Jump to content
megabalance

Microsoft Windows 7

Recommended Posts

Én nem tudom egy két emberke úgy ki van akadva hogy ez már a bolti verzió,én az RTM-et szedtem le a véglegeset,telepítettem magyarosítottam és hónapok óta tökéletesen működik,a bolti verzió sem tud többet,csak annyival hogy mostmár lehet a boltban kapni.

csempész milyen tűzfalat használsz,mert én oupost security suite pro tűzfalat használok,és játékoknál nekem is kékhalálozott a windows7,ideges is lettem de nagyon.De végül rájöttem hogy a tűzfal okozza a galibát,mindenben jól szuperál a tűzfal,csak a játékok indításakor akad össze a tűzfal a windows7-el.Én úgy szoktam játszani hogy kikapcsolom a netet,és a tűzfal menüjében rákattintok a védelem felfüggesztésésre,és indítom a játékot,nem tudom hogy ez miért van ,de én nem mondom rá hogy kiforratlan,csak néha idegesítő,ami működött a vistánál,az itt nem működik,most konkrétan nem programokra gondolok,hanem bizonyos trükkökre,de jobban meg vagyok vele elégedve mint a vistával.És reménykedem hogy az újabb outpost tűzfal majd jobban egyezni fog a win7-el.

Hát nagy nehezen rájöttem, úgyhogy most már rendesen működik!

Amit kikapcsoltam a Win7-ben az a saját viruskereső/remélem az :lol: /és lám jó lett. Amúgy Avast használok!!!

Van ez a Fredapó által kirakott (felrakott) "Microsoft Windows 7 Ultimate Final EN/CZ/HU/PL/RU x86/x64 ISO" nevű változat ami kecsegtetően hangzik.Szedem is hiszen ez egy végleges kiadás.

Ha majd kiírom akkor dupla DVD kell hozzá vagy elég a sima is?Azért vagyok tanácstalan mert az egész 4.68 GB.A bolti DVD-k meg 4.7 GB-sek.Elméletileg éppen rá kellene férnie de nálam a Win XP 4.48 GB-seknek ismeri fel az írható DVD-ket.Ilyenkor mi a teendő?

Szerintem több mint valószínű, hogy 1 kétrétegű DVD-re lesz szükséged, hisz 4464 MB fér megközelítőleg egy szimpla DVD-re.

Amit leszedtél az pedig 4680 MB körül lehet, szóval adott a válasz. ;)

Van ez a Fredapó által kirakott (felrakott) "Microsoft Windows 7 Ultimate Final EN/CZ/HU/PL/RU x86/x64 ISO

Mi ebben a kecsegtető? 5 nyelvből 4 felesleges benne, úgyis csak egyet használsz. És amiatt nem fér egy sima DVD5-re.

Az lehet "kecsegtető" hogy x86-64 rajta van egy lemezen. A felesleges nyelveket pedig ki lehet szedni belőle....

Egy lemezen x86-64? nahát... ez tényleg nagy dolog. nekem kettőn is jó. Igaz, 60 Ft-tal többe került.

Viszont arra kíváncsi vagyok, hogy aki nem tudja, hogy lehet kiírni DVD5-re, az hogyan szedi ki belőle a nyelveket.

Meg arra is, hogy esetleg te hogyan szeded ki, mert nem olyan egyszerű ám, mint az xp,-nlite cucc (már akinek az is egyszerű, persze). Beletört már pár ember bicskája. :)

Szolgálati közlemény!!! Az innét letöltött Win7 ISO fájlok közül csak 1 ami gyári lemezről készült, a többi buherált, mivel a Windows7IsoVerifier.exe egyiket se tudta beazonosítani.

Mielőtt valaki téves következtetéseket vonna le tom18 eme magasröptű és teljesen fölösleges hozzászólásából, szeretném elmondani azt a nagyon egyszerű dolgot, hogy eredeti windows iso fájl maximum az informatikusok számára közzétett jelszavas honlapokról letölthető verziók lesznek (és voltak is. ;))

Amúgy a 7 "lite-olgatáshoz" hozzátenném, hogy teljesen fölösleges, hisz a Fredapó által közzétett verzió sem a "magyar verzió", hisz akkor az teljesen magyar lenne és nem kelet-közép-európai lokalizáció. :D (Plusz egy rakat amcsi oldalról letölthető ez a verzió...)

szevasztok. olyan kérdésem lenne, hogy esetleg a windows 7 valamelyik verziójából nincs egy olyan, amit pl pendriven keresztül lehet indítani? mert kipróbálnám szívesen, csak nem akarom a frissen formázott gépemről megint törölgetni a windowst

Sziasztok!

Először is bocsi ha a kérdésemre a válasz teljesen egyértelmű, de elég kezdő vagyok ebben az operációsrendszeres témában. Szóval az a helyzet, hogy leszedtem a windows 7 végleges verzióját, kiírtam dvd-re és amikor fel akarom rakni ez a hiba üzenetet hozza ki

http://kepfeltoltes.hu/091030/prob_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Mit tegyek hogy fel tudjam telepíteni? Köszönöm a segítséget!

Mert nem így kell telepíteni. A biosban állítsd be, hogy cd-ről bootoljon a gép, és a telepítőlemezről indítsd.

aha értem. És telepítőlemezt hogyan tudok létrehozni?

Kiírod lemezre. Mondjuk imgBurn-nel, lemezkép írása lemezre módban. Az iso-t semmiképp ne bontsd ki.

Ja értem, arra gondoltam hogy a win 98-hoz hasonlóan valami indítólemezt kell létre hozni, de nem. Viszont van még egy problémám: amikor indul a gép beütöm az f12-őt hogy a boot módba lépjek, itt viszont olyan mintha lefagyott volna gép: nem tudok léptetni a módok között nem tudok az Esc-pel kilépni.

Vki ismeri véletlenül a tisztaszoftver progamot?

gamesahowról sezreztem egy win7 prot mint diák,és áll egy érdeels tétel pont...

"Kedvezményezettek megfelelően kitöltött és leigazolt igénylőlap benyújtásától 2010. márc. 1-ig jogszerű a használat.."

vagyis ezután aktiválást megszünteti a mikroszoft és meghal a win,vagy a lelkiismereten múlik h törlöm-e( vagy ha állambácsi újra kifizeti a pénzt akkor igazolást újra benyújtom,és csinálok egy hercehurcát)...

Vki fel tud homályosítani?

Sziasztok!

Az a problémám hogy még régebben a windows 7 ingyenes verzióját töltöttem le a tisztaszoftver programból egy akkori seriallal. Tökéletesen működik minden funkció és kiváló windows.

Most azomban 4 nappal ezelőtt nekiállt visszaszámolni és 26 nap múlva aktiválást kér.

Nincs véletlenül egy végleges serialotok a 32 bites verzióhoz?

Vagy valami olyan windows 7 verzió amit aktiválhatok és nincs ilyen baja.

Előre is köszi!

halott link

"Nincs véletlenül egy végleges serialotok a 32 bites verzióhoz?"

"Aki megvette a Windows 7 Ultimate dobozos hun változatát az legyen kedves rakja már föl "

Azt a nyamvadt nagy win7 témát legyetek szívesek már megnézni, oda be vannak linkelve a végleges verzióhoz vezető linkek százai -.- Nem hiszem el hogy annyira nehéz használni egy aktivátort -.-'''

"vagyis ezután aktiválást megszünteti a mikroszoft és meghal a win,vagy a lelkiismereten múlik h törlöm-e( vagy ha állambácsi újra kifizeti a pénzt akkor igazolást újra benyújtom,és csinálok egy hercehurcát)..."

Ezután aktiválást fog kérni, azaz ha az állam újra megveszi a licencet, akkor újra aktiválhatod. Igazolást nem hiszem hogy be kéne nyújtani róla, egyszer elég ( legalábbis úgy emlékszem ezt mondta az előadó progalap órán). De egy aktivátort ez is elbírna....

Edited by agentzs1

egy aktivátor rajta is tud segíteni,ha mégis bibis lenne a végén?

igazolás annyi volt elkérték a diákot és kiadták a cd egy papír kíséretében...

előtudod szedni az emlékeidet?

Igen, az aktivátor tud segíteni... ezért csinálták -.-

de azért vannak különbségek..

pl:már hónapok óta fut

van bent serial,amit letiltottak..

legtöbb aktivátornál azt kérik h ne írj be seriált a telepítéskor...

emiatt gondoltam h nem fog müködni az aktivátor.

"legtöbb aktivátornál azt kérik h ne írj be seriált a telepítéskor...

emiatt gondoltam h nem fog müködni az aktivátor. "

Nem, az lényegtelen :) Elindítod ( admin módban), resi, kész.

"Csak a doboz lemarad a letöltésnél, mert a kábelek szigetelésén elakad. "

Ezért mondtam hogy azt fénypostával küldik utána :P

ezeknek az aktivatoroknak meddig tart ahatása,hamar lelővi a mikroszoft,vagy tartós?

Windows 7 vagy xp? Melyik a windows 7-ből a legstabilabb, mert láttam elég sokat fönt már. Annyira én nem értek hozzá és nem tdom melyiket rakjam fel. Valamint, ha felrakom a számítógépes játékokra nem lesz hátránnyal?

Nálam már jópár hónapja megy, egyet kilőttek, de azonnal aktiváltam egy másik aktivátorral, azóta jó.

Nos én a win 7 -t ajánlanám , de ez a gépedtől is függ , hogy érdemes e rá tenni.A win 7 ekhez én se naon értek , de most kijött a teljes úgyhogy azt ajánlom , nekem 7600 as van ami fogalmam sincs mennyire új , csak leszedtem kipróbálásra.

Még mindíg áll a kérdésem hogy az én gépemre amikor fel akarom rakni akkor a windosw starting után bejöna háttérkép és annyi ugyan arról a dvdv ről meg másnál simán felment..... :S Mit csináljak hogy nálam is mennyen a telepítés?

Csá!

Windows 7-et akkor telepítsd ha minden eszközödhöz találsz drivert, és a min. rendszerigény felett vagy.

Egyébkémt a jó öreg XP is megteszi.

Továbbá a 7-ből az ultimate vagy az enterprise tud mindent. A professional csak egy picivel "butább" (pl nem lehet nyelvet választani benne), de ez is megfelelhet a számodra.

Ha leírod a konfigodat segítek a driverek kikeresésében is. EVEREST megmondja neked hogy milyen hardverekből van összetákolva a masina.

Rendben. Köszi akkor leírom.

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 3.10GHz, 2,00 GB RAM.

És 9600 GT videókártya

A konfig elég, driver szempontjából még fontos kérdés az alaplapod pontos típusa is.

Ez volt a kézikönyvre írva, hogy:

ASUS M3n78 SE

Motherboard