Jump to content
PirateClub.hu

Műholdas adások, Kábeltv, Digi és hasonlók PC/TV -n való nézése


Markeee
 Share

Recommended Posts

Hy, a CAS Interface 3 programozást nem vágom.

 

Egy új fejlesztésű "Cantaurus Card" nevű kártyát kell beszerezni.Ez jelenleg az elérhető legjobb.Állítólag mindent visz "szal ez egy nagyon beteg produktum. :D

 

Csak azt nem tudom, hogy honnan lehet beszerezni...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lenne pár kérdésem

 

Beszereltem a pinnacle pctv sat kártyámat a gépembe. Fel telepítettem majd a fali coax dugóaljzattal összekötöttem egy szimpla coax kábellel. Az aljzat vége a parabola antenna amin jön (előfizetés miatt) a DigiTV.

 

Kérdéseim:

1. mindegy h milyen coax kábellel kötöm a géphez az aljzatot, vagy csak digitális coaxal lehet?

2. Milyen progit telepítsek fel a dekódoláshoz? (ProgDVB, AltDVB..)

3. ha feltettem a szerintetek legjobb progit akkor a dekódoló kulcsot hova kellene beírnom? (olvastam a fórumot, h hol vannak a DigiTV havi kódjai, szóval azt nem kell leírni)

4. Van-e valami más dolgom vagy onnantól kezdve megy elvileg minden!?

 

ui: csak azért kérdezem részletesen mert a gépem olyan helyen van ahol nem tudok internet kapcsolatot létesíteni így nem tudok nagyon utána nézni tehát kénytelen leszek magamtól alkotni! :)

 

válaszaitokat előre is köszönöm! ;)

 

a progdvb 6.x-em csak jelerősségnél 20%-ot lát minőséget semmit. Semmilyen csatornát nem tudok fogni, tehát tuti h beállítással van gond vagy az összekötéssel.. driver minden ok

 

1. a digitv thor 5/intelsat 1002-ön jön ha jól tudom, tehát azt a műholdat kell beállítanom a kártyámnál

2. a dekódoláshoz betettem a vplug-ot friss v-keys.db-vel és softcam.key-el.. Active és csak annyi lenne a dolgom h csatornát keresek és megy is minden? vagy van még valami amit kell csinálnom?

3. mi a helyzet a s2emu plugin-nal?

 

valaki írja már le vagy dobjon meg egy jó linkkel amivel megtudom oldani... :)

Link to comment
Share on other sites

pont most??? francba.. :)

habár nem tudom h gondolják a következő bekezdést!

 

"Cégünk haladéktalanul büntetőfeljelentést tesz, tekintve, hogy az információk alapján a nyomozás során minden kétséget kizáróan azonosíthatók lesznek azok a vállalkozások vagy személyek, aki az eszközöket előállítják vagy forgalmazzák. Segítséget kértünk a vámhatóságtól is, hogy már az országba érkezéskor azonosíthatóak legyenek az esetleg külföldről behozott illegális berendezések."

 

nem engedik h sat kártyákat forgalmazzanak?? hülyeség, mert a kódot úgyis feltörik majd szoftverrel és kész...

 

mind1..

Link to comment
Share on other sites

Ezzel kapcsolatban én inkább a már korábban is említett "agyonokosítható" beltérikre gondolnék, meg a kártya hamisításhoz alkalmas eszközökre. Sat kártyát mérne lehetne kapni majd? Digin kívül van más rendszer is :) Az 1 dolog h. digi szemszögéből illegális amit csinálni akarsz, de ettől még kártyát venni szabad.

Link to comment
Share on other sites

Hello!

 

Már egy ideje figyelemmel kísérem a témát, és most már egyre közelebb állok a digi tv nézhetővé tételének megvalósításához, de még lenne pár kérdés amit tisztázni szeretnék.

 

1. Írtátok hogy átáll a digi valami új kódolásra (nagra 3). Ez azt jelenti hogy semmilyen formában nem lehet nézni majd fizetés nélkül, vagy csak a nagyon okos okosítható beltérik nem tudják majd automatikusan lekérni a havi kódot, viszont manuálisan netröl megnézve belehet vinni a kódot? Mert ugye nem lenne mókás beruházni 10 ezreket aztán két hónap múlva meg nézni a sötétséget.

 

2. Milyen beltérit érdemes megvenni? Többször is elhangzott a kérdés de teljesen kielégítő válasz nem volt rá, persze lehet nem is lehet. 10-15 ezer forintba gondolkodnék megvolt említve a strong srt 6016 és az echosmart dsb 771. ezek ebbe az árba vannak, de ha valaki tud olcsóbban vagy ennyiért jobbat, örülnék a segítségnek.Persze fontos lenne hogy egyszerűen lehessen okosítani. Az echosmarton úgy láttam usb-s bemenettel lehet összekötni, a strongnál nem tom hogy van.

Esetleg még az is érdekelne hogy ha esetleg hd-s beltérit akarnék okosíthatót az mennyivel lenne drágább és akkor abból melyik lehet jó.

 

3. Megveszem ugye a 80 cm-es tükröt(antennát) 3800 ft-ért, de erre még kell egy vevő fej amiről még nem volt szó ha jól emlékszem. Szóval ez a fej 1800 ft-tol megy a több tizezres nagyságrendig. Gondolom ebből se túl jó a leggagyibb. Ebbe is jó lenne a segítségetek.

 

4. És akkor ha minden megvan jó lenne egy egyszerű leírás hogy hol található a beltérihez az új szoftver és ennek hogy történik a feltöltése.

 

Azt hiszem ezzel mindent leírtam amit akartam, és elnézést azoktól akik már unják ezt, mert hogy vannak fórumok ahol minden le van írva lépésről lépésre. Viszont én ezt a fórumot szeretem és bízom benne hogy vannak mások is akik szívesen olvasnának így egy összefoglaló dolgot a digi tv megbuherálásárol.

Türelmesen várom a segítségeteket.:)

Link to comment
Share on other sites

Hy!

 

1. Valószínűleg a hamis kártyás megoldás lesz a nyerő. (Cantaurus Card a neve.)

 

2.A Strong-ot jónak mondják, az Echosmartot meg nem ismerem annyira.De a legjobb egy Linuxos HD-s beltéri ami 90 ezer FT felett van.

 

3.

halott link

az LNB fejet vedd meg mert ez az egyik legbeváltabb típus.

halott link

(Nekem ez a fej van fent de ez is nagyon jó.)

 

4. Ezt csak azután írd miután megvetted a beltérit mert a neten millió helyen van "okos szoftveres" oldal .

Link to comment
Share on other sites

nekem olyan kérdésem lenne hogy a upc-is kábeltévénél hogyan lehetne megoldani hogy több csatorna jöjjön be rendesen mint amennyire elő vagyok fizetve. olyan lehetőség érdekelen amit ott lehet megoldani ahol bejön a kábel és nem a tévénél használok dekódert mert az mind a 3 helyre kicsit drága lenne. szóval aki tud ilyesmit az légszi írja meg! köszi!

Link to comment
Share on other sites

üdv!! tegnapelőtt felhívott a szolgáltatónk (vidanet), hogy a jelenlegi analóg 3-as programcsomaghoz ajándékba adnak 1 évre egy digitális adás vételére alkalmas "berendezést", amivel + 7 csatornát tudok fogni, illetve a havidíjból -1000 Ft...namondom szuper

 

Tegnap este meg is hozta a srác a kütyüt, összerakaom-bedugom-kártyát berakom, és láss csodát, az összes fellelhető csatorna bejön rajta (kivéve a HD-k)...csak volt egy kis bökkenő...nincs rajta hang, illetve csak úgy, ha a házimozira kötöm rá az audio kábeleket (éshát elég szar minden egyes alkalommal 3 távirányítóval bűvészkedni). Próbáltam scart-al, azzal sincs eredmény.

 

Szóval meg lehet valahogy oldani, hogy a TV-n jöjjön a hang??? vagy marad a házimozi...:)

 

 

u.i.: amúgy nemtom, sztem benéztek valamit a vidanetnél, merhogy minden csatornát tudok fogni, az elég hihetetlen 3500 Ft-ért... (HBO, HBO2 ezek is stb stb)

 

szerk.:

na,meglett a hang is ...:)

Link to comment
Share on other sites

nekem olyan kérdésem lenne hogy a upc-is kábeltévénél hogyan lehetne megoldani hogy több csatorna jöjjön be rendesen mint amennyire elő vagyok fizetve. olyan lehetőség érdekelen amit ott lehet megoldani ahol bejön a kábel és nem a tévénél használok dekódert mert az mind a 3 helyre kicsit drága lenne. szóval aki tud ilyesmit az légszi írja meg! köszi!

 

Ha analóg akkor a villanyoszlopnál kell valamit buherálni.Az elosztóval kell ügyeskedni.Egy kábel bemegy hozzátok amin jön a jel.Ez a jel csomagok szerint van elosztva.Ha ezt módosítják akkor lehetőség van nagyobb csomag nézésére.Ezzel az a baj, hogy nagyon kockázatos,könnyű lebukni mert látható helyen van.Ebben csak az ismerőseid tudnak segíteni akiknek hasonló módon van megbuherálva a rendszerük.

Link to comment
Share on other sites

haragban nem csak nem igazán csípjük egymást. mondjuk nekünk lenne több okunk felnyomni őt. mert a házuk felölünk eső oldalán még mindig nincs eresz pedig már 10 akárhány éve ők is itt laknak. a kertjük mi felölünk részén van olyan hogy a gaz több mint 1,5 méteres. volt egy idő mikor malacot meg tyúkot tartott majdenm az ablakunk alatt (nyáron különösen f*sza volt mert szellőztetni se nagyon lehetett). és még régebben az utcában nem volt bevezetve a csatorna és mivel ezen a környéken elég magas a talajvíz sűrön megtelt ha nagy eső volt előfordult hogy ki is folyt de ez nem azért mert elhanyagoltuk egszerüen azért mert szarul lett megcsinálva reggel jött a szippantós délutánra ha nagy eső jött este már tele is lett. neki ezzel volt problémája odaszólt valamit faternak ő bepöccent felsorolta neki ezeket azóta ippen köszönnek egymásnak de semmi más. ja meg ő autószerelő és nyáron hogy ne a melegbe dolgozzon volt olyan hogy hajnal négykor már felexelt kalapált meg nem ippen csendes dolgokat végzett. szóval elvileg az ő rovásán több van de nem jó kísérteni a sorsot. több csatornát meg megpróbálom házon belül elintézni:D

Link to comment
Share on other sites

Hello!

 

Úgy döntöttem hogy echosmart-ot veszek, viszont van kettő amit nézegettem a dsb-771 és a dsb-791 ami picit drágább de van benne universális kártyaolvasó. Eléggé nem vagyok képbe ezekkel, szóval ha a kódos dolog nem jön be az utóbbiba bele lehet tenni valami kártyát amitől majd megint nézhetem a digi tv-t?

Link to comment
Share on other sites

nekem abban kellene a segitségetek hogy van nekem ez a okositot beltérim.

és nekem megvan egy AXN ami magyar is, de szerintem ez nem az amelyiken majd a LOST 5 évadját fogják adni

tehát nekem az a magyar AXN kellene

ha menézitek a műsort ami megy az AXN-n és megnézitek az AXN weblapját akkor nem is az megy ami irva van

na erre gondolok

 

értitek mire gondolok?

 

 

válaszotokat előre is köszi

Link to comment
Share on other sites

Keveset nézek tv-t. Városi kábelen is jött 1 darabig AXN, megugye diginél alap, és ahogy észrevettem 1 óra csúszás volt a 2 rendszer közt. Viszont amikor Dr.House maraton volt, 1 napig nemis az ment digin aminek kellett volna, tehát lehet h több a csúszás, mondom nemsokat nézek tv-t.

Link to comment
Share on other sites

nekem abban kellene a segitségetek hogy van nekem ez a okositot beltérim.

és nekem megvan egy AXN ami magyar is, de szerintem ez nem az amelyiken majd a LOST 5 évadját fogják adni

tehát nekem az a magyar AXN kellene

ha menézitek a műsort ami megy az AXN-n és megnézitek az AXN weblapját akkor nem is az megy ami irva van

na erre gondolok

 

értitek mire gondolok?

 

 

válaszotokat előre is köszi

 

 

Ha Digin nézed akkor a román AXN-t kapod magyar hangvivővel.Teljesen más műsor megy rajta mint a valódi magyar AXN-en a UPC-n.Ráadásul egy órás eltolódás van a 2 ország között így a műsorújság sem használható.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...