Jump to content
PirateClub.hu

Műholdas adások, Kábeltv, Digi és hasonlók PC/TV -n való nézése


Markeee
 Share

Recommended Posts

Sziasztok lehetne egy pár kérdésem?? KÖSZÖNÖM :) :) :) :)

 

1. Az lenne a kérdesem hogy szerintetek melyik érné meg a legjobban hogy kötessek be kábel tv de nekem szinte csak MESE :) (ami annyira nem nekem kell) és ZENE csatorna van vagyis egy minimális csomag, pl láttam hogy mondtátok ezt a T HOME sat ami 1900 ft a digijé mennyibe kerül kb?? vagy melyik érne meg jobban szerintetek?Melyikért kellene többet fizetnem havonta, esetleg a beltérire vagy bekötésre?

 

2.Azt olvastam hogy kódokkal és mi egymással ki lehet ütni a DIGI korlátozását, de valakinek van T-HOME családi csomag , egyik ismerősömnek van és neki pl csak 49 csatornája van a többire mikor rálépek azt irja hogy "NINCS HOZZÁFÉRÉS" de ezt nem lehet valahogy kiütni mint a DIGINÉL ???

 

3.Jaa és még azt hogy ha a DIGI tv-t választom elég lenne valami nagyon MINI csomag mert én ki tudnám kódolni a többi adást ???

 

Válaszokat előre is KÖSZÖNÖM :D

BYE BYE

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1. Műholdas szolgáltatót köttessél be.A Digi alapcsomagja 2900 Ft de abban VH1,MTV Hun és Viva Tv van csak.

A mesecsatornák közül az összes benne van ami elérhető Magyarországon.

A T-Home-t köttetném be extra csomaggal ami drágább úgy mint a Digi TV de minősége jobb sokkal.

 

2. T-Home -nál nem lehet dekódolni illegálisan a csatornákat.

 

3. Nem érdemes trükközni a kártyával mert ha nem értesz hozzá akkor több kárt okozol mint hasznosat.Ráadásul ezek a kártyaprogramozó cuccok nagyon drágák.

Link to comment
Share on other sites

Itt vannak a hibaüzenetek:

 

A beltérik által kiírt "bűvös" hibaüzenetek, és "megfejtésük".

 

Magyarul:

 

3- as jegyzet - CA_Riasztás_Smartcard_Eltávolítva

 

: Jelzi azt, hogy a memóriakártya nincs jelenleg a dekódoló olvasóban.

 

8- as jegyzet - CA_Riasztás_Smartcard_nem valós

 

: Jelzi azt, hogy azt a memóriakártyát, ami a dekódolóban van jelenleg, nem azonosítják NagraVision memóriakártyaként.

 

9- es jegyzet - CA_Riasztás_Smartcard_Lejárt

 

: Jelzi azt, hogy a memóriakártya lejárt. Hozzáférést bármilyen eseményhez vagy a szolgáltatásokhoz korlátoznak. A smartkártya lejárati időt frissíthetnek bármikor a CAS fej-vég által.

 

10- es jegyzet - CA_Riasztás_Smartcard_hozzáférés megtagadva

 

: Jelzi azt, hogy a hozzáférést az aktuális eseményhez vagy a szolgáltatáshoz nem engedélyezik. A jogokat nem adják meg ezért a programért vagy a csatornáért.

 

20- as jegyzet - CA_Riasztás_Smartcard_kommunikációs hiba

 

: Jelzi azt, hogy egy memóriakártya-kommunikáció-hiba történt. Azt beállítják, amikor elfogadhatóbb kommunikáció nem lehetséges a memóriakártyával zavarodottságok miatt (i.e. működési hibák, elektromos vagy mágneses beavatkozás, melegszik, stb.)

 

21- es jegyzet - CA_Riasztás_Smartcard_Tiltó listán van

 

: Jelzi azt, hogy egy feketelistára tett memóriakártya olyan, mint egy kitörölt memóriakártya, ez helyrehozhatatlanul elveszett. A memóriakártya szabálytalan használatáért jár.

 

22- es jegyzet - CA_Riasztás_Smartcard_Felfüggesztve

 

: Jelzi azt, hogy lehetséges, hogy felfüggesztették a memóriakártyát, amíg bizonyos feltételeket érnek el, azután törlik a felfüggesztést. Egy jó példa a felfüggesztésért egy rossz fizető. 

 

23- as jegyzet - CA_ Riasztás_Smartcard_nincs hitelesítve

 

: Jelzi azt, hogy a memóriakártya nincs hitelesítve az aktuális dekódolóval.

 

24- es jegyzet - CA_ Riasztás_Smartcard_néma

 

: Jelzi azt, hogy egy memóriakártyát beraknak az olvasóba de a vezető nem tud kommunikálni ezzel egyáltalán. A kártyát fejjel lefelé beilleszthetik.

 

25- ös jegyzet - CA_ Riasztás_Smartcard_Sohasem volt összepárosítva

 

: Jelzi azt, hogy a memóriakártyát a dekódolóval soha nem párosították. A memóriakártyát párosítani kell.

 

26-os jegyzet - CA_Riasztás_Smartcard_nincs_párosítva

 

: Jelzi azt, hogy a memóriakártyát nem párosítják az aktuális dekódolóval. A memóriakártyát párosítani kell. A Beltéri (CA) nem fog elfogadni egy nem párosított kártyát.

 

forrás:

 

http://digitv.dotnetnuke.hu/Default.aspx?tabid=84

 

Link to comment
Share on other sites

Nekem egy GLOBO 7010CX beltérim van 2.4.57-es emuval AU-s volt. Haveromnak nemtudom pontosan milye van de van AXN Sci-fi-je és Crime-ja is + Comedy Central. Ő is kódolgat nem kártya megosztása van. Ezek a csatornák mennek nektek is és csak nekem nem megy vagy valamit be kell állitani külön, hogy menjen? Az a baj, hogy valaki felszerelte nekik pénzért igy max nekem is úgy lehet meg de nem akkarok fizetni érte. Más ahhoz, hogy a DoQ meg HBO Comedy + Fishing & hunting + NatGeo Wild menjen valamit valahol át kell írni. A valahol az a thor 2/3 csak nem tudom hol van a haverom amultkor kereste de azt mondta ebbol az emubol hiányzik. Tehát a kérdésem leegyszerüsitve, hogy tudom megoldani az AXN Scifi és ComedyCentral müködését és hogy lehet müködésre birni a NatGeo Wild, HBO Comedy-t ezzen az emun. A válaszokat előre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Igen de ahoz megkellene találnom a thor 2/3 vagy mit és ott kell beírni azt amire gondolsz + az axn scifi még nem fog menni mert a digi csomagjábban nincs benne azt valahogy máshogy müxik. a thor 2/3 dolog hiányzik az emumból vagy mi a fene.

 

 

NyMRooD vagyok csak a haverom gépéről írok.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Tegnap átolvasgattam a fórumot de nem mindenre találtam választ, a közeljövőben én is tervezek valamilyen sat rendszer beszerzését ,így lenne egy-két kérdésem a témával kapcsolatba. (főként Digit szeretnék nézni vele)

 

1. Tudtok-e valamit erről a berendezésről? És mi a véleményetek róla?

Optibox FTA PVR Ready Plus

 

2. Mekkora átmérőjű tányért ajánlotok és milyen fejet? A fejekkel milyen elvárásai legyenek az embernek? Miben különbözik egy drágább fej egy olcsóbb fejtől?

 

 

3. Mi a véleményetek a forgató motorral ellátott tányérokról? Milyen előnyei vannak? Megéri beruházni egy forgató motorba?

 

Ha hülyeséget kérdeztem ,akkor kérlek nézzétek el nekem! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hello!

 

1. Optiboxot NE vegyél!nekem is Optibixom van és tömény szívás.Inkább mást vegyél.

 

2. Átmérő: minimum 80 cm.Fej:tök mindegy csak a zajtényezője 0,3dB alatt legyen. (Ajánlott: Opticum Premium Single LNB 4 ezer Ft de lehet, hogy máshol olcsóbb) Drágább fej:egy vagy több kimenete van és ismertebb márkák. (Invacom a legjobb márka de azt nem ajánlom neked.Az azoknak jó aki a gyengébb műholdakat is fogni akarja.)

 

3. Megéri mert szinte csak előnye van.1 tányérral minimum 5 vagy több műholdat lehet befogni.

 

 

Link to comment
Share on other sites

sziasztok nekünk is van digink egy HUMAX beltéári egységmost olvastam h lehet kodokat beírni h azokat a csatornákat lehessen fogni amiket nem enged megnézni pl HBO ez igaz ? és az lenne a kérdésem h hogyan lehet megcsinálni mert nagyon nem vágom :) ha valaki tud akkor legyen szíves segítsen előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Hy mindenki!

 

Én csak azt szeretném megtudni, hogy ez a kódfeltörés mennyire veszélyes? A szolgáltatónál rájönnek, hogy feltörtem egy csatornát? Mert nem szeretnék ráfizetni és büntetést kapni. Viszont az HBO-t szívesen nézném.

Ha tudtok írjatok!

 

Előre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

Összes csatornán van Nagra 3 is amit szép sorjában aktiválni fognak a Nagra 2 megszüntetésével.

Van jó hír is.Hamarosan fel lesz törve.Nem kell nagyon sok a sikerhez.Állítólag pár embernek sikerült.Ez csak pletyka.Nem 100%.

 

Hali! Milyen problémánk lesz a Nagra 3 kódolással? Gondolom szoft csere és kész nem? Van már valami fejlemény? Sikerült feltörni? Köszi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...