Jump to content
PirateClub.hu

Töltenél le HD filmeket?


t17t
 Share

Töltenél/töltesz le HD filmeket?  

214 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Töltenél/töltesz le HD filmeket?

    • Igen, töltenék/töltök le!
      138
    • Nem, nem töltenék/töltök le...
      76


Recommended Posts

A HD (High Definition - nagy felbontású) filmek kicsit nagyobb terjedelműek, kicsit tovább tart letölteni őket, kicsit később is jönnek ki időben, mint a moziváltozat, de az élmény azért mégis más, mint egy avi!

 

Kellenének-e HD filmek a MOVIE fórumba?

 

HD DVD

http://hu.wikipedia.org/wiki/HD_DVD

Egy kis ismertető

http://www.origo.hu/techbazis/hightech/20080320-hdready-fullhd-mindent-a-nagyfelbontasu-tevezesrol.html

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A fentiekhez szólva egy ellenvélemény:

A HD vagy BLURAY lemezeken lévő filmek minőségét,jobb nem is hasonlítani egy szaros dvd riphez.

Gondolom , hogy nemigen láttál még 1080i képminőséget megfelelő tv-n,mert ha igen nem írtál volna ilyet, hogy annyivel nem szebb a képe.

Link to comment
Share on other sites

A kedvenc filmeket leszedem néha úgy is, de pl. egy filmet amit még nem láttam, azt nem fogom így letölteni, mert időben és tárhelyben is többet foglal, ha nem négy megás netem lenne, hanem a kétszerese, akkor valószínű csak úgy tölteném le őket!

Link to comment
Share on other sites

Az én véleményem, hogy mai átlag embernek nincs szüksége rá. Ahoz hogy megérje leszedni valóban kéne jó tévé, jó player és egy igen jó netkapcsolat. Én még a dvd-t sem szoktam leszedni mert én tényleg nemlátom a külömséget közte, és az 1,3gb-s dvdrip között. (egy sima 72 cm-s tvn) Kevesebbet foglal, egy dvd-re ráfér több film is. Ha a fenti feltételek meglennének nekem (vagy legalább a net kapcsolat) énis szedném lefele. De így nem éri meg. És különbenis én edig csak 720-s HD filmeket látam a neten. Ami nem egy nagy cucc a 1080-hez képest(!). És ha már HD legyen FULLHD.

Link to comment
Share on other sites

felőlem is jöhetnek hd filmek. én is szoktam tölteni és nézni. szerintem sokkal élvezhetőbb minőségűek. jah és ha lehetne, akkor szerintem létre kellene hozni a hdfilmeknek egy topikot. PirateClub.hu >Letöltési Fórumok > Movies > HD -szerintem így átláthatóbb lenne

Link to comment
Share on other sites

Látom, igen megosztott a társaság!

 

Itt találtok néhány HD filmrészletet. Többjük 720-asban és 1080-asban is megnézhető!

 

http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/musicandvideo/hdvideo/contentshowcase.aspx

Az egyértelmű, h kell hozzá egy TV, amin megnézzük, s le is kell tölteni egy jó nettel. De ha ez a kettő megvan, akkor mi a helyzet? Erre vonatkozott igazából a kérdésem! Hiszen mire megjelenik HDDVD-n, illetve mostmár BluRay-en, addigra már rég megnéztük avi-ban... Vagy nem? :rolleyes:

 

Ezekután - HD filmrészletek megnézése, eredeti kérdés újraértelmezése - mi a helyzet? ;)

 

 

Előre is köszi. És ha megvan, (és egyáltalán megjelent hd ben) akkor lehetne az Armageddon az egyik.

Link to comment
Share on other sites

Hopp egy kicsit megkésve, de szeretném leadni a voksom! :)

Szerintem Óriási a különbség még a DVD-hez képest is a "áll" HD-nál is (720p), a Full-ról nem is beszélve!

(A sávszélesség és a gépigény szerintem teljesen más téma...) Én inkább a 720p filmeket szedem le mivel nekem ez a max. Nagyon köszönöm a szavazást, mert kiváncsi voltam kit mennyire fogot meg a dolog.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...