Jump to content
PirateClub.hu

VII. Link- és Fórumellenörzés


tibiole
 Share

Recommended Posts

VII. Link- és Fórumellenörzés

 

Kedves moderátorok!

 

Elérkezett az idő hogy bejelentsem a VI. Link- és Fórumellenörzést! :P

 

Linkellenörzésről: Szokásos linkellenörzési naplót vezetni :)

Fórumellenörésről: Topicok átnézése, oda nem illő hozzászólások (illetve témák) eltávolítása, felhasználók figyelmeztetése! Erről nem kell naplót vezetni, mivel ezt az adminból könnyen ellenőrizhető! B)

 

FELOSZTÁS:

 

tibiole: Power, ViP, Donator, Staff pipa.gif

biohazard: ApplicationZ, Humor pipa.gif

guru: XxX, Sport, Segítség pipa.gif

ica: ApplicationZ, Scripts, Templates, Fonts, Icons & Wallpapers, Honlapkészítés, Webdesign pipa.gif

LAN Jackal: MusicZ, GameZ pipa.gif

majlimate: E-bookZ & Tutorials, Zene, Zeneszerkeztés pipa.gif

MetalGun: Hírek, Csevegés, Szavazó Központ, Erotika pipa.gif

NicK: Weboldalak, Programozás, Mobiltelefonok, Hardver pipa.gif

szape: Recept Klub, Gumiszoba, Filmszerkeztés, Operációs Rendszerek

szaszanagy: MovieZ, Filmek pipa.gif

vikking56: Csevegés, Játékok, Totalcar

dani: Grafika, Photoshop

 

Megjegyzés: Aki fél évente nem képes ennyit megcsinálni, az nem moderátornak való.

 

Határidő: 2007.02.10 / Naplófájlokat PM-ben nekem, vagy hozzászóláshoz csatolva.

Link to comment
Share on other sites

@szape: nézd át a régi linkellenőrzési naplókat, abból rá lehet jönni.

@tibiole: amúgy ez a 7. linkellenőrzés, nem? :)

VI. Link- és fórumellenőrzés:

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=34054

Mivel nekem nincs fórumom, szívesen segítek, nyugodtan szóljatok.

Link to comment
Share on other sites

Nekem lenne pár kérdésem :D

 

Hírek:

Itt vannak olyan topicoc amik már 2 évesek, és senki nem szólt hozzá.

 

Ha valamit átszerkesztek, mármint hsz-t és jó sokat akkor azt magamnak számoljam vagy valahol meg tudom nézni?

És ha törlök majd pár rossz topicot azt is számolnom kell vagy valahova az ki van írva.

 

Törlök hsz- eket, a törölt hsz-ek számát is jegyezni kell?

 

Áthelyezek topicot az is irjam?

 

És fel kell jegyezni gondolom az eredeti topicok számát és a végül maradtakét is?

 

Bocs a kérdésekért, de még sohase csináltam ilyet.

Link to comment
Share on other sites

MetalGun: pár kérdésedre itt a válasz:

 

Fórumellenörésről: Topicok átnézése, oda nem illő hozzászólások (illetve témák) eltávolítása, felhasználók figyelmeztetése! Erről nem kell naplót vezetni, mivel ezt az adminból könnyen ellenőrizhető! B)

 

Link to comment
Share on other sites

Áhhhhhhhhhhhhhhhhhh :(:(:( köszi, ez valahogy elkerülte a szemem. Erotikát majdnem végignéztem és leirtam hogy miket csináltam :S :S

 

Szerk.: Erotikát végignéztem, remélem jól csináltam.

Egy profibb mod megnézné, hogy elviselhető e? :D

Link to comment
Share on other sites

:D Tudom, mert mire felkeltetted a figyelmemet, hogy mit kéne csinálnom, addigra már majdnem kész volt, és nem akartam már abba hagyni, így befejeztem. :D
Link to comment
Share on other sites

Kész vagyok a MusicZ-szal, nem volt egyszerű. A duplikált témák a VideoZ-ban okoztak gondot, a törölt topikok 1/3-a ilyen volt, főleg StarClub járt élen ebben. Képes volt fél óra különbséggel megnyitni két teljesen egyforma témát ugyanazokkal a linkekkel. :)

Most nekiállok vmi szabályzatot kreálni nekik mert nagyon elkanászodtak és az ilyen monstre topikok teljesen átláthatatlanok. :D

VII_Linkellenorzes_MusicZ.txt

Link to comment
Share on other sites

Na holnap megberhelem. Az app vel a többiek nem tudom hogy haladnak osszuk szét vagy mindenki megcsinálja és ami marad. Mert én akkor elkezdem végétöl és majd csak eleje. Valami nem sasol szóljatok.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Először is elnézést mindenért, az igazság az, hogy a requestz-en kívül minden topicommal végeztem, ott még van kb. 50 oldal, ami nincs kész. Ennek több oka van, az elsődleges, hogy az otthoni Stripe Raid elszállt, vele minden adatom, természetesen a naplók illetve a tervezés alatt álló weblapjaim is, stb, szóval nagy volt a gáz, most próbálgatom pótolni... van még más is, de ezekre nem térnék ki. Ha még nem késő, akkor szeretnék segítséget kérni a maradék requestz-hez és igyekszem én is belehúzni, bár tizedike jócskán elmúlt, de sajna határidős melóim voltak a vinyón, amit nagyon fontos befejeznem... Elnézést mégegyszer mindenkitől, ha ez a moderátori státuszom elvesztésével jár, vállalom, de sajna így alakult.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...