Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

Hö kimice, azér gondolkozzál már, Imolában tartani valakit szerinted NAGY ÜGY?! Persze, hogy nem egyszerű, de ez a pálya 3* olyan széles és kb 5-tel több előzési pont van rajta... (imolában 0) Ne viccelj már, hogy ezt a kettőt összehasonlítod...

Másrészt meg tényleg nem Schaumacher ült abban az autóban, Sumi rajkót is hujjdecsúnyán megalázta Brazíliában 06-ban...

Míg kimicske erőlködött az amúgy egyáltalán nem fair játékával, hogy kiszorította(pontosabban be :D), Sumi lenyomta mint a bélyeget.

Csak azért, hogy tudja, hol a helye... Ha már előzésekről beszélünk...

Link to comment
Share on other sites

mikor szorította ki?

az schumacher műfaja na mindegy.azt nem tudjátok felfogni hogy 15 20 éve az igazi nagyok hősök voltak és foggal vérrel kűzdöttek most meg, megse próbálnak tenni vmit .

az meg hogy ez a pálya 2-szer szélesebb nem igaz kb 2 méterrel szélesebb mint imola. körönként csak 1 seccel volt gyorsabb, hamilton, nem fikázni akarom masat de azért abba gondolatok már bele hogy 20 évvel ezelött miket műveltek, most meg olyan puhány lett az egész

Link to comment
Share on other sites

15 20 éve az igazi nagyok hősök voltak és foggal vérrel kűzdöttek most meg, megse próbálnak tenni vmit .

 

wáázeee Massa mióta hőős? :lol:

 

most elképzeltem Massa-t római gladiátor öltözetben amint a ferrariboxban ps-ezik!!! :lol: és közben mondogatja:

hős vagyok hős vagyok, nem engedlek el csunya rossz hemilton. <_<:lol:

Link to comment
Share on other sites

Kimice te egy igazi barom vagy :lol: Magadra cáfolsz rá folyamatosan. Ha 2 méterrel szélesebb a pálya, azon a 2 méteren már lazán elfér egy f1-es autó, arról nem is beszélve, hogy az összes kanyar ki van szélesítve, csak az egyenesek szűkebbek.

Jössz itt a 15 évvel ezelőttel és úgy mondod mintha Raikkönen oda tartozna közéjük. Azt közben van 1 vb címe amit a Ferrarinak köszönhet. Ja és 15 évvel ezelőtt Schumacher már ott volt ;)

mikor szorította ki?

Mivan te nem láttad a futamot? Eléggé odaszorította a falhoz... Mindegy, youtubeon keress rá, meglátod ;) Kicsit lett lenyomva Raikkönen :lol:

 

,,Sumi rajkót is hujjdecsúnyán megalázta Brazíliában 06-ban... "

 

Sumi akkor kit NEM alázott le??? B)

Hát még 10 kör és mindenkit lealázott volna :D Egy ilyen futammal kell visszavonulni.

Link to comment
Share on other sites

Kimice te egy igazi barom vagy :lol: Magadra cáfolsz rá folyamatosan. Ha 2 méterrel szélesebb a pálya, azon a 2 méteren már lazán elfér egy f1-es autó, arról nem is beszélve, hogy az összes kanyar ki van szélesítve, csak az egyenesek szűkebbek.

Jössz itt a 15 évvel ezelőttel és úgy mondod mintha Raikkönen oda tartozna közéjük. Azt közben van 1 vb címe amit a Ferrarinak köszönhet. Ja és 15 évvel ezelőtt Schumacher már ott volt ;)

 

Mivan te nem láttad a futamot? Eléggé odaszorította a falhoz... Mindegy, youtubeon keress rá, meglátod ;) Kicsit lett lenyomva Raikkönen :lol:

 

 

Hát még 10 kör és mindenkit lealázott volna :D Egy ilyen futammal kell visszavonulni.

 

odaszorította a falhoz? lol

tudod mit jelent az odaszorítás azt jelenti hogy amikor ewgymás mellett van két autó és az egyik ráhuzza a másikra a kormányt ,itt ilyenről nem is beszéltünk,

és arról hogy milyen széles a pálya, nem az befojásolja az előzést agyaskám, ugyanis ha vki belül van egy 100 méter szélességű pályán és jön egy visszafordító nem hiszem hogy körbelehet autózni

Link to comment
Share on other sites

Édes Istenem :DDD Hát ez lol amit művelsz kimice... Vedd már észre magad...

 

Teljesen szabályellenes volt amit alkeszkönnen csinált... A másikat balesetveszélybe sodorva próbálta megvédeni a pozícióját...

És ez is kevés volt... Pff...

 

Polip, az addig egy dolog, hogy a merci szar volt, de azért csak benne ült KIMI ( pfff:D), az legalább 50 mentális lóerő :DDDD Egyenesben is. Pontosan. :D

 

Lassan idáig jutunk...

 

Amúgy meg de, körbe lehet autózni :D De hát nem baj... Szélárnyékról nem hallottál, sem más ív használatáról... Hát igen...

 

Egyetértek Gospellel... Asszem van, akivel felesleges nem, hogy vitázni, de még beszélgetni is...

 

Azért ez nem semmi, hogy képes valaki elérni azt, hogy minden mondatában a tárgyi tévedések és az összevissza beszéd igen gyakori használatával tudja védeni a kedvenckéjét... És tényleg mindegyikben.

 

Áááááá :D

Megbolondulok :D

 

Link to comment
Share on other sites

hát nemtom miben cáfoltam magamra, az hogy vki nem tudja mit jelent az a szó hogy kiszorítás az már elég vicc, és honnan tudod mekkora az iq-m ?, na itt kezdődik a probléma : a kszemélyeskedés, .

amúgy tudtommal az hogy vkinek mekkora az iq-ja köze nincs az f1-hez mert akkor nektek elég kevés lenne

Link to comment
Share on other sites

Az IQ szinted az írásmódodból, helyesírásodból és abból amennyi hülyeséget itt összehordasz könnyen leszűrhető. Valahol a béka segge alatt van. Ne csak nézd a Forma 1-et, hanem lásd is!

Kb ilyenek a hozzászólásaid: "hú jaj a kimi had cidázzam le megelőzte kubicát aztaaaa buzi massa meg csak a második helyen megy bezzeg a kimi nyolcadik és előzött is". Képtelen vagy tényszerűen látni a dolgokat.

Fennakadsz a kiszorítás szón (ha megnézted volna azt az előzést, láthatnád, hogy Raikkönen megpróbálta kiszorítani Schumachert, balesetveszélyes helyzetbe sorolta őt és önmagát is) miközben a saját baromságaidat élteted pl 2 méterrel szélesebb a pálya az semmit nem számít, keskeny pályán ugyanolyan egyszerű előzni mint szélesen, meg hogy egy 10m széles kanyarban nem lehet körbeautózni a szűken autózot. Ez mind a te hülyeséged. Mit gondolsz, például a török pályán miért lehet több íven is bevenni bizonyos kanyarokat? Biztos nem azért mert széles... Ha belegondolnál néha dolgokba mielőtt leírod őket akkor esetleg nem tartanánk hülyének.

És azt se veszed észre, hogy az elmúlt 4-5 hozzászólásodban végig ellentmondtál magadnak és állításaidnak.

Link to comment
Share on other sites

Á Gospel, hagyjad... "Ne vitázz a hülyékkel, mert lesüllyedsz a szintjükre, és elvernek a tapasztalatukkal..."

 

Majdcsak megunja, főleg ha évvégén visszavonul a kiskedvenc...

 

Egyébként tényleg elképesztő amiket összeirkál, én is hanyatt esek tőle...

 

És még ő dobálózik azzal, hogy mindenki hülye? ... Pff...

Link to comment
Share on other sites

de még mindig nem tod felfogni hogy én nem istenítem kimit, most is megmondtam hogy ezen a hétvégén nagyon sz@r volt.

azt meg még mindig nem tod felfogni hogy kimi nem sodorta veszélybe schumachert ugyanis nem szorította ki sehol

http://www.youtube.com/watch?v=cK2YOOWI_D0

nézd már meg agyas ,hol van itt a két kocsi egymás mellett amikor kimi behúzódik balra?

http://www.youtube.com/watch?v=cmDDzc8COVw

1:00-nál nézd meg ez már tényleg kiszorítás ugyanis a két kocsi egymás mellett volt

Vagy mutatom ezt nehogy itt a kimi elfogultságomra utalj

http://www.youtube.com/watch?v=g1QfIhpzYaY&feature=related

nah itt tényleg kiszorították egymást.

amúgy az iq kérdés nagyon érdekes, ugyanis az iq felmérésben nem szerepel az írás, olvasás ugyanis anélkül is ellehet végezni

Link to comment
Share on other sites

az iq felmérésben nem szerepel az írás, olvasás ugyanis anélkül is ellehet végezni

Megint bizonyítottad a szintedet :D Olvasás nélkül olvasd már el a feladatokat kérlek.

 

Ja és a videókkal is csak a mi teóriánkat támasztottad alá, Massa ugyanazt csinált mint Raikkönen, amíg lehetett benn tartotta, majd kintebb húzódott, hogy ívről tudjon fékezni! De már az elejétől fogva ezt ugattuk, csak polip meg te képtelenek voltatok megérteni és azt szajkóztátok végig hogy Massa elengedte Hamiltont. Pedig nem.

 

Ha csöndben maradtál volna az elején...

Link to comment
Share on other sites

valószínű, érdekes hogy csak szerintetek volt szabálytalan 2 ember szerint pff.

jövök egy hétköznapi példával követsz egy kocsit egy 3 sávos autópályán az autó kihúzódik jobbra amikor van vagy 10 méter követési távolságod akkor máris kiszorított ? :D

Link to comment
Share on other sites

Megint bizonyítottad a szintedet :D Olvasás nélkül olvasd már el a feladatokat kérlek.

szted egy 5 éve siq-ját akkor hogyan mérik meg? :)

vhogy úgy hogy felolvassák a feladatot,

az iq nem az olvasás írásra kérdezz rá hanem általánosságban a logikádra, aminek sok köze nincs az írás olvasás tudásához.

 

amúgy hamilton nyilatkozata:

"Én csak azt tudom erre mondani, ha a másik oldalra húzódott volna, nem előzték volna meg. Nem védekezett túl jól"- nyilatkozta Hamilton

Link to comment
Share on other sites

?Vettel nyitott az élen Jerezben

 

A csapatok többsége már a 2009-es szezonra készült Jerezben, ahol kedden kezdetét vette egy négynapos tesztsorozat. Az első napon a Toro Rosso fiatal német pilótája, Sebastian Vettel volt a leggyorsabb.

 

A legtöbb istálló egyébként tesztpilótáját alkalmazta, Vettelen kívül egyedül a toyotás Jarno Trulli ült autóba a versenyzők közül. A Force India nem gyakorolt az első napon.

 

1. Vettel Toro Rosso-Ferrari (B) 1:19.844 94

2. Paffett McLaren-Mercedes (B) 1:20.179 80

3. Badoer Ferrari (B) 1:20.697 69

4. Hulkenberg Williams-Toyota (B) 1:20.953 58

5. Buemi Red Bull-Renault (B) 1:20.997 110

6. Grosjean Renault (B) 1:21.223 71

7. Trulli Toyota (B) 1:21.459 96

8. Wurz Honda (B) 1:21.596 84

9. Klien BMW-Sauber (B) idő nélkül 3

 

Komolyan mondom ekkora vitát egy előzés miatt még nem láttam .... megelőzték mi a sz@rnak kell ezen vitázni ....

Link to comment
Share on other sites

pontosan :) voltak és lesznek még szép előzések schumacher (motorversenyeken) és kimi (remélhetőleg ha szükséges akkor már a következő versenyen) részéről :D

 

a tesztek engem nem nagyon szoktak érdekelni mert csak próbálgatják a fejlesztéseket meg ilyenek.

amúgy egy szerelőt megrázott az áram amikor vissza akarta tolni Klien-t a boxba :mellow: de már jobban van.

Link to comment
Share on other sites

oké, én amúgyse vagyok haragtartó, békét ajánlok, elfogadom a ti véleményetek,de ti is fogadjátok el az enyim,úgyse jutunk közös nevezőre.

Manuális "kipörgésgátló" a McLarenben?

A Telegraph című brit lap szerint a McLaren-Mercedes remek formájának a titka egy manuálisan működtetett kipörgésgátló használata. A Forma-1-es autók kormánya mögött két kis fül található, amelyek a sebességváltást szolgálják - az egyik felfelé, a másik lefelé. Az Ezüstnyilak kormányán a váltók alatt még két fül van, amelyeket a motor nyomaték szabályozására használnak. Ha két ujjal egyszerre nyomják meg a váltót és ezt a bizonyos alsó kallantyút, akkor minden egyes sebességi fokozatban a legelőnyösebb nyomatékkal fog működni a motor, amelynek hatására a lassú kanyarokban jelentősen csökken a kerekek kipörgése.

 

A kipörgésgátló használata ugyan tiltott, de a szabályok ezzel kapcsolatban úgy fogalmaznak, hogy a nyomaték megváltoztatását nem idézheti elő ugyanaz a művelet, mint amivel a pilóta sebességet vált. Azzal, hogy a sebességváltást és a nyomaték szabályozását két külön karral végzik ezt a szabályt megkerülve érik el azt a hatást, mintha kipörgésgátló dolgozna az autóban. A Telegraph szerint részben ezzel magyarázható a McLaren-Mercedes jelenlegi fölénye.

érdekes,ha így lenne sztem ez nem szabályba ütköző sztem, amúgy én vmi ilyesmi dolgot sejtek a ferrariban is de lehet tévedek

 

Link to comment
Share on other sites

Az osztrák versenyző három installációs kört követően visszatért a bokszba, majd a csapat egyik mérnöke az autó megérintését követően a földre zuhant. Mint utóbb kiderült, a KERS olyan feszültség alá helyezte az F1.08-ast, mely ellen az autó feszültség-levezető rendszere sem tudott mit tenni. A csapat munkatársát a pálya orvosi központjába szállították, ahol megállapították: szerencsére könnyebb sérülésekkel megúszta a nem várt incidenst.

 

„Az orvosi centrumban történt rövid kivizsgálás után visszatért a tesztcsapathoz. Jelenleg az eset felderítésén dolgozunk" - mondta a csapat egyik szóvivője hozzátéve, hogy a szerelő bal keze sérült meg könnyebben.

 

Érdekes eset ... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Épp hogy a Mclaren szabályosan csinálta ... nincs kipörgésgátló ... mindenki ugy oldja meg ahogy akarja ... csak felfujják ... ez egy ilyen bulváros cím ...

Olvastam , hogy többi csapat is hasonló megoldást használ .. csak épp nincs 4 kis kar a kormány mögött ...

Fel van fujva ... Ferraris vagyok , de most Hamilton nyert 2szer és jönnek a eféle elméletek .... többen használják , FIA és a többi csapat már 1 hónapja tud róla és le is koppintották már ... szal ez a cikk csak egy bulvár ... legyen mire kenni a merci jó szériáját ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...