Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

és nem azért de az egyenesben leggyorsabb autót nehéz megelőzni,mostmeg ez történt akkor lazán gyorsabb volt a ferka mint a meki egyenesben, csakúgy mint most.

Kimice, most bebizonyítottad hogy k*rva nagy f1es tudásod van :lol: :lol: SZÉLÁRNYÉK apám!!! :lol: Na ennyit az f1es tudásodról.

Link to comment
Share on other sites

Ha kivág a szélárnyékból akkor sem azonnal veszíti el azt az 5-10 km/h előnyét, hanem fokozatosan lassul vissza, szóval a tempókülönbség simán megmarad okostojáskám. Próbáld ki biciklivel ha megy előtted valaki, még az a kis szélárnyék is sokat számít.

Az f1es szakember vazze.... Csoda hogy még nem vitt el valamelyik csapat versenymérnöknek, ilyen tudással a hátad mögött már rég ott lenne a helyed :lol:

Link to comment
Share on other sites

http://videa.hu/videok/sport/hamilton-vs-brazilok-f1-ferrari-forma1-8ugVftk3ndp21uWx

jó lenne ha megnéznétek egy bizonyos távolság után még hamilton se tudott szélárnyékból közelebb kerülni massához, ha erről beszéltem, annyival nagyobb volt massa top speedje hogy hamilton kise tudott vágni.

amúgy jó lenne ha észre vennétek magatokat, mert bármit amit írok belémködtök, és még úgyis, hogy tudjátok hogy nincs igazatok ,csak azért is ,hogy engem idegeljetek ,csakhogy nem vagyok vmi idegbeteg típus szóval ,nyugodtan próbálkozhattok engem nem fogtok megtörni :D

Link to comment
Share on other sites

Kár volt ebbe a topicba benéznem...Tényleg az egész Kimice kifigurázásáról szól, na de mind1.

Szal okostojások hamilton autója nem a sebességre volt beállítva (tehát nagyobb volt a leszorítóerő) azért nem ment el rögtön...Minden pilóta máshogy állítja be az autót azért vannak ott a szabadezdések, mert próbálgatják a beállításokat...

 

JA: hogyha annyira értesz a FORMAEGYHEZ és ofkoz RAJKÖNENHEZ, akkor kérlek válaszolj:

Hány fokos szögben állt a tavalyi japán nagydíjon Raikkönnen hátsó szárnya, és ez miben befolyásolta az első szárnybeállítását, valamint a bal első kerék terpesztését, és ezzel mennyivel fogyasztott többet/kevesebbet az időmérő edzés és a verseny második szakaszában, valamint EZ hogyan segítette hozzá, hogy a 16. körben lekörözze a legutolsó pilótát, akinek fájt a lába és a bal szemére kancsal?

 

 

Ilyen kérdésekre nagyon kevesen tudják a választ, azok is a szerelők, max a csapattárs...Azért találgat mindenki hogy milyenek lehetnek a szárnybeállítások. Szép is lenne a futam előtt azt olvasnák fel hogy ki milyen szárnyállással ment xD

 

A valódi témához hozzászólva pedig,tavaly is ugyan ez volt. Váloztattak az autón valamit és Kiminek nem feküdt a ferrari , most is ugyan ez van...lehet látni hogy a kanyarokban nagyon alulkormányzott a kocsi, tolja az orrát, és ez Kiminek nem fekszik. Majd ha módosítanak megint vlamit az autón akkor majd lehet hogy megint nagoyn gyors lesz és a komplett mezőnyre ad 5-6századot mint most hemilton teszi.

Én személy szerint Kubicának szurkolok, mert ő nagyon megérdemelné a vbt ;)

Link to comment
Share on other sites

DJPizsi : 5-6 századnál azért adjon többet ... az nagyon kevés körönként :D Inkább 5-6 tized :D

 

Most nem tudom , hogy alakul a verseny , merci és a ferrari is győzhet ... inkább mercit mondanám , de hát kitudja , idén sok meglepi volt már :)

Link to comment
Share on other sites

A Magyar Nagydíj hivatalos programja

 

A hétvégén rendezik Magyarország legnagyobb autósport-eseményét, a 23. Forma-1-es Magyar Nagydíjat. A mogyoródi futam a szokásos európai menetrendnek megfelelően zajlik majd.

 

A pénteki szabadedzéseket a német DSF sporttelevízió élőben közvetíti, így már az első napi eseményekről sem maradhatunk le.

 

Az időmérőt szombaton 14 órától rendezik, de a vasárnapi futam is ugyanebben az időpontban rajtol.

 

Programért katt:

http://f1hirek.hu/hir/A_Magyar_Nagydij_hivatalos_programja_200807311303

Link to comment
Share on other sites

én is a DSF csatornán szoktam nézni :) csak idegesítő a reklám.... <_<:D

 

 

 

Flavio Briatore úgy véli, hogy sikeres lesz a címvédés.

Kimi Räikkönen a harmadik helyre csúszott vissza az összetettben a Német Nagydíj után, Flavio Briatore mégis úgy véli, hogy sikeres lesz a címvédés. A Gazzetta dello Sportnak elmondta: "Én egy versenyzőre tippelek. Kimi Räikkönenre."

Link to comment
Share on other sites

Haverom szerzett gold tribünre jegyet, úgyhogy hál' istennek nem kell hallgatnom Czollner pánikolását és okoskodását. :D Egyébként sajnos az az előérzetem van, hogy a Ferrari itt nem fog jól menni, sose voltak itt nagyon jók, Schumacher egyszer-egyszer de amúgy Hamilton vagy Kubica elviszi szerintem ezt a futamot... :(

Link to comment
Share on other sites

én is kimennék ,ha lehetne bevinni sört :D (vagy ásványvizet ,akármit) és nem ott kéne 10X annyiért megvenni ...

 

merthát a 34 fokos tűző napsütésben kell a folyadék ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kangaroo TV-t is kapott haverom, úgyhogy fasza lesz :D Azon is a Czollner kommentál? Nem hagy nyugton ez az ember :D:D

 

azt olvastam nem olyan régen hogy az idén van az első olyan hogy akár az rtl klub élő közvetítését is lehet nézni a Kangaroo TV-vel. :D de gondolom azt nem sokan fogják nézni :P

Link to comment
Share on other sites

De, a kangarooval lehet váltogatni a kamerákat magadnak ami jó, mert a gold tribünről úgyis látni a kivetítőt, szóval a fontos eseményekről nem maradunk le. De lehetőleg az rtl-t mellőzném, Czollner meg Wéber kikészítenek a baromságaikkal meg azzal, hogy nem pártatlanul közvetítenek. Palik az sose szúrkolt senkinek és ráadásul vicces is :D Palikon mindig röhögök, Czollneren elsírom magam.

Link to comment
Share on other sites

muter mindig azt mondja hogy nézzük a német rtl-en mert ott legalább nem nagyon értjük ha hülyeséget mondanak,de mindig leszavazzuk mert azért mégis csak jobb magyarul. Most kicsit korábban kezdődnek az rtl f1-es műsorai ,remélem több infó meg helyszíni riport lesz majd.Más csatornákon sokat mutattják a verseny előtt a rajtrácson felálló pilótákat meg interjúkat készítenek.... :) Most amúgy félidő van a focin :P 2-1 a pilótáknak :D

Link to comment
Share on other sites

Mostanában a Collner - Wéber páros nagyon nagyon pocsékok ... de most Palik nem hiszem , hogy lesz , Hungaroring főgóréja ... szal nem ő lesz valószínű ...

OFF : Én BL selejtezőt nézek ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...