Jump to content
PirateClub.hu

Műholdas adások, Kábeltv, Digi és hasonlók PC/TV -n való nézése


Markeee
 Share

Recommended Posts

Sziasztok

 

Segítséget szeretnék kérni.

Van egy NewWave NW-7000 (FTA) -es beltéri. Van Null Soft bemenet + nekem kábel. Echosmartot már többször szoftoltam, de ilyet még nem mert nem találok hozzá szoftot, de szeretném a digi adásit ezen nézni ha lehet. meg az h. hol lehetne beírni a kódokat. Lehet valamit kezdeni ezzel a beltérivel?

Előre is köszi

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nem érkezett az előző hsz-re válasz ezért nem tudok segíteni.

 

ilacy.Ez minden beltérinél más.Ha leírod beltérid márkáját akkor utána tudok nézni.

 

 

Opticum 4000c tipusú beltérim van. Remélem segítettem. Várom válaszod. Előre is köszi :D

 

Üdv.: Laci

 

Link to comment
Share on other sites

remike

 

A NewWave beltérikkel az a baj, hogy nem gyártják őket.Ha jól olvastam akkor maga a gyár is bezárt ami azt jelenti, hogy ezeknek a beltériknek teljesen megszűnt a szoftvertámogatottsága.

 

ilacy

 

Menj erre az oldalra:

 

halott link

 

Találsz egy olyan szöveget, hogy:

 

Opticum, Orton, Globo 3329C - 4xxxC digi AU sw

Globo_EMU_1.2.77_AMSTAR_DIGI_AU.rar

update 2009.05.21 jelszó mindig:gosat.try.hu

 

(Oldal alján van.)

 

Letöltöd a szoftvert és a .rar fájlban levő utasítás alapján felrakod.Teljesen magyar nyelvű a leírás is!

Link to comment
Share on other sites

Wow ez gyors volt. Köszi szépen. :D Megnézem mit tehetek magamért a kevéske (szinte 0) hozzáértésemmel :D Elég egyszerűnek tűnik, így ahogy leírtad. De gondolom akkor szükségem lesz egy kábelre is a beltéri és a gépem közé (RS232 soros ha jól sejtem)

 

Köszi szépen mégegyszer.

Link to comment
Share on other sites

Nincs USB. Marad a nullmodem kábel (ha jól tudom ilyen kell :D ) Letöltöttem a .rar-t. Értelmeztem a leírást is :D Már csak egy dolog nem világos. Két .abs file van benne. Gondolom nekem a Globo_EMU_1.2.77_AMSTAR_full_amos_thor_sirius_hotbird_astra_chanel.abs kell majd. Mert a másik a Dump Flash-hoz kell? Ezt a részt nem értem. És ha sikerül felraknom ezt a file-t, akkor onnantól már "önkódoló" lesz a beltérim?

 

Köszi előre is. És bocsi a lámaságomért :D De még szűz vagyok beltéri ügyben :D

 

Üdv.:

Laci

Link to comment
Share on other sites

Nem baj, én se tudtam anno sokat.

 

Jól mondod.A "Globo_EMU_1.2.77_AMSTAR_full_amos_thor_sirius_hotbird_astra_chanel.abs " fájlt kell felrakni.A Dump Flasht meg nem vágom mert Opticumom nem volt csak Optiboxom de az egy rakás kaka.

 

Ha felrakod akkor még be kell állítani valamit de az le van írva az oldalon.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok, kellene egy kis segítség ,van egy Philips DSR4101/58 típusú digitális beltérim van rajta rs 232-es csati is lehetne e úgy okosítani hogy fogja a digit kártya nélkül ? A leírásában szerepel hogy a feltételes hozzáférési rendszer Cryptoworks régen UPC-is volt. Segítsetek ha tudtok köszi Toni.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Lenne egy alap kérdésem. Számitógépen szeretnék nem sokára HD adásokat nézni és egy kérdésemre nem találtam még választ. Ahoz hogy HD adásokat nézzek elég egy hagyományos tányer egy digitális lnb-vel????

Köszönöm előre is

Link to comment
Share on other sites

Elég a hagyományos tányér/LNB páros csak a tányér legyen minimum 80-as és az LNB zajszintje minimum 0.3 vagy alatta legyen.

Ja és az még nagyon fontos, hogy a vezeték ami a beltérit és az LNB-t köti össze legyen árnyékolva. (Duplán árnyékolt vezetékre gondolok. )

Link to comment
Share on other sites

nem romlott el, csak a digi kilőtte az au.-t vagyis megint kézzel kell beirni a kódot...de ez legyen majd a legnagyobb baj ;)

amugy itt olvasgass, vannak jó és rossz kommentek,utóbbi időben néhány édesanya sokat csuklott:)

http://sgforum.hu/listazas.php3?id=1142515220&order=reverse&index=1&azonosito=nagyapo

Link to comment
Share on other sites

Lehet használni vele.

 

 

Hali

 

Ha ezt a válasz nekem szólt akkor valami kis terjedelmű leírást tudnál írni? Igazából szerintem program gondom lenne csak, mert a tuner kártyát meg a beltérit rca-val összekötöm és utána a videójelet dekódolni. Ha mégsem így van akkor kérlek pontosíts.

Link to comment
Share on other sites

Kedves Kr@sstheon1y!

 

Sima beltéri amit hoztak a digisek.Sajnos nem tudok róla többet mondani.Esetleg képet tudok mutatni:

http://digitv.ibsoft.hu/portals/25/NtForums_Attach/Ă?j%20beltĂŠri.jpg

Ezt akkor írja ki amikor annyit csinálok hogy szoftver frissités és ezt írja ki hogy nem található új szoftver.

Link to comment
Share on other sites

Hello. Tervezem, hogy veszek egy orton opticum 4100c beltérit, mivel az előző hozzászólásomban szereplő beltérihez nem találtam semmi használható infót. A kérdésem az, hogy honnan lehetne letölteni hozzá szoftvert.

Előre is kössz! ;)

Link to comment
Share on other sites

Innen tudsz leszedni szoftvert:

 

http://www.sat-universe.com/

 

Regelni kell mert az oldalnak saját tárhelye van és lehetetlen kilinkelni a dolgokat ami nem is olyan nagy baj.Én is regelve vagyok Usoldier néven (nem akartam az itteni nickemmel regelni ezért jött ez a nagyon hülye név. :D )

Link to comment
Share on other sites

A probléma a következő:A beltéri a másik szobában ott működik a TV.A beltéri másik részét pedig én használom.működött is rendesen semmi gond nem volt vele de pár napja bármire kapcsolok semmi adás sehol.Megcsináltam hogy újra telepitettem gyárilag az egészet és ugyanaz.A kábelek rendben!Ezt írja ki bármelyik TV-re kapcsolok:

http://kepfeltoltes.hu/view/090603/N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Előre is köszz a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...