Jump to content
PirateClub.hu

TV2 ÚRISTEN


sony vegas
 Share

Recommended Posts

http://tv2.hu/mokka/video/batman-visszater

 

LOL most olvastam a neten hogy mekkora baromságot csináltak a TV2-sök. Nos gondolom mindenki tudja, hogy a 3. Batman film 2012 nyarán érkezik, a forgatást pedig most fogják kezdeni. A TV2-nek azonban már van TRAILERE a MÉG EL SEM KEZDETT FILMRŐL. Mekkora befolyásos emberek :D XD Nézzétek végig a videót agyam eldobom mik vannak inkább nem is lövöm le a poént, a ''trailer'' utáni beszélgetés meg valami fenomenális. Legszívesebben mindhárom embernek aki ott volt abban a szobában betörném az orrát...

Link to comment
Share on other sites

sapika pont ez a ''poén''. A MARHA TV2 EGY JÁTÉK TRAILERT NYOMOTT BE EGY FILMELEMZÉSHEZ!!!! ÚRISTEEEN! ÉS SZERINTEM TUDATOSAN TETTÉK ENNYIRE HÜLYÉNEK NÉZIK A JÓNÉPET? Ja és az a poén h az elemző faszi azt sem tudja mi az a Batman szerintem.

 

1ébként meg többször is lejáratták magukat : Heath Ledger-ről beszélnek holott Nolan megmondta, hogy NEM LESZ benne a filmben semmilyen formában! 2. Az a nő olyanokat vihog komolyan mondom beverném a képét legszívesebben. 3. A FILMET MÉG MOST KEZDIK FORGATNI MÁR HOGY A FENÉBE LENNE TRAILER??? :D

Link to comment
Share on other sites

Ezzel azt mutatták be, hogy az agyondiplomázott emberkék nem tudják mit beszélnek, és mit tanultak.

Mert ez az emberke, aki állítólag ért a filmekhez, halvány lila gőze sincs semmiről.

Szerintem ha egy vak és halláskárosult embert ültettek volna oda, az több jót mondott volna, mint ez a pojáca.

A műsorvezetőkről ne is beszéljünk...

Link to comment
Share on other sites

Most már értem. :lol::o Mármint a trailer dolgot. UPPS. Ez van. :blush::D

Egyébként nem olvastam meg a témát másfele csak a (a film) címe után keresve. Nem tudtam hogy nem forgatják még. Azért is kérdeztem bátran az hogy miért ne lehetne trailer?

Úgyhogy visszaszívom. Hogy lehet ebből trailer ???? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Úristen mekkora nyomorék gyökér ez a "szakértő"... Ráadásul miközben pörgetik a jeleneteket a Dark Knightból, bevágnak egyet a Bronson című filmből is, annak mi a véreres ... köze van a Batmanhez??? Jó hogy nem hamupipőkét vágták oda. Tv2 meg rtl klub... úgy szégyen mindkettő ahogy van.

Link to comment
Share on other sites

A pacák készített egy válaszvideót az őt ért vádakra, amiben ellentmond magának. Nagyon szerencsétlen xD

 

http://www.youtube.com/watch?v=2BWqlAJ4vvs&feature=player_embedded

 

Megéri megnézni a kommenteket is alatta xD

 

Már régebben is leégette magát a khm BUDAPEST TV-n XD

 

http://www.youtube.com/watch?v=eX2YmG9Vqu8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...