Jump to content
PirateClub.hu

A Helyszínváltás Fontossága!


Gabesz
 Share

Recommended Posts

Értem ;)

Szóval finoman.. azért ez kemény 3 ember, 3 tanács...

Richard szerint csak a végén, Szerinted a közepén már meglehet oldani a dolgot, egy haverom szerint meg rögtön... :P:o

De lehet hogy a te tanácsodat fogadom meg és szépen lassan haladok előre... ;)

 

Világos, érzéki csók... menni fog ;)

 

Köszönöm a tanácsokat meg a jókívánságokat igyekezni fogok ! :)

 

Greg de ha személyesen kéred el azzal az a baj hogy kitudja mikor találkoztok legközelebb? az SMSel legalább a lelkesedést fenn tudnád tartani..

Bár lehet h szerencsésebb lenne egy másik csaj után nézned ! Nekem faterom mindig azt tanította h nőt elfelejteni csak egy másik nővel lehet, még akkor is ha rájuk se bírsz nézni utána jobb lesz ;)

( faterom fiatalkorába eléggé ott volt a topon nőzés terén.. :P )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

greg, szerintem hagyd békén ezt a csajt mert nem elég lelkes :o vagyis én már békén hagytam volna ha ilyen kis "flegma", de sztem várd meg a válaszát ;) utána dönts...

most nekem is össze fog jönni egy csaj, vagyis remélem, msn-en beszéltünk és nyomtam egy-két hülyeséget és mondtam hogy ne foglalkozzon vele mert ma már fáradt vagyok, és ő meg írta hogy csak nyugodtan mert bírja a szövegem :D telszámát is elkértem, szombaton mozi, utána sztem valahova beülünk dumálni :happy: nem szeretném elkiabálni de ebből d gás lesz :D

Link to comment
Share on other sites

Fowl!

 

De ha most...így levélen keresztül kérem el a számát...az úgy úgy tűnhet...mintha személyesen nem mertem volna megtenni...vagy nem? :blink: :blink: :blink: (de ugyanakkor...nem akarom h az legyen, h tanácsot kérek tőletek...aztán nem "tartom be" me az úgy megint hülyén jön ki... :blink: )

Ja, fater nekem is nagy csajozós volt... ;) Én meg oan vagyok...egyszerre csak egy dologra tudok 100%-osan koncentrálni, mindenből kihozom a maximumot, nem szeretem félbehagyni a dolgokat...értem!? :blink: "Jobb később, mint soha"...meg még folytathatnám hasonlatos okosságos cuccosokkal! ;)

 

jemo69!

 

Igen, meg fogom várni amíg hazajön...utána a talin kiderítem érdemes-e ezt folytatni vagy nem ;) Lehet te otthagynád könnyedén...me könnyen találsz mást...de én nem hiába keresgélek pl olyan oldalakon...értem!? :rolleyes:

Amúgy meg...gratula az új ismerkedésedhez, jó csinálod...csak így tovább ;)

Link to comment
Share on other sites

Greg!

Hát igen maga a csajozás nekem em volt probléma soha, de ez a lány most TELJESEN más szóval miatta parázok :)

Tanácsot pedig kérhetsz bátran, legfeljebb nem tartod be.. :) De hátha tudunk olyat is mondani amit érdemes megfogadni :)

Ahány csaj annyi szokás, ez a csaj akit én fűzögetek, nos ennek még tetszik is h ilyen bátortalan vagyok, + azaz igazság h amikor a sex szóba kerül nekem a fülem elvörösödik. Ha csinálom nem de ha csajjal kell erről a témáról a fülem hegye tiszta vörös lesz, és a csajnak ez nagyon tetszika zt mondja h irtó aranyos :) Szóval ezt csak azért írtam mert vannakc sajok akik egy kicsit jobban szeretik azt hogyha a barátjuk hmm... " édesen félénk "

Megértelek, de azért körülnézhetsz azon az oldalon biztos vannak még yo nők :)

 

jemo, sok sikert..;)

és persze mindenkinek, Hajrá :)

Link to comment
Share on other sites

nah kül jogos dolog h elfelejteni 1 csajt 1 másik segítségével lehet, nem szeretem kül a nem lelkes csajokat , bár a mostani csaj akivel holnap talizok annak tünik ma felhivott h mi az h nem is gondolok rá mármint h meg se csörgettem vagy vmi hasonló, aztán kiderül h mi lesz

Link to comment
Share on other sites

Fowl!

 

A fülig elpirulása az nálam is megy... :lol: bár...még a szexről konkrétan nem beszélgettünk (annyit azért elárult h nem az egyéjszakások híve), s szerintem már ő is rájött (meg utaltam is rá) h nem vagyok az a csajozós figura, vagy a röptében a legyet is... :unsure: Ha bejön neki ez akkor nyert ügyem van...ha nem így jártam. Megváltozni szerintem már úgy sem fogok :blink:

 

Belami18!

 

Nálam (is) úgy működik, h kell valaki aki az előzőt "elfelejtteti" velem! :rolleyes: Ez nem azt jelenti h az újban a régi iránt való érzelmeim folytatódnak...pont azért jó mert új, új érzések, h nem oan mint a régi volt...stb! :rolleyes: Na ez a "gondolok rád = megcsörgetlek" téma...engem (is) kikészített... :blink: Majd írj milyen volt a randid!

 

Hajrá mindenkinek! ;)

Link to comment
Share on other sites

Nah emberek össze is foglalnám mi is volt velem tegnap :)

 

Greg tanácsát fogadtam meg, először puszi, randi közepén volt szájrapuszi, végére meg volt csók is ;) Sokat gondolkodtam h mi is legyen hova is vigyem, de... csak leakart ülni mellém egy padra, aztán hozzámbújni... :rolleyes::o szóval nagyon jó volt... :) Meg is beszéltük h akkor tegnaptól fogva hivatalosan is járunk :) Ma is találkozunk és holnap is, aztán viszont megyek abba a *** Horvátba :( Utána ő utazik el szal vagy 2 hétig nem fogom látni, már hiányzik :(

 

CheeZee ismerlek?:)

Am nem városbeli én Debrecen mellett lakom 20 kmre, ő meg Szolnoki, viszont Debrecenbe jár suliba és kolis szóval iskolaidőbe nem gond a találka, csak így most nyáron húzósabb egy kicsit...

 

szóval most együtt vagyunk és virulok, alig várom h láthassam megint :) ma azért moziba elviszem... :) sötét, kényelmes székek, hm.. B)

Link to comment
Share on other sites

jóvan leesett :P

idő kellett neki :)

gyáááá, most boldog vagyok meg kib. szomorú is...

Boldog mert összejöttem vele ;)

Szomorú mert megyk nyaralni aztán ő megy szal leghamarabb augusztus 10.én látom :(

nah most nem fárasztok inkább senkit tovább... :D

Link to comment
Share on other sites

Fowl!

 

Gratula!!! :D Az tök jó érzéssel tölt el...h hallgattál rám (na persze dönthettél volna másképp is...de ne menjünk bele abba "mi lenne ha..."), valamint az is frankó, h összejöttél a csajjal "hivatalosan" is :rolleyes: De ahogy olvasom jó az a kis pados cuccos...meg olcsó is :lol: na de a mozi is tetszetős...ha van kivel :P Bár ahogy olvasom boldogságod pár akadály zavarja...de ne is törődj velük, amíg szereted a lányt s ő téged más nem fontos csak ez számít! ;)

 

Ja, amúgy meg...Richard90 hozzászólásához csatlakozom oly módon...szal nem fárasztasz, akit érdekel úgyis örömmel olvassa!!! :lol: Jó az h neked már összejött a dolog! ;) Csak így továb Fowl, ne add fel, ne hátrálj...tovább előre...na értem?! :lol:

Nnnna...fejlemény (igaz kevés...de gondoltam megosztom veletek): azt a az egysoros levelét válaszban valahogy így reagáltam: ja, jól van...csak azt hittem már nem érdeklődsz irántam...nem érdekellek. Válasza ma, idézem: ":-)" és ennyi...egy mosoly :blink: gyáááá...agyam eldobom... :( most picit úgy érzem magam mint a képregényhősök, mikor fejük feletti buborékban kérdőjelek jelennek meg...beszéd helyett... <_< Hát erre a válaszára...erre a levelére nem "válaszoltam" még...nem is tom milyen válasz lenne erre megfelelő... :blink::unsure::o

 

Amúgy meg...: "Nem vagyok ideges, fő a nyugalom! Hisz azzal mit érek el, na meg hát kit érdekel..." :huh:

Link to comment
Share on other sites

pfúúú greg ez ám a nem egyszerű szitu, mit ne mondjak...

ha ez ember kicsit elkezd agyalni/gondolkodni (amit néha túlzásba viszek és abból lesz a baj, de már tanultam belőle...), akkor azt gondolná, hogy írhatott volna vmi értelmeset is... pl hogy most akkor érdekeled egyáltalán...

de ez a válasz... :blink:

sztem ez olyan volt, hogy csak válaszoljon vmit és ne kelljen magyarázkodni...

de amit írok ne vedd készpénznek, szal lehet egészen más áll a háttérben.

de lehet jobban járnál, ha ezt a kapcsolatot tisztáznád, hogy most akkor mi is van.

és ha nem juttok dűlőre, akkor egy másik lányt keresni :(.... persze így könnyű nekem mondani.... sajna nem egyszerű

Link to comment
Share on other sites

na hát az én "randim" se volt vmi felüdülés csak dumáltunk egész jó volt, bár nem birom a kamus csajokat ilyen kamu dumát lenyom h el kell mennie az 1óra mulvai busszal , mert h megy vhova gondolom nem a találka előtt 1 órával tudta meg h el kell mennie meg a másik h annyira nem jött be igy élőbe, szal ha nem mondja h talizzunk én nem fogom neki mondani, bezzeg az ex már megtalálta az utodomat mondanom sem kell érdekes kinézete van a csávónak, nem az huzott fel h talált magának mást hanem h lenyomta a kemény kamu dumát h 1 ideig nem fog mást keresni igy már nem is fogok neki hinni többször, tapasztatalat: a csajok szakításkor azért sirnak h ne haragudjunk rájuk, bár amugy ugyis tudtam h a exem sok csávónak kéne- és ugyis tudtam h tudna találni ha akarna, nem baj erre a mostanira még nem csesztem el sok időt igy most jobban érzem magam , bár nem tudom én mikor fogok találni következőt ritka az a csaj akivel jól tudom érezni magam, de nem érdekel egyszer majd csak összejön

Link to comment
Share on other sites

Richard90!

 

Ez az...h én (is) agyalós típus vagyok...és állandóan azon gondolkozom..."mi lenne ha" :blink: Ááá...kész vagyok, mint a matek lecke...komolyan! :o S bár nyitott szemmel járok...de azért kíváncsi vagyok lesz-e ebből valami :mellow:

 

Belami18!

 

Ha beszól a randin h mennie kell...az szerintem (is) gáz :blink: Ha meg bunkó a nőci...s neked nem is tetszik igazán...várd meg keres-e majd ő téged...te meg járj nyitott szemmel! :P

Az ex-el meg ne foglalkozz...ne engedd h elvegye a jókedved! ;)

Ja a nők amit mondanak...sokszor az ellenkezőjét gondolják (igen=nem...s még folytathatnám), de nem minden esetben... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm szépen mindenkinek a tanácsokat és a gratulációkat, köszi Greg, köszi Richard ;) Hát igen a tanács bevált szerencsére, és iagz h most nem látom egy darabig mert elutazok üdülni, de akkor is jó érzés olyan SMSre felébredni hogy most úgy megölelnélek és megcsókolnálak, pár nap és látjuk egymást ! Hiányzol...

tehát valahogy kibirom, bár valaki nemtudja nekem megmondani h külföldről a vodánál mennyi az SMS belföldre? :P

 

Greg... hát a te szitud...

ezt 2féle módon nézheted:

a ) Hülyeség amit gondoltál ése gy kedves mosollyal akarja ezt érzékeltetni, mondhatni egy finom kis mosollyal az orrodra koppint.

b ) Nem akar magyarázkodni h miért nem írt lehet h tényleg nem érdekled vagy kitudja....

esetleg c ) nem tud erre mit írni, reagált hát gyorsan valamit...

 

Én a helyedben hagynám egy kicsit... sztem te megtettél mindent és ha akar valamit akkor ő írni fog úgyis, te ettől jobban nemtudod már a tudtára adni h te akarsz valamit, max ha a számát is elkérnéd...

 

Belami, csak lazán, a következő jobb lesz, te legalább sokat scajozol :)

 

Még egy képpel tartozom nektek, ezt is megfogjátok kapni nemsoká, csak most muterom már nagyon piszkál h kezdjek el csomagolni... :P

Link to comment
Share on other sites

Fowl!

 

Küldjél neki képeslapot...az is jó :P telefonra szerintem ingeded gatyád rá fog menni külföldről...szerintem :unsure:

 

Ja, én hagynám...csak nem akarom h az legyen h "mi van...nem is írsz, elfelejtettél?"...értem?! :blink: de úgy néz ki...erre a levelére télleg nem tok mit írni...kifejteni bővebben ő meg nem fogja tudni amíg odavan (bár nem bánnám ha értem lenne oda :D) ...szal szerintem hülyeség megkérdezni mit jelentsen a mosolya... (vagy meg ő nézne hülyének h nem tom mit jelent a mosoly...ááá má megint agyalok... :huh: )

 

Ja a számelkéréssel kapcsolatban még annyit, h amikor a randin voltunk s bevásárlóközpontban éppen hívni akarta valakijét..."küldök egy visszahívót..." ami egyrészt jó...me ő is t-mobile-os (ha minden igaz), másrészt hiába kérném el ha csak a visszahívókat küldözgetné nekem is... :o Telefonon meg má elég pénzt költöttem csajokra... <_<

 

Jó nyaralást...meg minden! ;)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

Az lenne hogy van egy úgy mond "barátnőm" de nem járunk csak suliból ismerjükegymást! Na most én már egy jó ideje ismerem és ő is engem! Van neki barátja!

De nekem is nagyon tetszik a lány!

És nem tudom elmerjem-e csábítani a barátjától!

Ha szerintetek igen akkor segítsetek hogy hogy!

Várom visszajelzéseteket!

 

mucsi95

Link to comment
Share on other sites

na hát igen mint mondottam nem érdekel ez a csaj hát h sokat csajozok azt azért nem mondanám , ja ex-el nincs rossz viszonyom jövö7 en fogunk talizni , mi történetünk picit bonyolultabb szal nem kezdem ecsetelni, amugy jövö7en megyek 1 rendezvényre rem ott lesz az a csaj akinek megigértem 4hónapja h megkeresem nah az megin 1 érdekes történtet volt de sztem min elfog küldeni a jó.................. (ezért min 50%os warn-t kapnék) szal oda , tegnapi csajról hát bunko volt nem lehet mit tenni de a legviccesebb h mondta egyik bnőjének h találkozik velem csak a nevemet az meg tudta h ki vok pedig nem is tom ki az a csaj, van hirem és ez zavar, kül meg Greg sztem hidd el nem irna ilyet a csaj h mivan elfelejtettél sajnos azt gyanítom hiába minden probálkozás zárt ajtókra találtál :( , elkeseredésből meg ne csináld mert az már csak később neked fog fájni

Link to comment
Share on other sites

Na a problémám megoldására nyitott topic-ból problémamegoldó topic lett :lol: Jó, tetszik! :D

 

mucsika vagy mucsi95!

 

Én sose szedtem el más párját...s szerintem nem is fogom...ebben nem tok tanácsot adni (de szerintem nagy szemétség széttúrni egy kapcsolatot)! :blink:

 

Belami18!

 

Ez jó... tetszik "tegnapi csaj" :lol::D Hát nem tom mi lesz...én nem írok neki asszem több "levelet"...hazajön, tali, ott kiderül minden. ;) Én türelmes vagyok...általában :o

Link to comment
Share on other sites

akartam amugy mucsika-nak mondani : nem szép dolog más csaját csábítgatni én is baromira utáltam mikor az én csajomnak tették a szépet , elég szánalmas mutatvány és kül is ha 2méteres szekrény akkor nem érdemes mert hátha pár kék zöld folttal gazdagabb leszel, meg ha dul a szerelem akkor ne is reménykedj , Kül Greg-gel egyetértünk én is azon a véleményen vagyok

Link to comment
Share on other sites

na örülök Fowl hogy neked összejött ;) Greg-nek kitartás, de lehet hogy nem is éri meg :S

én nem tudtam ma találkozni az új kiszemelttel mert az apja kitalálta hogy menjenek el 3 (!) napra Bulgáriába... :/ na most megbeszéltük hogy hétfőn tali, moziba be, utána ki és sétálgatunk v leülünk vhol...

a tegnap este meg jól sikerült majdnem megvertek egy csaj miatt :D majd ha akarjátok leírom :)

Link to comment
Share on other sites

hú, mrdani, ez csak is rajtad áll, amíg nem tudod leküzdeni a belső félelmeidet addig semmi esélyed hogy oda mész... gondolj arra hogy ő is csak egy ember (végülis nem az? na jó néhány esetben vadmacska :D ), és nem baj ha valamit rontasz, nem kell teljesen komolyan venni... ja meg gondolj arra is ha, nem mész oda akkor nem lesz csajod... na az meg milyen érzés má' :D

Link to comment
Share on other sites

sz'al a történet bizonyítja hogy nagy a pofám :D

most pénteken elmentem a városba két haverral, majd elválltunk később mert én megígértem az exbarátnőmnek hogy talizunk + dumálgatunk... jó, találkoztunk is, vettünk sört, mentünk volna leülni egy parkba erre találkozott azzal a pasival akivel akar(t) járni és a "bandájával"... a pasinak most van barátnője... már az egész jól kezdődött bemutatkoztam a jónépnek erre fentebb említett pasi elkezdte kérdezgetni hogy most járunk-e az ex csajommal? meglepett a kérdés de persze válaszoltam hogy veled jártam, nem emléxel? :D ... majd visszajött barátnőm mert valamelyik csávesszel külön beszélgetett erre az a pasi megkérdezi hogy szeretkeztünk-e? :blink: mondom téged már lesz**pott a barátnőd? először nem is esett le neki hogy mit kérdeztem... 10 mp múlva reagált hogy hogy merek én ilyet kérdezni? mondom te kezdted... ezek elmentek, nem tudtak mit kezdeni velem... mi elvonultunk exnőmmel, leültünk ahova akartunk, majd 10 perc múlva teló csörgés és mondja az a pasi hogy jönnek ide... mondom fsza, kezdődik :D idejöttek és a pasi elakarta húzni addig "beszélgetni" az excsajom, de ő nem ment vele... én fel sem álltam a helyemről, de már lökdösött volna az egyik nyúl géza... ekkor hátat fordítottam, (mögöttünk valami koncert volt) és elindultam arra... erre a kötölőzködős megkérdezte hogy mivan, menekülsz puziarc? mondom nem csak hívom a rockerhaverjaim... na valahogy nem akartak úgy követni :)

Link to comment
Share on other sites

jemo69!

 

Nagy a pofád... ;) na de a másik nőjét szidni...nem éri meg (megtanultam már :huh: ). Én inkább kerülöm a konfliktusokat...amúgy sem vagyok egy "svájci néger" :lol: ... na meg "nem kenyerem az erőszak" :huh: na meg nem vagyok blöffölős típus sem... :o

 

mrdani13!

 

Itt nem a betojásról van szó...szerintem. Me én odamentem a csajhoz...ott voltam, vállaltam magam... ;) Csak kíváncsi voltam mások véleményére, tanácsára, meg hogy hogy látják ezt az egész helyzetet, amibe belekerültem...ugyanakkor jó "meghallgatni" mások személyes élményeit is! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...