Jump to content
PirateClub.hu

Egy kis biztatás,vegyél erőt magadon!


tomirad
 Share

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szeretnék leírni ide vmi érdekeset nektek(de senki ne vegye magára, nem sértésnek szánom!). én sokszor abban látom a hibát, hogy a fiúk elszámítják magukat(ez lányokra is vonatkozik), nincsenek tisztában magukkal, sem a külső, sem a belső tulajdonságaikkal. itt most a negatív és pozitív dolgokra is gondolok egyaránt. egy ismerősöm példáját hozom fel, hátha úgy egyszerűbben megértitek.

volt egy netes haverom, jó barátságba lettünk. ő egyszer hozzám fordult msn-en, mutatott két képet magáról, és kérdezte, hogy melyik a jobb, melyik tetszik nekem. azt tudnotok kell, hogy előtte nagy arca volt, nagy volt az önbizalma, szinte sztárolta magát, és azt hitte, egy ellenállhatatlan pasi stb....(én így fogadtam el őt) amikor megláttam a képeket, megkérdeztem tőle, hogy a valóságra kíváncsi, vagy udvarias véleményt mondjak. ő a valóságra volt kíváncsi, én meg megmondtam neki, h így elsőre 50 év börötnbüntetés adnék a sittes kinézetére. ő azt hitte viccelek, de komolyan mondom, hogy ijesztő volt, és halálra rémültem a kinézetétől. amikor élőben taliztunk, az még rosszabb volt, de ő akkor is ellenállhatatlannak érezte magát, és nem értette miért nem bomlanak érte a lányok. élőben ki is ábrándultam belőle a külseje miatt, mert minden alkalommal koszos volt a ruhája, büdös volt, soha nem fürdött, zsíros volt a haja, és úgy egészében tagbaszakadt volt, ápolatlan, és hygéniátlan. próbáltam elfogadni őt, de azért céloztam rá, hogy adjon magára, majd keményebb szóváltások is voltak köztünk, majd a végén szétszakadt a barátságunk emiatt. szóval itt csak azt akartam érzékeltetni veletek, hogy más az aminek mi magunk látjuk magunkat, és más az aminek látnak minket élőben. és nem értette, hogyha neki tetszik egy csaj, annak ő miért nem tetszik. hát, lehetnek ilyen külső tényezők, amik a döntésben nagy szerepet játszanak. de ő egyértelműen igénytelen volt, de annyira, hogy piszkálásnak vélte a jelzést felé.

így mindenkit arra bíztatok, hogy egy ismerkedés alkalmával mindig álljunk a tükör elé, és szedjük össze magunkat külsőleg is. megszépülni nem tudunk, de igényességet lehet tanulni. szipi :)

Link to comment
Share on other sites

nah ezt a külsős dolgot ReKs lécci ne :D

 

ha megvan a skilled hozzá, egyeltalán nem számít a külső a csaj felszedésében... Nem számít, h nem vagy jó kinézetű srác, nem vagy magas, nem vagy izmos, a lényeg, hogy az öltözködésed legyen rendben, az új kinézetem miatt már volt odajöttek csajok arra hivatkozva szólítottak meg. Szóval a lényeg hogy adj magadra.

Link to comment
Share on other sites

Nem olvastam el a többi hozzászólást tehát most eléggé egyedi véleményt akarok alkotni... igazán önbizalom nem önbizalom... ha szexről van szó... gondoljatok bele? Szerinted valaki ágybabújna veled akkor ha nem tetszenél neki...? Valószínüleg nem... ha meg igen és gáz... és valószínű fizettél is ezért neki! :)

Link to comment
Share on other sites

nem értek veled egyet! nekem sosem tetszettek a pasiaim, és attól még nem vok gáz, de a partnereim se :angry: . a belső értékei annyira megszépítették számomra a kedvesemet, lenyűgözött az egyénisége, hogy szépnek láttam, annak éreztem, és a szerelem mindenekfelett van!

engem nem az ösztön vezérel, hanem a szeretet, szerelem. engem még külsőségekkel még nem vett le pali, esélyt nem adtam rá! olyan szánalmasnak is tartom, mikor egy pasi feszít jobbra balra, és azt hiszi rábukok, vagy elájulok tőle. ha így tennék, roppant igénytelen lennék magammal szemben.

nem azért bújok vkivel ágyba, mert ki van gyúrva a teste, vagy jóóó a feneke, vagy megfelelő méretű a nemiszerve, hanem azért, mert egy belső lelki folyamatot élek át. a szerelem beteljesülését látom benne egy hosszú folyamat végén. én nem lezavarni akarom a szexet, hanem megélni a teljesség mivoltában. és kikérem magamnak az ucsó mondatodat, mert én még nem fizettem szexért, és nem is fogok! :angry: azért, ott még nem tartok.

örülök neki, ha vannak nem szép fiúk, akik lehet, hogy esetlenek, tétovák, bizonytalanok, de annál vonzóbbak, és szexisebbek! :) szipi

Link to comment
Share on other sites

örülök neki, ha vannak nem szép fiúk, akik lehet, hogy esetlenek, tétovák, bizonytalanok, de annál vonzóbbak, és szexisebbek!

 

hi szipi

 

nem szívózni akkarok de mi lehet bárkinek is szexy abba h ronda vagyok meg b@lf@sz mindenben? :o

 

mondjuk megszoktam h nem kellek senkinek na mind1,lényeg h hiába van valakinek jó/szép belsője ahozz h azt valaki meg akkarja ismerni ahhoz kinézet is kel... fortissimo91

Link to comment
Share on other sites

Nem az a baj hogy nem kellünk senkinek hanem az hogy nem annak tettszel akinek akarsz ..például mindenki a külsejével akkar villogni de én nem vettem észre hogy annak tettszenék akinek akarok :( másnak talán ... ezt sem tudom.. de az tény hogy az embernek kell valami ami megfogja a másikban külsöleg is.. és sajna aki nekem tettszett annak én nem jöttem be.. a másik dolog h én nem nagyon szeretek kezdeményezni :( és valszeg nem is nagyon lesz senkim sem ... legalábbis az nem lesz akit szeretnék :( de nem is baj ;) talán ennek igy kell lennie.. meg nekem nincs is valami nagy csajozos dumám se meg ilyenek szal totál zero vagyok ilyen téren ... Akinél eddig probálkoztam az meg lerázott.. Szal már azt sem tudom hogy megéri e egyáltalán ezzel a témával foglakozni.. kezdek kiábrándulni... de nem baj.. ha az életben ezen a téren nem lesz sikerélményem majd csak lesz máshol :) ...

Link to comment
Share on other sites

Hát szerintem az a csaj olyan is aki zene stílus miat nem jön össze valakivel... :D szerintem jól is jártál, hogy nem jöttél össze vele.Én meg olyan vagyok, hogy msnen meg neten imádnak a csajok meg beszédes is vagyok, élőbe meg teljesen más nem tudok olyan lenni sajnos, meg msnen marha sokat tudok beszélni élőbe meg nem vagyok beszédes mondjuk azért akit egy jó ideje ismerek azokal az vagyok nagyon :D

 

nálam pont ugyanez a helyzet...

Link to comment
Share on other sites

hát igen ez 1 valós probléma msn-en mindenki jobban eltud beszélgetni, mondjuk nekem inkább élőbe megy jobban, bár msn-en se panaszkodhatnak max csak arra, hogy nem engedem őket szóhoz jutni, sajnálatosan tipikus az az eset vagyok, aki szereti hallgatni magát:lol:, de mondjuk régen én is igy voltam hogy msn-en jobban ment csak én megváltoztam találkoztam új emberekkel akikkel beszélgettem, más lett a felfogásom . lazább lettem, szoval nem kell félni nem marad mindig igy, amugy én meg ugy vagyok ezzel a témával, hogy nem érek rá, hogy ezen keseregjek, hogy miért nincs, higgyétek el ha lenne akkor meg az lenne a bajotok , hogy miért van, jó persze én nehéz eset vagyok ... mondták hogy nálam még az atomfizika is egyszerűbb, ez van ;)

Link to comment
Share on other sites

nem szabad pozitivan hozzáállni 1 találkához, mert ha mégse jön össze a dolog , rosszul fogod érezni magadat , amugy meg senkinek sem jön össze minden, csak max más magában tartja, mindenki máshogy dolgozza fel a csalodásokat, ha már tapasztalt vagy nem is veszed komolyan ezeket a találkákat, igy nem érhet meglepetés ;)

Link to comment
Share on other sites

Öltözködés sztem elég fontos, ha nem tartod magad szépnek, akkor legalább öltözzködj jól, higiénia alap.

Most lehet kegyetlen leszek egyesekkel szemben, de pl. az ien rokker társadalmotól kitudok akadni, az a ruházat, öltözködés, hát hogyismondjam, bár aki olyan társaságban keres csajt akkor gondolom nincs vele semmi baj. Nem vagyok benne az ienekben igazán, szóval lehet hülyeséget mondtam. Mondjuk az öltözködés az sokban függ az anyagi helyzetedtől, de minden rajtad múlik mire költöd a pénzed.

 

OFF

Mi is a gond a "rokkerek" oltozkodesevel? Tudod a fekete cuccokat ugyanugy ki lehet mosni, es bakancsra feltalaltak a cipofenyezo/apolo vackokat. Egy "rokker" is ugyanugy lehet igenyes, sot a nagytobbsegunk a maga kategoriajaban igenyesebb is. Attol meg valaki nem jar ketnaponta kozmetikushoz, gyantaztatja le magat, sminkel /fiurol van szo/ akkor mar nem is igenyes?

 

ON

 

Nem is a csajok felszedesevel van gond szerintem, hanem talalni normalisat. A sok plazapitcha kozott eleg keves normalis csaj van, olyan aki termeszetesen szep, nem kobuta, stb. Nah mind1, herites nem sir tovabb :) Amugy meg a csaj csak a penzt es az idot viszi, aztan ugyis otthagy, megszivod, szar lesz, kimeljetek meg magatokat ettol es hagyjatok a nonemeta francba :) A normalisak mar ugyis kihaltak.

Link to comment
Share on other sites

Egyetértek veled én is ugyanigy látom :) szerintem is kevés már az a lány aki szép és érdemes érte harcolni ..Épp ma beszélgettünk egy pár csajjal hogy az a bajuk hogy a fiuk nem probálkoznak stb.. de amilyen igényük van a mai lányoknak az alapján nem is érdemes probálkozni :( magas joképű izmos tökéletes stb.... Véleményem szerinte nem a fiuknak kell szépeknek lenniűk hanem a lányoknak :) a higéni persze alap.. nem arrol beszélek .... általában akik enkem tettszenek azoknak én nem .... de majd egyszer valakinek biztos bejövök majd aki nekem is tettszik és akkor majd lsz valami.... nekem nincsenek nagyy igényeim 2 van a külső alapján több nincs ce a belső is fontos h ne legyen sikhülye a csaj stb.... ez a véleményem ...:) (lehet belém kötni )

Link to comment
Share on other sites

Hát nem tom lehett hogy igazad van igyfelültesen Reks. De sokakat ha sikerül +ismerned akkor nagyon +változik a véleményed. De ezt nem lehett elhinni mig nem tapasztalod. Én sem hittem el. De már tudom hogy igy van. Csak közel kell engedni-e magához. És neked is őt.

Link to comment
Share on other sites

Nem is a csajok felszedesevel van gond szerintem, hanem talalni normalisat. A sok plazapitcha kozott eleg keves normalis csaj van, olyan aki termeszetesen szep, nem kobuta, stb. Nah mind1, herites nem sir tovabb :) Amugy meg a csaj csak a penzt es az idot viszi, aztan ugyis otthagy, megszivod, szar lesz, kimeljetek meg magatokat ettol es hagyjatok a nonemeta francba :) A normalisak mar ugyis kihaltak.

 

igen pontosan én is igy gondolom, vagyis mai napig igy gondoltam h megtaláltam a tökéletes nőt (szép, okos, meg még normális is ) de hát az ilyenekkel gond van , mert ez azt jelenti hogy már nem emberi ha minden tökéletes lenne benne, csak arra vagyok ritka allergiás ha hazudik, szóval nekem csaj azt mondja hogy öszinte , azt abban a pillanatban hagyom ott, ennyit az öszinte lányokról azt bizonyítani kell és nem mondani

Link to comment
Share on other sites

Belami18 igazad van.

 

És most én is padlott fogok fogni a csajnál előre érzem. Valamiért már nem tudunk beszélgetni meg semmi. Nem olyan mint régen volt. Ezért nem jó fullos csajokra hajtani mert még a haverjaid is keresztbe tehetnek. Hogy ők kapják meg. És most nem tom mi legyen. Nagyon xar helyzetbe vagyok. De ugyis ugy csinálom hogy ne én jöjjek ki rosszul. :D

Link to comment
Share on other sites

Engem 20 honapos kapcsolat utan dobtak "megtanitottal elni, most tovabblepek, ujat akarok" szoveggel, nekem joidore elegem van mindenbol ami nonemu :)

Link to comment
Share on other sites

Hali!

Szerintetek én mit csináljak? Az a baj, hogy én csak "fullos" csajokkal tudok jól eldumálni, átlagossal nem. De az a baj, hogy nekem a fullos csajok nem jönnek be!

 

Herítés: 20 hónap? Az szép.. Én biztos nem bírnám ki senki mellett ilyen hosszú ideig... oO

Link to comment
Share on other sites

En birtam volna tovabb is csak... ez van :)

 

Mi a kulonbseg a fullos es az atlag csajok beszedtemaja kozott? Amivel fullos csajjal tudsz beszelni arrol normal csajjal is, kiveve a "mekkora kurva vagyok" tema

Link to comment
Share on other sites

Az atlag csajokat ennyi erovel meg keruli mindenki, ezert szinten halasak a himnem baratsagaert.

Link to comment
Share on other sites

anyámm.. végigolvastam a 3 oldalt ! XD

 

Raks egy képet toljál már fel magardol nem létezik h olyan csunya vagy h ilyeneket irjál,majd a lányok megmondják :D

 

más: nemtudom minek nyavalyogtok ennyit, gondolom nektek sem az olyan lányok tetszenek akik utálják magukat, nem mernek hozzátok szolni, és kissebségi komplexusban szenevdnek :D

Link to comment
Share on other sites

Igazad van FeERi.

 

Legalább az én helyzetem most megoldodott. Kosarat akart addni. De észre vettem hogy nem foglalkozik annyit és írtam neki hogy mondja meg ha nem akar hozzám szólni utánna szeva.

 

Amint fel jött MSN-re már rögtön írt is jajj boccsika...

 

ReKS Tényleg nyomj fel egy képet. Sztem nem leszel olyan vésszes.

Link to comment
Share on other sites

Nemtom, szerintem ha valaki kicsit ad magara, rendszeresen furdik/borotkalkozik/gennyes ragyat kinyomja azt nem hajtjak el a csajok alapbol.

 

Es mikozben irtam elforrt a teaviz :)

Link to comment
Share on other sites

Azért kicsit fura látni az Önbizalom topicban ezta sok magadba fordulást.

Nincs jó csajozós dumád? Mond azt ami eszedbe jut, helyzet kivánja, legyél kicsit vicces kicsit komoly, kicsit okos :) Szal az nem hülyeség (ahogy é észrevettem) hogy szeretik az okos pasikat. De majd a csajok ezt megerősítik.

Szerk.: jah meg egykis Ego sem árt, legalábbis nekem beszokott jönni :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...