Jump to content
PirateClub.hu

Max Payne


ALAP
 Share

Recommended Posts

MAX PAYNE

 

 

A Yahoo jóvoltából megérkezett az első, végleges Max Payne kedvcsináló, mely rengeteg új jelenetet vonultat fel.

 

A finn Remedy klasszikus játékából készül filmadaptációban Wahlberg egy, a családját gyászoló, törvényen kívüli zsarut alakít, aki szerettei és társa gyilkosa utáni nyomozóás során mellőzve minden törvényt és szabályt az alvilág legmélyebb bugyraiba jut el. A filmadaptációt John Moore rendezte a további szerepekben pedig olyan színészek sziporkáznak, mint Mila Kunis, Beau Bridges, Chris "Ludacris" Bridges és Olga Kurylenko. Bemutató október 17-én.

 

A trailert itt nézhetitek meg:

 

max-payne-mark-wahlberg-1.jpg

monasax.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nekem nem nagyon jött be a fennt megadott oldal, így megkerestem youtubeon:

 

 

Nah a filmről annyit, hogy hatalmas lesz..ezek a lassított átjátszások ami a játékban is jelen volt, nagyon sokat dobnak a színvonalon és a trailerben előbukkanó alakok (griff féleség) is nagyon jól el vannak találva...nem az a mindennapos számítógépes kis sz@r alakítás lesz ;) Én már várom :P

Link to comment
Share on other sites

azok szerintem a játék "flesh of fallen angels" sorára utalnak, és bukott angyalok max rémálmaiból.

Én is elcsodálkoztam ,mert mind a kettőt játékot végigtoltam és egyikben sem emlékszem hogy ilyen elemek lettek volna :D

 

Amúgy..én nemtudom ti hogy vagytok vele..én a főszerepet Goran Visnjic -nek adtam volna:

 

 

hasonlít a a MP 2 ben Max-re:

 

 

De..Wahlberg is remélem jót fog alakítani :)

 

Üdv!

Link to comment
Share on other sites

Túl darkos a Max Payne

 

hát érdekes a cikk ... kíváncsi lennék ,h mi lenne ha a játék darkos hangulatát 100%ig vissza adná ...

 

A játék második részében már szerintem sokkal barátibb arca van Max Paynnek ... az elsőben még magáról a történet írójáról mintázták ,és az sokkal pszichopatább volt :D

 

 

a valóságban azért kicsit más :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A Max Payne-el inkább fiatalabbak játszottak, akárcsak a legtöbb játékkal, most nem készíthetnek nekik egy full durva filmet, mivel a letöltök és a mozizók között is a fiatalok lesznek többségben!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Most néztem meg a filmet kb 5 perce ,szóval még frissek az élményeim :D

 

Belőlem vegyes érzelmeket váltott ki a film ,mert arra számítottam ,hogy legalább a játék főszereplőihez hű marad ,és habár tudtam ,hogy biztos sokmindent torzítottak a történeten ,hogy annak is érthető legyen aki nem játszotta végig a játékokat ,azért igen érdekesen belnyúltak az alaptörténetbe....

 

Nekem hiányzott a filmből elsőként Vinnie Cognitti , Vlad ( és az orosz maffia ) , Cpt. Baseball bat boy :D , Punchinello , Alfred Wooden és még páran az alapszereplők közül ...

 

A filmbeli zenéktől is többet vártam ... legalább egyszer felcsendülhetett volna a Max Payne játék hegedűs kis menü zenéje :D

 

Viszont játék adoptációhoz képest nem lett annyira rossz ,mint azt meg lehetett szokni az utóbbi években .

 

Mindenesetre kíváncsi leszek a folytatásra ,mert a film vége egyértelműen arra utal hogy lesz Max Payne 2 is :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...