Jump to content
PirateClub.hu
Peke

Te mit tennél,ha meztelenül ébrednél az utcán?

Recommended Posts

Én legalábbis keres nék valamit amivel etud nám takarni a f*szom!majd vala hogy bújkálva haza mennék!

Ugyanezt tenném :lol: Bár nem tudom hogy kerülnék ki úgy az utcára... :unsure::D

Asszem én is azt tenném mint Peke,de viszont én meg azt nem tudom hogy,hogyan kerülnék ki az utcára a gép elől :D

én leütnék egy embert,elcsórnám a ruháit,becsöngetnék,megkérdezném hol vagyok,és valahogy hazamennék...

Próbáljatok egyszerűen gondolkodni :)

Én felvenném a ruháimat amiket az éjszaka levetettem :D

Én legalábbis keres nék valamit amivel etud nám takarni a f*szom!majd vala hogy bújkálva haza mennék!

pont ugyanezt tenném:D :P

megvakarnám a faszomat és haza sétálnék :D már úgy is látot elég ember meztelenül :D

Nem értem mit rohangálnátod, összevissza franciául beszélve!

Szabad országban élünk, gyerekek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hát lehet, hogy szabad országban élünk, de nem szeretném másnap hallani az öregnénitől, az ABC-ben, hogy milyen a farkam, meg a kislányoktól sem, hogy kuki. :)

Egyébként Én is az arcom takarnám, hisz arról ismernek fel. A közelemben lévő oly tárgyat kapnám fel ami takarja az egész képem és útra kelnék hazafelé. :P

Hát lehet, hogy szabad országban élünk, de nem szeretném másnap hallani az öregnénitől, az ABC-ben, hogy milyen a farkam, meg a kislányoktól sem, hogy kuki. :)

Egyébként Én is az arcom takarnám, hisz arról ismernek fel. A közelemben lévő oly tárgyat kapnám fel ami takarja az egész képem és útra kelnék hazafelé. :P

Duner: Ha eltakarod az arcod, akkor hogyan akarsz hazamenni ? Mert ha az arcod takarod el, akkor valszeg a szemeid is takarásba lesznek, és akkor alig látsz valamit előre :D .

kifurja a kukát XD :):lol:

Minden bizonnyal meglepődnék, aztán majd kialakulan bennem egy értelmes hazajutási terv...

egyértelmű: keresnék egy ujságot rá a fejemre h ne süsse a nap és visszaaludnék xDDDD :lol:

alegrövidebb uton haza mennék

Hát mit tom Én, valahogy megoldanám, hogy a szemem kilátszódjon legalább az egyik :D

Engem lelki trauma érne ha mondjuk reggel az árkád előtt kelnék halálmeztelenül :D de után pedig befutnék a wc-re körbetekerném a f*szomat wc-papíral és elsietnék haza xD

Vissza feküdnék hátha csak álom volt az egész.A fenét futnék ahogy tudnék......lol

Én ordítanék és elrohannék :lol: :lol:

Hát ebbe csak az a vicc, hogy én már álmodtam ilyet :blush: :blush:

Takarnám a szerszámot és sprint haza

hát 99% hogy velem ez nem fog előfordulni ,de nem lehet tudni ! Ha mégis megtörténne akkor mint már sokan írták eltakarnám a rudit és ha 100m-n belül lennék a home-tól akkor sprint ha nem akkor megkérek valakit hogy adja kölcsön a kabátját vagy iesmi és úgy próbálnék hazajutni.. :D

beszaladnék a legközelebbi házba és kérnék pár ruhátfelkelnékfelébrednék

Először eltakarnám a fütyköst és aztán sikítanék egy nagyot, aztán pedig kérnék egy ruhát :D

felöltöznék, és innék egy kávét :lol:

hát az nagyon gáz lenne :lol: felkelnék elbújnék valahova majd éjjel hazamennék :lol: keresnék valami jó nagy tárgyat, hazasétálnék és utána elgondolkoznék, hogy kevesebbet kéne inni :lol: De persze ha a közelemben vannak a ruháim amit levettem akkor szépen illendően felöltözök a tér közepén :D

Én is valami hasonlót tennék. Elbújnék egy kukában, vagy felszedném a legközelebbi csatornafedelet és odalent bújnék el. Aztán éjjel úgy 3 és 4 óra között hazaosonnék.

(Már volt olyan, hogy ekkor mentem haza és a belvárostól eltekintve szinte egy lélekkel se találkoztam az utcán. Persze akkor ruhában voltam. :D)

Lábraállnék, ásítanék, és szépen komótosan hazamennék, mint ruhában :D

hát én felállnék szétnéznék és mintha semmi se történ volna elkezdenék haza ballagni... XDXD

le mennék a nudista strandra!

Én élöször is éltakarnám a müszert. Utánna meg vigyorogva azt mesélném hogy nagyon sokat nyerek ezen a fogadáson..

Hát én valakiről letépném a felső ruházatát,és egy kukatetővel hazarohannék. :D

Ha más oszágban,bemennék egy boltba és lopnék egy gatyát a polcról, és megpróbálnék hazajutni. :)