Jump to content
PirateClub.hu

Műholdas adások, Kábeltv, Digi és hasonlók PC/TV -n való nézése


Markeee
 Share

Recommended Posts

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Nagra 3 igaz, ha jól tudom folyamatosan és elég csúnyán rotálja a kódokat.... ?

 

 

 

Lehet letöltéskorlátozás.A T-Online-nál is így van.

 

 

Apró lábjegyzet: A t-home-nál ilyen inkább csak volt... még most is van névlegesen, de miután a Gazdasági Versenyhivatal megbüntette őket szépen, h. korlátlan netet kínál, ami nem is korlátlan már gyakorlatban egyszer sincs rá példa, h. megint megcsinálnák.

 

Volt egy szép kis botrányuk is régebben, amikor a legdurvább letöltőkkel szerződést bontottak (más szolgáltatók nekik újat kínáltak), s azt követően neten kibontakozott egy szép kezdeményezés, ahol egy 1GB -s értelmetlen fájlt irgalmatlan számban letöltöttek, pár milkás kárt okozva ezzel a szolgáltatónak (ha minden igaz:))

Link to comment
Share on other sites

Azt szeretném kérdezni, hogy a Comdy Central-t lehet-e nézni valahogy Digivel? Van előfizetésem Humax beltérivel. És van okos beltérim is Opticum4000c 1.2.47 SW-vel. Meg lehet oldani valahogy? Előre is köszi a válaszokat.

 

Üdv.: Laci

Link to comment
Share on other sites

Az egésznek az a lényege, hogy bizonyos csatornákon le tudja a szoft tölteni a kódot.Ez szolgáltatónként változik.Ha jól tudom akkor a Digi Tv-nél az összes csatornánál le tudja kérni a kódot.

 

 

 

 

 

Hello fel tudnám tölteni nekem ezt a frissítés vagy softot hogy ne keljen be írogatni a kódokat ,jó a rapidra is megköszönném

Link to comment
Share on other sites

Te tudnád magadnak feltölteni?Fel tudod rapidra tenni szerintem. :D (vicces... :D )

 

A viccet félretéve.

Itt fent van:

 

http://www.sat-universe.com/

 

Regisztrálj és le tudod tölteni. (Nem bírom belinkelni mert saját tárhelye van az oldalnak.)

Link to comment
Share on other sites

Nos, én ujrakerestem a csatornákat (2 beltérin is) és csak olyan hozott be hogy:Comedy Central-Kódolt és a nyelv CZE vagyis cseh. Ha el tudnátok mondani mégis hogy kell megörülnék, de amikor a movies24 jött be uj csatiként akkor nem volt ilyen gond, ujrakerestem és volt...

Link to comment
Share on other sites

Azt szeretném kérdezni, hogy Digi-nél mit foglal magában az 'illegális' használat, ill. az egész úgymond átjátszása, mert korábban még nem hallottam ilyenről, és most hallottam erről a nyár végi-szeptemberi átállásos dologról, és szeretném tudni, hogy pontosan miben is hátráltatja ez az 'illegális', ill. a 'legális' használókat? (Én tudtommal( :) ) utóbbiakhoz tartozom)

Link to comment
Share on other sites

Számodra csak a macerát jelenti, amég aktiválják az új kártyát... :) de ha minden igaz cserébe egy hónap ingyen hbo pak lesz a jutalom :)

 

Vannak ún 'okosítható beltérik', ahol az aktuális havi kódot beírva Nagra 2 kódolás mellett nézhető volt a teljes csatornakínálat szabadon...

Link to comment
Share on other sites

Kr@sstheon1y köszi a választ a Comedy Centralhoz :D Úgylátom más is próbálkozik vele. Még nem próbáltam, nem is csináltam még ilyet. De ha másnak(nálam okosabbnak) sem megy, akkor inkább nem erőltetem. Mondjuk azt sem tudom hogyan kéne nekikezdeni :D

 

Köszi mégegyszer :D

 

Üdv.: Laci

Link to comment
Share on other sites

Azt szeretném kérdezni, hogy Digi-nél mit foglal magában az 'illegális' használat, ill. az egész úgymond átjátszása, mert korábban még nem hallottam ilyenről, és most hallottam erről a nyár végi-szeptemberi átállásos dologról, és szeretném tudni, hogy pontosan miben is hátráltatja ez az 'illegális', ill. a 'legális' használókat? (Én tudtommal( :) ) utóbbiakhoz tartozom)

 

Üdv! Nekem igencsak ismerős ez az "illegális" használat mert amit elektronikai szaküzletben krekkelve lehet kapni... | nem folytatom |

 

Tudniillik a Digi az sugárzását Nagra2 kódolási rendszerrel védi (védené). Most akarnak váltani Nagra3-ra mert a Nagravision2-őt feltörték... a kódváltást úgy végzi, amit a krekkelt rendszerekkel fogni lehet, hogy egy hexadecimális számsorozatot generál valamilyen időközönként.. ezzel nem jön be az adás. Nade ha módosítod a sajátod az újra, rögtön bejön..

http://keydoki.5mp.eu/web.php?a=keydoki&o=nRlq5NLHA3

Link to comment
Share on other sites

Nekem is megy a HBO Comedy. Viszont a Comedy Central nem, pedig az nekem jobb lenne.

 

Kr@sstheon1y: Szerinted lesz lehetőség ingyen tévézni, ha Nagra3 kódolásban nyomja a Digi? Ha igen, hogy?

Link to comment
Share on other sites

Silverr, jelenleg szar beltérit használok.

 

Robinho11, lehet majd nézni de ez csak olyan beltérikkel lesz eleinte lehetséges amiket rá lehet kötni az internetre.Kártyaszervereket kell majd használni (soha nem próbáltam még) ahol a hivatalos előfizetői kártyákat megosztják.A kód lekérődik és lehet azután gondtalanul tévézni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...