Jump to content
PirateClub.hu

VI. Link- és Fórumellenörzés


tibiole
 Share

Recommended Posts

VI. Link- és Fórumellenörzés

 

:bye: Sziasztok moderátorok!

 

Itt az újabb link és fórumellenörzés ahogy már megszokhattátok, néhányotoknak ez még új, de nem fog annyira nehezekre esni.

 

Linkellenörzésről: Szokásos linkellenörzési naplót vezetni :)

Fórumellenörésről: Topicok átnézése, oda nem illő hozzászólások (illetve témák) eltávolítása, felhasználók figyelmeztetése! Erről nemkell linkellenörzési naplót vezetni, mivel ezt az adminból könnyen ellenőrzöm! B)

 

FELOSZTÁS:

 

Tibiole: MusicZ, Scripts, Templates, Fonts, Icons & Wallpapers, Honlapkészítés, Mobiltelefonok, Power, ViP

Guru: RequestZ, Humor, Segítség, Szavazó Központ

Ica: ApplicationZ, Honlapkészítés, Webdesign, Grafika, Photoshop

-=NicK=-: Weboldalak, Hírek, Szex

uvbull: Sport, Gumiszoba,Hardver

szaszanagy: MovieZ, Filmek

vikking56: Csevegés, Recept Klub, Totalcar

majlimate: E-bookZ & Tutorials, Zene, Zeneszerkeztés

Loky: GameZ, Játékok,

netocsi: Programozás, Filmszerkeztés, Operációs Rendszerek

blox: XxX, Mobiltelefonok

 

Megjegyzés: Aki fél évente nem képes ennyit megcsinálni, az nem moderátornak való.

 

Határidő: 2006.10.22

Link to comment
Share on other sites

ez igen! :D jó móka lesz :D de előbb még utána kell néznem a korábbi Link- és Fórumellenőrzések topikjaiban, h hogy is kell készíteni a naplót :) gyorsan átnézem, és utána mehet a menet :D

 

Guru: RequestZ, Humor, Segítség, Szavazó Központ

 

értettem! :D

Link to comment
Share on other sites

Kérem jelentkezzenek azok, akik eddig a GameZ-t moderálták és ellenőrizték. Engem már három oldalnyi topic kikészített ma estére, és még hátravan 20 :P

De tényleg... segítségre van szükségem. Hogyan gyorsíthatnám fel az ellenőrzést? Képes vagyok megcsinálni, de nem határidőre, sajnos.

Link to comment
Share on other sites

Sikerült átnéznem három témát, a Szavazó Központot, a Segítséget, és a Humort. A felhasználók megpróbáltak figyelni a témanyitás helyére, bár néhányszor ez nem sikerült, de orvosoltam a problémát.

Most még előttem van a RequestZ :blink: hétvégén belemerülök, bár ezt a röpke 7600 témát nem lesz kis idő átnézni :huh: de a giga (vagyis a pirateclub) mindent megér :)

Link to comment
Share on other sites

végeztem én is:

 

 

=Hírek

===Topic-ok száma: 690

===Törölt Topic-ok száma: 2

===Megmaradt Topic-ok száma: 688

===Szabálysértések száma: 21

Megjegyzés: a topic-on belül szinte mindig kultúráltan folyik a társalgás, "könnyebb" szabálysértések

előfordulnak, de semmi komoly.

 

 

=Szex

===Topic-ok száma: 66

===Törölt Topic-ok száma: 0

===Megmaradt Topic-ok száma: 68

===Szabálysértések száma: 26

Megjegyzés: a topic kényes mivolta ellenére itt is normális határokon beül folyik a beszélgetés, csak kisebb

kihágások fordultak elő.

 

 

=Weboldalak

===Topic-ok száma: 631

===Törölt Topic-ok száma: 15

===Megmaradt Topic-ok száma: 616

===Szabálysértések száma: 112

Megjegyzés: a User-ek többsége még mindig nincs tisztában a linkelési és egyéb szabályokkal. Véleményem

szerint - bár feltűnő az a pirosas keretbe szedett Szabályzat link - a legtöbben észre sem veszik. Talán

hatásosabb volt a régebbi módszer, amikor külön, kiemelt topic-ja volt a szabályzatnak minden témán belül.

 

 

-Továbbá 2-3 aláírást töröltem/szerkesztettem ugyancsak szabálysértés miatt. (piros szín használata, a

megengedettnél nagyobb méret)

-kiszedtem pár elévült topic-ot a Háttérinformációk\Mit töltsek fel? részből is. (a 3 hétnél régebbi és/vagy

0 hsz-eseket)

 

2006.10.20,

-=NicK=-

Link to comment
Share on other sites

De van két fórum, ami nem készült még el;

XxX, Mobiltelefonok

 

Akkor a mobiltelefonokat még elvállalom egyedül (megpróbálom minél hamarabb megcsinálni), és ha az XxX ellenőrzésébe segít vki, akkor ilyen megoldásban benne vok ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...