Jump to content
PirateClub.hu
Sign in to follow this  
007 Silence

Ki mire gerjed be?

Recommended Posts

Arra lennék kiváncsi hogy ki mire gerjed be?

Én péláud nem bírok elllenálni a szép, hoszzú. formás comboknak :) ez a gyengém :)

A szép csajokra! :P

Ha a barátnőmről van szó, akkor arra ha mélyen a szemembe néz és levetkőzik...nekem az a best :D

Am meg fenék és mellmániás vagyok, ha egy csajnak szép a feneke nekem attól elindul a fantáziám :)

én a barátnőmre :D

mell meg fenék de attól függ:D:D de viszont ha akarok ellenálok neki:D de ez a 2tő a gyengém:D:D

fekete hajú szép lányokra :P

Bnőmre :D főleg meztelenül!

Azon gondolkoztam h ezt válaszolom: " anyádra" :D Hogyha poénból mondanám amugy jó cickó, jó test. :D

Ha a barátnőm mélyen a szemembe néz, mindent ki lehet olvasni a szeméből, hogy mit szeretne, az ellenállhatatlan :wub:

Én a szexi fehérneműktől nagyon be tudok indulni. Na, meg van még valami: Lehet hogy ezt sokan undorítónak tartják, de a "vizes" dolgokat is szeretem.

Nézd meg az avatárom, és az aláírásom!!! :wub::D

Ha egy csaj szép, és aranyos, akor ő az esetem ;)

szép formás fenék, szép (nem feltétlen nagy) cicik, egy kisseb is lehet szép. jó test, és nagyon fontos, h átjöjjön a csaj stílusa, ismerek ojan csajt, aki télleg jól néz ki, de egyszerűen nem bír felizgatni, a jelleme miatt.

szőkésbarna haj, bár ez nem ojan fontos, de a szőkésbarna hajúak teccenek a legjobban :D

Jah, és szép vörös szemek (rem értitek ) :):D

Nálam ha egy lány kelleti magát (mármint, ha már tudom, hogy meg fogom kapni), de még vonaglik előttem, az nagyon fel szokott izgatni, no meg a szexi fehérneműk, minden volt barátnőm azt vett magának ha közös ünnep volt! :)

Amúgy még, ha a nyakamat izgatják, attól szokott beindulni a fantáziám... :)

hát 1 jó test meg kék szemek,ezt nagyon szeretem :)

Nekem szép popsi + szép szemek, amik mélyen a szemedbe néznek ;)

Láb (nem olyan elképzelhetetlenül büdös, csak olyan cuki) + fenék + hát

iszonyatosan bejön, a popsi és a comb találkozásánál az a rész, tudjátok, aza csík, az nekem annyira bejön hogy hihetetlen :D oyla esztétikus sztem :D

de ezen kívül maga a popsi

(persze ne gondoljuk azt, hogy az arc ne lenne fontos, mert nagyon is az)

nekem leginkább a kisugárzás fontos.

persze egy szép test is bármikor levesz a lábamról, de attól nem az agyam indul be.. :P

amúgy nagyon mell párti vagyok egy szép ( inkább nagy mint kicsi de a kicsi is tud nagyon jó lenni ) mell el tud bűvölni amikor csak akar ^_^

persze ha olyanok egy csaj szemei azok is nagyon izgatóak tudnak lenni, vagy ahogy néz velük

szép lányok,barátnőm.... :)

barátnőm szép is,okos is ilyet nehezen talál az ember :D

iszonyatosan bejön, a popsi és a comb találkozásánál az a rész, tudjátok, aza csík, az nekem annyira bejön hogy hihetetlen :D oyla esztétikus sztem :D

de ezen kívül maga a popsi

(persze ne gondoljuk azt, hogy az arc ne lenne fontos, mert nagyon is az)

teljesen igazad van:DD

az én kedvencem a hosszú haj ami szőke meliros barna bőr (persze csak ízléssel) szexi has asszem ennyi

én is ha úgy vesszük valamennyire mellmániás vagyok, mert egy szép formás mell,ami nem túl nagy, de nem is nagyon kicsi, mellé egy gyönyörű formás popsi, nagyon le tud venni a lábamról!

Na persze ha ehhez még egy gyönyörű arc is társul (s nem olyan amilyenre vödröt húzna az ember) na az ám az igazi!! :D

hát hosszú barna hajú lányok, persze egy bizonyos kiló alatt

de ha már ott tartunk, én arra gerjedek, ha egy lány beizgul. de attól nagyon! :D

Sztem is csak EGYIK szempont a karosszéria! Ha meglátok egy helyes kis leányzót...(fenék, arc - csakhogy igazodjak a topic stílusához:DD ) Ezek már megnyerték az 'ösztönből' működő részem! De ha még a 'belsőm' is meg akarja kaparintani egy kishölgy, akkor ahhoz még: ad. 1 eszméletlen kis huncutnak kell lennie, ad. 2 lehet kis pimasz is,de azért intelligens!

De amit iszonyúan szeretek, ha egy lány(nálam alcsaonyabb!!) úgy beszél , hogy közvetlen előttem áll, felfelé néz a szemembe és megdönti a fejecskéjét...ha látom a hattyú nyakának ívét...a kulcscsontját...WOW :DDDD na onnantól nincs megállás...

Na peace

egyet értek hunzeppel én is beizgulok ha egy lány beizgul :D

meg + kicsit piszkos a fantáziám :D és a szagoktól is beindulok de attol piszkosul na meg a szép mellektöl föleg csajométól fúúúú bakker áááááááá ráindultam csajomra és nincs itt fu de most ugy meg..öö

na ez már más téma mint amiröl szó van :D hupsz

Természetesen mell és fenék mellett megindítja bennem a fantáziát egy érintés, egy pillantás, egy illat, egy mosoly. :):blush:

hát én elsőre meglátom a csajt rögtön a mellére akad a szemem.. de természetesen a fenekét is nézem de nálam a Mell a top!

Szép, formás mellek :wub:

:D

Szerintem egy csodaszép női test látványától, vagy akár a gondolatától az ember tűzbe jön ugye, és egy bizonyos szint fölött nincs JOBB csaj, csak jó csajok vannak ugyebár. Na és persze fő a változatosság, ugye kedves férfitársaim ;) De ez a csaj itt, ezzel a tündéri pofival ennivaló.

tila.JPG

Úgy hivják, Tila Nguyen, vagy Tila Tequila. Nem biztos, hogy ez a legjobb képe, de szerintem mindegyiken nagyon jól néz ki, és az tuti, ha ezekkel a szemekkel rámnézne, azonnal szájbalőném :)

Namégeccer, hogy gerjedjetek ;)

tila2.jpg

Amúgy meg nagggyon bepróbálnék egy olyan Béresalexandrás, Rubintrékás testű kis izomgolyót valami egzotikus pofival, csak a móka kedvéért, kis feszes hasizommal, sportos izomzattal, de semmi bádibilding, mert az naggyon taszit.

És tényleg szép kis arca legyen, ne valami farsangi maszk :D Az naon fontos.

Ja, és bukjon a sörhasamra :D