Jump to content
PirateClub.hu

VIII. Link- és Fórumellenőrzés


tibiole
 Share

Recommended Posts

VIII. Link- és Fórumellenőrzés

 

Sziasztok!

 

Eljött a moderátorok rémálma, a linkellenőrzés, immárom 8. alkalommal!

Általában ennél a feladatnál szoktak elbukni a alkalmatlan moderátorok, kérlek bennetek, vegyétek komolyan.

 

Kérdés: Mi az a link- és fórumellenőrzés?

Válasz: A fórumodban, fórumjaidban az összes téma, hozzászólás ellenőrzése, szabálytalanságok, hiányok kiszűrése, halott linek törlése és továbbá minden olyan feladat, amiket eddig valahogy elfelejtettél megcsinálni. :)

 

FELOSZTÁS:

 

tibiole: Háttérinformáciok, PirateClub Programok, Power, ViP, Donator, Staff pipa.gif

ALAP: GameZ, Játékok, Totalcar pipa.gif

DJ Z-Project: MusicZ pipa.gif

ica: ApplicationZ, Scripts, Templates, Fonts, Icons & Wallpapers, Honlapkészítés, Webdesign pipa.gif

majlimate: E-bookZ & Tutorials, Zene, Zeneszerkeztés pipa.gif

NicK: Weboldalak, Programozás, Operációs Rendszerek, Mobiltelefonok, Hardver pipa.gif

PxE: XxX, Grafika, Photoshop pipa.gif

Nietzsche: Hírek, Csevegés, Erotika pipa.gif

spirituell: Szavazó Központ, Sport pipa.gif

szape: Recept Klub, Humor, Gumiszoba, Filmszerkeztés

szaszanagy: MovieZ, Filmek pipa.gif

 

Link- és Fórumellenőrzési napló követelményei:

  • Témák, hozzászólások száma fórumonként (ha van alfórumonként is) ellenőrzés elött, és után.
  • Néhány mondatban összefoglalni az általános hibákat, halott linkeket (fórumonként!) stb..
  • Kiosztott figyelmezetések száma a fórumonként.
  • Napló keltének és befejezésnek dátuma.
A napló formátuma kizárólag egyben(!!), txt kiterjesztéssel lehet, fájlnévnek a következőt kell adni:

linkforumell8_felhasznalonev.txt

 

A csatolt fájlban lévő sablont kell használni:

linkforumell8_felhasznalonev.txt

 

Az ellenőrzések napló beadása után minden részletre kitérve ellenőrízve lesznek, ajjaj lesz aki nem valós adatokat ír a naplójába.

 

A követelmények az általános (csevegő és a számítástechnikai) fórumokra is vonatkoznak!

 

Egy fórumot, csak egy moderátor ellenőrízhet, ha mégis úgy érzed sok neked a kiírt feladat, kérlek jelezd a témában még az első héten.

Moderátor társadnak csak komplett téma átvételével lehet segíteni, ketten (vagy többen) nem csinálhatjátok.

Aki nem (vagy hiányosan) teljesíti feladatát határidőn belül, annak moderátorságból fel lesz függesztve!

 

Határidő: 2007.06.10 / Naplófájlokat hozzászóláshoz csatolva!

Módosította tibiole
Csatolt fájl frissítése! (tibiole)
Link to comment
Share on other sites

szintén ;) mint jeleztem is Tibiolenak elsőként elolvasom a többi linkellenőrzéssel kapcs.-os hsz-eket... :)

 

 

jah, s esetemben nem "amit valahogy elfelejtettem", hiszen a régebbi témáknál max a nyuszira kenhetem :)

Link to comment
Share on other sites

minden átolvasva: tudomásul vettem!

 

 

továbbá: DJ Z-Project-nek lenne egy olyan felvetésem, hogy az általam létrehozott (MusicZ/video) koncertes óriástéma ellenőrzését és a régebben megígért (de csak részben kivitelezett témára felbontását) megcsinálom én! (persze csak ha neki is megfelel)

 

erről lenne szó:

 

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=41235

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

DJ Z-Project: MusicZ

Vettem az adást! ;) Éppen jókor, mert most úgyse járok suliba... :D

 

DJ Z-Project-nek lenne egy olyan felvetésem, hogy az általam létrehozott (MusicZ/video) koncertes óriástéma ellenőrzését és a régebben megígért (de csak részben kivitelezett témára felbontását) megcsinálom én! (persze csak ha neki is megfelel)

Természetesen ha válalod akkor nemfogok veled vitatkozni... :D Engem nemzavar, csak jó, hogy szóltál... ;)

Link to comment
Share on other sites

ok, még annyit fűznék hozzá, hogy jelzem majd pontosan hány téma lesz végül pluszba emiatt (témára bontás hsz szerint), h. bele kalkulálhasd a video statisztikádba :) (persze én külön is leírom majd....)

 

még annyit kérnék mindenkitől, hogy ha ezzel kapcsolatosan bármi ötletes van:

 

http://www.pirateclub.hu/index.php?s=&showtopic=75283&view=findpost&p=544908

 

vagy ha ha érveket és ellenérveket tud a megvalósítás ellen és mellett akkor feltétlen írja le!

Link to comment
Share on other sites

asszem lassan felfogom mit kell csinálni és remélhetőleg hosszú hétvége alatt haladni is fogok vele ... (remélem)

 

1ébként hasonló kérdések merültek fel bennem ,mint Spirituellben ... majd valaki okos megválaszolhatná ...

Link to comment
Share on other sites

Az tény, hogy piszok egy munka :) Kérdés: muszáj egy text file-ban, vagy jöhet témánként is?

 

 

 

DJ Z-Project!

 

Szerintem célszerű lenne majd csak akkor nekiállnom a koncerteknek, ha már a videoZ-val végeztél (hogy ne nézzük át mindketten kétszer ugyanazokat a linkeléseket/témákat...) majd szólj ;)

 

szerk: vhogy elkerülte a figyelmem :-S rendben!

Módosította Nietzsche
Persze hogy muszáj, ha egyszer az lett leírva!! (tibiole)
Link to comment
Share on other sites

még péntek este neki ugrottam a gameZ nak és azóta csinálom (kisebb nagyobb megszakításokkal) ,de nem igazán érzem ,h haladnék vele ... :S ... na mind1 azért határidőig biztos megleszek ,csak már szerettem volna holnapig meglenni vele .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...