Jump to content
PirateClub.hu

XI. Link- és Fórumellenőrzés


tibiole
 Share

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Eljött a moderátorok rémálma, a linkellenőrzés, immárom tizenegyedik alkalommal! Kérlek bennetek, vegyétek nagyon komolyan a feladatot.

 

Mi az a link- és fórumellenőrzés? A moderátor a fórumjaban található összes téma, hozzászólás ellenőrzése, szabálytalanságok, hiányok, halott linek kiszűrése.

 

FELOSZTÁS:

 

bagi: Hírek, Csevegés, Tudomány pipa.gif

bak: -

bakfan: -== Movies ==- pipa.gif

Gabi89: Játékok, Sport, Grafika, Photoshop, Operációs Rendszerek pipa.gif

Gospel: -== Games ==- pipa.gif

gyorfypeti: -== E-books & Tutorials ==-, Humor pipa.gif

ica: -== Scripts, Templates, Fonts, Icons & Wallpapers ==-, Honlapkészítés, Webdesign [Nem adta le, moderátorsága felfüggesztve!]

Nietzsche: -== Music ==- pipa.gif

novistar: -== Applications ==-, Segítség pipa.gif

Silverr: -== XxX ==-, Erotika, Zeneszerkesztés, Mobiltelefonok Totalcar, Hardver, Filmszerkesztés pipa.gif

spdeluxe: Zene, Szavazó Központ

szaszanagy: Filmek, Weboldalak pipa.gif

tibiole: PirateClub Hírek, Háttérinformációk, Power, Magánterület, Donator, Staff, Programozás pipa.gif

 

Link- és Fórumellenőrzési napló követelményei:

  • Témák, hozzászólások száma fórumonként ellenőrzés előtt, és után
  • Minden fórum ellenőrzése után, néhány mondatban összefoglalni az általános hibákat, halott linkeket stb.
  • Kiosztott figyelmezetések száma a fórumonként
  • Napló keltének és befejezésnek dátuma
A napló sablonja letölthető innen.

Ha esetleg valakinek nem lenne meg az office, letöltheti innen (mentés másként).

 

Egy fórumot, csak egy moderátor ellenőrizhet, ha mégis megterhelőnek érzed a kiírt feladat, kérlek, jelezd a témában még az első héten.

Moderátor társadnak csak komplett téma átvételével lehet segíteni, többen nem csinálhatják.

 

Az ellenőrzések napló beadása után minden részletre kitérve ellenőrizve lesznek.

Aki nem, vagy csak hiányosan teljesíti feladatát határidőn belül, annak moderátorsága fel lesz függesztve!

 

Határidő: 2008.08.08 24:00 [A téma automatikusan lezár] - Naplófájlokat hozzászóláshoz csatoljátok. Összegyűjtve itt találhatjátok meg.

 

Archívum:

V. Link- és Fórumellenőrzés, VI. Link- és Fórumellenőrzés, VII. Link- és Fórumellenőrzés, VIII. Link- és Fórumellenőrzés, IX. Link- és Fórumellenőrzés, X. Link- és Fórumellenőrzés

 

Segítség nem csak kezdőknek:

Linkellenőrzési Technikák, Figyelmeztetési üzenetek

 

Statisztika

Linkellenőrzés kiírásakor és jelenleg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nah én is végeztem, bár szerintem a Humorban kicsit elrontottam a linkek ellenőrzését, mert érdekesen haladtam. A halott link rengeteg volt, az Ebooks-ban még alig, de a Humorban minden oldalon volt szinte. Ehhez képest viszont meglepően kevés témát kellett mozgatnom az utóbbi fórumrészen.

linkforumel11_gyorfypeti.xls

Link to comment
Share on other sites

Szép munka :)

 

Bár én se panaszkodhatok :D A music is jó buli :D Most éppen nagy hajrában vagyok, h. időben legyek(ha úgy haladok mint tegnap bőven meglesz) ;) Valami horrorisztikus ott a helyzet egyébként! :) (rengeteg döglött/megbízhatatlan tárhely/ 5 mirrorból egy marad meg, azt mindig szerkesztgetni, rengeteg single-maxi-vinyl áthelyezés, átcsoportosítás stb)

Link to comment
Share on other sites

Az utolsó pillanatra nekem is sikerült át rágnom magam mindenen. Pedig voltak pillanatok, amikor már kezdtem feladni a reményt, hogy még idén sikerülni fog... :D A tudomány meg a hírek nem is volt annyira vészes, de a csevegőbe erőteljesen bele őszültem! :D

A 3 hónapja vett egerem viselte a dolgot a legrosszabbul, feladta a harcot... Holnap megyek újat venni.

linkforumel11__bagi.xls

Link to comment
Share on other sites

Na, beszaladt egy szép vihar estére így én is leadom 'Ízibe' :) (ilyenkor csak folyamatos modem restartokkal megy a net)

 

 

A felesleges hozzászólásokat az elkövetkező napokban valószínűleg tovább takarítom, mert iszonyat, h. milyen köszi dömping megy. Semmi kirívó szabálytalanság nem volt egyébként, szimpla köszönetek, nyugodt keretek. Néhány problémásabb témát lezártam a hsz-ek alapján (nemzeti zene, tokio hotel stb), illetve több olyan témával is hasonlóképp jártam el, h. ne kerüljön előre, amiben csak 1 szabályzati kitétel volt csak kicsit hiányos, s ennyi miatt nem volt szívem törölni :P (azért zártam le az ilyeneket, h. a hozzászólók ne büfögjék előre folyamatosan).

 

600-700 vinyl/single /maxi témát rendeztem archívumokba, ami szintén sok munkával járt.

 

 

A linkek átnézése nagyon kicsi híján 100%-os, a frissen előrehozott és frissen létrehozott témák egy részét kell még átnéznem, s a videoz-ban néhány témát. (amivel valószínűleg végeztem volna, ha a vihar nem köp a levesbe -a szünetmentes eddig 3-4 áramszünettől mentett meg :))

 

 

Szerk: Hupsz, elfelejtettem beszerkeszteni a -== Music ==- kiírást :):blush:

linkforumel11_Nietzsche.xls

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm mindekinek aki elvégezte a linkellenőrzést. :)

 

Spdeluxe jelezte hogy valószínűleg nem fogja befejezni, mivel hetekig kiszámíthatatlan volt az internet hozzáférése, ő pár nap haladékot kért.

Ica nem jelezte hogy nem tudja befejezni.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...