbe, amelynek a környezete nagyon szép, megindító, romantilus, teli van a tó kacsákkal, lehet őket etetni, vagy viheted őt csónakázni, vagy margit-szigetre, az nagyon szép lett, én magam is jártam ott! az állatkertet felújították, és ingyenes vadaspark lett belőle, és be lehet menni, le lehet ülni az állatok között, vagy lehet őket simogatni. a szigeten van egy zenélő szökőkút a bejáratnál, szép látvány, ott le lehet ülni, vagy végigsétáltok, és megnézitek az aranyahalaktól és tavirózsáktól nyüzsgő tavat, és a végén pedig ott van a zenélő kút is, oda is fel lehet menni, és hallgatni lehet a zenét! ha eléggé szereti az állatokat, akkor nagyon jó program az állatkert, szinte egy nap alatt sem lehet végigjárni! :D:P:lol::rolleyes: szipi

Ezek tényleg nagyon jó, szép helyek! :) De én még tudok sok másikat is... :rolleyes:

Módosította caprine666
Link to comment
Share on other sites

szia kedves caprine666! na, akkor nyilatkozz, kíváncsian várom milyen helyszínek jutnak még az eszedbe! szipi ;)

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! hááát, nekem az a véleményem, hogy az első randi ne legyen nagyon változatos. én jobban szeretek egy helyre leülni, és hallgatni, figyelni, beszélgetni, és amikor már képet kapok róla, akkor jöhetnek a tömény programok! az tény, hogy egy programozós pasival jobban érzi magát a csaj, mert a sok közös élmény összeköt benneteket, és így alkalom is lesz arra, hogy különböző élethelyzetben megfigyeld a másik viselkedését, és reakcióját! én nem szeretem az unalmas pasikat, akik tőlem kérdezik, hogy hova menjünk, meg tőlem várnak programot! azt tudom elfogadni, ha előáll sok programmal, és közösen választunk ki olyasmit amihez mindkettőnknek van kedve! :D:P:lol::rolleyes: szipi

Link to comment
Share on other sites

Nem nyilatkozom! ;) Nem szeretnék az összes PirateClub-os párral azokon a helyeken összefutni! :lol::P

szia kedves caprine666! nem hiszem, hogy sok piratclubos pár lenne!!!

 

szia kedves pimpike! a népligetben tényleg igazad van! sok padot felszámoltak, nagyon lezüllöt a környék! sajna ezt tapasztalatból mondom, mert az egyik havaerommal odamentünk dumálni, és mind a ketten kaptuk a pasiktól az ajánlatokat! elővették a szerszámukat és kirakták mint a piacon az árut! de a választék nem nyűgözött le! szóval azt a részt messziről kerüljétek el, hacsak nem a planetáriumba mentek! de oda anyagilag kell felkészülni, mert írtóra drága lett! a gatyádat is ott fogod hagyni! :lol::lol: szipi

Link to comment
Share on other sites

szia kedves caprine666! nem hiszem, hogy sok piratclubos pár lenne!!!

Kíváncsi vagy, ugye? :lol::P

sajna ezt tapasztalatból mondom, mert az egyik havaerommal odamentünk dumálni, és mind a ketten kaptuk a pasiktól az ajánlatokat! elővették a szerszámukat és kirakták mint a piacon az árut!

Ez most komoly vagy poén? :huh: Azért kérdezem, mert sajnos tényleg elég durva a mai világ...

Módosította caprine666
Link to comment
Share on other sites

szia kedves caprine666! hidd el, nem vagyok kíváncsi a piratclubos párokra, nem leselkednék utánuk, ez az ő magánügyük. amit leírtam az halálosan komoly, mert amikor már kijöttünk a népligetből, de a parkolójában ücsörögtünk a kocsiban, akkor egy megfelelő időpontban jöttek a kuncsaftok, és hozták a tárházat is. életemben ennyi hímringyót nem láttam, és megálltak a kocsi előtt, és ott kínálgatták a bájaikat. mindez a planetárium mellett. :(:( szipi

Link to comment
Share on other sites

szia kedves phulai! de azt elfelejtetted mondani, hogy a rockbulikban lévő csajok 99%-a iszik mint az állat, hulla részegek, közönségesek, és füstölnek, és ettől írtóra büdös a szájuk is. :(:( szipi

Link to comment
Share on other sites

Ez nem teljesen így van... nagyon sok rendes csaj van aki max 2sört iszik a buli kedvéért... meg mellesleg a rocker csajok nem föltétlenül cigiznek! Meg mellesleg még a nevemet nem pulai nak írják hanem PHULAY*nak! Elég sértő ha nem normálisan írják le az ember nevét... :) Jah és az igazi barátok haverok Phulálynak ejtik :) De részemről nincs harag :)

Link to comment
Share on other sites

nem pulainak írtam, de nézd meg. :rolleyes: én szoktam rockbulikba járni, és a tapasztalatomat onnan veszem! több helyen is voltam, nem egy helyről gyűjtöttem az élményeket. volt olyan hely, ahol csak nekem nem volt pia a kezembe, mert én soha nem iszom, és minden alkalommal hulla büdösen jövök haza, mert füstölnek a csajok mint a gyárkémény. és a szagot megkötötte a ruhám, és a hajam is. :(:(

Módosította Nietzsche
Link to comment
Share on other sites

szia kedves caprine666! hidd el, nem vagyok kíváncsi a piratclubos párokra, nem leselkednék utánuk, ez az ő magánügyük.

Úgy értettem, hogy arra vagy kíváncsi, hogy sok PirateClub-os pár van-e... :) És hogy az általam tudott plusz helyszínekre is kíváncsi vagy... :) Na mindegy...

amit leírtam az halálosan komoly, mert amikor már kijöttünk a népligetből, de a parkolójában ücsörögtünk a kocsiban, akkor egy megfelelő időpontban jöttek a kuncsaftok, és hozták a tárházat is. életemben ennyi hímringyót nem láttam, és megálltak a kocsi előtt, és ott kínálgatták a bájaikat. mindez a planetárium mellett. :(:( szipi

Ez tényleg durva és undorító! Nagyon elfajult már a mai világ! :(

Link to comment
Share on other sites

szia kedves caprine666! nem vagyok kíváncsi arra, hogy sok piratos pár van-e, mert írtó kicsi a valószínűsége, mert kevés a lány, és azok is fiatalok!!!! az általad tudott helyszínekre pedig tényleg kíváncsi vagyok, de ezzel sokaknak segíthetnél is, hisz ez a topik neve is!!! :rolleyes:B) szipi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...