Jump to content
PirateClub.hu

Milyen csaj jön be?


tibiole
 Share


Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Nekem igzából a fekete és a vörös csajok jönnek be igazán, de azok közül is csak a gyári színezésűek. Ugyanis a "művirág nem igazi virág"

Testalkat szempontjából nem szeretem a túl vékony leányzókat, igaz ne is legyen szélesebb mint magasabb. wink.gif

És lássunk csodát úgy dobta az élet hogy egy barna hosszúhajú teltkarcsú csajszival élek már 4,5 éve...........................................háááát. smile.gif

Az a lényeg hogy egy könyvet sem szabad a borítójáról megítélni, pláne ne tegyük ezt egy másik emberrel. victory2.gif

Link to comment
Share on other sites

Szerintem nem a hajszín számít! Én ha meglátok egy jócsajt akkor lnem azt nézem, hogy milyen ahaja!  :crazy  :crazy

5147[/snapback]

Egyetértek Folti komával. Most nálam hogyha egy csaj szépségéet kell megállapítani akkor nem a haja/szeme színe alapján ítélek, hanem h van e valami benne ami +fog. Szerintem ez a sok szépítkezés a nők részéről is hülyeség, mert sztem a szépség egyfajta kisugárzás, amit nem kapsz csak úgy ha magadra kensz vmi kencét. Szépnek születni kell.

Link to comment
Share on other sites

Nekem a barna hajú csajok jönnek be de "nem vettem meg" a más hajszínűcsajokat sem leszámítva az UV lila neonzöld hajúakat smile.gif Egy csajban leginkább a keze fog meg tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

hát,eltéröek a válaszok.

én barnára tippelek,válligérö,vagy még rövidebb.

a szöke meg olyan barby-s(bocs ha valaki itt szöke lenne :unsure: )föleg,ha feltünöen van felöltözve,

szöke és pink combigérö csizma van rajta

(beképzelt,......,.....,...........! :angry: szoval rosszérzést kelt bennem)!

szerintemtem barna mindenekfelett! :)

Link to comment
Share on other sites

Én sem szavazok ebben a topicban, mert nekem sem meghatározó a hajszín! Egy fekete, egy vörös, egy barna vagy egy szőke csaj egyaránt szép lehet! Nem zavar, ha festett a haj! :) A lényeg az, hogy az illető csajnak jól álljon a hajszíne! A hosszú hajúak jobban bejönnek, de láttam már több rövid hajú bombázót is!

A zöldesbarna és a kék szem szerintem nagyon szép! Fontos, hogy egy csajnak helyes arca legyen!

Azt a típust kedvelem leginkább, amelyiken van mit fogni, és nem sovány, de nem is kövér! Közepes méretű melle legyen és formás popsija!

És persze a belső is nagyon fontos! Hosszú távú kapcsolatnál pláne!

 

Szerintem 100 csajból legalább 60 szőke hajú (többségében festett). Azért mondják sokan, hogy nekik a szőkék jönnek be, mert 60 szőke csaj között valőszínűleg több szép nő van, mint a 40 más hajszínű között! :lol:

 

A belső nagyon fontos egy csajnál, de egy nekünk külsőre nem tetsző nőhöz nem fogunk odamenni, és így nem fogjuk megismerni, hiába van csodaszép lelke! Ezzel nem akartam senkit megbántani, csak azt elmondani, hogy az emberek először bizony külső alapján döntenek...

Link to comment
Share on other sites

Menyasszonyom van! :) Barna hosszú hajú, barna szemű. Nekem ő a legszebb. :wub: De amúgy szerintem a hajszín csak apró részletkérdés. Caprinnel egyetértve mondom, a belső tulajdonság bizony fontos. Mert ha valaki komoly kapcsolatra vágyik (mint én :) ), akkor nem árt ez a szempont. Én például még soha sem vesztem össze a menyasszonyommal. Nem mindig értünk egyet, makacs természet vagyunk mindketten :P ,de mégis megtaláljuk a közös nevezőt.

Link to comment
Share on other sites

Őszintén kívánom, hogy legyetek boldogok a menyasszonyoddal! :)

 

Én viszont egyelőre nem szeretnék megházasodni, inkább még ,,kiélem" magam! Majd később, ha már lenyugodtam! Jobb, ha most csajozom, mint ha az asszonyt csalnám meg később! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...