Jump to content
PirateClub.hu

Mit tennél akkor, ha csak 1 óra van lenne hátra ..


tibiole
 Share


Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Érdekesek ezek a

Nőt erőszakolnék, rabolnék, rombolnék stb... megnyilvánulások:)

Csak két kérdésem van:

1. Belegondoltál, hogy másiknak milyen?

Ha meghal, azért mert elcseszted az utolsó óráját ha nem akkor meg azért:)

2. És ha mégse halsz meg? Akkor neked milyen lesz utána?

Link to comment
Share on other sites

2. És ha mégse halsz meg?

41735[/snapback]

ezzel a rabolós erőszakolós dologgal én sem értek nagyon egyet, de

ezt a lehetőséget már eleve kizárja a kérdés wink.gif

 

én az utolsó órámat a barátnőmmel tölteném, de nem mondanám el senkinek hogy ez az utolsó órám, mert akkor mindenki nehezebbé tenné azt, de az is lehet hogy magambaroskadnék és egy levélben elbúcsúznék mindenkitől, és az életemtől is

 

amúgy a sex magában nem rosz gondolat, de szerintem elég kevés ember van úgy, hogy amikor megtudja, hogy már csak egy órája van hátra egyből a sex jutna eszébe

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

én azt hiszem elbucsuznék mindenkitöl.

elmondanám minden számomra legfontosabb személynek

azokat a dolgokat,amiket eddig szivesen kimondtam volna,

de nem mertem!(csak a jokat!!! :rolleyes: )

aztán 10 perccel a halál elött lefeküdnék 2 altatoval!ennyi!

aztán kitudja!lehet én is belöném magam,kolával :) ,azt robogoznék 80-nal B) ,

vigyorogva a csajokra :D ,addig,amig le nem fordulok a motorrol :o !

de embere válogatja! ;)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

hmmm, hogy mit csinálnék.... hát nemtom.... de sohasem fogod előre tudni, hogy már csak 1 órád van.... mondta a teknősbéka az M7-es külső sávjában....

Link to comment
Share on other sites

Én mindet 1xerre csinálnám4 :D

1 kis corso bucsu buli a templomban,ahol persze van natekapcsolat a giághoz közben persze néha kiprobálnék 1-1 csajt is!

De az is lehet h minden errömmel azon lennék h 1 orán belül kifejlesszem a klonozást magamank! És akkor ráadásul nem csak 1 corso lenne! wehehehehe :D

Link to comment
Share on other sites

Hmm...Elbucsuznék azoktol akik közel állnak hozzám, aztán szexuális kapcsolat egy jócsajjal és ha még marad időm akkor az uccsó percekben gityóznék egy jót :) De abban az esetben hogyha tudnám előre hogy rohadtul fog fájni akkor egy-két szem altatót is bevennék.

Link to comment
Share on other sites

Hát 1 óra sztem kicsit kevés. Én inkább azt mondom el, mit tennék ha már csak 1 napom lenne hátra:

 

1. kötnék 1db 1.000.000.000 Ft-os életbiztosítást halálom esetére a családom javára :D :D :D

2. kosaraznék, rappelnék 1 uccsót a spanokal

3. YOl megruháznék minden tetüt, aki eddig baszakodott velem v. a családommal :D

4. kiugranék 1 repülőgépből (ejtőrenyővel :D )

5. lopnék 1 nagymotort (pl GSX-R1000 v. R1) fel az autópályára és nyélgáááááz.....

6. végül elbúcsúznék a szeretteimtől és a legYObb barátaimtól

6. végül, 1 égő joint-al várnám a halált. :D

Link to comment
Share on other sites

1. kötnék 1db 1.000.000.000 Ft-os életbiztosítást halálom esetére a családom javára :D :D :D

az nem sikerülne. épp a múlt héten kérdeztem vkitől, h lehet-e ilyet, és azt mondta, hogy ha biztos a halál, akkor nem. szal ha rákos vagy vagy ilyesmi, és a vizsgálatok alátámasztják, már nem tudsz <_<

 

én valszeg elbúcsúznék mindenkitől, megmondanám a családomnak, h szeretem, imádkoznék, talán a gigán is elbúcsoznék mindenkitől, és talán dvd-znék, mondjuk megnéznék a jóbarátok pár részét :rolleyes:

de ha nagyon beteg lennék, és mozogni se tudnék, meg gondolkodni se, akkor várnám a halált. DE REMÉLEM AZ AZ 1 ÓRA MÉG MESSZE LESZ!

Link to comment
Share on other sites

az nem sikerülne. épp a múlt héten kérdeztem vkitől, h lehet-e ilyet, és azt mondta, hogy ha biztos a halál, akkor nem. szal ha rákos vagy vagy ilyesmi, és a vizsgálatok alátámasztják, már nem tudsz <_<

 

Ez elég valószínű, bár én nem oan értelemben értettem ezt a meghalódást h oan beteg vok, mert betegség esetén nem tudják órára pontosan meghatározni előre a halálom időpontját. Hanem csak úgy tom h 1 órám van hátra. Akkor meg baszhatják a biztosítók. :D

Link to comment
Share on other sites

Hát 1 óra sztem kicsit kevés. Én inkább azt mondom el, mit tennék ha már csak 1 napom lenne hátra:

 

1. kötnék 1db 1.000.000.000 Ft-os életbiztosítást halálom esetére a családom javára :D :D :D

2. kosaraznék, rappelnék 1 uccsót a spanokal

3. YOl megruháznék minden tetüt, aki eddig baszakodott velem v. a családommal :D

4. kiugranék 1 repülőgépből (ejtőrenyővel :D )

5. lopnék 1 nagymotort (pl GSX-R1000 v. R1) fel az autópályára és nyélgáááááz.....

6. végül elbúcsúznék a szeretteimtől és a legYObb barátaimtól

6. végül, 1 égő joint-al várnám a halált. :D

 

és akkor buli ez a napirend hogyha eljutsz az utolsóig! mivel 1-2 korábbi pontban könnyen elörehozhatod a nap végét! :D :D :D :D :P :P :P

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...