Jump to content
PirateClub.hu

Windows vs. Linux vs. Mac


Thomas
 Share

Te melyiket használod és miért?  

391 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Melyik a jobb?

    • Windows
      283
    • Linux
      71
    • Mac
      37


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Megszokásból Win, meg mostanában a kék halál is kerül, prószáltam én is egyszer a pingvint, de valahogy nem jött be, mondjuk az két-három éve volt azóta biztos sokat változott :rolleyes:

 

Szasztok! Cáfolok! Linux. Linux alá mégtöbb cucc van. OpenSource projectek milliói mindenhol. Windows-os cuccok egy WINE nevü emulatorral majdhogynem gyorsabban futnak mint Mikrofos rendszereken. Továbbá Rendszerekez üzemeltetek, és meg kell vallani, nincs jobb oprendszer a szerveralkalmazások futtatására. Grafikus felületei cserélhetőek, sokkal több megjelenítési témával, mindegyiket annyira modosithatod amennyire jolesik. Ha bejonnek a bengálik (fuckabathok) akkor nem viszik a gepedet, csak annyit kell mondani, hogy LINUXOM WAN :) es a tobbit el sem kell mondanom. Egyebkent tudtok olyan progit mondani, aminek nincs linuxos megfelelője?

 

Szóval a szavazatomat a LINUX mellett teszem le.

by: Paál Gyula

paalgyula@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

hmm mindenki windows felhaxnáló? :o

akinek biztonság kell vagy programozni akar használjon linux-ot!!!!!!

Én mondjuk utálom a win-t, de azé van fennt nekem a win hogy játxak rajta de csak ezért

Amúgy LINUX EVER!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ez butaság, tessék csak kipróbálni. És az én tanácsom: mielőtt kipróbálod, azelőtt használd windowson pl az x-chatet irchez, amsnt msnhez, firefoxot böngészéshez, és a thunderbirdöt levelezéshez. Ha már megszoktad ezeket windows alatt, akkor nem lesz minden olyan hihetetlenül új linuxon.

Link to comment
Share on other sites

Ákhem, mond egy pár progit aminek szerinted nincs linuxos megfelelője!

Még windowsos cuccokat is simán futtathatsz linuxon wine-al vagy cedegával. Max. játékokat tudsz mondani amik nem mennek linuxon, azt kész. :angry: A másik gond ha ugye a microsoft és más szoftvergyártók komolyan vennék a jogtisztaság ellenőrzését, akkor szerintem te most nem nagyon fórumoznál itt velünk, :mellow: bár fene tudja végül is egy jogtiszta xp/vagy ne adj' isten vista/, pár játék, mondjuk egy photoshop, normális full tűfal+ vírusírtó, office biztos kijönne olyan 3-400e Ft-ból az meg nem olyan nagy pénz, ugye? :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Én mostanában nagyon vacilálok a Linux és a Windows között. Mindkettőben vannak jó, és rossz dolgok is. Úgy néz ki, hogy most már minden napi használatra is Linuxot fogok alkalmazni, mert jó, stabil, tetszik, és egy tucat emulátor van hozzá.

Link to comment
Share on other sites

Egy autós hasonlat: a linux nem vezet helyetted, csak a kezedbe adja a kulcsot, onnantól te irányítasz, ha jól vezetsz, akkor sokkal többet kihozhatsz belőle, mint amire az automatapilóta képes, de ehhez az kell, hogy tudd vezetni.

Na ez nagyon tetszik :) :)

Amúgy én is Windows használók de párszor volt már Linux a gépemen csak sose volt annyi időm,hogy jobban kitanuljam de ameddig fent volt szembetünő volta külőnbség.Windows csak azért van hatalmon mert mindengol az tanitják és legtöbb dolgot arra írnak. De mért is ?? :huh: Talán azért mert a Microsoft egy nagy cég és fizet azért,hogy Windows-ra írják a progikat,játékokat...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Windows.Én meg vagyok elégedve,nincs gond vele.Egy darabig rá voltam indulva a

Linuxra,de ez csak két hónapig tartott.Nem igazán nyerte el a tetszésemet.

Soha nem tudom megérteni azokat az embereket akik szidják a Windows-t,

szerintem abban van egy olyan dolog,hogy "csakazértse"

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...