Jump to content
PirateClub.hu

Vadászkaland


Gospel
 Share

Recommended Posts

14. születésnapja alkalmából az apa elviszi magával a fiát vadászni.

- A vadászatnál a legfontosabb, hogy képes legyél síri csöndben maradni. Várj meg itt, ne moccanj, ne szólj.

Az apa elindul, majd kevés idő múlva vérfagyasztó sikítást hall. Visszarohan a fiához.

- Mi a baj? Nem megmondtam, hogy maradj csendben?! - förmed rá.

- Apa, én csendben voltam, mikor a kígyó átkúszott a lábamon, visszatartottam a lélegzetem, mikor a medve belelihegett a fülembe,fel sem szisszentem, mikor megcsípett a darázs, becsuktam a szemem és némán tűrtem, hogy a bűzös borz átmásszon a vállamon. Még akkor sem köhögtem, mikor lenyeltem a szúnyogot. De mikor a két mókus felkúszott a nadrágom szárán és azt kérdezte az egyikük, hogy "Megegyük most a mogyorókat, vagy vigyük be az odúba télire?", na akkor tényleg megijedtem.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

nagyon zsír, de itt van még egy

 

A vadász betér a kocsmába, és elmondja hogy ő a legnagyobb vadász, bármely vadat felismer a szőréről, sőt, ha a sebet is megmutatják neki, akkor egy italért cserébe megmondja a fegyver típusát is, amivel megölték.

Hozzák az első vadbőrt, a vadász bekötött szemmel megmondja, medve, 0.3-as kaliberű vadászpuska.

Hozzák a másikat, a vadász rögtön tudja hogy nyúl, és sörétes puskával lőtték meg.

Így megy ez egész éjjel, a vadász rengeteg italt nyer, jól berúg, de azért valahogy hazatámolyog a feleségéhez. Másnap reggel a tükör előtt látja, hogy az arcán egy óriási monokli van. Kérdezi a feleségét:

- Drágám, tegnap éjjel berúgtam, de ki vert meg?

Mire az asszony:

- Én. Éjjel 3-kor mellém bújtál, betetted a kezed a bugyimba, és azt mondtad, ez egy vadászgörény és fejszével verték agyon.

Link to comment
Share on other sites

akkor vadásszunk tovább: :rolleyes:

 

Két vadász ballag az erdőben. Az egyikük a vállán viszi a zsákmányt egy medvét. Kis idő múlva megszólal:

- Figyelj csak koma! Leteszem egy kicsit, elfáradtam, behúzódnék ide a bokorba, addig vigyázz a medvére!

Miután elvégezte a dolgát cserélnek, s tovább folytatják az útjukat. Fél óra gyaloglás után a másikuk is megszólal:

- Figyelj csak koma! Leteszem egy kicsit, én is elfáradtam, behúzódnék ide a bokorba, addig vigyázz a medvére!

Mire visszaér látja, hogy ott a komája a medve meg sehol.

-Te hol a medve?

-Milyen medve?

-Nem emlékszel, reggel együtt indultunk vadászni?

-Hát már hogyne emlékeznék!

-Lőttünk is egy medvét.

-Így volt.

-Egy darabig te vitted a medvét, de elfáradtál így cseréltünk...

-Pontosan.

-Utána én is elfáradtam, meg hát a dolog is szólított és te vigyáztál a zsákmányra.

-Igen, emlékszem.

-Mire visszajöttem a medve eltűnt. Hol a medve?

-Milyen medve?

 

Két vadász cserkészik az erdőben, s egyszer csak elszáll a fejük felett egy sárkányrepülő. Egyikük villámgyorsan vállához emeli a fegyverét, céloz és tüzel.

- Milyen madár volt ez, komám ? - kérdi a társa.

- Fogalmam sincs róla. De az biztos, hogy az embert azonnal elengedte.

Link to comment
Share on other sites

Az afrikai vadász büszkén meséli, hogy mit lőtt Afrikában!

Mondja:

- Lőttem 2 oroszlánt, 1 zsiráfot, 1 elefántot és 8 noplizt!

Hogy mit? -Kérdi a közönség!

- Noplizt! mondja a vadász!

De mi az a nopliz? kérdik tőle!

Mondja a vadász: - Kicsi, fekete, felratja mellső lábait és mikor rá célzol azt mondja: no please!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...